Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (2 μέλη και 22 επισκέπτες)

zipas

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2010
Μηνύματα
376
Κριτικές
1
Like
535
Πόντοι
81
Τρέχοντας να προλάβουμε τα lock...γλιστρήσαμε στο Crystal ..Αρτεμις Ναταλία και το τζάκ ποτ της επίσκεψης ένα κοριτσάκι με ένα κωλαρακι να μη ξέρεις από που σου ρθε... πως το λένε το κορίτσι ; Τοκυο μου απαντάει από τη γνωστή ταινία χαμογελώντας (η αλήθεια είναι φέρνει στη πρωταγωνίστρια με το καρεδακι μαλλακι)οποίος πάει κ μπει ν στείλει πμ πως πέρασε...λαχταρησα μέσα στο δωμάτιο ποτέ ακύρωσα τη ναταλια που Είχα κλείσει δ κατάλαβα.. μου πήρε τα μυαλά το κωλαρακι της..
 

ΝΤΙΝ

Νέο Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2012
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Μην γράφουμε κουτουράδες χωρίς να δώσουμε στοιχεία πράγματος διεύθυνση, τιμή κλπ
Επίσης αν κάποιος ξέρει να κάνει κατάλογο και να δώσει συμβουλές!
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
 

NIK A

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
210
Like
520
Πόντοι
81
Επίσκεψη στο μασαζιο να διαπιστώσω και εγώ τι γίνεται γιατί πολλά λέγονται. Όπως είχα αναφέρει ωραίος χώρος καθαρός με πολύ άνετα κρεβάτια επιτέλους και ένα μασατζιδικο που δε πιανεσαι... Παρούσες Μία μαυρουλα γι'αυτη πήγαινα αλλά δεν είχε κενό. Μια χοντρούλα δε θύμαμαι όνομα και μια άλλη που ήταν σε ραντεβού.Οποτε επιλέχθηκε η Σοφία φυσικοθερεπευτρια ετών 25 κανονικο σωματακι ωραίο κωλαρακι και γλυκό προσωπάκι. Στα του αγώνα μπαίνει μου κάνει ενα πολύ καλό μασάζ με πετσέτα όταν με γύρισε και μετά από ψιλοκουβεντουλα που είχαμε μου πέταξε το μπαλάκι ορμα λέω καλή μαλακια έβγαλε μπλούζα βυζί ωραίο στητο δυάρι και άφησε αρκετό χουφτωματακι. Μέσα πολύ συζητήσιμη και με χιούμορ με έκανε να νιωσω πολύ άνετα. Γενικά το μαγαζί έχει φυσικοθεραπευτριες σαν κανονικό μασάζ αλλά κάποιες κάνουν και το εξτραδακι. Αλλά φίλοι μου αλλά λόγια να αγαπιόμαστε σε κάνα μήνα και αν πάλι πάμε για γενικό λοκνταουν από ότι λένε Μακάρι μόλις τελειώσει όλη αυτή η ιστορία να είμαστε όλοι υγιείς να απολαμβάνουμε όσα περισσότερα μουνάκια μπορούμε. Εις το επανιδείν σύντροφια
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.943
Κριτικές
2
Like
5.926
Πόντοι
1.056
Επίσκεψη στο μασαζιο να διαπιστώσω και εγώ τι γίνεται γιατί πολλά λέγονται. Όπως είχα αναφέρει ωραίος χώρος καθαρός με πολύ άνετα κρεβάτια επιτέλους και ένα μασατζιδικο που δε πιανεσαι... Παρούσες Μία μαυρουλα γι'αυτη πήγαινα αλλά δεν είχε κενό. Μια χοντρούλα δε θύμαμαι όνομα και μια άλλη που ήταν σε ραντεβού.Οποτε επιλέχθηκε η Σοφία φυσικοθερεπευτρια ετών 25 κανονικο σωματακι ωραίο κωλαρακι και γλυκό προσωπάκι. Στα του αγώνα μπαίνει μου κάνει ενα πολύ καλό μασάζ με πετσέτα όταν με γύρισε και μετά από ψιλοκουβεντουλα που είχαμε μου πέταξε το μπαλάκι ορμα λέω καλή μαλακια έβγαλε μπλούζα βυζί ωραίο στητο δυάρι και άφησε αρκετό χουφτωματακι. Μέσα πολύ συζητήσιμη και με χιούμορ με έκανε να νιωσω πολύ άνετα. Γενικά το μαγαζί έχει φυσικοθεραπευτριες σαν κανονικό μασάζ αλλά κάποιες κάνουν και το εξτραδακι. Αλλά φίλοι μου αλλά λόγια να αγαπιόμαστε σε κάνα μήνα και αν πάλι πάμε για γενικό λοκνταουν από ότι λένε Μακάρι μόλις τελειώσει όλη αυτή η ιστορία να είμαστε όλοι υγιείς να απολαμβάνουμε όσα περισσότερα μουνάκια μπορούμε. Εις το επανιδείν σύντροφια

Πρέπει να κλείσεις από πριν τηλεφωνικό ραντεβού ή μπορείς να πας απευθείας εκεί χωρίς "προειδοποίηση";
 

NIK A

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
210
Like
520
Πόντοι
81
Επίσκεψη στο μασαζιο να διαπιστώσω και εγώ τι γίνεται γιατί πολλά λέγονται. Όπως είχα αναφέρει ωραίος χώρος καθαρός με πολύ άνετα κρεβάτια επιτέλους και ένα μασατζιδικο που δε πιανεσαι... Παρούσες Μία μαυρουλα γι'αυτη πήγαινα αλλά δεν είχε κενό. Μια χοντρούλα δε θύμαμαι όνομα και μια άλλη που ήταν σε ραντεβού.Οποτε επιλέχθηκε η Σοφία φυσικοθερεπευτρια ετών 25 κανονικο σωματακι ωραίο κωλαρακι και γλυκό προσωπάκι. Στα του αγώνα μπαίνει μου κάνει ενα πολύ καλό μασάζ με πετσέτα όταν με γύρισε και μετά από ψιλοκουβεντουλα που είχαμε μου πέταξε το μπαλάκι ορμα λέω καλή μαλακια έβγαλε μπλούζα βυζί ωραίο στητο δυάρι και άφησε αρκετό χουφτωματακι. Μέσα πολύ συζητήσιμη και με χιούμορ με έκανε να νιωσω πολύ άνετα. Γενικά το μαγαζί έχει φυσικοθεραπευτριες σαν κανονικό μασάζ αλλά κάποιες κάνουν και το εξτραδακι. Αλλά φίλοι μου αλλά λόγια να αγαπιόμαστε σε κάνα μήνα και αν πάλι πάμε για γενικό λοκνταουν από ότι λένε Μακάρι μόλις τελειώσει όλη αυτή η ιστορία να είμαστε όλοι υγιείς να απολαμβάνουμε όσα περισσότερα μουνάκια μπορούμε. Εις το επανιδείν σύντροφια

Πρέπει να κλείσεις από πριν τηλεφωνικό ραντεβού ή μπορείς να πας απευθείας εκεί χωρίς "προειδοποίηση";
Δε γνωρίζω φίλε μου. Εγώ προσωπικά πήρα τηλέφωνο και έκλεισα ραντεβού. Πρώτη φορά απολαμβάνω πραγματικό μασάζ σε τέτοιο χώρο. Να κάνω μια επισήμανση δεν είναι για φίλους μπουρδελιαριδες όσοι θέλουν μασάζ καλό και μετά το κάτι τίς παραπάνω είναι καλό. Να σημειώσω έκανα μια ώρα ήταν στα 30€ και μέσα στη Σόφια 20€ και και ένα έξτραμπουρμπουαρακι χωρίς να ζητήσει απλά επειδή με χαλάρωσε πολύ. Έχει και με 20€ το μασάζ καλή κίνηση γιατί στις μέρες μας και το δεκαρικο έχει αξία. Αυτά από εμένα.
 

averkios

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2008
Μηνύματα
412
Like
63
Πόντοι
1
Καλημέρα,ξέρει κανείς από αύριο εάν είναι κλειστά τα ματατζίδικα ή όχι;εννοώ εάν είναι νόμιμα ανοιχτά ή εμπίπτουν και αυτά στο lock down.Ευχαριστώ
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.943
Κριτικές
2
Like
5.926
Πόντοι
1.056
Καλημέρα,ξέρει κανείς από αύριο εάν είναι κλειστά τα ματατζίδικα ή όχι;εννοώ εάν είναι νόμιμα ανοιχτά ή εμπίπτουν και αυτά στο lock down.Ευχαριστώ

Τα περισσότερα έχουν βγάλει ανακοίνωση ότι θα είναι κλειστά.
Αν σκεφτείς ότι και οι περισσότερες είναι ανασφάλιστες δεν μπορούν να έχουν και βεβαίωση μετακίνησης
 

giorgoslefas

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2016
Μηνύματα
45
Like
16
Πόντοι
0
Καλησπέρα,
Έχει κάποιος να προτείνει κάποιο καλό μασαζ με έξτρα στο κέντρο εκτός από dames?
Δεν μας πειράζει το οικονομικό
 

giorgoslefas

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2016
Μηνύματα
45
Like
16
Πόντοι
0
Καλησπέρα,
Έχει κάποιος να προτείνει κάποιο καλό μασαζ με έξτρα στο κέντρο εκτός από dames?
Δεν μας πειράζει το οικονομικό!
 

headmaster

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2007
Μηνύματα
152
Κριτικές
2
Like
186
Πόντοι
1
Καλημέρα,ξέρει κανείς από αύριο εάν είναι κλειστά τα ματατζίδικα ή όχι;εννοώ εάν είναι νόμιμα ανοιχτά ή εμπίπτουν και αυτά στο lock down.Ευχαριστώ

Τα περισσότερα έχουν βγάλει ανακοίνωση ότι θα είναι κλειστά.
Αν σκεφτείς ότι και οι περισσότερες είναι ανασφάλιστες δεν μπορούν να έχουν και βεβαίωση μετακίνησης

Οπότε περιμένουμε. Θα περάσει κι αυτό αδέρφια.
 

giorgoslefas

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2016
Μηνύματα
45
Like
16
Πόντοι
0
Ρε παιδιά έχει τίποτα ανοιχτό να κάνουμε καμία επίσκεψη;
Δεν παλεύεται η καραντίνα!
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
Η καραντίνα δεν παλεύεται , στην καλύτερη η απομόνωση σε θάλαμο covid παλεύεται;
Θα συνιστούσα σε όλους μας υπομονή 1-1.5 μηνα ακόμα.

 

P1

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
552
Like
413
Πόντοι
26
Επισκέφτηκα ξανά το Chrystal
Με κέρασαν καφεδάκι και μέσα εντόπισα 2-3 πολύ καλά γκομενάκια. Με ρώτησαν εάν έχω ξαναπάει και στην συνέχεια πέρασα στο δωμάτιο. Οχι οπως την πρώτη φορά αλλά σε καλύτερο όπως μπαίνεις αριστερα . Μπείκε μέσα μια μουναρος γύρω στα 25 και αυτήν τη φορα μου ξ ηγήθηκαν μασαζ κανονικό και αισθησιακό, έγινα ντούρος. Με το που γύρισα ανάσκελα συνέχισε το μασαζ και στην συνέχεια μου έκανε εναν απο τους καλύτερους φραπέδες της ζωής μου. Μιλάμε δεν μπορούσα να πάρω τα πόδια μου.
Ορισμένοι συνάδελφοι έχουν πει οτι στο συγκεκριμένο μαγαζί παίζει και full προγραμμα τί εννοούν . Να γίνω τακτικός θαμώνας ή όχι ?
με αυτην την σκεψι ξυπνυσα σημερα το πρωι και ειδα την γυναικα μου διπλα μου να κοιμάται :(:(:(
 

zipas

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2010
Μηνύματα
376
Κριτικές
1
Like
535
Πόντοι
81
Επισκέφτηκα ξανά το Chrystal
Με κέρασαν καφεδάκι και μέσα εντόπισα 2-3 πολύ καλά γκομενάκια. Με ρώτησαν εάν έχω ξαναπάει και στην συνέχεια πέρασα στο δωμάτιο. Οχι οπως την πρώτη φορά αλλά σε καλύτερο όπως μπαίνεις αριστερα . Μπείκε μέσα μια μουναρος γύρω στα 25 και αυτήν τη φορα μου ξ ηγήθηκαν μασαζ κανονικό και αισθησιακό, έγινα ντούρος. Με το που γύρισα ανάσκελα συνέχισε το μασαζ και στην συνέχεια μου έκανε εναν απο τους καλύτερους φραπέδες της ζωής μου. Μιλάμε δεν μπορούσα να πάρω τα πόδια μου.
Ορισμένοι συνάδελφοι έχουν πει οτι στο συγκεκριμένο μαγαζί παίζει και full προγραμμα τί εννοούν . Να γίνω τακτικός θαμώνας ή όχι ?
με αυτην την σκεψι ξυπνυσα σημερα το πρωι και ειδα την γυναικα μου διπλα μου να κοιμάται :(:(:(

Ρε μεγάλε μήπως αυτά τα ονειρεύτηκες κ είναι προ καραντίνας.;; Γτ πήρα τηλ κάνα 2 φορές κ δε τ σήκωσε κανένας... άκρα του τάφου σιωπή... κ τπ αυτή που σου μείνε πως τη λέγαν ν πάω ν ονειρεύομαι και γώ.....
 

zipas

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2010
Μηνύματα
376
Κριτικές
1
Like
535
Πόντοι
81
Επισκέφτηκα ξανά το Chrystal
Με κέρασαν καφεδάκι και μέσα εντόπισα 2-3 πολύ καλά γκομενάκια. Με ρώτησαν εάν έχω ξαναπάει και στην συνέχεια πέρασα στο δωμάτιο. Οχι οπως την πρώτη φορά αλλά σε καλύτερο όπως μπαίνεις αριστερα . Μπείκε μέσα μια μουναρος γύρω στα 25 και αυτήν τη φορα μου ξ ηγήθηκαν μασαζ κανονικό και αισθησιακό, έγινα ντούρος. Με το που γύρισα ανάσκελα συνέχισε το μασαζ και στην συνέχεια μου έκανε εναν απο τους καλύτερους φραπέδες της ζωής μου. Μιλάμε δεν μπορούσα να πάρω τα πόδια μου.
Ορισμένοι συνάδελφοι έχουν πει οτι στο συγκεκριμένο μαγαζί παίζει και full προγραμμα τί εννοούν . Να γίνω τακτικός θαμώνας ή όχι ?
με αυτην την σκεψι ξυπνυσα σημερα το πρωι και ειδα την γυναικα μου διπλα μου να κοιμάται :(:(:(

Ρε μεγάλε μήπως αυτά που ονειρεύτηκες τώρα έγιναν προ καραντίνας; Γτ πήρα κάνα 2 φορές τηλέφωνο κ δε απαντάει κανένας.. άκρα του τάφου σιωπή.. το όνομα που ονειρεύτηκες δε μας είπες πως το λένε να χούμε ν ονειρευομαστε
 

JIMARAS69

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2018
Μηνύματα
41
Like
16
Πόντοι
0
Επισκέφτηκα ξανά το Chrystal
Με κέρασαν καφεδάκι και μέσα εντόπισα 2-3 πολύ καλά γκομενάκια. Με ρώτησαν εάν έχω ξαναπάει και στην συνέχεια πέρασα στο δωμάτιο. Οχι οπως την πρώτη φορά αλλά σε καλύτερο όπως μπαίνεις αριστερα . Μπείκε μέσα μια μουναρος γύρω στα 25 και αυτήν τη φορα μου ξ ηγήθηκαν μασαζ κανονικό και αισθησιακό, έγινα ντούρος. Με το που γύρισα ανάσκελα συνέχισε το μασαζ και στην συνέχεια μου έκανε εναν απο τους καλύτερους φραπέδες της ζωής μου. Μιλάμε δεν μπορούσα να πάρω τα πόδια μου.
Ορισμένοι συνάδελφοι έχουν πει οτι στο συγκεκριμένο μαγαζί παίζει και full προγραμμα τί εννοούν . Να γίνω τακτικός θαμώνας ή όχι ?
με αυτην την σκεψι ξυπνυσα σημερα το πρωι και ειδα την γυναικα μου διπλα μου να κοιμάται :(:(:(

Ρε μεγάλε μήπως αυτά που ονειρεύτηκες τώρα έγιναν προ καραντίνας; Γτ πήρα κάνα 2 φορές τηλέφωνο κ δε απαντάει κανένας.. άκρα του τάφου σιωπή.. το όνομα που ονειρεύτηκες δε μας είπες πως το λένε να χούμε ν ονειρευομαστε

ΑΚΡΙΒΩΣ....ΟΝΕΙΡΕΥΤΗΚΕ......ΟΛΑ ΚΛΕΙΣΤΑ ΕΙΝΑΙ...........ΥΠΟΜΟΝΗ
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.943
Κριτικές
2
Like
5.926
Πόντοι
1.056
Επισκέφτηκα ξανά το Chrystal
Με κέρασαν καφεδάκι και μέσα εντόπισα 2-3 πολύ καλά γκομενάκια. Με ρώτησαν εάν έχω ξαναπάει και στην συνέχεια πέρασα στο δωμάτιο. Οχι οπως την πρώτη φορά αλλά σε καλύτερο όπως μπαίνεις αριστερα . Μπείκε μέσα μια μουναρος γύρω στα 25 και αυτήν τη φορα μου ξ ηγήθηκαν μασαζ κανονικό και αισθησιακό, έγινα ντούρος. Με το που γύρισα ανάσκελα συνέχισε το μασαζ και στην συνέχεια μου έκανε εναν απο τους καλύτερους φραπέδες της ζωής μου. Μιλάμε δεν μπορούσα να πάρω τα πόδια μου.
Ορισμένοι συνάδελφοι έχουν πει οτι στο συγκεκριμένο μαγαζί παίζει και full προγραμμα τί εννοούν . Να γίνω τακτικός θαμώνας ή όχι ?
με αυτην την σκεψι ξυπνυσα σημερα το πρωι και ειδα την γυναικα μου διπλα μου να κοιμάται :(:(:(

Ρε μεγάλε μήπως αυτά που ονειρεύτηκες τώρα έγιναν προ καραντίνας; Γτ πήρα κάνα 2 φορές τηλέφωνο κ δε απαντάει κανένας.. άκρα του τάφου σιωπή.. το όνομα που ονειρεύτηκες δε μας είπες πως το λένε να χούμε ν ονειρευομαστε

ΑΚΡΙΒΩΣ....ΟΝΕΙΡΕΥΤΗΚΕ......ΟΛΑ ΚΛΕΙΣΤΑ ΕΙΝΑΙ...........ΥΠΟΜΟΝΗ

Θεωρώ ότι κανένα δεν είναι κλειστό, απλά δουλεύουν με πολύ συγκεκριμένο πελατολόγιο που ξέρουν ότι δεν θα τους εκθέσουν
 

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
663
Like
1.008
Πόντοι
206
Την τρίτη που πήρα στο Βένους κατά τις 3 δούλευε η Νατάσα και η Ελένη και όταν είπα ότι θέλω ραντεβού με την Νατάσα είχε κλεισμένα τα ραντεβού τις μέχρι το κλείσιμο
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
Τα μασατζιδικα είναι κλειστά (πλην μιας ή δυο εξαιρέσεων τις οποίες φυσικά δεν μπορώ να αναφέρω δημοσίως).
Κατά τα λοιπά, για τους καλούς πελάτες, τα αφεντικά έχουν προνοήσει και , κατόπιν συνεννοησης αποστέλλουν τις κοπέλες κατ οίκον, ή όπου εν πασει περιπτώσει θέλει ο καθένας.
Αν λοιπόν είστε καλοί πελάτες, γκαβλωμενοι και τολμηροί, ορμάτε. Προσοχή μόνο μην το πληρώσετε ακριβά, είτε χρηματικώς (300€ για άσκοπη μετακίνηση), είτε με την υγεία σας, γιατί με μάσκα κ γάντια δεν σας κόβω να πηδάτε...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom