Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 47 άτομα (2 μέλη και 45 επισκέπτες)

a.nesti

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2014
Μηνύματα
145
Like
128
Πόντοι
1
Η Χριστίνα, αν λέμε την ίδια, ήταν πολύ καλή. Καστανόξανθη με γαλάζια μάτια, γλυκό πρόσωπο κ τσουπωτή από τη μέση κ κάτω. 80 ή 100/ ώρα (δεν θυμάμαι καλά-έχουν περασει και 6 η 7 χρόνια από τότε που την είδα τελευταία φορά), με κωλο, και όσες φορές άντεχες μέσα στην ώρα. Είχε χώρο σε μια μεζονέτα, δεξιά όπως έμπαινες για πανόραμα από περιφερειακό.
Τι μου θύμισες ρε αδερφέ...
ναι ετσι ειναι! Αστερι! θυμαμαι ειχε και ενα μικρο παιδακι στο αλλο δωμάτιο ...
Για παιδάκι, δεν γνωρίζω και, για να είμαι ειλικρινής, πρώτη φορά το ακούω. Αν είχα, έστω, υποψιαστεί κάτι τέτοιο, δεν θα καθόμουν επ ουδενί. Τι ψυχή θα παραδώσω;
Αυτό που θυμάμαι, έντονα, πάντως, είναι το ότι, καθόλη τη διάρκεια του αγώνα, άκουγε Eros Ramazzoti...

Έρως ανικατε μαχαν!!!
 

a.nesti

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2014
Μηνύματα
145
Like
128
Πόντοι
1
Μετά από καιρό λοιπόν επίσκεψη στο Crystal... Είχα όρεξη για διπλό μασάζ αλλά δεν θα το προτιμήσω άλλη φορά σε μασατζιδικο που δεν έχει φουλ, ειδικά όταν σε περιποιείται μια κοπέλα σαν την Αλεξία που σε κάνει τούρμπο αλλά από κοκο τίποτα...Δεν λέω καλά πέρασα αλλά ήταν η μέρα της προσφοράς και είχε πολύ κίνηση...το μαγαζί έχει και μόνα -ζυγά στη ντουζιέρα οπότε υπήρχε και η ανάλογη καθυστέρηση...Η άλλη κοπέλα ήταν η Ναταλία (ούτε κρύο, ούτε ζέστη).. Κόστος 50+20...
Να κάνω λοιπόν την ερώτηση του ενός μυριου. Μπορεί κάποιος να μου προτείνει κάποιο χώρο με μασάζ και φουλ, εκτός από Ζεσι?
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
2.011
Κριτικές
51
Like
6.277
Πόντοι
7.636
Μετά από καιρό λοιπόν επίσκεψη στο Crystal... Είχα όρεξη για διπλό μασάζ αλλά δεν θα το προτιμήσω άλλη φορά σε μασατζιδικο που δεν έχει φουλ, ειδικά όταν σε περιποιείται μια κοπέλα σαν την Αλεξία που σε κάνει τούρμπο αλλά από κοκο τίποτα...Δεν λέω καλά πέρασα αλλά ήταν η μέρα της προσφοράς και είχε πολύ κίνηση...το μαγαζί έχει και μόνα -ζυγά στη ντουζιέρα οπότε υπήρχε και η ανάλογη καθυστέρηση...Η άλλη κοπέλα ήταν η Ναταλία (ούτε κρύο, ούτε ζέστη).. Κόστος 50+20...
Να κάνω λοιπόν την ερώτηση του ενός μυριου. Μπορεί κάποιος να μου προτείνει κάποιο χώρο με μασάζ και φουλ, εκτός από Ζεσι?

Dames
 

JOHN-PLAYER-SPECIAL

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.799
Κριτικές
23
Like
8.900
Πόντοι
3.446
Dames ναι ειναι φουλ αλλα δεν βλέπονται. Πήγα πριν λίγες ημέρες και έφυγα. Και οι 3 που ειδα ήταν χάλια. Ούτε να με πληρώνουν.
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
2.011
Κριτικές
51
Like
6.277
Πόντοι
7.636
Dames ναι ειναι φουλ αλλα δεν βλέπονται. Πήγα πριν λίγες ημέρες και έφυγα. Και οι 3 που ειδα ήταν χάλια. Ούτε να με πληρώνουν.

Συμφωνώ αδερφέ...Σχεδόν πάντα μαπέϊσον είναι τα τεμάχια εκεί...!!!
Αλλά δε παύει να είναι μία λύση, γι'αυτούς που δεν έχουν πρόσβαση σε πριβέ (όχι ότι εκεί τώρα είναι καλά - από άποψη τεμαχίων) να πας να ξεχαρμανιάσεις...!!! Μπορεί κάποια στιγμή να έχει κανένα φωτόσπαθο....:P
 

JOHN-PLAYER-SPECIAL

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.799
Κριτικές
23
Like
8.900
Πόντοι
3.446
Συνάδελφε Gallas Ο τελευταίος νεκρός που αναστήθηκε ειναι ο Λαζαρος σχεδόν πριν 2000 χρονια. Έκτοτε δεν έχει καταγράφει επίσημα άλλη νεκρανάσταση. Όποτε δεν ελπίζω να αλλάξει κάτι στην πόλη μας στο χώρο του φουλ μασάζ. Είναι πεθαμένο το σπορ.
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
Συνάδελφε Gallas Ο τελευταίος νεκρός που αναστήθηκε ειναι ο Λαζαρος σχεδόν πριν 2000 χρονια. Έκτοτε δεν έχει καταγράφει επίσημα άλλη νεκρανάσταση. Όποτε δεν ελπίζω να αλλάξει κάτι στην πόλη μας στο χώρο του φουλ μασάζ. Είναι πεθαμένο το σπορ.
|Σταυρωθέντα τε ὑπὲρ ἡμῶν ἐπὶ Ποντίου Πιλάτου, καὶ παθόντα, καὶ ταφέντα. Καὶ ἀναστάντα τῇ τρίτῃ ἡμέρᾳ, κατὰ τὰς Γραφάς. Καὶ ἀνελθόντα εἰς τοὺς οὐρανούς, καὶ καθεζόμενον ἐκ δεξιῶν τοῦ Πατρός. Καὶ πάλιν ἐρχόμενον μετὰ δόξης κρῖναι ζῶντας καὶ νεκρούς, οὗ τῆς βασιλείας οὐκ ἔσται τέλος.

Καὶ εἰς τὸ Πνεῦμα τὸ ἅγιον, τὸ κύριον, τὸ ζωοποιόν, τὸ ἐκ τοῦ Πατρὸς ἐκπορευόμενον, τὸ σὺν Πατρί καὶ Υἱῷ συμπροσκυνούμενον καὶ συνδοξαζόμενον, τὸ λαλῆσαν διὰ τῶν προφητῶν.

Εἰς μίαν, ἁγίαν, καθολικὴν καὶ ἀποστολικὴν Ἐκκλησίαν. Ὁμολογῶ ἓν βάπτισμα εἰς ἄφεσιν ἁμαρτιῶν. Προσδοκῶ ἀνάστασιν νεκρῶν. Καὶ ζωὴν τοῦ μέλλοντος αἰῶνος. Ἀμήν.

Λανθάνετε, αγαπητε. Όχι μόνον ο Λάζαρος. Απλώς αυτός ήταν μοναχοφάης, και κράτησε το copyright για την πάρτη του...
 

JIMARAS69

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2018
Μηνύματα
41
Like
16
Πόντοι
0
ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΕΚΤΟΝΩΣΗ ΤΟ MASSAGIO....ΣΥΜΠΑΘΗΤΙΚΟΣ ΧΩΡΟΣ....
 

Paiktis74

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2019
Μηνύματα
57
Like
96
Πόντοι
0
Επίσκεψη zesi. Πρώτη φορά σε τέτοιο χώρο. Μέχρι τώρα παρακολουθούσα τα τεκταινόμενα. 5 κοπέλες. Καλό το ρόστερ αλλά λόγω προτίμησης στις μελαχρινές επέλεξα Λάουρα. Πέρασα υπέροχα (χωρίς να έχω μέτρο σύγκρισης βέβαια). GFE φάση....που με απογείωσε όταν ξεκίνησε να γίνεται μούσκεμα!!!! Στήθος 2αρι... απίστευτη πίσω όψη. Φιλάει υπέροχα... όμορφο πρόσωπο που της ζήτησα να βλέπω με τα μαλλιά λυμένα και όχι πιασμένα κότσο. Τελείωμα όσο ήταν ανάποδα επάνω μου βλέποντας τον φανταστικό κωλο της. Για κουλούρι δεν ρώτησα (δεν είναι του γούστου μου). Μάλλον θα ξανατιμήσω το zesi.
 

Paiktis74

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2019
Μηνύματα
57
Like
96
Πόντοι
0
Μοναστηρίου 93Α...στη στοά-στενο (όπως θες πες το).
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
Επίσκεψη zesi. Πρώτη φορά σε τέτοιο χώρο. Μέχρι τώρα παρακολουθούσα τα τεκταινόμενα. 5 κοπέλες. Καλό το ρόστερ αλλά λόγω προτίμησης στις μελαχρινές επέλεξα Λάουρα. Πέρασα υπέροχα (χωρίς να έχω μέτρο σύγκρισης βέβαια). GFE φάση....που με απογείωσε όταν ξεκίνησε να γίνεται μούσκεμα!!!! Στήθος 2αρι... απίστευτη πίσω όψη. Φιλάει υπέροχα... όμορφο πρόσωπο που της ζήτησα να βλέπω με τα μαλλιά λυμένα και όχι πιασμένα κότσο. Τελείωμα όσο ήταν ανάποδα επάνω μου βλέποντας τον φανταστικό κωλο της. Για κουλούρι δεν ρώτησα (δεν είναι του γούστου μου). Μάλλον θα ξανατιμήσω το zesi.
Αγαπητέ μια βδομαδα πριν ρωτούσες για θεματα καθαριοτητας- υγιεινής του ζεσι και τωρα μου λες οτι φιλαει υπεροχα;
Με 1000 κρουσματα ημερησιως στην πολη που ισοδυναμουν με 80000 εν δυναμει μολυνσεις καθημερινα ΦΙΛΑΚΙΑ, ΦΙΛΑΚΙΑ;;
Τι να πω; vivere pericolosamente
 

MagMas

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2015
Μηνύματα
68
Like
154
Πόντοι
0
Η κατάσταση με τον κορονοιο έχει ξεφύγει. Οπότε χρειάζεται και η ανάλογη προσοχή. Ακόμη και νέα άτομα μπορεί να νοσήσουν βαριά. Φιλάκια και πολλά κολλητηλίκια πληρώνονται. Εχω να κάνω επίσκεψη από τον Μάρτιο που πήγα Crystal και πέρασα ωραία με Νεφέλη (μαθάινω ότι αποσύρθηκε;). Μου έρχεται να σκάσω αλλά κάνω υπομονή!
 

Paiktis74

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2019
Μηνύματα
57
Like
96
Πόντοι
0
Να ενημερώσω λοιπόν τον φιλτατο Καρδινάλιο ότι είμαι καλά...αν και έχει δίκιο σε όσα γράφει. Παρασύρθηκα από το πάθος των στιγμών. Μια και ανέφερες το θέμα της καθαριότητας πάντως θα μπορούσε να είναι και καλύτερα (ο χώρος κυρίως).Την καλημέρα μου!
 

a.nesti

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2014
Μηνύματα
145
Like
128
Πόντοι
1
Μετά από καιρό λοιπόν επίσκεψη στο Crystal... Είχα όρεξη για διπλό μασάζ αλλά δεν θα το προτιμήσω άλλη φορά σε μασατζιδικο που δεν έχει φουλ, ειδικά όταν σε περιποιείται μια κοπέλα σαν την Αλεξία που σε κάνει τούρμπο αλλά από κοκο τίποτα...Δεν λέω καλά πέρασα αλλά ήταν η μέρα της προσφοράς και είχε πολύ κίνηση...το μαγαζί έχει και μόνα -ζυγά στη ντουζιέρα οπότε υπήρχε και η ανάλογη καθυστέρηση...Η άλλη κοπέλα ήταν η Ναταλία (ούτε κρύο, ούτε ζέστη).. Κόστος 50+20...
Να κάνω λοιπόν την ερώτηση του ενός μυριου. Μπορεί κάποιος να μου προτείνει κάποιο χώρο με μασάζ και φουλ, εκτός από Ζεσι?

Dames
Dames όπως λέει και ο φίλος πιο κάτω δεν βλέπονται και Zesi δεν βλέπεται ο χώρος...
 

a.nesti

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2014
Μηνύματα
145
Like
128
Πόντοι
1
Να ενημερώσω λοιπόν τον φιλτατο Καρδινάλιο ότι είμαι καλά...αν και έχει δίκιο σε όσα γράφει. Παρασύρθηκα από το πάθος των στιγμών. Μια και ανέφερες το θέμα της καθαριότητας πάντως θα μπορούσε να είναι και καλύτερα (ο χώρος κυρίως).Την καλημέρα μου!

Καλά ρε παιδιά 5 κοπέλες και να είναι ο χώρος χάλια??? Φαντάσου πώς θα είναι στο σπίτι τούς... Συμφωνώ πάντως με τον Καρδινάλιο Ρισελιέ ότι πρέπει να προσέχουμε.
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
Να ενημερώσω λοιπόν τον φιλτατο Καρδινάλιο ότι είμαι καλά...αν και έχει δίκιο σε όσα γράφει. Παρασύρθηκα από το πάθος των στιγμών. Μια και ανέφερες το θέμα της καθαριότητας πάντως θα μπορούσε να είναι και καλύτερα (ο χώρος κυρίως).Την καλημέρα μου!

Καλά ρε παιδιά 5 κοπέλες και να είναι ο χώρος χάλια??? Φαντάσου πώς θα είναι στο σπίτι τούς... Συμφωνώ πάντως με τον Καρδινάλιο Ρισελιέ ότι πρέπει να προσέχουμε.
Φίλε μου δεν ειναι θεμα καθαριότητας, αν εχουν ξεσκονίσει η αν εχουν καθαρά πατωματα η καθαρες πετσετες η αν εχουν στρωσει σεμεδακια (κάποια αλλη φορα θα το θίξουμε αυτο), αλλα της ποσοστιαίας εκθεσης στον κινδυνο.
Επομένως το ρημα ''προσεχουμε'' πρεπει να αντικατασταθεί με καποιο αλλο.....

 

Paiktis74

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2019
Μηνύματα
57
Like
96
Πόντοι
0
Καρδινάλιε αν θέλεις πάντως να είσαι απολύτως σωστός θα πρέπει να κάνεις ορισμένες ερωτήσεις στον εαυτό σου όπως: Πηδάω καθόλου ;; Κι αν πηδάω παίρνω τις απαραίτητες προφυλάξεις;; Είμαι προσεκτικός στις συναναστροφές μου με τον κόσμο όταν κλείνω την πόρτα του σπιτιού μου...και άλλες πολλές ερωτήσεις.... ειδάλλως φίλτατε είσαι "άλλα λόγια να αγαπιόμαστε". Πραγματικά είναι η πρώτη φορά που έγραψα κάτι εν είδει κριτικής και ανακαλύπτω ότι το masturbation goes cloud κάποιοι το έχουν αναγάγει σε επιστήμη. Άντε καλή τύχη αδέρφια....
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
Προς τι η επιθεση δεν καταλαβα, παρολα αυτα μακρια απο μενα οι αντιπαραθεσεις του πληκτρολογιου ,επιστρεφοντας σου ολες τις ευχες περι αυτοκριτικης κλπ κλπ.
Επικροτω δε, τον επιλογο του πονηματος σου , περι τυχης , γιατι οντως θελει τυχη το διαστημα αυτο ,να μην εισαι εσυ ο εκλεκτος...

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom