Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 50 άτομα (13 μέλη και 37 επισκέπτες)

Smith Poulos

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2012
Μηνύματα
105
Like
32
Πόντοι
1
Μετά από 2+ χρόνια αποχής λόγω οικονομικών, covid, κλπ. αποφάσισα δειλά δειλά να επιστρέψω στις παλιές συνήθειες.

Επίσκεψη σε Crystal πριν καμιά βδομάδα απόγευμα, όπου εκείνη τη στιγμή ήταν παρούσες 4 γυναίκες: ένα milfάκι ξανθό που καθόταν πίσω απο το γραφείο, τα είχε πετάξει έξω, αλλά δεν εξυπηρετούσε, ένα μελαχρινό όμορφο που ήταν μέςα στα νεύρα, μια γεματούλα με γυαλιά και μια μελαχρινή με σημάδια ακμής στο πρόσωπο αλλά ωραίο σώμα, όπου και προτιμήθηκε (Ίριδα στο όνομα αν θυμάμαι καλά).

Το δωμάτιο καθαρό, οι πετσέτα δεν μύριζε όπως κάποιοι παρατήρησαν, αλλά την παντόφλα σιχάθηκα να την φορέσω και αποφάσισα να περπατώ ξυπόλητος πάνω στις πουτσότριχες των προηγούμενων.

Ο επίσημος τιμοκατάλογος είναι για 30 ευρώ / 50' μασάζ, το οποίο πρέπει να παραδεχτώ πως είναι από τα καλύτερα που μου έχουν κάνει σε τέτοια ιδρύματα. Επίση, μέσα στο δωμάτιο η κοπέλα μού εκμυστηρεύτηκε πως παρέχονται και "έξτρα υπηρεσίες" αλλά από τις κοπέλες και όχι το ίδρυμα, τις γνωστές +20 κλπ.

Σύνολο ζημιάς: 30 για μασάζ +20 για να αρχίσει τη τρόμπα +20 για να βγάλει το βρακάκι της και να της το παίξω ελέυθερα = 70 ευρώ

Αντικειμενικά είναι πολλά τα €€€ για τέτοιες υπηρεσίες, αλλά παραδέχομαι πως πέρασα καλά και δεν τα έκλαψα...
 

ALEX5555

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
500
Like
1.141
Πόντοι
206
Μετά από 2+ χρόνια αποχής λόγω οικονομικών, covid, κλπ. αποφάσισα δειλά δειλά να επιστρέψω στις παλιές συνήθειες.

Επίσκεψη σε Crystal πριν καμιά βδομάδα απόγευμα, όπου εκείνη τη στιγμή ήταν παρούσες 4 γυναίκες: ένα milfάκι ξανθό που καθόταν πίσω απο το γραφείο, τα είχε πετάξει έξω, αλλά δεν εξυπηρετούσε, ένα μελαχρινό όμορφο που ήταν μέςα στα νεύρα, μια γεματούλα με γυαλιά και μια μελαχρινή με σημάδια ακμής στο πρόσωπο αλλά ωραίο σώμα, όπου και προτιμήθηκε (Ίριδα στο όνομα αν θυμάμαι καλά).

Το δωμάτιο καθαρό, οι πετσέτα δεν μύριζε όπως κάποιοι παρατήρησαν, αλλά την παντόφλα σιχάθηκα να την φορέσω και αποφάσισα να περπατώ ξυπόλητος πάνω στις πουτσότριχες των προηγούμενων.

Ο επίσημος τιμοκατάλογος είναι για 30 ευρώ / 50' μασάζ, το οποίο πρέπει να παραδεχτώ πως είναι από τα καλύτερα που μου έχουν κάνει σε τέτοια ιδρύματα. Επίση, μέσα στο δωμάτιο η κοπέλα μού εκμυστηρεύτηκε πως παρέχονται και "έξτρα υπηρεσίες" αλλά από τις κοπέλες και όχι το ίδρυμα, τις γνωστές +20 κλπ.

Σύνολο ζημιάς: 30 για μασάζ +20 για να αρχίσει τη τρόμπα +20 για να βγάλει το βρακάκι της και να της το παίξω ελέυθερα = 70 ευρώ

Αντικειμενικά είναι πολλά τα €€€ για τέτοιες υπηρεσίες, αλλά παραδέχομαι πως πέρασα καλά και δεν τα έκλαψα...
Πολύ ωραία και στρωμένη κριτική χωρίς γκρίνια.....Μπράβο ρε μαγκίτη...Και εις άλλα με υγεία....................
 

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.019
Κριτικές
37
Like
5.804
Πόντοι
7.195
Ερώτηση: Έχω χάσει τα ίχνη της Λίζας (μασάζ)...ήταν κάποια στιγμή από το 2005 και για 4 χρόνια στη Μάγκι (Καμάρα), μετά πήγε στη Δωδεκανήσου, Πλατεία Δημοκρατίας και τέλος τα τελευταία 2 χρόνια ήταν στη περιοχή της Παναγίας Χαλκέων (Πλατεία Αριστοτέλους). Αν γνωρίζει κα΄ποιος, που βρίσκεται; Ήμουν από τους πολύ τακτικούς της πελάτες...
 

anal-lytis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2017
Μηνύματα
159
Κριτικές
6
Like
261
Πόντοι
281
Καλησπέρα συναγωνιστές,
Δεν έχω πάει ποτέ σε μασατζιδικο αλλά σκέφτομαι να επισκεφτώ.
1η επιλογή για κάτι χαλαρό λόγο περιοχής Κατερίνα Αρετσού διάβασα ότι απλά έχει φραπα και ισπανικό. Δεν έχω βρει απλά τηλ επικοινωνίας αν μπορεί κάποιος να βοηθήσει.

2η επιλογή Angel's Spa ( jumbo ) . Εδώ απλά δεν έχω καταλάβει αν πρέπει να πας συστημένος καθώς είναι κέντρο αισθητικής όπου έχει και άλλες υπηρεσίες ... αλλά σε κάποιους στο μασάζ κάνει και κάτι έξτρα προφανώς χωρίς σεξ.

3η επιλογή dames για να σπρώξω κιόλας, είμαι επιφυλακτικός επειδή διάβασα μέτρια πράγματα

Γενικότερα ψάχνω ανατολικά για αυτό και αυτές οι 3 επιλογές, αν υπάρχει κάποια άλλη αξιόλογη πρόταση ευπρόσδεκτη.
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.952
Κριτικές
2
Like
5.944
Πόντοι
1.056
Καλησπέρα συναγωνιστές,
Δεν έχω πάει ποτέ σε μασατζιδικο αλλά σκέφτομαι να επισκεφτώ.
1η επιλογή για κάτι χαλαρό λόγο περιοχής Κατερίνα Αρετσού διάβασα ότι απλά έχει φραπα και ισπανικό. Δεν έχω βρει απλά τηλ επικοινωνίας αν μπορεί κάποιος να βοηθήσει.

2η επιλογή Angel's Spa ( jumbo ) . Εδώ απλά δεν έχω καταλάβει αν πρέπει να πας συστημένος καθώς είναι κέντρο αισθητικής όπου έχει και άλλες υπηρεσίες ... αλλά σε κάποιους στο μασάζ κάνει και κάτι έξτρα προφανώς χωρίς σεξ.

3η επιλογή dames για να σπρώξω κιόλας, είμαι επιφυλακτικός επειδή διάβασα μέτρια πράγματα

Γενικότερα ψάχνω ανατολικά για αυτό και αυτές οι 3 επιλογές, αν υπάρχει κάποια άλλη αξιόλογη πρόταση ευπρόσδεκτη.
Θα πρότεινα το 3 να το σβήσεις από την λίστα
 

thesspunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
3.341
Κριτικές
6
Like
1.082
Πόντοι
376
Ερώτηση: Έχω χάσει τα ίχνη της Λίζας (μασάζ)...ήταν κάποια στιγμή από το 2005 και για 4 χρόνια στη Μάγκι (Καμάρα), μετά πήγε στη Δωδεκανήσου, Πλατεία Δημοκρατίας και τέλος τα τελευταία 2 χρόνια ήταν στη περιοχή της Παναγίας Χαλκέων (Πλατεία Αριστοτέλους). Αν γνωρίζει κα΄ποιος, που βρίσκεται; Ήμουν από τους πολύ τακτικούς της πελάτες...
Έχει κλειστό τηλ;
Πριν λίγο καιρό έπαιρνα και δεν το σήκωνε, μετά όμως μου ήρθε ειδοποίηση πως έκανε viber
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.163
Κριτικές
10
Like
6.204
Πόντοι
7.095
Αυτή εδώ είναι η Κατερίνα;
Αν ναι..... κάνω μεταβολή
αν εισαι 60+ χρονων, 120+ κιλων, δεν ειχες ποτε γκομενα στη ζωη σου, έχεις πολλά λεφτα για πέταμα και σου σηκώνεται ακόμα και βλέποντας μια 55+ θεία με πατσοκοίλια, ΤΟΤΕ ΝΑ ΠΑΣ ΣΦΑΙΡΑ στην Κατερίνα
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
959
Κριτικές
52
Like
2.557
Πόντοι
2.480
Αυτή εδώ είναι η Κατερίνα;
Αν ναι..... κάνω μεταβολή
Αδελφέ αυτή είναι ναι. Ένα μασαζ πάνε να το κάνεις αξίζει. Κατά τα λοιπά αν ντε και καλά θέλεις να σου τσαλακώσει ένα επιπλέον 20άρικο κατέβα χαμηλά στο μασαζορέβατο ρίξε πόδια κάτω αυτή θα λάβει αμέσως θέση θα τον χώσει στα απαλά βυζια της και μετά με τα μάτια κλειστά απόλαυσε το titjob.
 

Mosxos97

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2017
Μηνύματα
144
Κριτικές
3
Like
234
Πόντοι
281
Καλησπέρα σας

Πέρασμα από crystal με Νεφέλη 1 έχω να πω σταθερή αξία της.Για ακόμα μία φορά πέρασα πάρα πολύ ωραία με το κλασσικό παράβολο των 50 €.

Επίσκεψη δεύτερη στο Βάνα spa Γμε 5 κοπέλες παρούσες επιλέχτηκαν δύο όπου δεν θυμάμαι ονόματα η μία ήταν αδύνατη με πολύ ωραίο πίσω σύστημα η δεύτερη ήταν πιο τσουπωτη με πολύ ωραία Μάτια. Είχανε πολλή διάθεση μέσα και πέρασα πάρα πολύ καλά τοπαράβολο 70 €.Γενικά το ρόστερ είχε για όλα τα γούστα και πιο αδύνατες και πιο τσουπωτές.

Τρίτη επίσκεψη στο Μάσσατζιο Όπου πέρασα με την Αθήνα και πραγματικά το ευχαριστήθηκα δεν ήταν τόσο το μασάζ γιατί πιο πολύ χαϊδεύε αλλά στο δεύτερο μέρος ήταν πολύ ικανη.
Επίσης δοκιμάστηκε και μία ακόμα κοπέλα πάρα πολύ αδύνατη η οποία και στο πρώτο και στο δεύτερο μέρος απλά διεκπεραιωτική χωρίς διάθεση για οτιδήποτε δεν θα ξανά προτίμηθει.

Αξίζει η επίσκεψη στην Εύα στο angels σπα;Χρειάζεται να πάω συστημένος για το κάτι παραπάνω ή λειτουργεί όπως και τα υπόλοιπα;
 

tefras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2022
Μηνύματα
298
Like
1.156
Πόντοι
201
καλησπέρα δεν βρίσκω το site που λες...

αν μπορείς γράψε ή στειλτο με msg
Δες και deluxe και αυτοι είναι Θεσσαλονίκη για λιγο με ποιο καλά μούνια,είχα κάνει στας πρώτευουσας
 

amerikanos13

Νέο Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2020
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα μάγκες. Έχω έρθει από Αθήνα για δουλειά και θέλω να πάω σε ένα ωραίο σπα να απολαύσω ένα μασαζ και κάνα εξτραδακι ! Θα ήθελα να μου πείτε ποιο θεωρείτε το καλύτερο όσο αναφορά υποδομές και υπηρεσίες. Το σεξ δεν είναι προτεραιότητα μου. Μέχρι καλαμάκι το πολύ. Είδα το crystal, massagio,vana, angels spa στο thread μέχρις στιγμής. Απλά επειδή θα πάω μόνο μια φορά θέλω να πάω σε safe επιλογή και όσο πιο ωραία γίνετε. Ότι συμβουλή μπορείτε να μου δώσετε για μέρος και κοπέλα θα το έκτιμουσα παρά πολύ. Και εννοιτε όταν έρθετε Αθήνα ξέρω να σας πω τα πάντα ! Ευχαριστώ πολύ
 

tefras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2022
Μηνύματα
298
Like
1.156
Πόντοι
201
Αξίζει η επίσκεψη στην Εύα στο angels σπα;Χρειάζεται να πάω συστημένος για το κάτι παραπάνω ή λειτουργεί όπως και τα υπόλοιπα;
Περνεις τηλ κλείνεις πας,και θα στα πει από κοντά τα έξτρα αν κ εφόσον είσαι ταπεινος
 

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.019
Κριτικές
37
Like
5.804
Πόντοι
7.195
Καλησπέρα σας

Πέρασμα από crystal με Νεφέλη 1 έχω να πω σταθερή αξία της.Για ακόμα μία φορά πέρασα πάρα πολύ ωραία με το κλασσικό παράβολο των 50 €.

Επίσκεψη δεύτερη στο Βάνα spa Γμε 5 κοπέλες παρούσες επιλέχτηκαν δύο όπου δεν θυμάμαι ονόματα η μία ήταν αδύνατη με πολύ ωραίο πίσω σύστημα η δεύτερη ήταν πιο τσουπωτη με πολύ ωραία Μάτια. Είχανε πολλή διάθεση μέσα και πέρασα πάρα πολύ καλά τοπαράβολο 70 €.Γενικά το ρόστερ είχε για όλα τα γούστα και πιο αδύνατες και πιο τσουπωτές.

Τρίτη επίσκεψη στο Μάσσατζιο Όπου πέρασα με την Αθήνα και πραγματικά το ευχαριστήθηκα δεν ήταν τόσο το μασάζ γιατί πιο πολύ χαϊδεύε αλλά στο δεύτερο μέρος ήταν πολύ ικανη.
Επίσης δοκιμάστηκε και μία ακόμα κοπέλα πάρα πολύ αδύνατη η οποία και στο πρώτο και στο δεύτερο μέρος απλά διεκπεραιωτική χωρίς διάθεση για οτιδήποτε δεν θα ξανά προτίμηθει.

Αξίζει η επίσκεψη στην Εύα στο angels σπα;Χρειάζεται να πάω συστημένος για το κάτι παραπάνω ή λειτουργεί όπως και τα υπόλοιπα;
Σε όλα αυτά τα "ελαιοτριβεία" που επισκέφτηκες ήσουν συστημένος από κάπου ή υπάρχει ελεύθερη πρόσβαση για φουλ πρόγραμμα; Θα με ενδιέφερε να ΄εκανα μία επίσκεψη...To crystal και το massagio που βρίσκονται;
 

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.019
Κριτικές
37
Like
5.804
Πόντοι
7.195
Καλησπέρα μάγκες. Έχω έρθει από Αθήνα για δουλειά και θέλω να πάω σε ένα ωραίο σπα να απολαύσω ένα μασαζ και κάνα εξτραδακι ! Θα ήθελα να μου πείτε ποιο θεωρείτε το καλύτερο όσο αναφορά υποδομές και υπηρεσίες. Το σεξ δεν είναι προτεραιότητα μου. Μέχρι καλαμάκι το πολύ. Είδα το crystal, massagio,vana, angels spa στο thread μέχρις στιγμής. Απλά επειδή θα πάω μόνο μια φορά θέλω να πάω σε safe επιλογή και όσο πιο ωραία γίνετε. Ότι συμβουλή μπορείτε να μου δώσετε για μέρος και κοπέλα θα το έκτιμουσα παρά πολύ. Και εννοιτε όταν έρθετε Αθήνα ξέρω να σας πω τα πάντα ! Ευχαριστώ πολύ
Όσον αφορά για Αθήνα, το "ελαιοτριβείο" της Στουρνάρη είναι μακράν, το κορυφαίο! Δε συγκρίνεται! Για Θεσσαλονίκη, θα σου πρότεινα και το Body Free που βρίσκεται στη Λεωφόρο Καραμανλή (πρώην Ν. Εγνατία) 84 έχω πάει αρκετές φορές εκεί. Εκεί πηγαίνεις χωρίς σύσταση. Επειδή δεν ενδιαφέρεσαι για το σεξουαλικό κομμάτι (αν και υπάρχει στο μαγαζί), θα σου πρότεινα αν βρίσκεται βέβαια ακόμη εκεί, τη Στεφανία. Κάνει πολύ ωραίο μασάζ (body to body, αθλητικό κλπ) και φτάνει μέχρι πίπα και εκτόνωση. Σεξ δε κάνει. Πάντως, είναι ωραίος χώρος και θα περάσεις ευχάριστα...Τώρα, στα υπόλοιπα δεν έχω εικόνα, δε τα ξέρω...Θα προσπαθήσω να μάθω τι παίζει, αν και είναι πιο prive από το body free...
 

Pagotatzis

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2021
Μηνύματα
82
Like
153
Πόντοι
0
Άντε μπραβο αδελφέ. Μάθε τους μπαλίτσα. Μα πόσο πίσω από τον ήλιο ρε φιλε? Είπαμε buttjob. Κωλομαλακία ρε φιλε. Δεν είπαμε απεμπλουτισμένο ουράνιο σε κυβάκια
Το buttjob ξέρω τι είναι. Η εκπληξη μου έχει να κάνει με το ότι δεν ήταν μια απλή εκτόνωση με μαλακια αλλά αναβαθμισμένη
 

Πανοπλος

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2017
Μηνύματα
217
Like
90
Πόντοι
1
Ερώτηση: Έχω χάσει τα ίχνη της Λίζας (μασάζ)...ήταν κάποια στιγμή από το 2005 και για 4 χρόνια στη Μάγκι (Καμάρα), μετά πήγε στη Δωδεκανήσου, Πλατεία Δημοκρατίας και τέλος τα τελευταία 2 χρόνια ήταν στη περιοχή της Παναγίας Χαλκέων (Πλατεία Αριστοτέλους). Αν γνωρίζει κα΄ποιος, που βρίσκεται; Ήμουν από τους πολύ τακτικούς της πελάτες...
Ασθενει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom