Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 78 άτομα (6 μέλη και 72 επισκέπτες)

Χυσαμολοι

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2017
Μηνύματα
639
Like
1.441
Πόντοι
206
Επίσκεψη σε Βίκυ πρώην Όλγας, νυν Μαρτίου.
Βαριεστημενη συμπεριφορά (όχι ότι ήταν και ποτέ διαφορετικά), μάπα μασάζ, πολύ μέτρια στον αγώνα.
Κόστος το γνωστό. 70 για μια ώρα.
Για να σας προλάβω, ίσοι δεν περάσατε από Face control από την ίδια και να σας δώσω τηλέφωνο, που ΔΕΝ θα δώσω εφόσον δεν το έχει δημοσιεύσει η ίδια, θα φάτε λογικά άκυρο
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Επίσκεψη σε Βίκυ πρώην Όλγας, νυν Μαρτίου.
Βαριεστημενη συμπεριφορά (όχι ότι ήταν και ποτέ διαφορετικά), μάπα μασάζ, πολύ μέτρια στον αγώνα.
Κόστος το γνωστό. 70 για μια ώρα.
Για να σας προλάβω, ίσοι δεν περάσατε από Face control από την ίδια και να σας δώσω τηλέφωνο, που ΔΕΝ θα δώσω εφόσον δεν το έχει δημοσιεύσει η ίδια, θα φάτε λογικά άκυρο
Στα ριπαπά μας η Βικυ.
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456

Crixus

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2019
Μηνύματα
345
Κριτικές
1
Like
1.153
Πόντοι
201
Πρώτη επίσκεψη στη Βάνα, καλός χώρος και άψογη συμπεριφορά, απο τα 7 κορίτσια που μου είπε το αφεντικό είδα τις 4, απο τις οποίες οι 2 ήταν αρκετά καλές. Πέρασμα με Αναστασία, παραδόξως πολύ καλό μασαζ και ακόμη καλύτερα τα υπόλοιπα. Μεγάλο δωμάτιο, ντουζάκι inside, μεγάλος καθρέφτης. Τιμές 30+20, με δύο κορίτσια 50+20, ή για 2 ώρες 50+20. Αν την ίδια στιγμή έρχεται ή φεύγει κάποιος "συναγωνιστής" σε κρύβουν πίσω απο μια κουρτίνα δίπλα απο το γραφείο :2funny:!
 

Jimmy1912

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2019
Μηνύματα
370
Like
706
Πόντοι
81
Επίσκεψη σε Βίκυ πρώην Όλγας, νυν Μαρτίου.
Βαριεστημενη συμπεριφορά (όχι ότι ήταν και ποτέ διαφορετικά), μάπα μασάζ, πολύ μέτρια στον αγώνα.
Κόστος το γνωστό. 70 για μια ώρα.
Για να σας προλάβω, ίσοι δεν περάσατε από Face control από την ίδια και να σας δώσω τηλέφωνο, που ΔΕΝ θα δώσω εφόσον δεν το έχει δημοσιεύσει η ίδια, θα φάτε λογικά άκυρο
Την είχα επισκεφτεί όταν ήταν στην Όλγας πριν μια διετία περίπου,ίσως και λιγότερο.Σε γενικές γραμμές είχα μείνει ευχαριστημένος,αλλά εμένα με είχε ενοχλήσει το εξής. Την τηλεφώνησα μετά από λίγο καιρό για δεύτερο ραντεβού και με έριξε άκυρο. Δικαίωμά της να διαλέγει πελάτες, αλλά με ενόχλησε κάπως ο τρόπος της. Με αναγνώρισε είτε από την φωνή είτε από την αναγνώριση κλήσης ποιος ήμουν και με δήθεν αλλαγμένη φωνή άρχισε να λέει "Η Βίκυ άλλαξε χώρο και δεν ξέρω που πήγε" και άλλα τέτοια.Φαινόταν η προσπάθεια να αλλάξει την φωνή,αλλά είχα καταλάβει ότι είναι αυτή λόγω της αποτυχημένης προσπάθειας. Αποδέχομαι το γεγονός ότι η Βίκυ και οποιαδήποτε Βίκυ έχει το δικαίωμα να διαλέγει πελάτες για τους δικούς της λόγους. Δεν με απασχολεί αν είναι ψεύτικες οι δικαιολογίες, που θα προβάλει, αλλά τουλάχιστον μην μας δουλεύει τόσο χοντρά μες στα μούτρα αλλάζοντας αποτυχημένα την φωνή της
 

sexgo

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2008
Μηνύματα
72
Κριτικές
3
Like
60
Πόντοι
0
Επίσκεψη σε Βίκυ πρώην Όλγας, νυν Μαρτίου.
Βαριεστημενη συμπεριφορά (όχι ότι ήταν και ποτέ διαφορετικά), μάπα μασάζ, πολύ μέτρια στον αγώνα.
Κόστος το γνωστό. 70 για μια ώρα.
Για να σας προλάβω, ίσοι δεν περάσατε από Face control από την ίδια και να σας δώσω τηλέφωνο, που ΔΕΝ θα δώσω εφόσον δεν το έχει δημοσιεύσει η ίδια, θα φάτε λογικά άκυρο
Φίλε την αγγελία που την βρήκες? Γτ πριν 2-3 μέρες έψαχνα και δν βρήκα κατι
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Φίλε την αγγελία που την βρήκες? Γτ πριν 2-3 μέρες έψαχνα και δν βρήκα κατι
Δεν υπάρχει αγγελία πλέον την έβαλε πριν το Πάσχα κ ούτε σε μία εβδομάδα την έβγαλε
 
  • Like
Αντιδράσεις: sexgo

Athan17

Νέο Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2020
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα, επίσκεψη πριν από λίγο στο dames ,πέρασμα με μια ξανθιά γυναίκα, νομίζω Μαίρη ήταν το όνομα της, 80 ευρώ φουλ πρόγραμμα για μια ώρα, ωραίο μασαζ,χωρίς βιασυνες, το σεξ ήταν πολύ δυνατό, πολύ καυλιαρα, τρελενεται άμα βρεις τα κουμπιά της , άξιζε την επίσκεψη!!!!
 

Thalios(2)

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2021
Μηνύματα
26
Like
30
Πόντοι
0
Καλησπέρα, Εβίτα πήγε κανένας καλός συνάδελφος?έχει τίποτα να αξίζει?έχω να παω κανένα χρόνο.
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
959
Κριτικές
52
Like
2.557
Πόντοι
2.480
Στην Εβίτα μετά τη Σάντρα το χάος. Το χάσαμε το κορμί πατριώτη. Μόνο σαύρες...
 

np salonica

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2021
Μηνύματα
24
Like
4
Πόντοι
0
ποιος μπορει να μου δωσει το κινητο της φαιης απο angel .
 

Faliriotis

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2018
Μηνύματα
121
Like
169
Πόντοι
1
Καλησπέρα, επίσκεψη πριν από λίγο στο dames ,πέρασμα με μια ξανθιά γυναίκα, νομίζω Μαίρη ήταν το όνομα της, 80 ευρώ φουλ πρόγραμμα για μια ώρα, ωραίο μασαζ,χωρίς βιασυνες, το σεξ ήταν πολύ δυνατό, πολύ καυλιαρα, τρελενεται άμα βρεις τα κουμπιά της , άξιζε την επίσκεψη!!!!
Μήπως αυτή η Μαίρη ήταν λίγο χοντρούλα?
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.163
Κριτικές
10
Like
6.204
Πόντοι
7.095

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Τόσο χάλια συνάδελφε?αν πηγές στα κοντά κάνε μια περιγραφή αν θες.το σισσακι δεν είναι?
Λες σισακι κ θα νομίζουν πως είναι κανένα μικρό
Πες σισαρα καλύτερα κοντεύει τα 50
 
  • Like
Αντιδράσεις: GALLAS

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
το τηλ.απο angel ποιος μπορει να μου το δωσει?
Για να ξέρεις πως η φαίη ήταν Αλεξάνδρα στη Μαριάννα κ πιο πριν Δανάη σημαίνει πως την ξέρεις καλά μία ενημέρωσή δεν έκανες όμως γιατί τώρα να σου δώσουμε εμείς το τηλ της
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom