Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (1 μέλη και 24 επισκέπτες)

NIK A

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
210
Like
520
Πόντοι
81
Δεν μου βγαινει η ωρα σεβασμιώτατε (τωρα ποτε τα'πατε , ποτε τα συμφωνήσατε δεν ξερω) όπως ειπε και ο Σταυριδης στα κιτρινα γαντια!
Εγώ πάλι ρε παιδιά δε μπορώ να καταλάβω πως εγκρίθηκαν τόσο γρήγορα τα ποστ του φίλου! Εγώ έχω 5 χρόνια περίπου το προφίλ και παρόλο που έγραφα μέχρι να ολοκληρωθούν τα δέκα ποστ μου βγάζανε τη πίστη μετά από 12 ώρες δημοσίευση μέχρι να εγκριθούν. Του φίλου πως εγκρίθηκαν έτσι γρήγορα γρήγορα? Διακρίσεις κάνετε?
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
Δεν μου βγαινει η ωρα σεβασμιώτατε (τωρα ποτε τα'πατε , ποτε τα συμφωνήσατε δεν ξερω) όπως ειπε και ο Σταυριδης στα κιτρινα γαντια!
Προς Θεού, Πανιερώτατε, δεν διενοήθην να Σας αμφισβητήσω.
Η παράθεσίς μου, ήταν , αποκλειστικώς, προς επίρροση των λεγομένων Σας.
Η Χάρις του Κυρίου μεθ υμών,
 

assasertzis

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2011
Μηνύματα
131
Like
157
Πόντοι
1
Αλήθεια τώρα αν είναι δυνατόν... Δεν ήξερα ρε φίλε πως επειδή έκανα ερωτήσεις στην ομάδα υπάρχει χρονικό περιθώριο για να πάω από το μαγαζί. Sorry κιόλας ε.
Και για να καταλάβω τι σε ενόχλησε που ανέβασα άμεσα την εμπειρία μου?

 

assasertzis

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2011
Μηνύματα
131
Like
157
Πόντοι
1
Κάποιες απορίες να εκφράσω μονο:
Στο ποστ στις 13:36 ρωτούσες ακομα για προγράμματα.
Στο ποστ 15:15 με πλήρη αναφορά του χωρου, προγραμμάτων , περιγραφη κοριτσιών με αριστα σε ολα.
Δλδ μεσα σε 99 λεπτά αποφάσισες, πήγες, εκανες έφυγες και έγραψες αναλυτική κριτική.!!!
Μελος απο το 11 και μολις 3 μην για το μαγαζι!
Μηπως ειμαι καχύποπτος;
Μακαρι να κανω λαθος!
Και για να απαντήσω στην καχυποψία σου μιας και με το post που έκανα σου άναψαν τα check στον εγκέφαλο και θεωρίες πως είμαι ο ιδιοκτήτης η κάνα μπάτσος που ψαρεύω και λες κάτσε να προστατεύσω τον λαό.... ας δώσω μια αναφορά για να ηρεμήσεις...
45 λεπτά πρόγραμμα είναι. Πήρα τηλ κατά της δύο και μου είπαν έχει κενό να περάσω. Άγιο θεράποντα για καφέ ημουνα και σκεφτόμουν να κάνω καταδρομική. Πήγα μπήκα έκανα το μασάζ μου.... Μου τον έπαιξε, έκανα το μπανάκι μου και έφυγα. Άραξα στο αμάξι έκανα ένα τσιγάρο και ανέβασα την εμπειρία μου σαν καλός μαλακας απ' ότι φαίνεται . Σου βγαίνουν τα κουκιά τώρα στην ώρα? Και να δεις λίγο καλύτερα αν έχω κάνει post μόνο 3 φορές.
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
Κάποιες απορίες να εκφράσω μονο:
Στο ποστ στις 13:36 ρωτούσες ακομα για προγράμματα.
Στο ποστ 15:15 με πλήρη αναφορά του χωρου, προγραμμάτων , περιγραφη κοριτσιών με αριστα σε ολα.
Δλδ μεσα σε 99 λεπτά αποφάσισες, πήγες, εκανες έφυγες και έγραψες αναλυτική κριτική.!!!
Μελος απο το 11 και μολις 3 μην για το μαγαζι!
Μηπως ειμαι καχύποπτος;
Μακαρι να κανω λαθος!
Και για να απαντήσω στην καχυποψία σου μιας και με το post που έκανα σου άναψαν τα check στον εγκέφαλο και θεωρίες πως είμαι ο ιδιοκτήτης η κάνα μπάτσος που ψαρεύω και λες κάτσε να προστατεύσω τον λαό.... ας δώσω μια αναφορά για να ηρεμήσεις...
45 λεπτά πρόγραμμα είναι. Πήρα τηλ κατά της δύο και μου είπαν έχει κενό να περάσω. Άγιο θεράποντα για καφέ ημουνα και σκεφτόμουν να κάνω καταδρομική. Πήγα μπήκα έκανα το μασάζ μου.... Μου τον έπαιξε, έκανα το μπανάκι μου και έφυγα. Άραξα στο αμάξι έκανα ένα τσιγάρο και ανέβασα την εμπειρία μου σαν καλός μαλακας απ' ότι φαίνεται . Σου βγαίνουν τα κουκιά τώρα στην ώρα? Και να δεις λίγο καλύτερα αν έχω κάνει post μόνο 3 φορές.
Θα δειξει....
 

traveler51street

Νέο Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2014
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Υπαρχουν μπατσοι που ψαρευουν εδω μεσα χωρις να υποννοω τον συγκεκριμενο φιλο.Ψαρευουν και μαθαινουν τι γινεται στο καθε μαγαζι πριν μπουκαρουν.
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
Με την τροποποίηση, τον Ιούλιο του 2019, του Ποινικού Κώδικα, υπήρξαν πολλές αλλαγές στην αντιμετώπιση της παράνομης πορνειας.
Πρώτον, καταργήθηκε το αδίκημα της «Διευκόλυνσης αλλότριας ακολασίας», με το οποίο πήγαιναν κατηγορούμενοι οι υπεύθυνοι του χώρου (τσατσάδες). Δεύτερον τροποποιήθηκε το αδίκημα της μαστροπείας. Πλέον, για να στοιχειοθετηθεί το εν λόγω αδίκημα, θα πρέπει η κοπέλα που ασκεί την παράνομη πορνεια, να καταθέσει πως εκβιάστηκε, απειλήθηκε ή με οποιονδήποτε τρόπο πιέστηκε για να ασκήσει το επάγγελμα. Αν πει πως το έκανε με την θέλησή της, αδίκημα για τον μαστροπό δεν υφίσταται.
Τέλος ας μην ξεχνάμε πως, εδώ και χρόνια, η παράνομη πορνεια έχει καταστεί πταίσμα, που σημαίνει πως δεν υφίσταται η διαδικασία του αυτοφώρου, αλλά επιβάλλεται μόνο ένα διοικητικό πρόστιμο από 100 έως 600€, στην κοπέλα.
Ως εκ τούτου δεν υπάρχει πλέον κανένα ενδιαφέρον από πλευράς αστυνομίας για ντου σε μασατζιδικα (λαμβανομένου υπόψη πως το παλιό «Ηθών» εδώ και χρόνια έχει ενσωματωθεί στην «Υποδιεύθυνση Οργανωμένου Εγκλήματος»). Το ενδιαφέρον τους πλέον εστιάζεται, αποκλειστικά, σε θέματα trafficking.
Όποια μπούκα γίνεται (αν γίνεται) σε μαγαζί, γίνεται από ΣΔΟΕ και Επιθεώρηση Εργασίας, με την συνδρομή της αστυνομίας. Και, για να προλάβω τυχόν ερωτήσεις, ο πελάτης δεν έχει καμία ποινική ευθύνη, αν πιαστεί με κοπέλα εκεί μέσα.
Την καλημέρα μου.
 

miloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.311
Κριτικές
4
Like
1.439
Πόντοι
216
Τι μπάτσος ρε παιδιά, αφού το λέει το όνομα, "ασανσερτζής".
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346

Spartan2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2020
Μηνύματα
385
Κριτικές
4
Like
1.230
Πόντοι
361
Με την τροποποίηση, τον Ιούλιο του 2019, του Ποινικού Κώδικα, υπήρξαν πολλές αλλαγές στην αντιμετώπιση της παράνομης πορνειας.
Πρώτον, καταργήθηκε το αδίκημα της «Διευκόλυνσης αλλότριας ακολασίας», με το οποίο πήγαιναν κατηγορούμενοι οι υπεύθυνοι του χώρου (τσατσάδες). Δεύτερον τροποποιήθηκε το αδίκημα της μαστροπείας. Πλέον, για να στοιχειοθετηθεί το εν λόγω αδίκημα, θα πρέπει η κοπέλα που ασκεί την παράνομη πορνεια, να καταθέσει πως εκβιάστηκε, απειλήθηκε ή με οποιονδήποτε τρόπο πιέστηκε για να ασκήσει το επάγγελμα. Αν πει πως το έκανε με την θέλησή της, αδίκημα για τον μαστροπό δεν υφίσταται.
Τέλος ας μην ξεχνάμε πως, εδώ και χρόνια, η παράνομη πορνεια έχει καταστεί πταίσμα, που σημαίνει πως δεν υφίσταται η διαδικασία του αυτοφώρου, αλλά επιβάλλεται μόνο ένα διοικητικό πρόστιμο από 100 έως 600€, στην κοπέλα.
Ως εκ τούτου δεν υπάρχει πλέον κανένα ενδιαφέρον από πλευράς αστυνομίας για ντου σε μασατζιδικα (λαμβανομένου υπόψη πως το παλιό «Ηθών» εδώ και χρόνια έχει ενσωματωθεί στην «Υποδιεύθυνση Οργανωμένου Εγκλήματος»). Το ενδιαφέρον τους πλέον εστιάζεται, αποκλειστικά, σε θέματα trafficking.
Όποια μπούκα γίνεται (αν γίνεται) σε μαγαζί, γίνεται από ΣΔΟΕ και Επιθεώρηση Εργασίας, με την συνδρομή της αστυνομίας. Και, για να προλάβω τυχόν ερωτήσεις, ο πελάτης δεν έχει καμία ποινική ευθύνη, αν πιαστεί με κοπέλα εκεί μέσα.
Την καλημέρα μου.

Πλήρης κάλυψη του θέματος, ευχαριστούμε για την ενημέρωση αιδοιολείχε!!! Πολλοί τρομοκρατούν τους πελάτες όποτε αυτό μας καθησυχάζει
 

passas87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.669
Κριτικές
9
Like
4.365
Πόντοι
736
Τι μπάτσος ρε παιδιά, αφού το λέει το όνομα, "ασανσερτζής".
Δλδ ο άλλος που έχει νικ «Καρδινάλιος», πάει να πει πως είναι ιερωμένος ;;;;
Ληξιαρχε δινεις ρεστα..... Παντως ευχαριστουμε για τις διευκρινισεις.... Πχ εγω φοβομουν οτι αν πιαστουμε με κοπελα σε μαζατζιδικο ή σε δωματιο ξενοδοχειου μπορει να μας κατηγορησουν για προσβολη γενετησιας αξιοπρεπειας επι χρημασι κτλ....
Οποτε να νιωθουμε ασφαλεις....
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
Τι μπάτσος ρε παιδιά, αφού το λέει το όνομα, "ασανσερτζής".
Δλδ ο άλλος που έχει νικ «Καρδινάλιος», πάει να πει πως είναι ιερωμένος ;;;;
Ληξιαρχε δινεις ρεστα..... Παντως ευχαριστουμε για τις διευκρινισεις.... Πχ εγω φοβομουν οτι αν πιαστουμε με κοπελα σε μαζατζιδικο ή σε δωματιο ξενοδοχειου μπορει να μας κατηγορησουν για προσβολη γενετησιας αξιοπρεπειας επι χρημασι κτλ....
Οποτε να νιωθουμε ασφαλεις....

Ασφαλείς να νιώθετε εφόσον φοράτε προφυλακτικό, και, εσχάτως, και μάσκα, γιατί σέρνεται πανδημία.
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
Με την τροποποίηση, τον Ιούλιο του 2019, του Ποινικού Κώδικα, υπήρξαν πολλές αλλαγές στην αντιμετώπιση της παράνομης πορνειας.
Πρώτον, καταργήθηκε το αδίκημα της «Διευκόλυνσης αλλότριας ακολασίας», με το οποίο πήγαιναν κατηγορούμενοι οι υπεύθυνοι του χώρου (τσατσάδες). Δεύτερον τροποποιήθηκε το αδίκημα της μαστροπείας. Πλέον, για να στοιχειοθετηθεί το εν λόγω αδίκημα, θα πρέπει η κοπέλα που ασκεί την παράνομη πορνεια, να καταθέσει πως εκβιάστηκε, απειλήθηκε ή με οποιονδήποτε τρόπο πιέστηκε για να ασκήσει το επάγγελμα. Αν πει πως το έκανε με την θέλησή της, αδίκημα για τον μαστροπό δεν υφίσταται.
Τέλος ας μην ξεχνάμε πως, εδώ και χρόνια, η παράνομη πορνεια έχει καταστεί πταίσμα, που σημαίνει πως δεν υφίσταται η διαδικασία του αυτοφώρου, αλλά επιβάλλεται μόνο ένα διοικητικό πρόστιμο από 100 έως 600€, στην κοπέλα.
Ως εκ τούτου δεν υπάρχει πλέον κανένα ενδιαφέρον από πλευράς αστυνομίας για ντου σε μασατζιδικα (λαμβανομένου υπόψη πως το παλιό «Ηθών» εδώ και χρόνια έχει ενσωματωθεί στην «Υποδιεύθυνση Οργανωμένου Εγκλήματος»). Το ενδιαφέρον τους πλέον εστιάζεται, αποκλειστικά, σε θέματα trafficking.
Όποια μπούκα γίνεται (αν γίνεται) σε μαγαζί, γίνεται από ΣΔΟΕ και Επιθεώρηση Εργασίας, με την συνδρομή της αστυνομίας. Και, για να προλάβω τυχόν ερωτήσεις, ο πελάτης δεν έχει καμία ποινική ευθύνη, αν πιαστεί με κοπέλα εκεί μέσα.
Την καλημέρα μου.

Πλήρης κάλυψη του θέματος, ευχαριστούμε για την ενημέρωση αιδοιολείχε!!! Πολλοί τρομοκρατούν τους πελάτες όποτε αυτό μας καθησυχάζει
Αν έχετε πονοκέφαλο, αγαπητέ, απευθύνεστε σε γιατρό. Αν έχετε ερωτήσεις επι νομικού θέματος, απευθύνεστε σε δικηγόρο. Μην ακούτε τι λέει ο καθένας. Άλλωστε οι γνώμες είναι σαν τις κωλοτρυπιδες. Ο καθένας έχει την δικιά του (Κλιντ Ιστγουντ - Ντέρτι Χάρι)
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.294
Like
791
Πόντοι
96

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.141
Κριτικές
166
Like
26.979
Πόντοι
34.538
Τι μπάτσος ρε παιδιά, αφού το λέει το όνομα, "ασανσερτζής".
Δλδ ο άλλος που έχει νικ «Καρδινάλιος», πάει να πει πως είναι ιερωμένος ;;;;
Και εγω δλδ ειμαι φακιρης?

Για να το σοβαρεψω το μελος ΑΣΣΑΣΕΡΑΝΤΖΗΣ θυμαμαι οτι ποσταρει αρκετο καιρο,αραια αλλα σταθερα και
εχει ενημερωσει αρκετες φορες το κοινο του σαη.
 

Faliriotis

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2018
Μηνύματα
120
Like
167
Πόντοι
1
παιδες καλησπερα πολυ αδικο αυτο που γραφτηκε για τον ΑΣΣΑΣΕΡΑΝΤΖΗ πηγα massaggio spa ακολουθησα πιστα την κριτικη του οτι εγραψε ειναι αληθεια και περασα σχετικα καλα. Μου απαντησε και συντομα σε μηνυμα που του εστειλα σε μια απορια που ειχα ευθυς και ειλικρινης. Και δεν γνωριζομαστε προσωπικα ουτε θυμαμαι να ειχαμε ανταλλάξει ποτε αποψεις και πληροφοριες εδω στο forum. Οποτε απο μενα δεν ειναι καθολου υποπτος ουτε μπατσος. Αυτα απο εμενα. Καλα να περνατε.
 

Faliriotis

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2018
Μηνύματα
120
Like
167
Πόντοι
1
Επισης απο εμενα μαυρο στο νταμες πηγα για μασαζ με στοματικο και η κοπελα επειδη και καλα ηταν κουρασμενη επειδη ημουν ο τελευταιος πελατης μου εκανε μονο στοματικο και αυτο οχι οπως επρεπε απο αποψη διαρκειας κ οχι μονο. οταν ηταν να πληρωσω ειπα θα σας δωσω λιγοτερα διοτι δεν ηταν αυτο που περιμενα και συμφωνησαμε. Μαλιστα δεν μπορουσα να φυγω διοτι η πορτα ηταν κλειδωμενη τελικα με την τηλεφωνικη συνδρομη της αφεντικινας πληρωσα λιγοτερο και εφυγα. Επειδη το σκηνικο ηταν χοντρο και παιχτηκε πουστια απο την μια απο τις δυο κοπελες που για ευνόητους λόγους δεν μπορω να τα πω ολα δημοσια, θα πρότεινα οι συναγωνιστες που θελουν κατι περισσοτερο απο μασαζ να ειναι πολυ επιφυλακτικοι με το συγκεκριμενο ιδρυμα.
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
Τι μπάτσος ρε παιδιά, αφού το λέει το όνομα, "ασανσερτζής".
Δλδ ο άλλος που έχει νικ «Καρδινάλιος», πάει να πει πως είναι ιερωμένος ;;;;
Αιδεσιμολογιώτατε αμφισβητειτε την Πανοσιολογιώτητα μου;
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
Κατα τον τελωνισμο της ψυχης οταν ερθει η ΣΤΙΜΗ του 4ου και του 22ου τελωνιου δεν θα περασετε τον ελεγχο, με αποτελεσμα ερεβος μεχρι την τελικη κριση!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom