Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 69 άτομα (6 μέλη και 63 επισκέπτες)

Jensen256

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2019
Μηνύματα
32
Like
73
Πόντοι
0
Καλημέρα συναγωνιστές

Επίσκεψη μέσα στο μήνα στο NURU αγίου Δημητρίου.
Δεν γράφω λεπτομέρειες μιας και στο αντίστοιχο νήμα υπάρχουν περιγραφές και δεν άλλαξε τίποτα.
Αυτή τη φορά έφυγα απογοητευμένος και μάλλον δεν θα ξαναπάω.
Ο λόγος είναι ότι η κοπέλα έχει ένα πρόγραμμα που τηρεί αυστηρά και η κάθε επίσκεψη είναι καρμπόν με την προηγούμενη η' με απλά λόγια μαλλον την βαρέθηκα.

Φεύγοντας λοιπόν απογοητευμένος και με τον τσολιά στο παντελόνι να είναι ανήσυχος αν και είχε τελειώσει 2 φορές, ανατρέχω στο φόρουμ για να βρω τα στοιχεία και παίρνω τηλ να δοκιμάσω για πρώτη φορά στο κρύσταλ.
Κλείνω ραντεβού σε μισή ώρα με την Σήλια μιας και θυμόμουν να καλά σχόλια γι αυτήν.
Φτάνοντας στο ίδρυμα παρούσες Σήλια και Νεφελη για να με υποδεχτούν (περιττό να πω πως με το που μπήκα πήγε να μου πέσει το σαγόνι, τα κορίτσια από εμφάνιση τοπ και τα δύο).
Στο δωμάτιο τώρα, η Σήλια καλό σόσιαλ και το καλύτερο μασάζ μέχρι τώρα στις λιγοστές είναι η αλήθεια επισκέψεις μου σε τέτοια ιδρύματα.
Στο δεύτερο μέρος έμεινε με το στρινγκάκι και ζήτησε εξτρα για να το βγάλει τα οποία δεν έδωσα.
Dirty talk, φτυσίματα και δεν άργησε να επέλθει το τέλος.
Πέρασα πολύ καλά και έφυγα με χαμόγελο.
Σειρά έχει η Νεφελη η οποία με χάζεψε με το φόρεμα που φορούσε και η Κρίστυ για την οποία γράφονται διθυραμβικά σχόλια.
 
  • Like
Αντιδράσεις: nmak81

Neapoliths

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2022
Μηνύματα
75
Like
203
Πόντοι
20
Αν και δεν είμαι πολύ του μασάζ βλέπω ένα ξανθό μουνακι με βυζαρες και τατουάζ στο ινσταγκραμ σε story και φωτογραφίες ότι προσφέρουν χαλαρωτικό μασάζ σε όλο το σώμα. Googlarw το τηλέφωνο και δε μ βγάζει τιποτα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Χυσαμολοι

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2017
Μηνύματα
639
Like
1.441
Πόντοι
206

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Απλα μπηκα φεισμπουκ και βλεπω να το ακολουθουν κατι γνωστες μου που ξερω οτι τρεχουν συνεχεια στα κεντρα αισθητικης......στελνω και ενα μηνυμα και ρωταω ποις κοπελες δουλευουν αυτο το διαστημα και μου απανταει <<Σε λάθος χώρο απευθύνεστε>>..........https://www.facebook.com/Crystalspa.gr/...........
Κάτι θα ρώτησές κ σε είπε λάθος χώρο
Η γνωστή μαλακία το έχουμε πει 100 φορές στο τηλ δε λένε τίποτε
Μόνο από κοντά αυτά κ φυσικά αν κανείς κ 2/3 επισκέψεις ακόμα καλύτερα
Αν δε ταισεις δε τρως κανείς το υποτυπώδες μασάζ κ αποχωρείς περισσότερο πιασμένος από πριν
 

emounitis

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2013
Μηνύματα
42
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
0
Κάτι θα ρώτησές κ σε είπε λάθος χώρο
Η γνωστή μαλακία το έχουμε πει 100 φορές στο τηλ δε λένε τίποτε
Μόνο από κοντά αυτά κ φυσικά αν κανείς κ 2/3 επισκέψεις ακόμα καλύτερα
Αν δε ταισεις δε τρως κανείς το υποτυπώδες μασάζ κ αποχωρείς περισσότερο πιασμένος από πριν
Πηρε τηλ στο αλλο crystal της Τουμπας και επειδη θα εχουν παρει πολλοι εκει κατα λάθος, ειχαν ετοιμη απαντηση. Επειδη υπηρχαν 2 crystal, το 1 μαλλον αναγκαστηκε να γινει Krystal
 
  • Like
Αντιδράσεις: nmak81

Μακεδνος

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2022
Μηνύματα
120
Κριτικές
1
Like
687
Πόντοι
81
η κυρια μας η Ξενια,αφου ειχαμε κλεισει ραντεβου 16.30 στην Μοναστηριου μπροστα απο ενα Ξενοδοχειο,με εστεισε.... και για περ 1 1/2 ωρα την έπαιρνα τηλ και δεν το σήκωνε.....
κατι παρομοιο μου εκανε πριν απο ενα διμηνο ειχαμε κλεισει ραντεβου,ηξερε οτι θα ερθω απο επαρχια, της στελνω(ενω ειχα φτασει θεσσαλονικη) να μου πει το ξενοδοχειο και μου λεει ακυρο. ουτε να με πληρωσει δεν θα δοκιμαζα πλεον.
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.304
Κριτικές
201
Like
4.564
Πόντοι
17.065
Απλα μπηκα φεισμπουκ και βλεπω να το ακολουθουν κατι γνωστες μου που ξερω οτι τρεχουν συνεχεια στα κεντρα αισθητικης......στελνω και ενα μηνυμα και ρωταω ποις κοπελες δουλευουν αυτο το διαστημα και μου απανταει <<Σε λάθος χώρο απευθύνεστε>>..........https://www.facebook.com/Crystalspa.gr/...........
Αυτο που εστειλες ειναι κανονικο μασαζ, δεν σερβιρει εξτρα. Εδω εισαι The Krystal massage
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.304
Κριτικές
201
Like
4.564
Πόντοι
17.065
Επισκεψη πριν λιγες μερες στην Αννη massagio για μια ακομη (και τελευταια) ευκαιρια. Μετριο πρωτο μερος και στο δευτερο ηταν στον κοσμο της σε σημειο τα μισα να μεινουν μεσα και να με ποναει η περιπουτσια περιοχη για ωρες...απιστευτη ξενερα. Τι να πω μαλλον τις βαρεσε η ζεστη στο κεφαλι αν και γενικα εχει εξελιχθει σε μεγαλη κοροιδια η φαση. Καλο Σεπτεμβρη τωρα και αν δεν αλλαξουν μυαλα, ειδικα με τετοια ακριβεια που εχει ερθει δεν ξαναπαιρνουν φραγκο.
 

SKG-2-ALARGAS

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2022
Μηνύματα
214
Like
765
Πόντοι
81
Αν και δεν είμαι πολύ του μασάζ βλέπω ένα ξανθό μουνακι με βυζαρες και τατουάζ στο ινσταγκραμ σε story και φωτογραφίες ότι προσφέρουν χαλαρωτικό μασάζ σε όλο το σώμα. Googlarw το τηλέφωνο και δε μ βγάζει τιποτα.
Νικολετα δουλευει μονη τηs παλια δουλευε στο κτρυσταλ ωs βιβη μετα στο λουξουρη στον ευοσμο και μετα στα στουντιο στην ρομανου στα σπιτακια ωσ Ιωαννα τωρα ωs Nικολ φουλ προγραμα 60ευρο σε δικο τησ χωρο κεντρο θεσσαλονικη
 
Τελευταία τροποποίηση:

Neapoliths

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2022
Μηνύματα
75
Like
203
Πόντοι
20
Αν και δεν είμαι πολύ του μασάζ βλέπω ένα ξανθό μουνακι με βυζαρες στο ινσταγκραμ σε story ότι προσφέρουν χαλαρωτικό μασάζ σε όλο το σώμα. Googlarw το τηλέφωνο και δε μ βγάζει τιποτα. Κ
Νικολετα δουλευει μονη τηs παλια δουλευε στο κτρυσταλ ωs βιβι μετα στο λουξουρη στον ευοσμο και μετα στα στουντιο στην ρομανου στα σπιτακια ωσ Ιωαννα τωρα ωs Nικολ φουλ προγραμα 60ευρο σε δικο τησ χωρο κεντρο θεσσαλονικη
Τι περιλαμβάνει ακριβώς το 60αρι?ειναι καλή περίπτωση η χαμένα λεφτά?
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
2.013
Κριτικές
51
Like
6.293
Πόντοι
7.636
Νικολετα δουλευει μονη τηs παλια δουλευε στο κτρυσταλ ωs βιβη μετα στο λουξουρη στον ευοσμο και μετα στα στουντιο στην ρομανου στα σπιτακια ωσ Ιωαννα τωρα ωs Nικολ φουλ προγραμα 60ευρο σε δικο τησ χωρο κεντρο θεσσαλονικη
εχεις τηλ? αγγελία?
 

nikos.thessaloniki

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2009
Μηνύματα
102
Like
187
Πόντοι
1
Καλημέρα παίδες.. τι έργο είναι η Βανέσσα του κρυσταλ; Μια καινούρια ξανθιά αδύνατη;
 

GRxx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2010
Μηνύματα
357
Κριτικές
4
Like
897
Πόντοι
361
Καλημέρα παίδες.. τι έργο είναι η Βανέσσα του κρυσταλ; Μια καινούρια ξανθιά αδύνατη;
Καλησπέρα αφού πέρασα από body free και δεν είχε κάτι στα γούστα μου, επίσκεψη στο Cristal ρισκαδορικα με μια καινούρια κοπέλα Βανέσα η οποία είναι όπως το περιγράφω καινούρια οπότε έχει τις προδιαγραφές αλλά πρέπει να γράψει κάποια χιλιόμετρα για να φτάσει σε επίπεδο τις υπόλοιπες. Δεν έκλαψα τα λεφτά μου αλλά μπορούσε σίγουρα να ήταν και καλύτερα.
 

NIK A

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
210
Like
520
Πόντοι
81
Καλημέρα παίδες.. τι έργο είναι η Βανέσσα του κρυσταλ; Μια καινούρια ξανθιά αδύνατη;
Μια ξανθιά αδύνατη ψιλή πιτσιρικά γλυκιά στο πρόσωπο νέα στα μασαζοδρομενα
Δεν πέρασα μαζί της διότι αποφεύγω κασκαντεριλικια
Αλλά ίσως προτιμιθει στο μέλλον
Την έβαλε για εξάσκηση η Αντζελίνα να της δείξει μασάζ πάνω μου.....
Όποτε από τη μια είχα τα μαγικά χεράκια της Αντζελίνας αυτό το κορίτσι είναι θαύμα και από την άλλη τα ατσουμπαλα χεράκια της Βανέσσα. Ευτυχώς έκατσε λίγο για να απολαύσω το κορμάκι της Αντζελίνας μου έρωτας η μικρή μου το κωλαρακι της το κορμάκι τής η προσωπαρα τής αχχχχχχχ
Νιάτα να μουνα 20 χρόνια μικρότερος
Ζωή σου δίνουν αυτά τα πλασματακια
 

SKG-2-ALARGAS

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2022
Μηνύματα
214
Like
765
Πόντοι
81
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΕΔΕΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙ ΑΠΕΓΕΙΝΕ "Η SILIA" ΑΠΟ ΚΡΥΣΤΑΛ ???ΤΗΝ ΑΝΑΖΗΤΕΙΣΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΕΧΕΙ ΑΔΕΙΑ ....ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΞΑΝΑΕΜΦΑΝΙΣΤΗΚΕ ΠΟΥΘΕΝΑ
 

Kostakis_thess

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2019
Μηνύματα
5
Like
6
Πόντοι
0
Αν και δεν είμαι πολύ του μασάζ βλέπω ένα ξανθό μουνακι με βυζαρες και τατουάζ στο ινσταγκραμ σε story και φωτογραφίες ότι προσφέρουν χαλαρωτικό μασάζ σε όλο το σώμα. Googlarw το τηλέφωνο και δε μ βγάζει τιποτα.
Αδερφέ μπορούμε να έχουμε την αγγελία κ εμείς ;
 

Geep9791

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2012
Μηνύματα
157
Κριτικές
10
Like
427
Πόντοι
291
Νικολετα δουλευει μονη τηs παλια δουλευε στο κτρυσταλ ωs βιβη μετα στο λουξουρη στον ευοσμο και μετα στα στουντιο στην ρομανου στα σπιτακια ωσ Ιωαννα τωρα ωs Nικολ φουλ προγραμα 60ευρο σε δικο τησ χωρο κεντρο θεσσαλονικη
Συναθλητη είναι εύκολο να μου στείλεις αγγελία?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom