Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (3 μέλη και 18 επισκέπτες)

billsalonika1926

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2013
Μηνύματα
328
Κριτικές
14
Like
1.667
Πόντοι
491
Έχω ακούσει για μια όμορφη Μαριάννα... η οποία τι πρόγραμμα κάνει;;
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Καμιά κριτική για luxury services;; Αυτό που είναι Εύοσμο.. έχει πάει κανείς; Ποια δοκίμασε;;
Ποια κριτική ν δεις ... εκεί πας μόνο αν θες ν σιχαθείς το μασάζ... οποίος ξέρει δ πλησιάζει καν.., καλημέρα
θες να μας πεις κ τον λόγο πού δεν πλησιάζει
Κάντε καμία ενημέρωσή μη βαριέστε

Κανείς δεν βαριέται. Διαβάστε και λίγο πιο πάνω.
Το μαγαζί το έχει η Ρια (πρώην Crystal). Στο Crystal δεν είχε και από τις καλύτερες συμπεριφορές. Πήρε και την Χριστιαννα μαζί της. Μπορείτε να βγάλατε συμπεράσματα μόνοι σας. Εκτός αν άλλαξε τόσο πολύ...
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Καμιά κριτική για luxury services;; Αυτό που είναι Εύοσμο.. έχει πάει κανείς; Ποια δοκίμασε;;
Ποια κριτική ν δεις ... εκεί πας μόνο αν θες ν σιχαθείς το μασάζ... οποίος ξέρει δ πλησιάζει καν.., καλημέρα
θες να μας πεις κ τον λόγο πού δεν πλησιάζει
Κάντε καμία ενημέρωσή μη βαριέστε

Κανείς δεν βαριέται. Διαβάστε και λίγο πιο πάνω.
Το μαγαζί το έχει η Ρια (πρώην Crystal). Στο Crystal δεν είχε και από τις καλύτερες συμπεριφορές. Πήρε και την Χριστιαννα μαζί της. Μπορείτε να βγάλατε συμπεράσματα μόνοι σας. Εκτός αν άλλαξε τόσο πολύ...
αυτό δε λέει τίποτε
Εσύ το ίδιο αποδίδεις αν δουλεύεις σε άλλον κ το ίδιο στην δικιά σου δουλειά???
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.943
Κριτικές
2
Like
5.926
Πόντοι
1.056
Καμιά κριτική για luxury services;; Αυτό που είναι Εύοσμο.. έχει πάει κανείς; Ποια δοκίμασε;;
Ποια κριτική ν δεις ... εκεί πας μόνο αν θες ν σιχαθείς το μασάζ... οποίος ξέρει δ πλησιάζει καν.., καλημέρα
θες να μας πεις κ τον λόγο πού δεν πλησιάζει
Κάντε καμία ενημέρωσή μη βαριέστε

Κανείς δεν βαριέται. Διαβάστε και λίγο πιο πάνω.
Το μαγαζί το έχει η Ρια (πρώην Crystal). Στο Crystal δεν είχε και από τις καλύτερες συμπεριφορές. Πήρε και την Χριστιαννα μαζί της. Μπορείτε να βγάλατε συμπεράσματα μόνοι σας. Εκτός αν άλλαξε τόσο πολύ...
αυτό δε λέει τίποτε
Εσύ το ίδιο αποδίδεις αν δουλεύεις σε άλλον κ το ίδιο στην δικιά σου δουλειά???

Την Ρία στο crystal δεν την είχα δοκιμάσει οπότε δεν ξέρω συμπεριφορά της. Στο νέο μαγαζί είναι "αφεντικίνα" οπότε λίγο δύσκολα να περάσει σε δωμάτιο.
Μια φορά που πήγα luxury πέρασα καλά. Μεγάλο θετικό ότι εντός δωματίου έχουν και ντουζιέρα.
 

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
663
Like
1.008
Πόντοι
206
Εγώ πέρασα χαλιά και νευρίασα μια φορά που πήγα από την συμπεριφορά τους
 

assasertzis

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2011
Μηνύματα
131
Like
157
Πόντοι
1
Ρε παιδιά εγώ πήρα τηλ στο massagio και μόνο τα απλά προγράμματα που έχουν στο site μου λένε. Θέλω να μάθω τιμές για τα εξτραδακια , λογικό να μην το αναφέρει τηλεφωνικά.
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Καμιά κριτική για luxury services;; Αυτό που είναι Εύοσμο.. έχει πάει κανείς; Ποια δοκίμασε;;
Ποια κριτική ν δεις ... εκεί πας μόνο αν θες ν σιχαθείς το μασάζ... οποίος ξέρει δ πλησιάζει καν.., καλημέρα
θες να μας πεις κ τον λόγο πού δεν πλησιάζει
Κάντε καμία ενημέρωσή μη βαριέστε

Κανείς δεν βαριέται. Διαβάστε και λίγο πιο πάνω.
Το μαγαζί το έχει η Ρια (πρώην Crystal). Στο Crystal δεν είχε και από τις καλύτερες συμπεριφορές. Πήρε και την Χριστιαννα μαζί της. Μπορείτε να βγάλατε συμπεράσματα μόνοι σας. Εκτός αν άλλαξε τόσο πολύ...
αυτό δε λέει τίποτε
Εσύ το ίδιο αποδίδεις αν δουλεύεις σε άλλον κ το ίδιο στην δικιά σου δουλειά???

Δεν μιλάμε για θέμα απόδοσης αλλά συμπεριφοράς.
Και όπως και να έχει, υπάρχουν σχόλια και άλλων που πήγανε. Συνεπώς μάλλον δεν πέφτω έξω.
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Ρε παιδιά εγώ πήρα τηλ στο massagio και μόνο τα απλά προγράμματα που έχουν στο site μου λένε. Θέλω να μάθω τιμές για τα εξτραδακια , λογικό να μην το αναφέρει τηλεφωνικά.

Δεν νομίζω να σου πούνε τηλεφωνικά ότι η κοπέλα θα σου τον παίξει και θα δώσει τόσα ευρώ.
Μίλησε με την κοπέλα μέσα στο δωμάτιο. Όχι έξω.
 

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
663
Like
1.008
Πόντοι
206
Η καινούργια που είπε ο nika κρυσταλ την έχει δει κανείς και τι ρόστερ έχει το massagio ?
 

assasertzis

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2011
Μηνύματα
131
Like
157
Πόντοι
1
Λογικό αυτό , δεν λέω το αντίθετο. Απλά αν ξέρει κανένας από εδώ τι κόστος εχουν τα προγράμματα ρε παιδιά. 40-60 100? Δεν έχω και την εμπειρία τη τρελή.
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Λογικό αυτό , δεν λέω το αντίθετο. Απλά αν ξέρει κανένας από εδώ τι κόστος εχουν τα προγράμματα ρε παιδιά. 40-60 100? Δεν έχω και την εμπειρία τη τρελή.

Σε εμένα είπανε 45 λεπτά στα 20 ευρώ, 60 λεπτά στα 30 ευρώ. Όχι κάτι άλλο. Συνεπώς μιλάς με την κοπέλα μέσα
 

zakthes

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
519
Like
476
Πόντοι
26
Λογικό αυτό , δεν λέω το αντίθετο. Απλά αν ξέρει κανένας από εδώ τι κόστος εχουν τα προγράμματα ρε παιδιά. 40-60 100? Δεν έχω και την εμπειρία τη τρελή.

Σε εμένα είπανε 45 λεπτά στα 20 ευρώ, 60 λεπτά στα 30 ευρώ. Όχι κάτι άλλο. Συνεπώς μιλάς με την κοπέλα μέσα
+20 εκτονωση
 

NIK A

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
210
Like
520
Πόντοι
81
Η καινούργια που είπε ο nika κρυσταλ την έχει δει κανείς και τι ρόστερ έχει το massagio ?
Άσε φίλε για τον πούτσο δε κανει τπτ ωραία κοπέλα τρομερό μασάζ δηλώνει φυσικοθεραπευτρια αλλαααα ούτε να τον δει. Όποτε γαμάτα.
 

assasertzis

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2011
Μηνύματα
131
Like
157
Πόντοι
1
Πέρασμα μόλις από massazino. Καθαρός και όμορφος χώρος. Διακριτικά και πολύ ευγενικά με υποδέχθηκαν 3 κοπέλες. Η Εύα που είναι μια όμορφη κοπελίτσα λίγο υπερβολικη στα κιλά. η Αρτέμης ένα μπουμπούκι 20 ετών που πέρασα στο δωμάτιο. Και η σοφία που την είδα καθώς έφευγα και εξίσου μικρούλα κοκκινομάλλα πολύ όμορφη.
Στα του αγώνα τώρα. Η Άρτεμης μου έκανε ένα αρκετά καλό και δυνατό μασάζ και με έκανε με τον χαρακτήρα της να χαλαρώσω και να απολαύσω το μασάζ. Όταν ήρθε η ώρα με είδε πως σπινιαριζα στο γιαούρτι και δεν τολμούσα να ρωτήσω και μου το πρότεινε από μόνη της πάρα πολύ ευγενικά.
Βυζάρες επικές που της πέταξε έξω και έμεινε με το κιλοτακι της. Επικό κορμί που με άφησε να το χαρώ ολοκληρωτικά. Εννοείται μόνο φράπα και ένα 20€ έξτρα. Όλα τα κορίτσια με ενημέρωσε πως το κάνουν. Τέτοια άνεση είχα να νοιώσω από εποχές Σάκη στο αντιστρεςς....
 
  • Like
Αντιδράσεις: NIK A

Nearos20

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2007
Μηνύματα
225
Κριτικές
1
Like
131
Πόντοι
1
Ρε παιδιά εγώ πήρα τηλ στο massagio και μόνο τα απλά προγράμματα που έχουν στο site μου λένε. Θέλω να μάθω τιμές για τα εξτραδακια , λογικό να μην το αναφέρει τηλεφωνικά.

Δεν νομίζω να σου πούνε τηλεφωνικά ότι η κοπέλα θα σου τον παίξει και θα δώσει τόσα ευρώ.
Μίλησε με την κοπέλα μέσα στο δωμάτιο. Όχι έξω.

Έτσι όμως πας και λίγο ραντεβού στα τυφλά. Αν και υποθέτω έχει κι αυτό τη γοητεία του.
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
Κάποιες απορίες να εκφράσω μονο:
Στο ποστ στις 13:36 ρωτούσες ακομα για προγράμματα.
Στο ποστ 15:15 με πλήρη αναφορά του χωρου, προγραμμάτων , περιγραφη κοριτσιών με αριστα σε ολα.
Δλδ μεσα σε 99 λεπτά αποφάσισες, πήγες, εκανες έφυγες και έγραψες αναλυτική κριτική.!!!
Μελος απο το 11 και μολις 3 μην για το μαγαζι!
Μηπως ειμαι καχύποπτος;
Μακαρι να κανω λαθος!
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.943
Κριτικές
2
Like
5.926
Πόντοι
1.056
Κάποιες απορίες να εκφράσω μονο:
Στο ποστ στις 13:36 ρωτούσες ακομα για προγράμματα.
Στο ποστ 15:15 με πλήρη αναφορά του χωρου, προγραμμάτων , περιγραφη κοριτσιών με αριστα σε ολα.
Δλδ μεσα σε 99 λεπτά αποφάσισες, πήγες, εκανες έφυγες και έγραψες αναλυτική κριτική.!!!
Μελος απο το 11 και μολις 3 μην για το μαγαζι!
Μηπως ειμαι καχύποπτος;
Μακαρι να κανω λαθος!

Μπορεί να μένει κοντά :sunglasses: :P
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Κάποιες απορίες να εκφράσω μονο:
Στο ποστ στις 13:36 ρωτούσες ακομα για προγράμματα.
Στο ποστ 15:15 με πλήρη αναφορά του χωρου, προγραμμάτων , περιγραφη κοριτσιών με αριστα σε ολα.
Δλδ μεσα σε 99 λεπτά αποφάσισες, πήγες, εκανες έφυγες και έγραψες αναλυτική κριτική.!!!
Μελος απο το 11 και μολις 3 μην για το μαγαζι!
Μηπως ειμαι καχύποπτος;
Μακαρι να κανω λαθος!

Μπορεί να μένει κοντά :sunglasses: :P
σιγά μη μένει κ στην ιδία οικοδομή :glasses: :sunglasses: :P
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
Κάποιες απορίες να εκφράσω μονο:
Στο ποστ στις 13:36 ρωτούσες ακομα για προγράμματα.
Στο ποστ 15:15 με πλήρη αναφορά του χωρου, προγραμμάτων , περιγραφη κοριτσιών με αριστα σε ολα.
Δλδ μεσα σε 99 λεπτά αποφάσισες, πήγες, εκανες έφυγες και έγραψες αναλυτική κριτική.!!!
Μελος απο το 11 και μολις 3 μην για το μαγαζι!
Μηπως ειμαι καχύποπτος;
Μακαρι να κανω λαθος!
Παναιδεσιμολογιώτατε, σας βρίσκω εξόχως καχύποπτο...
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
Δεν μου βγαινει η ωρα σεβασμιώτατε (τωρα ποτε τα'πατε , ποτε τα συμφωνήσατε δεν ξερω) όπως ειπε και ο Σταυριδης στα κιτρινα γαντια!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom