Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 43 άτομα (4 μέλη και 39 επισκέπτες)

championagain79

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2018
Μηνύματα
710
Κριτικές
1
Like
973
Πόντοι
86
Relax Spa, εγνατιας 112 αστερι Αννα, μελαχρινη..δεκτικη σε πολλά..επισης Κατερινα απο Venus Spa Καραμανλη..σαν την Ιωαννα απο το princess spa 1 οροφο τοτε αιγαιου με κερκυρας δεν ειχε..εκθειαζε συνεχεια ποσο της αρεσει να την πηδαει με χειροπεδες ενας αστυνομικος απο τη Βεροια...και τα εκανε ολα για 60 ευρω...
Αδερφέ, στοιχεία επικοινωνίας από το Relax Spa έχουμε;
 
Εγγρ.
14 Μαρ 2022
Μηνύματα
241
Like
640
Πόντοι
81
Αν είσαι μύστης δυνατός και δε φοβάσαι χάρο πας Κατερίνα Αρετσού. Αλλά είναι για πολύ δυνατούς παίχτες με χαμηλή αυτοεκτίμηση και πολύ πρησμένα αρχίδια. Αλλιώς αναπολείς τις παλιές καλές μέρες του Crystal με την Αλεξία και με τη βοήθεια τσόντosite βαράς μια παχιά. Με αυτό το δεύτερο σου μένει ένα 50άρι τσέπη. Τώρα αν είσαι ο Μαρλο μπραντο και έχεις και φραγκα πας πέφτεις στα πόδια της Νατάσας στη Κ. Καραμανλή Venus και αν σου κάτσει το αναφέρεις εδώ να μας τρέχουν τα σάλια και να τρέχουμε να παρακαλάμε και εμείς.
Στη Βίλκα βεβαίως θα πετύχεις την εν λόγω υπηρεσία αλλά σε έκοψα φαν του ελαιολάδου.
Τελος να ξέρεις ότι όλες οι »οπλισμένες» μασατζούδες στην Αθήνα το έχουν στη στάνταρ τιμή αλλά ποιος τρέχει στη πρωτεύουσα.
Βοήθησα….?
Κατερινα αρετσου και να με πληρωναν δεν πηγαινα. μεγαλη βοηθεια σευχαριστω
 

Plokamiaspm

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2018
Μηνύματα
44
Like
15
Πόντοι
0
Μάγκες ξέρουμε κάποιο μαγαζι που να κάνει ραντεβού μετά τις 11:30;;
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2017
Μηνύματα
348
Κριτικές
1
Like
254
Πόντοι
21
Καλησπέρα. Πριν 2 μέρες επίσκεψη στο Krystal με τη Κρίστι. Πολύ ωραία παρουσία με δυνατό μασάζ. Στο δεύτερο μέρος εξίσου καλό. Πολύ ωραίο σώμα για τα δικά μου τα γούστα. Τώρα μπορεί κάποιος να μου πει μια κοπέλα ξανθιά με τατουάζ στο πόδι πως λέγεται? Μου άρεσε πολύ στην υποδοχή αλλά δε κράτησα όνομα.
 

AlanPar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2022
Μηνύματα
104
Κριτικές
22
Like
639
Πόντοι
311
Καλησπέρα. Πριν 2 μέρες επίσκεψη στο Krystal με τη Κρίστι. Πολύ ωραία παρουσία με δυνατό μασάζ. Στο δεύτερο μέρος εξίσου καλό. Πολύ ωραίο σώμα για τα δικά μου τα γούστα. Τώρα μπορεί κάποιος να μου πει μια κοπέλα ξανθιά με τατουάζ στο πόδι πως λέγεται? Μου άρεσε πολύ στην υποδοχή αλλά δε κράτησα όνομα.
Ή την νεφέλη λες η μια καινούργια κοπέλα την Βανέσα (αν δε κάνω λάθος) για την νεφέλη γράφουν πολλά καλά πράγματα εδώ (προσωπικά δεν έχω Πάει μαζί της ακόμη) αλλά την έχω στα υπόψιν μου.
 

ALEX5555

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
500
Like
1.141
Πόντοι
206
Μάγκες ξέρουμε κάποιο μαγαζι που να κάνει ραντεβού μετά τις 11:30;;
Απ'όσο γνωρίζω κανένα......Εκτός κι αν κάποια μένουν για καλούς πελάτες.....του στυλ σου τηλεφωνώ εγώ που είμαι πελάτης χρόνια και τα σκάω χοντρά και σου λέω κυρα τάδε θα μείνεις στις 11 το βράδυ να έρθω γιατί μόνο τότε μπορώ να ξεφύγω από τη σύζυγο......? Οκ μου λες εσύ και μένεις.....Αλλιώς όχι.....μην ξεχνάμε ότι αυτά τα μαγαζιά λεγονται day spa........
 
Εγγρ.
21 Ιουλ 2019
Μηνύματα
31
Like
36
Πόντοι
0
Μάγκες ξέρουμε κάποιο μαγαζι που να κάνει ραντεβού μετά τις 11:30;;
Αν ρωτησεις το μαγαζι και την κοπελα που θελεις .. ισως μπορει να γινει.. απλα πιστευω σε διαφορετικη τιμη ...κατι σαν πριβε το εκλαμβανω .
 
Τελευταία τροποποίηση:

Plokamiaspm

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2018
Μηνύματα
44
Like
15
Πόντοι
0
Απ'όσο γνωρίζω κανένα......Εκτός κι αν κάποια μένουν για καλούς πελάτες.....του στυλ σου τηλεφωνώ εγώ που είμαι πελάτης χρόνια και τα σκάω χοντρά και σου λέω κυρα τάδε θα μείνεις στις 11 το βράδυ να έρθω γιατί μόνο τότε μπορώ να ξεφύγω από τη σύζυγο......? Οκ μου λες εσύ και μένεις.....Αλλιώς όχι.....μην ξεχνάμε ότι αυτά τα μαγαζιά λεγονται day spa........
Σε ευχαριστώ πολύ!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Αν ρωτησεις το μαγαζι και την κοπελα που θελεις .. ισως μπορει να γινει.. απλα πιστευω σε διαφορετικη τιμη ...κατι σαν πριβε το εκλαμβανω .
Έγινε, να σε καλά!
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2017
Μηνύματα
348
Κριτικές
1
Like
254
Πόντοι
21
Ή την νεφέλη λες η μια καινούργια κοπέλα την Βανέσα (αν δε κάνω λάθος) για την νεφέλη γράφουν πολλά καλά πράγματα εδώ (προσωπικά δεν έχω Πάει μαζί της ακόμη) αλλά την έχω στα υπόψιν μου.
Όχι δεν την έλεγαν Βανέσσα. Από Α ξεκινούσε το όνομά της αλλά δε θυμάμαι. Όχι Αντζελίνα πάντως
 

gear82

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2021
Μηνύματα
77
Like
102
Πόντοι
0
Αν ρωτησεις το μαγαζι και την κοπελα που θελεις .. ισως μπορει να γινει.. απλα πιστευω σε διαφορετικη τιμη ...κατι σαν πριβε το εκλαμβανω .
σε τετοια περιπτωση ισως...σαν πριβε. κι αυτες πρεπει να ξεκουραστουν
 

gear82

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2021
Μηνύματα
77
Like
102
Πόντοι
0
σε τετοια περιπτωση ισως...σαν πριβε. κι αυτες πρεπει να ξεκουραστο

σε τετοια περιπτωση ισως...σαν πριβε. κι αυτες πρεπει να ξεκουραστ

βγαζουν γρηγορο και αρκετο χρημα αλλα ειναι δυσκολο να βρισκονται με τον καθενα που μπορει και να μην τον αντεχουν καθολου αλλα να προσποιουνται τις κεφατες.
 
Εγγρ.
21 Ιουλ 2019
Μηνύματα
31
Like
36
Πόντοι
0
Καθε επιλογη εχει και ενα τιμημα ... το χρημα δυστοιχως τυφλωνει ..πολλες ειναι οι κοπελες που θα ειναι κεφατες για να περασει ο πελατης καλα...ολες κανουν μια δικη τους πελατεια συνηθως ...
 

ALEX5555

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
500
Like
1.141
Πόντοι
206
σε τετοια περιπτωση ισως...σαν πριβε. κι αυτες πρεπει να ξεκουραστουν
Αν είναι να πληρώσω παραπάνω στο μασατζίδικο επειδή θα είναι 11 το βράδυ....τότε γιατί να μην την πάρω να πάμε σε ένα ξενοδοχείο που θα έχουμε και την ησυχία μας και θα δώσω και τα ίδια λεφτά.....? Και θα πάρει η κοπέλα όλο το ποσό και θα με περιποιηθεί και καλύτερα........
 
Εγγρ.
21 Ιουλ 2019
Μηνύματα
31
Like
36
Πόντοι
0
Συμφωνω με την λογικη σου !! Αλλα το καθε μαγαζι δεν μπορει να λειτουργει κομμενο και ραμμενο για τον καθε πελατη ... ολα τα μαγαζια πανω κατω τις ιδιες ωρες ανοιγουν -κλεινουν ... λογικα αν μπορεις οντως την κοπελα να την παρεις και να την δωσεις ολο το ποσο δικο της ... δεν μπορω να φανταστω τον λογο οτι αυτο θα γινει φανερα !!!(λογος κατω απο το τραπεζι με απολυτη εχεμυθεια για την κοπελα και μονο )..
 
Τελευταία τροποποίηση:

ALEX5555

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
500
Like
1.141
Πόντοι
206
Συμφωνω με την λογικη σου !! Αλλα το καθε μαγαζι δεν μπορει να λειτουργει κομμενο και ραμμενο για τον καθε πελατη ... ολα τα μαγαζια πανω κατω τις ιδιες ωρες ανοιγουν -κλεινουν ... λογικα αν μπορεις οντως την κοπελα να την παρεις και να την δωσεις ολο το ποσο δικο της ... δεν μπορω να φανταστω τον λογο οτι αυτο θα γινει φανερα !!!(λογος κατω απο το τραπεζι με απολυτη εχεμυθεια για την κοπελα και μονο )..
Γίνονται πολλά τέτοια.....εξαρτάται όμως ποιος είναι ο πελάτης.......Αν η γκόμενα δε σε γουστάρει δε γίνεται τίποτα.........Μου έχουν συμβεί και τα δύο........και να με γουστάρουν κι έτσι να τύχω άψογης συμπεριφοράς και έξτρα περιποίησης και άλλες να μη με γουστάρουν και να μη θέλουν να κάνουν ούτε τα προβλεπόμενα............
 

amateursalonica

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2017
Μηνύματα
25
Like
20
Πόντοι
0
παιδιά το Luxury που έχει προσφορά 2 κοπέλες στα 40, έχει δοκιμάσει κανείς;
40 + 20 για εκτόνωση είναι ή 40+20+20;
αξίζει γενικά;
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: cheef4

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
959
Κριτικές
52
Like
2.557
Πόντοι
2.480
Ρε αλάνια εσείς οι 40 επισκέπτες μπανηστιρτζήδες γιατί δεν κάνετε μια εγγραφή να γίνουμε όλοι σοφότεροι και περισσότεροι. Ο τζάμπας ζει αλλά δεν ενημερώνετε. Άντε βρε. Join
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Καλημέρα και καλή εβδομάδα σε όλους.
Πέρασμα με Λιζα από luxury. Όμορφη, ευχάριστη παρουσία, πολύ καλό πρόγραμμα. Θα προτιμηθεί ξανά.
 

lakegr

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
Relax Spa, εγνατιας 112 αστερι Αννα, μελαχρινη..δεκτικη σε πολλά..επισης Κατερινα απο Venus Spa Καραμανλη..σαν την Ιωαννα απο το princess spa 1 οροφο τοτε αιγαιου με κερκυρας δεν ειχε..εκθειαζε συνεχεια ποσο της αρεσει να την πηδαει με χειροπεδες ενας αστυνομικος απο τη Βεροια...και τα εκανε ολα για 60 ευρω...
to princess spa pou eixe stathero tileofono 2310426155, tora einai princess institute pou einai episis kalamaria alla se alli diefthinsi apo palia...
paizei kati ekei les?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom