Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 67 άτομα (6 μέλη και 61 επισκέπτες)

Makrigiannis

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2022
Μηνύματα
70
Like
188
Πόντοι
0
Όχι δεν μου είπε κάτι. Θα δω την Πέμπτη που θα πάω
Προσπάθησα πολλές φορές να πάω στο Vana Spa τον τελευταίο μήνα και πάντα μου έλεγαν ότι είχαν ραντεβού σε 2 ώρες. Την τελευταία φορά μου είπαν ότι είχαν ελεύθερο σε μια ώρα και όταν πήγα μου είπαν ότι είχε έρθει πριν κάποιος άλλος με το ίδιο όνομα με το δικό μου. Δεν ασχολήθηκα άλλο και πήγα στο Luxury Spa που μπορώ να πω ότι πέρασα πολύ καλύτερα και στο πρώτο μέρος και στο δεύτερο.
 

GRxx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2010
Μηνύματα
357
Κριτικές
4
Like
897
Πόντοι
361
Καλησπέρα αφού πέρασα από body free και δεν είχε κάτι στα γούστα μου, επίσκεψη στο Cristal ρισκαδορικα με μια καινούρια κοπέλα Βανέσα η οποία είναι όπως το περιγράφω καινούρια οπότε έχει τις προδιαγραφές αλλά πρέπει να γράψει κάποια χιλιόμετρα για να φτάσει σε επίπεδο τις υπόλοιπες. Δεν έκλαψα τα λεφτά μου αλλά μπορούσε σίγουρα να ήταν και καλύτερα.
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Καλησπέρα αφού πέρασα από body free και δεν είχε κάτι στα γούστα μου, επίσκεψη στο Cristal ρισκαδορικα με μια καινούρια κοπέλα Βανέσα η οποία είναι όπως το περιγράφω καινούρια οπότε έχει τις προδιαγραφές αλλά πρέπει να γράψει κάποια χιλιόμετρα για να φτάσει σε επίπεδο τις υπόλοιπες. Δεν έκλαψα τα λεφτά μου αλλά μπορούσε σίγουρα να ήταν και καλύτερα.
Στο body τι είχε
 

GRxx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2010
Μηνύματα
357
Κριτικές
4
Like
897
Πόντοι
361
Μια μελαχρινή σκηλε μούτρα ότι πρέπει αλλά από σώμα δεν μου άρεσε και μια ξανθιά με τσιγάρο και κινητό και κοιλίτσα, για εμένα πολύ αδιάφορη φίλε,
άλλες μέρες μπορεί να έχει και καλύτερες από ότι μου είπε.
 

NIK A

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
210
Like
520
Πόντοι
81
Καλησπέρα αφού πέρασα από body free και δεν είχε κάτι στα γούστα μου, επίσκεψη στο Cristal ρισκαδορικα με μια καινούρια κοπέλα Βανέσα η οποία είναι όπως το περιγράφω καινούρια οπότε έχει τις προδιαγραφές αλλά πρέπει να γράψει κάποια χιλιόμετρα για να φτάσει σε επίπεδο τις υπόλοιπες. Δεν έκλαψα τα λεφτά μου αλλά μπορούσε σίγουρα να ήταν και καλύτερα.
Φίλε μπορείς να δώσεις κάποια πληροφορία παραπάνω για Βανέσα?
Ηλικία σώμα?
 

Faliriotis

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2018
Μηνύματα
121
Like
169
Πόντοι
1
Καλησπέρα πέρασμα από Μαριάννα τιμήθηκε η Αθήνα 22 χρόνων λεπτή με μικρό βυζί πρόσωπο με άγρια χαρακτηριστικα στα του αγώνα αν και φιλότιμη με καλή πίπα φαίνεται ότι δεν έχει εμπειρία διότι είναι νέα στο χώρο. Προσπαθεί αλλά δεν νομίζω να την προτιμήσω δεύτερη φορά. Το υπόλοιπο ρόστερ ήταν Χαρά, Γιάννα, Ειρήνη και Ζωή. Για την Ζωή που αναφέρθηκαν καλά λόγια μου φανηκε κάπως υπέρβαρη για αυτό δεν την επέλεξα.
 
Εγγρ.
14 Μαρ 2022
Μηνύματα
241
Like
640
Πόντοι
81
Επισκεψη σημερα κρυσταλ με την κριστυ. Για μενα τωρα η κοπελα ξεπερασε νεφελη τι να πω ρε παιδια μονο που δεν την γαμησα μεσα στο δωματιο. Ηταν και μια βανεσα που ειναι καινουρια μου ειπαν ψικοκαλη φανηκε αλλα λιγο ατσουμπαλη πανω στα τακουνια
 

SKG-2-ALARGAS

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2022
Μηνύματα
214
Like
765
Πόντοι
81
Επισκεψη σημερα κρυσταλ με την κριστυ. Για μενα τωρα η κοπελα ξεπερασε νεφελη τι να πω ρε παιδια μονο που δεν την γαμησα μεσα στο δωματιο. Ηταν και μια βανεσα που ειναι καινουρια μου ειπαν ψικοκαλη φανηκε αλλα λιγο ατσουμπαλη πανω στα τακουνια
καλημερα η κριστυ ειναι απεχτη το κανει σαν να ειναι αληθινο σαν να εισαι με το κοριτσι σου αλωστε ειναι και τοσο ομορφη απλα βαζει ''ορια'' με το ποσο και οσο μπορειs να ελπιζειs ......
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.075
Κριτικές
1
Like
334
Πόντοι
36
Τελικά ρε παίδες η Εύα στη Ποσειδωνος κάνει sex? Για να κλείσω ραντεβού? Είναι free η private?
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.075
Κριτικές
1
Like
334
Πόντοι
36
Το τηλέφωνο της ισχύει που βλέπω στο internet? Το σηκώνει η ίδια, η έχει υπαλλήλους? Τη ρωταω για sex η θα με διάολο στείλει επειδη δε με ξέρει?
 

milfakias47

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
8
Like
1
Πόντοι
0
Παιδια γι αυτο το Krystal ειστε σιγουροι οτι παιζει κατι? Μπηκα φεισμπουκ και βλεπω οτι μαλλον ειναι κεντρο αισθητικης........
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
959
Κριτικές
52
Like
2.557
Πόντοι
2.480
Ρε φιλε τόσες μέρες γράφουμε. Τιμές υπηρεσίες τρόπο επικοινωνίας τα πάντα.
Ριξε μια γαμημένη ματιά λίγο πίσω. Αμάν πια με όλους εσάς που βαριέστε τόσο πολύ.
 

milfakias47

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
8
Like
1
Πόντοι
0
Ρε φιλε τόσες μέρες γράφουμε. Τιμές υπηρεσίες τρόπο επικοινωνίας τα πάντα.
Ριξε μια γαμημένη ματιά λίγο πίσω. Αμάν πια με όλους εσάς που βαριέστε τόσο πολύ.
Απλα μπηκα φεισμπουκ και βλεπω να το ακολουθουν κατι γνωστες μου που ξερω οτι τρεχουν συνεχεια στα κεντρα αισθητικης......στελνω και ενα μηνυμα και ρωταω ποις κοπελες δουλευουν αυτο το διαστημα και μου απανταει <<Σε λάθος χώρο απευθύνεστε>>..........https://www.facebook.com/Crystalspa.gr/...........
 

talepa12

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
30
Like
42
Πόντοι
0
Απλα μπηκα φεισμπουκ και βλεπω να το ακολουθουν κατι γνωστες μου που ξερω οτι τρεχουν συνεχεια στα κεντρα αισθητικης......στελνω και ενα μηνυμα και ρωταω ποις κοπελες δουλευουν αυτο το διαστημα και μου απανταει <<Σε λάθος χώρο απευθύνεστε>>..........https://www.facebook.com/Crystalspa.gr/...........
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom