Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 60 άτομα (5 μέλη και 55 επισκέπτες)

ALEX5555

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
498
Like
1.135
Πόντοι
201
Θα πάθει καμμια τενοντίτιδα..θέλει προσοχή!
Μην το γελάς καθόλου....Στα τόσα χρόνια της καριέρας μου ξέρω κοπέλα που έπαθε και μάλιστα σοβαρή τενοντίτιδα....Είχε πάει νοσοκομείο, πήρε φάρμακα....μετά όλα οκ.........
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.394
Like
21.001
Πόντοι
5.956
Μην το γελάς καθόλου....Στα τόσα χρόνια της καριέρας μου ξέρω κοπέλα που έπαθε και μάλιστα σοβαρή τενοντίτιδα....Είχε πάει νοσοκομείο, πήρε φάρμακα....μετά όλα οκ.........
Αν η κοπέλα όντως κάνει μασάζ και δεν χαϊδεύει απλά, τότε κινδυνεύει για τενοντίτιδα πράγματι..αλλά επειδή ( όπως διαβάζω )στα φραπεμασαζ το μασάζ είναι χαιδεμα ,που εντάξει δεν επιβαρύνει τους τένοντες, προκύπτει το συμπέρασμα ότι μια πιθανή τενοντίτιδα ,θα οφείλεται στο έντονο ανεβοκατέβασμα του δεύτερου μέρους της συνεδρίας..αν μάλιστα έχει πολλούς πελάτες, τότε τα πράγματα δυσκολεύουν!
 

pirosvestis43

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2021
Μηνύματα
128
Like
183
Πόντοι
1
Εγώ πάλι διαβάζω μπας και δω τπτ και με καυλώσει να σηκωθώ να πάω . Για αυτό ενημερωστε για τις βυζαρουδεςςς
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.394
Like
21.001
Πόντοι
5.956
Αναφέρθηκε μιας κοπέλα στο Βένους ανατολικά με τα προσόντα που θες
Εγώ πάλι διαβάζω μπας και δω τπτ και με καυλώσει να σηκωθώ να πάω . Για αυτό ενημερωστε για τις βυζαρουδεςςς
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
959
Κριτικές
52
Like
2.555
Πόντοι
2.480
Μιας και δέχθηκα αρκετά πμ και μου φρεσκάρανε τη μνήμη οι συνάδελφοι για τα ονοματα καταθέτω με τη σειρά τα καλύτερα βυζιά της πόλης κατά τη δική μου αποκλειστικά άποψη. Κάθε διαφωνία παρατήρηση ή πρόταση θα μελετηθεί ενδελεχώς.

Α. Άρτεμις Crystal
Β. Νατάσα Venus
Γ. Αλεξία Massagio.

Η πρώτη τα αφήνει ελεύθερα προς πιάσιμο και γλύψιμο.
Η δεύτερη επίσης τα αφήνει ελεύθερα για πιάσιμο και γλύψιμο αλλά με 10€ επιπλέον
Η τρίτη τα χρησιμοποιεί κιόλας. Με μεγάλη τεχνική δεξιότητα.

Να είναι καλά τα κορίτσια να γουστάρουμε να πετάμε 50άρικα.
 

AlanPar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2022
Μηνύματα
104
Κριτικές
22
Like
639
Πόντοι
311
Πέρασμα απο Κρυσταλ με Αντζελινα. Πετιτ κοπελίτσα μελαχροινή με καλο στήθος ( ούτε μεγάλο ούτε μικρό) και ρώγες ανταποκρισιμες. Από μασάζ πολύ ωραίο σε χαλαρώνει και όλα καλά. Στο δεύτερο μέρος εξίσου καλη με διάθεση να σε ευχαριστήσει και προσπάθεια να τα δώσει όλα. Προφανώς για να είμαι πιο συγκεκριμένος έπαιξε μόνο φραπέ αλλά τον έτριβε στα βυζια, της τον έφτυνε , ήταν κάτι διαφορετικό. Την συνιστώ και θα ξαναπάω σίγουρα.
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Καταλαβαίνετε πως στην Αθήνα οι συνάδελφοι πληρώνουν σε μασάζ 80 ευρώ και έχουν διπλή εκτόνωση και κανονικό σεξ, έτσι; Για να δούμε όλοι μας για πόσο μαλακες μας έχουν.
 

SALONIC

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2019
Μηνύματα
72
Like
16
Πόντοι
0
γεια σασ παιδια τελικα μια αφροδιτη απο μαριανα ξερει κανεισ κατι
 

SALONIC

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2019
Μηνύματα
72
Like
16
Πόντοι
0
λοιπον καποια κοπελα απο μασαζ ποθ να κανει φουλ υπαρχει
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.394
Like
21.001
Πόντοι
5.956
Καταλαβαίνετε πως στην Αθήνα οι συνάδελφοι πληρώνουν σε μασάζ 80 ευρώ και έχουν διπλή εκτόνωση και κανονικό σεξ, έτσι; Για να δούμε όλοι μας για πόσο μαλακες μας έχουν.
Μάλλον κάποιοι δεν επιτρέπουν παρόμοια μαγαζιά στη θεσνικη, για λόγους που δε ξέρω..( δηλαδή δεν είναι ότι έχουν τους Θεσσαλονικείς για λακαμαδες, αλλά ότι δεν επιτρέπουν κάποιοι τέτοια μαγαζιά μασάζ με φουλ σεξ)
 

Tasos

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2019
Μηνύματα
266
Like
368
Πόντοι
21
Πέρασμα από Luxury spa λοιπόν οι κοπέλες είναι για τόν πουτσο έφυγα χωρίς ούτε καν μασάζ μακριά συναγωνιστές είναι για μαύρο από εμένα τό συγκεκριμένο ίδρυμα δεν ξέρω αν κάποιος έχει αντίθετη γνώμη αλλά είναι πολύ αντιπαθητικες όλες αγενής και πολύ μεγάλη ιδέα για τον εαυτό τους έχουν ας μας πει κάποιος κάτι αν έχει πάει τελευταία γιατί μάλλον η εγώ ήμουν πολύ άτυχος και έπεσα στην περίπτωση η έτσι λειτουργεί το συγκεκριμένο ίδρυμα
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.394
Like
21.001
Πόντοι
5.956
Μάλλον νομίζουν ότι έπιασαν τον π@π@ από τα @ρχιδι@..( ενώ πιάνουν τα @ρχιδι@ συνηθισμένων ανθρώπων)
 

georg28skg

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2022
Μηνύματα
21
Like
84
Πόντοι
0
Πέρασμα από Luxury spa λοιπόν οι κοπέλες είναι για τόν πουτσο έφυγα χωρίς ούτε καν μασάζ μακριά συναγωνιστές είναι για μαύρο από εμένα τό συγκεκριμένο ίδρυμα δεν ξέρω αν κάποιος έχει αντίθετη γνώμη αλλά είναι πολύ αντιπαθητικες όλες αγενής και πολύ μεγάλη ιδέα για τον εαυτό τους έχουν ας μας πει κάποιος κάτι αν έχει πάει τελευταία γιατί μάλλον η εγώ ήμουν πολύ άτυχος και έπεσα στην περίπτωση η έτσι λειτουργεί το συγκεκριμένο ίδρυμα
Αρχηγέ έχω κάνει μασαζ με 3 διαφορετικές κοπέλες στο συγκεκριμένο ίδρυμα, καλό είναι να ακουστεί και στους ιδιοκτήτες , οι κοπέλες βαθμολογούνται το πολύ 5/10, μια μου ζήτησε εξτρα 20 για να βγάλει το σουτιεν, και μετά με ξεπέταξε, στην υποδοχή περιμένωντας να περάσω σε δωμάτιο αντί να έχω μια υποτιπόδη συζήτηση κοιτούσαν τον υπολογιστή και μιλούσαν μεταξύ τους.
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.907
Πόντοι
2.356
γεια σασ παιδια τελικα μια αφροδιτη απο μαριανα ξερει κανεισ κατι
Για να την ψάχνεις τόσο καιρό την πήρες κ σ άρεσε
Δε βγήκες όμως να μας πεις τι κ πως πέρασες
Τώρα για ποιο λόγο να σε πούμε πού είναι
 
  • Like
Αντιδράσεις: GALLAS

SKG-2-ALARGAS

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2022
Μηνύματα
214
Like
765
Πόντοι
81
Καλημερα στουs συνομυλητεs μου Σ.Κ περασμα κλασικα απο ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΙΔΡΥΜΑ τηs ποληs μαs ''Κρυσταλ'' με την ανεπαναλυπτη ΚΡΥΣΤΙ φυσικα τι να σαs πω η κοπελα ειναι για ακομη μια φορα το λεω top-of the top. ΑΝΕΠΑΝΑΛΥΠΤΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΑΨΟΓΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΛΟΔΙΑΘΕΤΗ ΠΑΝΤΑ ΠΟΛΥ ΚΑΘΑΡΗ ΥΠΕΡΟΧΑ ΑΡΟΜΑΤΙΣΜΕΝΗ Εμφανιση star *** πολυ ωραιο προσωπο*** πολυ ωραιο σωμα κορμαρα*** θα ελεγα με σιγουρια εχει κανει ενα υπεροχο μαυρισμα σε ολο τηs το κορμι, πολυ αισθησιακη πολυ sexy Ti πρωτο και τι δευτερο μεροs η κοπελα ειναι ''ΦΑΒΟΡΙ''............Πρεπει ο επιχειρηματιαs που την εχει να την προσεχει σαν τα ματια του.......ΑΣΕ που για να κλισειs ραντεβου μαζι τηs πρεπει να παρειs απο την προιγουμενη μερα ...........AYTA ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΡΑΦΩΝΤΑΙ Υ.Γ SKG-2-ALARGAS*
 
Τελευταία τροποποίηση:

Πανοπλος

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2017
Μηνύματα
217
Like
90
Πόντοι
1
Μάλλον κάποιοι δεν επιτρέπουν παρόμοια μαγαζιά στη θεσνικη, για λόγους που δε ξέρω..( δηλαδή δεν είναι ότι έχουν τους Θεσσαλονικείς για λακαμαδες, αλλά ότι δεν επιτρέπουν κάποιοι τέτοια μαγαζιά μασάζ με φουλ σεξ)
Υπαρχουν αλλα ειναι πριβε
 

Neosos

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2021
Μηνύματα
17
Like
32
Πόντοι
0
Μιας και δέχθηκα αρκετά πμ και μου φρεσκάρανε τη μνήμη οι συνάδελφοι για τα ονοματα καταθέτω με τη σειρά τα καλύτερα βυζιά της πόλης κατά τη δική μου αποκλειστικά άποψη. Κάθε διαφωνία παρατήρηση ή πρόταση θα μελετηθεί ενδελεχώς.

Α. Άρτεμις Crystal
Β. Νατάσα Venus
Γ. Αλεξία Massagio.

Η πρώτη τα αφήνει ελεύθερα προς πιάσιμο και γλύψιμο.
Η δεύτερη επίσης τα αφήνει ελεύθερα για πιάσιμο και γλύψιμο αλλά με 10€ επιπλέον
Η τρίτη τα χρησιμοποιεί κιόλας. Με μεγάλη τεχνική δεξιότητα.

Να είναι καλά τα κορίτσια να γουστάρουμε να πετάμε 50άρικα.
Καλησπέρα. Να σαι καλα για τις πληροφορίες. Ερώτηση: η Αλεξία από Massagio γνωρίζουμε αν ειναι ακόμη ενεργή? Από το σχόλιο σου και μόνο θέλω να δοκιμάσω για πρώτη φορά το συγκεκριμένο μαγαζί. Ευχαριστώ!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom