Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 76 άτομα (18 μέλη και 58 επισκέπτες)

younghunter

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2014
Μηνύματα
399
Κριτικές
3
Like
433
Πόντοι
21
εθεάθη σε γνωστό studio (κόκκινο διαμάντι!) με το όνομα Ιωάννα πρώην κορασίδα του crystal. ξανθιά με τατουάζ στο πόδι
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
2.013
Κριτικές
51
Like
6.293
Πόντοι
7.636
καλημερα συναγωνιστεs εχθεσ εκλεισα ραντεβου στο site massazakimou συνεδρεια με λυδια ειναι απ αθηνα ειρθαν για λιγεσ μερεσ θεσσαλονικη ......λοιπον ραντεβου σε χωρο μου στισ 6 το απογευμα ειρθε η κοπελα ετσι οπωσ ειναι στισ φωτο φουλ προγραμμα body too body 100ευρο το πορνοπαραβολο 1ωρα διαρκεια συνεδρειασ πολυ καλο μασσαζ πολυ καλο δευτερο μεροσ πιπεσ γλυψιματα σε ολεσ τισ στσεισ η κοπελα πολυ επαγγελματιασ πεντακαθαρη πολυ ευγενικη και ευδιαθετη αξιζε η εμπειρια ....συστεινω ανεπιφυλακτα
κάρφωμα είχε?
 

younghunter

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2014
Μηνύματα
399
Κριτικές
3
Like
433
Πόντοι
21
ναι ειναι η γνωστη βιβη απο το crystal που οταν ειχε φιγει απο το κρυσταλ ειχε παει στον ευοσμο στο λουξουρι
γεινει ποιο συγκεκριμενοs ομωs σε ποιο στουντιο εμφανιστηκε να ξερουμε
κόκκινο διαμάντι στα αγγλικά ρε φίλε... πόσο ποιο συγκεκριμένος
 
  • Like
Αντιδράσεις: GALLAS

gear82

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2021
Μηνύματα
77
Like
102
Πόντοι
0
ναι ειναι η γνωστη βιβη απο το crystal που οταν ειχε φιγει απο το κρυσταλ ειχε παει στον ευοσμο στο λουξουρι
γεινει ποιο συγκεκριμενοs ομωs σε ποιο στουντιο εμφανιστηκε να ξερουμε
τεραστιες αλλαγες!!
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
την ειχα παρει στο κρυσταλ δυο τρεισ φορεσ τιποτα στο πρωτο μεροσ λιγα πραγματα ομωσ στο δευτερο με 50+20 +20 ευρο =70ευρο συνολο εκανε οτι μπορεισ να φαναταστεισ και μετα πριν βγει απο το δωματιο εβαζε παντα κραγιον για να μην την καταλαβουν {φορουσε παντα εντονο κοκινο κραγιον }
50+20+20 κάνει 90, νομίζω
Σιγά την γκομενα αδερφέ
 
  • Like
Αντιδράσεις: gear82

Kwnstass

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2021
Μηνύματα
16
Like
4
Πόντοι
0
Παιδιά να ρωτήσω δεν έχω πάει ποτέ σε μασατζιδικο υπάρχει κάποιο π γαμας κιόλας με κάποια εμφανισιμη
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
959
Κριτικές
52
Like
2.557
Πόντοι
2.480

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
959
Κριτικές
52
Like
2.557
Πόντοι
2.480
Να ξεκαθαρίσω κάτι από την δίκη μου οπτική. Μέσα από το συγκεκριμένο thread προσπαθούμε να ενημερώσουμε να ανταλλάξουμε πληροφορίες και να μεγιστοποιήσουμε την απόλαυση εις βάρος της αποτυχίας και του χαμένου 50άρικου. Το πως το καταφέρνει ο καθένας είναι δίκη του υπόθεση και μόνο. Το πως το μεταφέρει επίσης ο καθένας είναι κάτι που δε μπορεί κανένας να διερευνήσει. Απλά από εμπειρία πιάνουμε τους παπάδες και οχι απαραίτητα από την αρχή Φιλτράρουμε τα δεδομένα και οργανώνουμε κατά μόνας τη δίκη μας στρατηγική. Πολλές φορές αυτή η στρατηγική μπροστά στον κίνδυνο του χαμένου 50άρικου είναι επιθετική και λανθασμένη και φέρνει αντίθετα αποτελέσματα στις ιέρειες των μασατζίδικων. Την επόμενη φορά λοιπόν που θα λάβει ο εγκέφαλος του καθενός μια πληροφορία θα είναι καλύτερα να την επεξεργαστεί με πολιτική βούληση. Αυτό προκύπτει απλά αν χρησιμοποιήσει ο καθένας το σωστό κεφάλι. Διότι έχει αποδειχτεί ακόμη και ιστορικά ότι το λάθος κεφάλι μέχρι και τη ρωμαϊκή αυτοκρατορία κατέστρεψε. Τι να του κλάσει λοιπόν ένα απλό 50άρικο….!
θα το σκεφτώ πολύ σοβαρά την άλλη φορά να δώσω συγκεκριμένη πληροφορία για κοπέλα. Λυπάμαι αν σας κούρασα.

ΥΓ. Μη ρωτάτε μετά γιατί κρύβουμε τα αστέρια και τα καλά και συμφέροντα.
ΥΓ. Διότι τελικά μόνο έτσι πρέπει. Και ας μείνει το thread ένας χώρος που να μετράτε ποιός την έχει μεγαλύτερη….

Τη καλημέρα μου και λυπάμαι αν σας κούρασα.
Υγεία καύλα και καπότα.
 

Leopard80

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2011
Μηνύματα
203
Like
136
Πόντοι
1
Κάποια ´Εφη κοντά στην αγίου δημητρίου , σε ισόγειο απο τι μου είπαν .. παρακμή το γενικό σύνολο δεν εχω πάει , μου έδωσαν τον αριθμό της κύριας ... αλλά ακόμα δεν πήρα .Γνωρίζει κανείς κατί για την συγκεκριμένη ;
Θυμάμαι μια Έφη σε ένα αδιέξοδο στενάκι μετά τον Άγιο Δημήτριο αριστερα!Αυτή δούλεψε ένα φεγγάρι στον Avis ή Άδη στην Βασ.Όλγας μαζί με την Λίνα που αργότερα έκανε δικό της μαγαζί στην Βάσ.Γιώργίου!Η Εφη ήταν μελαχρινή, μέτριο ύψος μπαμπατσικη με πολύ μεγάλο και ωραιο στήθος !όλα αυτά πριν 10 χρόνια σίγουρα!
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Παιδιά να ρωτήσω δεν έχω πάει ποτέ σε μασατζιδικο υπάρχει κάποιο π γαμας κιόλας με κάποια εμφανισιμη
Ρίξε μία ματιά στα μηνύματα σου όλα ξεκινάνε με το
"Παιδιά να ρωτήσω "
Από πέρυσι πού ρωτάς δε πήγες πουθενά να ενημερώσεις κ εσύ
Για ποιο λόγο να σου πούμε από την στιγμή πού δεν ενημερώνεις
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom