Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 32 άτομα (2 μέλη και 30 επισκέπτες)

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
Παρολα αυτα, με το τρεχον επιπεδο νοσηροτητας της περιοχης , οπως επισης και απουσια μετρων προστασιας σε πλειστο αριθμο εργαζομενων αλλα και πελατων, καλο θα ητο η παραινεση για μασκες του φιλτατου αιδοιολείχου.
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
παιδες καλησπερα πολυ αδικο αυτο που γραφτηκε για τον ΑΣΣΑΣΕΡΑΝΤΖΗ πηγα massaggio spa ακολουθησα πιστα την κριτικη του οτι εγραψε ειναι αληθεια και περασα σχετικα καλα. Μου απαντησε και συντομα σε μηνυμα που του εστειλα σε μια απορια που ειχα ευθυς και ειλικρινης. Και δεν γνωριζομαστε προσωπικα ουτε θυμαμαι να ειχαμε ανταλλάξει ποτε αποψεις και πληροφοριες εδω στο forum. Οποτε απο μενα δεν ειναι καθολου υποπτος ουτε μπατσος. Αυτα απο εμενα. Καλα να περνατε.
Δλδ πως περασες;
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
Με την τροποποίηση, τον Ιούλιο του 2019, του Ποινικού Κώδικα, υπήρξαν πολλές αλλαγές στην αντιμετώπιση της παράνομης πορνειας.
Πρώτον, καταργήθηκε το αδίκημα της «Διευκόλυνσης αλλότριας ακολασίας», με το οποίο πήγαιναν κατηγορούμενοι οι υπεύθυνοι του χώρου (τσατσάδες). Δεύτερον τροποποιήθηκε το αδίκημα της μαστροπείας. Πλέον, για να στοιχειοθετηθεί το εν λόγω αδίκημα, θα πρέπει η κοπέλα που ασκεί την παράνομη πορνεια, να καταθέσει πως εκβιάστηκε, απειλήθηκε ή με οποιονδήποτε τρόπο πιέστηκε για να ασκήσει το επάγγελμα. Αν πει πως το έκανε με την θέλησή της, αδίκημα για τον μαστροπό δεν υφίσταται.
Τέλος ας μην ξεχνάμε πως, εδώ και χρόνια, η παράνομη πορνεια έχει καταστεί πταίσμα, που σημαίνει πως δεν υφίσταται η διαδικασία του αυτοφώρου, αλλά επιβάλλεται μόνο ένα διοικητικό πρόστιμο από 100 έως 600€, στην κοπέλα.
Ως εκ τούτου δεν υπάρχει πλέον κανένα ενδιαφέρον από πλευράς αστυνομίας για ντου σε μασατζιδικα (λαμβανομένου υπόψη πως το παλιό «Ηθών» εδώ και χρόνια έχει ενσωματωθεί στην «Υποδιεύθυνση Οργανωμένου Εγκλήματος»). Το ενδιαφέρον τους πλέον εστιάζεται, αποκλειστικά, σε θέματα trafficking.
Όποια μπούκα γίνεται (αν γίνεται) σε μαγαζί, γίνεται από ΣΔΟΕ και Επιθεώρηση Εργασίας, με την συνδρομή της αστυνομίας. Και, για να προλάβω τυχόν ερωτήσεις, ο πελάτης δεν έχει καμία ποινική ευθύνη, αν πιαστεί με κοπέλα εκεί μέσα.
Την καλημέρα μου.
Απο τα διαλαμβανομενα στο παραπανω πονημα ,του αρκουντως κατηρτισμενου φιλου μας ,θελω να συμπληρωσω και ουχι να διορθωσω, οτι το μοναδικο μελημα που θα πρεπει να εξασφαλισει καθεις εξ ημων , ειναι η ενηλικιοτητα και μονον.
 
Εγγρ.
23 Οκτ 2018
Μηνύματα
177
Like
176
Πόντοι
1
Aυτο πάντως ρε λεβέντες ότι πιστεύετε εν ετη 2020 ότι μπαίνουν μπάτσοι στο σάιτ κ ψαρεύουν κόσμο το τι γινεται στα ελαιοτριβεία λες κ τα μαγαζιά δεν είναι <<δικα τους>> να το κοιτάξετε λιγο...
 

Faliriotis

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2018
Μηνύματα
120
Like
167
Πόντοι
1
παιδες καλησπερα πολυ αδικο αυτο που γραφτηκε για τον ΑΣΣΑΣΕΡΑΝΤΖΗ πηγα massaggio spa ακολουθησα πιστα την κριτικη του οτι εγραψε ειναι αληθεια και περασα σχετικα καλα. Μου απαντησε και συντομα σε μηνυμα που του εστειλα σε μια απορια που ειχα ευθυς και ειλικρινης. Και δεν γνωριζομαστε προσωπικα ουτε θυμαμαι να ειχαμε ανταλλάξει ποτε αποψεις και πληροφοριες εδω στο forum. Οποτε απο μενα δεν ειναι καθολου υποπτος ουτε μπατσος. Αυτα απο εμενα. Καλα να περνατε.
Δλδ πως περασες;
για εμενα που ειμαι λατρης του φουλ προγραμματος και κανω μια στο τοσο ενα κλασικο μασαζ με εκτονωση ηταν τιμιο ενα σχετικα καλο μασαζ απο την αρτεμις και μια καλη εκτονωση, οπως περιπου ειπωθηκε απο τον Ασσασεραντζη. Μονο που προτιμω τα ιδρυματα που εχουν φουλ προγραμμα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: NIK A

stavrakis(2)

Νέο Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2020
Μηνύματα
2
Like
4
Πόντοι
0
Επισκέφτηκα το massagio προχθες. Χωρίς προσδοκίες για φραπέ. Τελικά είχε! Με το που μπαίνω, το roster παντελώς αδιάφορο (μια μελαχρινή γεματούλα αρκετά, μια κοκκινομάλα (φυσιοθεραπεύτρια, deep tissue), πλην μιας πιτσιρίκας, όπου την έχω συναντήσει στο Crystal. Με παρακάλεσε να μην πω το όνομα της (με αυτήν πέρασα), για να μη μαθευτεί στο Crystal. Anyway, στα ίδια λεφτά με όλα τα παρόμοια ιδρύματα.
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.141
Κριτικές
166
Like
26.979
Πόντοι
34.538
Επισκέφτηκα το massagio προχθες. Χωρίς προσδοκίες για φραπέ. Τελικά είχε! Με το που μπαίνω, το roster παντελώς αδιάφορο (μια μελαχρινή γεματούλα αρκετά, μια κοκκινομάλα (φυσιοθεραπεύτρια, deep tissue), πλην μιας πιτσιρίκας, όπου την έχω συναντήσει στο Crystal. Με παρακάλεσε να μην πω το όνομα της (με αυτήν πέρασα), για να μη μαθευτεί στο Crystal. Anyway, στα ίδια λεφτά με όλα τα παρόμοια ιδρύματα.
Ονομα μπορει να μην εγραψες,αλλα την εδωσες στεγνα τη κοπελα...
 

Crixus

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2019
Μηνύματα
345
Κριτικές
1
Like
1.149
Πόντοι
201
Το όνομα το έδωσε ήδη άλλος συνάδερφος, και δεν είναι καθόλου συνηθισμένο όνομα για να είναι συνωνυμία!
 

younghunter

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2014
Μηνύματα
399
Κριτικές
3
Like
433
Πόντοι
21
επίσκεψη στο massagio πέρασα με την mia, καλό μασάζ, μόνο με πετσέτα.
ρώτησα για τελείωμα, μόνο που δεν έφυγε τρέχοντας.

δεν το κάνει καμία εκεί μέσα μου είπε.....

μπαίνοντας άλλη εντύπωση μου δόθηκε..

τι να πω....

έφυγα ξενερωμένος
 

assasertzis

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2011
Μηνύματα
131
Like
157
Πόντοι
1
Επισκέφτηκα το massagio προχθες. Χωρίς προσδοκίες για φραπέ. Τελικά είχε! Με το που μπαίνω, το roster παντελώς αδιάφορο (μια μελαχρινή γεματούλα αρκετά, μια κοκκινομάλα (φυσιοθεραπεύτρια, deep tissue), πλην μιας πιτσιρίκας, όπου την έχω συναντήσει στο Crystal. Με παρακάλεσε να μην πω το όνομα της (με αυτήν πέρασα), για να μη μαθευτεί στο Crystal. Anyway, στα ίδια λεφτά με όλα τα παρόμοια ιδρύματα.
Ονομα μπορει να μην εγραψες,αλλα την εδωσες στεγνα τη κοπελα...
Δεν είχα ιδέα πως θα έκανα κάτι κακό.... Ίσα ίσα είχα κάθε καλή διάθεση να πω καλά λόγια για τη κοπέλα..... Κρίμα ένοιωσα άσχημα τώρα, αλλά δεν μου είπε κάτι για να ξέρω. Όπως είπε και συνάδελφος πιο πάνω και εγώ του φουλ προγράμματος ήμουνα αλλά μέχρι που έχασα το κοννε με μια Χριστίνα που ήταν στη στροφή πανοράματος. Επικό ραντεβού. Μετά από εκεί δεν ευχαριστήθηκα πουθενά αλλού ξανά
 

NIK A

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
210
Like
520
Πόντοι
81
Επισκέφτηκα το massagio προχθες. Χωρίς προσδοκίες για φραπέ. Τελικά είχε! Με το που μπαίνω, το roster παντελώς αδιάφορο (μια μελαχρινή γεματούλα αρκετά, μια κοκκινομάλα (φυσιοθεραπεύτρια, deep tissue), πλην μιας πιτσιρίκας, όπου την έχω συναντήσει στο Crystal. Με παρακάλεσε να μην πω το όνομα της (με αυτήν πέρασα), για να μη μαθευτεί στο Crystal. Anyway, στα ίδια λεφτά με όλα τα παρόμοια ιδρύματα.
Ονομα μπορει να μην εγραψες,αλλα την εδωσες στεγνα τη κοπελα...
Δεν είχα ιδέα πως θα έκανα κάτι κακό.... Ίσα ίσα είχα κάθε καλή διάθεση να πω καλά λόγια για τη κοπέλα..... Κρίμα ένοιωσα άσχημα τώρα, αλλά δεν μου είπε κάτι για να ξέρω. Όπως είπε και συνάδελφος πιο πάνω και εγώ του φουλ προγράμματος ήμουνα αλλά μέχρι που έχασα το κοννε με μια Χριστίνα που ήταν στη στροφή πανοράματος. Επικό ραντεβού. Μετά από εκεί δεν ευχαριστήθηκα πουθενά αλλού ξανά
Φίλε μου δεν υπάρχει λόγος να απολογισε αντιθέτως πηγες έκανες το μασάζ σου και έγραψες την εμπειρία σου. Στο τέλος εδώ μέσα θα φοβαμαστε να γράψουμε κριτικη. Πρέπει να
το καταλάβουν κάποιοι αυτό το να γράφουμε πως περάσαμε δεν έχουμε κέρδος σε κάτι αφιερώνουμε χρόνο για να ενημερώνουμε όλους τους συναγωνιστές. Βέβαια αντιλαμβάνομαι και κατανοώ συναδέλφους που είναι καχύποπτοι με τόσα ψευτικα προφίλ που ξεπηδάνε ξαφνικα... Προσωπικά δεν έχω εμπειρία από το μασαζιο αν δεν μας αμπαρωσουν μέσα θα το δοκιμάσω. Όσο για την κοπέλα μάλλον δούλεψε τον φίλο μας γιατί έχω την εντύπωση πως το Κρίσταλ και το μασαζιο αν δεν τα έχουν τα ίδια άτομα συνδέονται. Γαματε γιατί χανόμαστε αδέρφια ότι προλάβουμε αύριο. Υγεία να έχουμε
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
Η Χριστίνα, αν λέμε την ίδια, ήταν πολύ καλή. Καστανόξανθη με γαλάζια μάτια, γλυκό πρόσωπο κ τσουπωτή από τη μέση κ κάτω. 80 ή 100/ ώρα (δεν θυμάμαι καλά-έχουν περασει και 6 η 7 χρόνια από τότε που την είδα τελευταία φορά), με κωλο, και όσες φορές άντεχες μέσα στην ώρα. Είχε χώρο σε μια μεζονέτα, δεξιά όπως έμπαινες για πανόραμα από περιφερειακό.
Τι μου θύμισες ρε αδερφέ...
 

giorgoslefas

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2016
Μηνύματα
45
Like
16
Πόντοι
0
Καλησπέρα.
Ήθελα να ρωτήσω εάν υπάρχει κανένα μασατζίδικο με εκτόνωση ή και φουλ προγραμμά που να κλείνει πιο άργα, 11-12;
Ευχαριστώ
 

giorgoslefas

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2016
Μηνύματα
45
Like
16
Πόντοι
0
Που είναι αυτο το massagio φίλε;
επίσκεψη στο massagio πέρασα με την mia, καλό μασάζ, μόνο με πετσέτα.
ρώτησα για τελείωμα, μόνο που δεν έφυγε τρέχοντας.

δεν το κάνει καμία εκεί μέσα μου είπε.....

μπαίνοντας άλλη εντύπωση μου δόθηκε..

τι να πω....

έφυγα ξενερωμένος
 

assasertzis

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2011
Μηνύματα
131
Like
157
Πόντοι
1
Η Χριστίνα, αν λέμε την ίδια, ήταν πολύ καλή. Καστανόξανθη με γαλάζια μάτια, γλυκό πρόσωπο κ τσουπωτή από τη μέση κ κάτω. 80 ή 100/ ώρα (δεν θυμάμαι καλά-έχουν περασει και 6 η 7 χρόνια από τότε που την είδα τελευταία φορά), με κωλο, και όσες φορές άντεχες μέσα στην ώρα. Είχε χώρο σε μια μεζονέτα, δεξιά όπως έμπαινες για πανόραμα από περιφερειακό.
Τι μου θύμισες ρε αδερφέ...
Αυτή ακριβώς. 80 την ώρα και μόνο ξύλο δεν άφηνε... Όλα τα άλλα σαν να ήταν η κοπέλα σου. Επικές εμπειρίες με τη Χριστίνα σε σημείο που μετά από εκεί δεν ευχαριστήθηκα ποτέ ξανά με καμία άλλη κοπέλα. Να είναι καλά εκεί που ειναι. Αν κανένας συναθλητής έχει κάποια κοπέλα στα υποψην του και μπορεί να μοιραστεί τηλέφωνο ας μη διστάσει :). Θα του κάνω δωρεάν τη συντήρηση του ανελκυστήρα του :)
 
  • Like
Αντιδράσεις: P1

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.943
Κριτικές
2
Like
5.926
Πόντοι
1.056
Τελικά στο περίφημο massaggio παίζει εκτόνωση ή όχι;
 

assasertzis

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2011
Μηνύματα
131
Like
157
Πόντοι
1
Τελικά στο περίφημο massaggio παίζει εκτόνωση ή όχι;
παίζει ναι. Λογικά μέσα στο δωμάτιο με τη κοπέλα θα το κανονίσεις. Έξω δεν θέλουν να αναφερθεί κάτι τέτοιο για ευνόητους λόγους
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.943
Κριτικές
2
Like
5.926
Πόντοι
1.056
Καλησπέρα.
Ήθελα να ρωτήσω εάν υπάρχει κανένα μασατζίδικο με εκτόνωση ή και φουλ προγραμμά που να κλείνει πιο άργα, 11-12;
Ευχαριστώ

το dames νομίζω στην Εγνατία


Τελικά στο περίφημο massaggio παίζει εκτόνωση ή όχι;
παίζει ναι. Λογικά μέσα στο δωμάτιο με τη κοπέλα θα το κανονίσεις. Έξω δεν θέλουν να αναφερθεί κάτι τέτοιο για ευνόητους λόγους

Συνάδελφος πιο πάνω αναφέρει ότι έφαγε πετσέτα
 

P1

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
552
Like
413
Πόντοι
26
Η Χριστίνα, αν λέμε την ίδια, ήταν πολύ καλή. Καστανόξανθη με γαλάζια μάτια, γλυκό πρόσωπο κ τσουπωτή από τη μέση κ κάτω. 80 ή 100/ ώρα (δεν θυμάμαι καλά-έχουν περασει και 6 η 7 χρόνια από τότε που την είδα τελευταία φορά), με κωλο, και όσες φορές άντεχες μέσα στην ώρα. Είχε χώρο σε μια μεζονέτα, δεξιά όπως έμπαινες για πανόραμα από περιφερειακό.
Τι μου θύμισες ρε αδερφέ...
ναι ετσι ειναι! Αστερι! θυμαμαι ειχε και ενα μικρο παιδακι στο αλλο δωμάτιο ...
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
Η Χριστίνα, αν λέμε την ίδια, ήταν πολύ καλή. Καστανόξανθη με γαλάζια μάτια, γλυκό πρόσωπο κ τσουπωτή από τη μέση κ κάτω. 80 ή 100/ ώρα (δεν θυμάμαι καλά-έχουν περασει και 6 η 7 χρόνια από τότε που την είδα τελευταία φορά), με κωλο, και όσες φορές άντεχες μέσα στην ώρα. Είχε χώρο σε μια μεζονέτα, δεξιά όπως έμπαινες για πανόραμα από περιφερειακό.
Τι μου θύμισες ρε αδερφέ...
ναι ετσι ειναι! Αστερι! θυμαμαι ειχε και ενα μικρο παιδακι στο αλλο δωμάτιο ...
Για παιδάκι, δεν γνωρίζω και, για να είμαι ειλικρινής, πρώτη φορά το ακούω. Αν είχα, έστω, υποψιαστεί κάτι τέτοιο, δεν θα καθόμουν επ ουδενί. Τι ψυχή θα παραδώσω;
Αυτό που θυμάμαι, έντονα, πάντως, είναι το ότι, καθόλη τη διάρκεια του αγώνα, άκουγε Eros Ramazzoti...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom