Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 69 άτομα (14 μέλη και 55 επισκέπτες)

tefras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2022
Μηνύματα
298
Like
1.156
Πόντοι
201
Σε όλα αυτά τα "ελαιοτριβεία" που επισκέφτηκες ήσουν συστημένος από κάπου ή υπάρχει ελεύθερη πρόσβαση για φουλ πρόγραμμα; Θα με ενδιέφερε να ΄εκανα μία επίσκεψη...To crystal και το massagio που βρίσκονται;
Massagio τουμπα,Crystal απεναντι απο Σταθμο,γκουγκλαρε τους γραφει ακριβως διεύθυνση,
 

Tzoniwater

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2022
Μηνύματα
7
Κριτικές
1
Like
61
Πόντοι
0
Γειά σας παίδες, πρώτη φορά γραφω γιατί έχω αρχίσει σχετικά πρόσφατα το σπορ.

Πέρασμα από κρισταλ, όπου απουσίαζαν σήμερα νεφέλη και κριστι. Νεφέλη έχω επισκεφτεί τις προηγούμενες δύο φορές και ότι και να πω είναι λίγο, το κορίτσι είναι κορυφή.

Κατέληξα με αντζελινα γιατί κάπου είχα διαβάσει θετικές εμπειρίες. Προσωπικά δεν εμεινα τοσο ευχαριστημένος. Στο πρώτο μέρος καλή έβαζε λίγο δυμαμη αλλά στο δεύτερο πολύ basic. Είναι γλυκούλα όμως και καλό τυπακι οπότε overall ήταν οκ.

Για κριστι έχει κανείς να πει κάτι γιατι δεν βρήκα κάτι εδώ και αν ξέρει κάποιος πού βρίσκεται φενια από luxury
 
Εγγρ.
21 Ιουλ 2019
Μηνύματα
31
Like
36
Πόντοι
0
Θυμάμαι μια Έφη σε ένα αδιέξοδο στενάκι μετά τον Άγιο Δημήτριο αριστερα!Αυτή δούλεψε ένα φεγγάρι στον Avis ή Άδη στην Βασ.Όλγας μαζί με την Λίνα που αργότερα έκανε δικό της μαγαζί στην Βάσ.Γιώργίου!Η Εφη ήταν μελαχρινή, μέτριο ύψος μπαμπατσικη με πολύ μεγάλο και ωραιο στήθος !όλα αυτά πριν 10 χρόνια σίγουρα!
Δεν πήγα άκομα ομως λέω να επίσκεφτω.. απο αυτα που μου ειπαν δεν περιμένω κατι το ουαου...αλλα μια δοκιμή δεν κάνει κάτι...θα ενημερώσω σύντομα..
 

Lord_Grim

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2020
Μηνύματα
75
Κριτικές
1
Like
472
Πόντοι
20
Μαζεμένες κριτικές
Crystal : Πέρασμα με Ίριδα. Στα θετικά το ωραίο σώμα, στα αρνητικά όλα τα υπόλοιπα. Πρώτο μέρος οκ αλλά με σοβαρό κλέψιμο χρόνου (κάπου στα 15 λεπτά με γύρισε), στο 2ο κομμάτι ούτε καν διαικπεραιωτική. Εμφανής αίσθηση βαρεμάρας, γενικά από τις χειρότερες εμπειρίες μου στο Crystal. Προσπεράστε και μην κοιτάξετε πίσω.
Αντριάννα. Δεν αποτελεί καινούργια προσθήκη. Πλησιάζει σε μιλφ και ηλικιακά και σωματικά. Πάρα πολύ καλό πρώτο μέρος , ενδείκνυται για τους λάτρεις του μασάζ υψηλής πίεσης. Καλό δεύτερο μέρος, χωρίς πολλά φρου φρου και αρώματα. Αν είναι να προσφέρει έξτρα (εκτός της εκτόνωσης) το λέει μόνη της. Θετικό πρόσημο
Αντζελίνα. Από τις νέες προσθήκες του Crystal. Ωραίο σώμα , κοντούλα με πολύ καλή πίσω κίνηση αλλά μικρό στήθος. Καλό σόσιαλ, αδιάφορο πρώτο μέρος, αρκετά καλό δεύτερο. Και εδώ θετικό πρόσημο.
Κρίστι. Νέα προσθήκη που πιστεύω ότι ίσως αποτελεί την τοπ επιλογή στο Crystal αυτή την στιγμή. Δυνατό σώμα, πολύ ωραίος κώλος , μικρό αλλά ωραίο στήθος, καλό σόσιαλ. Καλό πρώτο μέρος και πολύ καλό δεύτερο. Δεκτική και συμμετοχική.

Για το massagio δεν υπάρχει κάτι νέο, μόνη καλή επιλογή η Αθηνά. Μιλφάκι με τίμιο πρώτο μέρος και πολύ καλό δεύτερο. Ειδικά αν έχουν προηγηθεί και άλλα ραντεβού και υπάρχει περισσότερη οικειότητα ανοίγεται και περισσότερο. Το μόνο αρνητικό ίσως ότι δεν βγάζει τελείως ρούχα αλλά στην ουσία τα κατεβάζει. Οι λοιπές επιλογές Έλλη αν θυμάμαι καλά (μία πάρα πολύ skinny κοπέλα) και Ράνια ( τρομερός κώλος) είναι καλό να αποφεύγονται καθώς πιο πολύ σε ξεπέτα παραπέμπουν με την βαρεμάρα και την αίσθηση αγγαρείας να πλημμυρίζει το δωμάτιο.

Πέρασμα με την παλιά "Βιβή" από Crystal , νυν Ιωάννα στα στούντιο. Αν ήταν μέτρια στα ελαιοτριβεία , εδώ πλέον μιλάμε ότι δεν κάνει τίποτα. Τα πιο πεταμένα 40 ευρώ που έχω δώσει σε στούντιο. Η κοπέλα βαριέται να κουνηθεί, έχει πάρει κιλά τα οποία με τα εσώρουχα στο στούντιο χτυπάνε φουλ στο μάτι. Πήγα καθαρά από περιέργεια γιατί θυμόμουν αιχμές στο Crystal και πρόστυχη απόδοση κλπ..
 

asimenio_alogo

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2013
Μηνύματα
54
Like
140
Πόντοι
0
καλησπέρα παίδες.συνεδρια επαναληπτική με Ανδριάνα από crystal.σχεδον ξεβρακωτη στην υποδοχή,μιλφαρα σκυλί του πολέμου στην εμφάνιση,το επόμενο σκαλί της πιστεύω είναι για τους οίκους.πρωτο μέρος λες και είσαι σε κανονικό μασατζιδικο,δεύτερο μέρος ακόμη καλύτερη με προστυχολογα,φτυσιματα,και άνεση στα πιασίματα χωρίς γκρίνια.απο τις τοπ επιλογές.
ένα δεκαήμερο πίσω πέρασμα από massagio Τούμπα,μόνη διαθέσιμη Μαρίνα μικρη καραμελιτσα μέχρι 23 την έκανα βαριά βαριά.πρωτο μέρος χαιδεμα δηλαδή κοροϊδία,εκνευρίστηκα λέω δεν θα μιλήσω για δεύτερο μέρος.παιρνει πρωτοβουλία και με ρωτάει θέλεις σε όλο το σώμα;λέω κάνε σε όλο το σώμα.οπως ήταν το πρώτο μέρος έτσι και το δεύτερο,χαιδεμα μέσα από το μπλουζάκι, μόλις πήγα να βάλω χέρι στήθος τραβήχτηκε.δεν μίλησα γιατί είπα δεν θα την ξαναπάρω την συγκεκριμένη.το massagio έχει την συνεδρία 20+20 το δεύτερο μέρος
 

premium1969

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2011
Μηνύματα
540
Κριτικές
1
Like
559
Πόντοι
86
Καλησπέρα μάγκες. Έχω έρθει από Αθήνα για δουλειά και θέλω να πάω σε ένα ωραίο σπα να απολαύσω ένα μασαζ και κάνα εξτραδακι ! Θα ήθελα να μου πείτε ποιο θεωρείτε το καλύτερο όσο αναφορά υποδομές και υπηρεσίες. Το σεξ δεν είναι προτεραιότητα μου. Μέχρι καλαμάκι το πολύ. Είδα το crystal, massagio,vana, angels spa στο thread μέχρις στιγμής. Απλά επειδή θα πάω μόνο μια φορά θέλω να πάω σε safe επιλογή και όσο πιο ωραία γίνετε. Ότι συμβουλή μπορείτε να μου δώσετε για μέρος και κοπέλα θα το έκτιμουσα παρά πολύ. Και εννοιτε όταν έρθετε Αθήνα ξέρω να σας πω τα πάντα ! Ευχαριστώ πολύ
Ίσως η καλύτερη επιλογή για μένα είναι το Oasis στην Στουρνάρη ,aka της Ζανας, έχει πολλές αναφορές στο νήμα των Αθηναϊκών μασαζοιδρυματων. Θα με θυμηθείς φίλε.
 

Oldschool83

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2022
Μηνύματα
15
Like
66
Πόντοι
0
Χθες βρέθηκα στην Αθήνα και είπα να δοκιμάσω το Nuru που έχουν εκεί! Πολύ καλύτερος χώρος μεγαλύτερη ποικιλία κοριτσιών 6 στο σύνολο! Αλλά στο κυρίως θεμα η κοπέλα στη Θεσσαλονίκη είναι πολύ καλύτερη! Εκεί κάνουν οι κοπέλες με εσωρουχο και μόλις σε τελειώσουν ουσιαστικά σταματάνε το Nuru και σου τρίβουν την πλάτη!
Η δικιά μας δίνει πόνο μέχρι τέλους!
 

level1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2021
Μηνύματα
437
Κριτικές
7
Like
1.751
Πόντοι
481
Περασμα χθες απο Κορινα στην ολγας,μασαζ τιποτα κατι χαδια ισα ισα να χαμε να λεγαμε με ενα λαδι που ουτε μυριζε ουτε γλιστρουσε κι ολας!Χωρος πολυ κακος ρε παιδια ενα σπιτι παλιο μεγαλο διπλα στο σαλονι ο χωρος για το μασαζ και το μπανιο!Με το που μπηκα στην εισοδο ειχε κατι παιδικα παπουτσακια και παιχνιδια!Παω για ντουζ και στο διαδρομο μετα το μπανιο την βλεπω να ανοιγει μια πορτα και να μιλαει με καποιον αρα υπαρχει κι αλλο ατομο στο σπιτι!!!Συνεχιζοντας στα του μασαζ γυρισα ξεκινησε πιπα καλη και βαθια και τα βυζια απ εξω...Εκει ξαφνικα παρατηρησα τριχες γυρω γυρω απ την καθε ρογα!Το μουνι αν και δεν εβγαλε εσωρουχο οι τριχες ξεπηδουσαν απ τα αριστερα και τα δεξια!ΔΕν καταφερα να τελειωσω εκανα ενα γρηγορο ντουζ και δρομο!Δεν ειναι απλα σαρανταρα,αλλα μαλλον πατημενη εξηνταρα που κοιταει να μαζεψει οτι μπορει για τα γεραματα!Δεν προκειται να με ξαναδει!
 

nmak81

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2010
Μηνύματα
187
Like
215
Πόντοι
21
Περασμα χθες απο Κορινα στην ολγας,μασαζ τιποτα κατι χαδια ισα ισα να χαμε να λεγαμε με ενα λαδι που ουτε μυριζε ουτε γλιστρουσε κι ολας!Χωρος πολυ κακος ρε παιδια ενα σπιτι παλιο μεγαλο διπλα στο σαλονι ο χωρος για το μασαζ και το μπανιο!Με το που μπηκα στην εισοδο ειχε κατι παιδικα παπουτσακια και παιχνιδια!Παω για ντουζ και στο διαδρομο μετα το μπανιο την βλεπω να ανοιγει μια πορτα και να μιλαει με καποιον αρα υπαρχει κι αλλο ατομο στο σπιτι!!!Συνεχιζοντας στα του μασαζ γυρισα ξεκινησε πιπα καλη και βαθια και τα βυζια απ εξω...Εκει ξαφνικα παρατηρησα τριχες γυρω γυρω απ την καθε ρογα!Το μουνι αν και δεν εβγαλε εσωρουχο οι τριχες ξεπηδουσαν απ τα αριστερα και τα δεξια!ΔΕν καταφερα να τελειωσω εκανα ενα γρηγορο ντουζ και δρομο!Δεν ειναι απλα σαρανταρα,αλλα μαλλον πατημενη εξηνταρα που κοιταει να μαζεψει οτι μπορει για τα γεραματα!Δεν προκειται να με ξαναδει!
εάν σου αρέσουν οι μικρές κάνεις μεταβολή και φεύγεις.
δεν μπορεί να σου πει τίποτα.
γούστα είναι αυτά.
το σπίτι μια χαρά είναι.
 

level1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2021
Μηνύματα
437
Κριτικές
7
Like
1.751
Πόντοι
481
εάν σου αρέσουν οι μικρές κάνεις μεταβολή και φεύγεις.
δεν μπορεί να σου πει τίποτα.
γούστα είναι αυτά.
το σπίτι μια χαρά είναι.
ναι ναι για τσαντιρι μια χαρα ειναι.
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Περασμα χθες απο Κορινα στην ολγας,μασαζ τιποτα κατι χαδια ισα ισα να χαμε να λεγαμε με ενα λαδι που ουτε μυριζε ουτε γλιστρουσε κι ολας!Χωρος πολυ κακος ρε παιδια ενα σπιτι παλιο μεγαλο διπλα στο σαλονι ο χωρος για το μασαζ και το μπανιο!Με το που μπηκα στην εισοδο ειχε κατι παιδικα παπουτσακια και παιχνιδια!Παω για ντουζ και στο διαδρομο μετα το μπανιο την βλεπω να ανοιγει μια πορτα και να μιλαει με καποιον αρα υπαρχει κι αλλο ατομο στο σπιτι!!!Συνεχιζοντας στα του μασαζ γυρισα ξεκινησε πιπα καλη και βαθια και τα βυζια απ εξω...Εκει ξαφνικα παρατηρησα τριχες γυρω γυρω απ την καθε ρογα!Το μουνι αν και δεν εβγαλε εσωρουχο οι τριχες ξεπηδουσαν απ τα αριστερα και τα δεξια!ΔΕν καταφερα να τελειωσω εκανα ενα γρηγορο ντουζ και δρομο!Δεν ειναι απλα σαρανταρα,αλλα μαλλον πατημενη εξηνταρα που κοιταει να μαζεψει οτι μπορει για τα γεραματα!Δεν προκειται να με ξαναδει!
Ξερνάω.
 
  • Like
Αντιδράσεις: tefras

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Melispa στον εύοσμο έχει πάει κανείς να μας πει αν έχει έξτρα η μόνο μασάζ
 

pirosvestis43

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2021
Μηνύματα
128
Like
183
Πόντοι
1
Deluxe massage μου βγήκε διαφήμιση κατ οίκον στη Θεσσαλονίκη. Ξέρει κανείς τίποτα? Λογικά είναι με χάπι γιατί λέει διάλεξε θεραπεύτρια και λοιπά
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.394
Like
21.003
Πόντοι
5.956
Melispa στον εύοσμο έχει πάει κανείς να μας πει αν έχει έξτρα η μόνο μασάζ
Μελισπα στο κέντρο που είχα πάει 2,3 φορές πριν τρία χρόνια, μόνο μασάζ ( καλό μασάζ)..στον Εύοσμο δεν πήγα ποτέ, αλλά μάλλον θα είναι της ίδιας λογικής..
(Εκτός αν δεν είναι έτσι..)
 

zakthes

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
520
Like
476
Πόντοι
26
Μελισπα στο κέντρο που είχα πάει 2,3 φορές πριν τρία χρόνια, μόνο μασάζ ( καλό μασάζ)..στον Εύοσμο δεν πήγα ποτέ, αλλά μάλλον θα είναι της ίδιας λογικής..
(Εκτός αν δεν είναι έτσι..)
Συμφωνώ. Διαφημίζει πως ξεκίνησε και κατ οικον. Έχει δοκιμάσει κανείς?
 

georg1234

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
244
Like
403
Πόντοι
21
Συμφωνώ. Διαφημίζει πως ξεκίνησε και κατ οικον. Έχει δοκιμάσει κανείς?
Melispa είναι 100% κανονικό μασάζ, πηγαίνω συχνά και με την γυναίκα μου λόγω προβλημάτων στη μέση, οπότε δεν πιστεύω του Ευόσμου το κατάστημα να είναι κάτι διαφορετικό
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
Melispa στον εύοσμο έχει πάει κανείς να μας πει αν έχει έξτρα η μόνο μασάζ
Δλδ ρε αδερφούλη, είσαι διατεθειμένος να τραβιεσαι μέχρι Εύοσμο;
Ξέρω κι ένα στην Κατερίνη, αν σ ενδιαφέρει...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom