Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 67 άτομα (6 μέλη και 61 επισκέπτες)

billsalonika1926

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2013
Μηνύματα
328
Κριτικές
14
Like
1.667
Πόντοι
491
Η Μαριάννα από Luxury Ευόσμου κάποιος μου είπε ότι έχει σταματήσει. Ξέρετε μήπως είναι κάπου αλλού;;
 

gavarit93

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2019
Μηνύματα
72
Κριτικές
4
Like
81
Πόντοι
0
Καλησπέρα να ρωτήσω κάτι παιδια....το 2015 ειχα επισκεφτει το ευ ζην στην β.ολγας...εκει ειχα δει μια ξανθια με καρε μαλλι γυρα στα 30 ξανθια που ηταν αυτο που λεμε η γκομενα της διπλανης πορτας.... Μηπως ξερει κανενας συναγωνιστης πως την λενε???
 

np salonica

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2021
Μηνύματα
24
Like
4
Πόντοι
0

KAVALARIS THESSALONIKI

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Νοε 2010
Μηνύματα
1.334
Κριτικές
16
Like
6.697
Πόντοι
2.560
Εφυγε λεει το Crystal spa και που πηγε δλδ;;Μοναστηριου 93Α;;Εκει δεν ειναι κ το ζεσι σπα;;Τυχαιο;Δεν νομιζω......
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
καλησπερα σε ολο τον κοσμο !!! νεους και παλιους πολλοι παλιοι γνωστοι πρωην φιλοι. δυσκολο πραγμα η αληθινη φιλια σχεδον ανυπαρκτο. οπως και να χει στο θεμα μας επανηλθα για λιγο 2021 και το μασαζ στη θεσσαλονικη παρακμαζει κι αλλο...τα πριβε επισης. δυστυχως τα πραγματα πολυ δυσκολα για θεσσαλονικη ...βρεθηκα για λιγο αθηνα κι ανοιξε το ματι μου κυριολεκτικα...μακαρι να χα εργασια εκει να μενα εκει μονιμα. ο παραδεισοσ οσων λατρευουν μασαζ και τετοια σκηνικα. υγ. τα πριβε εδω στη αθηνα ειναι ελευθερα , κι εδω οσοι ξερουμε τα πριβε νομιζουμε οτι ειμαστε και σπουδαιοι καποια πραγματα δυστυχως δε θα αλλαξουν ποτε...φιλιααα σε ολους
 

Kounel@

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Οκτ 2016
Μηνύματα
339
Κριτικές
50
Like
3.111
Πόντοι
7.191
Γεια σ σ όλους!!το τελευταία διάστημα είμαι από Crystal σε βανα κάνω αλλαγές επειδή βαριέμαι!!θα κάνω μια σύγκριση!!σιγουρα σαν χώρος το βανα είναι πιο μεγάλο και το καλό κάθε δωμάτιο έχει το μπάνιο!!ενω κρυσταλ πιο μικρό πιο ομορφο δωμάτιο αλλα αυτό το μπες βγες στο μπάνιο φφφφ ταλαιπωρία σίγουρα στο καινούργιο θα είναι καλύτερα πιστεύω!!!
Κορίτσια! Θεωρώ στο βανα είναι 2-3 όμορφες οι υπόλοιπες μέτριες ίσως κ αδιάφορες
Κρυστάλ σίγουρα δεν έχει τόσες κοπέλες όχι το βανα αλλα νομίζω είναι μια κλάση παραπάνω!!
Μασάζ!!πανω κάτω το το ίδιο κάνουν λίγο καλύτερο λίγο χειρότερος
Μάχη!!θεωρω τα κορίτσια του κρυσταλ είναι μακράν καλύτερες από πολλές απόψεις!!καταρχην όλες βγάζουν τα ρούχα τους χωρίς να πεις κουβέντα και σε φτιάχνουν έχουν κάποια συμμετοχή ενώ στο βανα κύριες!!πρεπει να παρακαλέσεις να βγάλουν κάτι και μούγκα στην στρούγκα!!αν κάποια έχει κάποια πρόταση για κάποιο χώρο ας στείλει παρακαλώ να ανανεώθουμε
 

petros132

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2006
Μηνύματα
75
Like
6
Πόντοι
0
Καλημερα εχει παει κανεις ;
 
  • Like
Αντιδράσεις: NIK A

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456

Χυσαμολοι

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2017
Μηνύματα
639
Like
1.441
Πόντοι
206
Επίσκεψη σε Θεανώ (έχει αγγελία στο freelist) με σούπερ μασάζ, χωρίς πετσέτα, αλλά και χωρίς εκτόνωση. Μια ώρα στα 20 ευρώ.
Στα καπάκια πέρασμα από Ιρίνα που είναι κοντά με το γνωστό πρόγραμμα.
Σύνολο πάνω από μιάμιση ώρα στα 70 ευρώ.
Αν βρείτε πάρκινγκ κάπου στο ενδιάμεσο είναι η καλύτερη επιλογή
 

Brianp

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2020
Μηνύματα
23
Like
98
Πόντοι
0
Επίσκεψη σε Θεανώ (έχει αγγελία στο freelist) με σούπερ μασάζ, χωρίς πετσέτα, αλλά και χωρίς εκτόνωση. Μια ώρα στα 20 ευρώ.
Στα καπάκια πέρασμα από Ιρίνα που είναι κοντά με το γνωστό πρόγραμμα.
Σύνολο πάνω από μιάμιση ώρα στα 70 ευρώ.
Αν βρείτε πάρκινγκ κάπου στο ενδιάμεσο είναι η καλύτερη επιλογή
Πες μας και άλλα.
Πως είμαι η Θεανώ, δώσε μας την αγγελία σε παρακαλώ.
Και ευχαριστώ εκ τόμων προτέρων.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Stef68

Χυσαμολοι

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2017
Μηνύματα
639
Like
1.441
Πόντοι
206

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.952
Κριτικές
2
Like
5.944
Πόντοι
1.056
Λες να πήγαν στον χώρο του Zesi? Ή να κάνουν τις υπηρεσίες του Zesi?

Αν πήγαν στον χώρο του ζεσι καλό θα είναι να το αναβαθμίσουν και από άποψη υγιεινής γιατί αλλιώς απατο θα πάει
 

KAVALARIS THESSALONIKI

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Νοε 2010
Μηνύματα
1.334
Κριτικές
16
Like
6.697
Πόντοι
2.560

chrissalonika

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
182
Κριτικές
11
Like
50
Πόντοι
11
Καλημερα εχει παει κανεις ;
Θα πάω σήμερα το βράδυ ψηλε κ θα σου πω!
 

NIK A

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
210
Like
520
Πόντοι
81
Αν πήγαν στον χώρο του ζεσι καλό θα είναι να το αναβαθμίσουν και από άποψη υγιεινής γιατί αλλιώς απατο θα πάει
Φιλαράκι κάνανε ολική ανακαίνιση εδώ και ένα μήνα από ότι μου είπαν σήμερα που κάλεσα για ραντεβού. Ειδωμεν τη Δευτέρα.
 

Ntarntalover

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2021
Μηνύματα
158
Κριτικές
7
Like
283
Πόντοι
21
Εμένα στη μοναστηρίου δεν με χαλούσε ο χώρος του ζεσι. Ο καινούργιος του ζεσι πιο ήσυχη γειτονιά αλλά είναι άβολος εντελώς. Οσο για το κρυσταλ που θα πάρει το χώρο μια χαρά μου ακούγεται, να μην μείνει αναξιοποιητος....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom