Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 55 άτομα (6 μέλη και 49 επισκέπτες)

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.293
Like
783
Πόντοι
96
Αλεξία ποια είναι; μηπως εννοεις Ελενα;
Κάποιο λάθος κάνει ο συνάδελφος.
Δεν υπήρχε κάποια Αλεξία την προηγούμενη εβδομάδα που επισκέφτηκα το ίδρυμα.
Πιθανώς συνάντησε την Ξένια αλλά δεν θυμάται καλά το όνομα...
Παρεπιμτοντως τα άλλα κορίτσια είναι
Έλενα
Λίζα
Ρίτα και
Δανάη
Η μόνη που αξίζει μια δοκιμή νομίζω είναι η Δανάη.
 

georg1234

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
244
Like
403
Πόντοι
21
Κάποιο λάθος κάνει ο συνάδελφος.
Δεν υπήρχε κάποια Αλεξία την προηγούμενη εβδομάδα που επισκέφτηκα το ίδρυμα.
Πιθανώς συνάντησε την Ξένια αλλά δεν θυμάται καλά το όνομα...
Παρεπιμτοντως τα άλλα κορίτσια είναι
Έλενα
Λίζα
Ρίτα και
Δανάη
Η μόνη που αξίζει μια δοκιμή νομίζω είναι η Δανάη.
Από την Λίζα είναι πολύ ικανοποιημένος, με την Δανάη έχω περάσει πολύ καλά μια φορά, αλλά μια δεύτερη δεν υπήρχε η ίδια διάθεση.
 

P1

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
552
Like
413
Πόντοι
26
Κάποιο λάθος κάνει ο συνάδελφος.
Δεν υπήρχε κάποια Αλεξία την προηγούμενη εβδομάδα που επισκέφτηκα το ίδρυμα.
Πιθανώς συνάντησε την Ξένια αλλά δεν θυμάται καλά το όνομα...
Παρεπιμτοντως τα άλλα κορίτσια είναι
Έλενα
Λίζα
Ρίτα και
Δανάη
Η μόνη που αξίζει μια δοκιμή νομίζω είναι η Δανάη.
εγω παλι με την μονη που περνουσα καλα ηταν η Ρενα που σταματησε και η Ριτα (Μαργαριτα),που δουλευε παλια κ στην Μαγγη
 
Εγγρ.
14 Μαρ 2022
Μηνύματα
241
Like
640
Πόντοι
81
Κάποιο λάθος κάνει ο συνάδελφος.
Δεν υπήρχε κάποια Αλεξία την προηγούμενη εβδομάδα που επισκέφτηκα το ίδρυμα.
Πιθανώς συνάντησε την Ξένια αλλά δεν θυμάται καλά το όνομα...
Παρεπιμτοντως τα άλλα κορίτσια είναι
Έλενα
Λίζα
Ρίτα και
Δανάη
Η μόνη που αξίζει μια δοκιμή νομίζω είναι η Δανάη.
ναι παιδια, διαβαζα αλεξια πιο πανω και μπερδευτηκα.... η Ξενια ηταν. Απλα οταν πηγα ηταν μονο αυτη εξω, αλλα ακουγα κατι φωνες και σιγουρα υπηρχαν αλλες 2 κοπελες στο μαγαζι . Δεν ηταν σαν το κρυσταλ ομως που ειναι ολες οι κοπελες εξω και πρεπει να διαλεξεις.
 

sinistergr

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
60
Like
24
Πόντοι
0
Η Ξενια ειναι σαν την Ριτα,ειναι με τις μέρες τους, απο πολύ καλο ρούφηγμα, ως - αστα να πάνε- σηκώνεσαι και φεύγεις!
ρε παιδια μονο σε εμενα η Ξενια δεν εκανε ποτε ρουφηγμα (α ρε ευαρα...). παντως εμενα παντα μου αρεσε η Ξενια εχει ξινιλα αλλα ειναι ωραια και με τυπο (περι ορεξεως καβουρμας)
 

Paoki09andreas

Νέο Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2022
Μηνύματα
4
Like
4
Πόντοι
0
ερώτηση πως γίνεται κάποιος χωρίς κονέ να επισκεφτεί κάποιο μασατζίδικο???
και τι εννοούμε <<πετσέτα>> ??? φραπές το κατάλαβα :glasses::glasses::glasses:
υπάρχουν άλλοι όροι???,
Φιλε και εγω εδώ καινουργιος!!
Αν σε πουνε στειλε μου τι μες στείλε μου να ξερω!!! Πίρα τηλέφωνο και η κοπελιά που το σήκωσε δε με ειπς τιπορα!!!!
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.233
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
ναι παιδια, διαβαζα αλεξια πιο πανω και μπερδευτηκα.... η Ξενια ηταν. Απλα οταν πηγα ηταν μονο αυτη εξω, αλλα ακουγα κατι φωνες και σιγουρα υπηρχαν αλλες 2 κοπελες στο μαγαζι . Δεν ηταν σαν το κρυσταλ ομως που ειναι ολες οι κοπελες εξω και πρεπει να διαλεξεις.
Το συνηθισμενο κολπακι που κανουν ειναι, οποια δεν εχει δουλεια σου λεει, εγω είμαι μονο.
Την άλλη φορά ζήτησε να δεις τις όλες και να επιλεξεις εσυ.
 

SALONIC

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2019
Μηνύματα
72
Like
16
Πόντοι
0
Ξερει κανεις η αφροδιτη απο αμαριανα που ειναι τωρα
 

Salokrs

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2015
Μηνύματα
16
Like
62
Πόντοι
0
Αφιερωμένο στις κοπέλες των μασάζ..στην Αμερική παίζει πολύ χρήμα στα σπα!
Αν και πέρασε καιρός από τότε που το έστειλες φίλε, οφείλω να ομολογήσω πως αυτό που με ξάφνιασε περισσότερο είναι πως σε αντίθεση με τη γνώμη που έχει ο περισσότερος κόσμος, πως όσοι ασκούν παρόμοια επαγγέλματα το κάνουν από ανάγκη, η συγκεκριμένη (τουλάχιστον) που έδωσε αυτή τη συνέντευξη είπε πως όλες τους ήταν εκεί επειδή το θέλανε. Ακόμη πιο ενδιαφέρον βρήκα πως αφού σταματούσαν και γυρνούσαν σε πιο τυπικές δουλειές, ποθούσαν το πόσο καλά λεφτά βγάζανε σε αυτό το κουρμπέτι και τους έκανε να θέλουν να ξαναγυρίσουν, πάλι και πάλι και πάλι. Αν κάποιος ξεψαχνίσει λίγο παραπάνω αυτό το κανάλι, θα βρει και άλλες συνεντεύξεις με άλλες, από "συγγενείς" κλάδους :buck2: που μπορεί να έχουν ενδιαφέρον, υπό την έννοια πως ακούς πως το βλέπει η "άλλη πλευρά", αυτό που εσύ περνάς ξάπλα.
 

hoseantonio

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2007
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα σε ολους! επειδη δεν εχω ιδεα απο μασαζ καθως εχει τυχει να παω μονο μια φορα κι αυτο λογω γνωστης μου που δουλευε και ηξερα τι θα ακολουθησει. Διαβασα γι αυτο το massagio και ως τουμπιωτης λεω να το επισκεφτω. Χρειαζεται ραντεβου ή παω ετσι χυμα?
 
Τελευταία τροποποίηση:

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.153
Κριτικές
10
Like
6.116
Πόντοι
7.095
καλησπερα σε ολους! επειδη δεν εχω ιδεα απο μασαζ καθως εχει τυχει να παω μονο μια φορα κι αυτο λογω γνωστης μου που δουλευε και ηξερα τι θα ακολουθησει. Διαβασα γι αυτο το massagio και ως τουμπιωτης λεω να το επισκεφτω. Χρειαζεται ραντεβου ή παω ετσι χυμα?
15 χρονια στο φορουμ εισαι ρε παιχταρα, οσα κι εγω...και δεν φτανει δεν ποσταρεις τιποτα...ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΚΙΟΛΑΣ?
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.233
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
15 χρονια στο φορουμ εισαι ρε παιχταρα, οσα κι εγω...και δεν φτανει δεν ποσταρεις τιποτα...ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΚΙΟΛΑΣ?
Γιατί είσαι άδικος;
Ολόκληρα 6 μηνύματα έχει το παιδί !!!
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.233
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
Τελευταία πέρασα με Έλενα στο ακουα για μια δευτεροτρίτη και τελευταία ευκαιρία, καλούτσικη ,ζεστή αλλά τπτ το ιδιαίτερο που να θέλεις να ξαναπάς.
ΑΝΑΝΕΩΣΗ χρειάζεται σε όλα τα μαγαζιά!!!!
 

headmaster

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2007
Μηνύματα
152
Κριτικές
2
Like
186
Πόντοι
1
Τελευταία πέρασα με Έλενα στο ακουα για μια δευτεροτρίτη και τελευταία ευκαιρία, καλούτσικη ,ζεστή αλλά τπτ το ιδιαίτερο που να θέλεις να ξαναπάς.
ΑΝΑΝΕΩΣΗ χρειάζεται σε όλα τα μαγαζιά!!!!
Ανανέωση για νέες εμπειρίες.
 

kostasasa

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2017
Μηνύματα
26
Like
8
Πόντοι
0
Καλή μέρα , ραντεβού με την Ξένια πολύ εύκολη συνεννόηση , ευγενέστατη και απο το τηλεφωνο αλλα και απο κοντα . O χώρος καλός και καθαρός διαμέρισμα airbnb από το οποίο θα φύγει απ όσο μου είπε . Η κοπέλα μελαχρινή κανονικό ανάστημα και σώμα με καμπύλες , ωραίες καμπύλες...στα σωστά σημεία . Οι φωτογραφίες στην αγγελία είναι πραγματικές και έτσι είναι και από κοντά .
Προγράμματα 2 ένα στα 40 λεπτά με μια φορά και μασάζ στα 80€ και 2ο πρόγραμμα μια ώρα με 2 εκτονώσεις και μασάζ στα 100€. Επέλεξα το 2ο πρόγραμμα και δεν το μετάνιωσα πραγματικά η κοπέλα τα δίνει όλα σε ότι στάση θέλεις . Μπανακι ξανά και μετά μασάζ....καλό μασάζ , πραγματικά πολύ καλύτερο από τα ψευτο-χαιδέματα που προσφέρουν τα υπόλοιπα ιδρύματα . Καυλωτικός πολύ και ο τρόπος που τρίβετε πάνω σου και ο τρόπος που χαϊδεύει , κατάφερε μέσα σε 10 λεπτά να με ξανακάνει μάχιμο , πολύ καλύτερη εμπειρία από το δήθεν "νούρου" στην αγ. Δημητρίου .
Συμπέρασμα άκρως θετικό για μένα , συμμετοχή άψογη δίχως βιασύνη χρόνου έμεινα και πάνω από ώρα μαζί της . Μασάζ πολύ καλό άλλωστε είναι παλιά λαδοκόρη με προϋπηρεσία σε πολλά πριβέ και μη μαγαζιά της πόλης , ξέρει πως να σε ανεβάζει , ψάχνει να καταλάβει τι σε ανεβάζει και να σου το προσφέρει. . Θα ξαναπάω έμεινα απόλυτα ικανοποιημένος και μόνο το γεγονός που με "ανέβασε " γρήγορα για 2ο γύρο , είμαι και στα 56 πλέον ε! , δείχνει πόσο καύλα σου προσφέρει σε χαλαρώνει και απολαμβάνεις κάθε λεπτό μαζί της . Στα σοσιαλ πολύ καλή ευχάριστη δίχως να κουράζει και να φλυαρεί και λέγοντας για τα μαγαζιά που δούλεψε μου είπε και για μια γνωστή της που το "δινει" κανονικά παρ ολο που το μαγαζί προσφέρει μόνο φραπέ...εννοείται μετά από αρκετές επισκέψεις και χτίσιμο εμπιστοσύνης.
Δεν συστήνεται σε όσους θέλουν μοντέλα ή νεώτερες κοπέλες , είναι 36 και στο λέει εξ αρχής , αν πάλι πας και απο κοντά και δεν σου αρέσει μπορείς να φύγεις...ξεκάθαρα πράγματα σου το λέει και η ίδια πριν προχωρήσεις . ΝΑΙ από εμένα είναι απ τις λίγες φορές που δεν έκλαψα το 100ρικο
Δεν μου βγαίνει η σελίδα! Δεν υπάρχει λέει! Γνωρίζουμε κάτι?
 

hoseantonio

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2007
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
15 χρονια στο φορουμ εισαι ρε παιχταρα, οσα κι εγω...και δεν φτανει δεν ποσταρεις τιποτα...ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΚΙΟΛΑΣ?
Το οτι ειμαι 15 χρονια στο σαιτ σημαινει οτι καθε μερα ανελλιπώς δεν εχω τι να κανω και μπαινω να διαβάσω για τα μασατζιδικα της θεσσαλονικης? Σορρυ κιολας αλλα δεν ηξερα οτι ειναι υποχρεωτικό! Αν αλλαξω δλδ ενα μειλ και φαινεται οτι ειμαι μια μερα στο φορουμ θα μου απαντήσεις κανονικα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom