Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 47 άτομα (8 μέλη και 39 επισκέπτες)

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
πες τα ρε φίλε.
αλλά εμεις οι μαλάκες φταίμε, που πάμε και δεχόμαστε να μας δουλεύουν.
φτάσαμε 2020 και ακόμα συζητάμε αν η 'Ευα κάνει μασαζ ή νύχια και αν η Σούλα και η Κούλα θα μας τον παιξουν λίγο ή πολύ ή ορθια ή πλάγια.

θυμάμαι, ειχα παει σε ένα στουντιο στην Αθήνα, περιοχή πίσω απο το πρώην Carrefour γωνία Αλεξάνδρας με Κηφισίας, πήγα για μασαζ και η αλλη (μουναρα) ειχε δεδομένο πως θα μαμηθουμε.

δεν εχω λογια

Τα έχω πει χίλιες φορές. Κάνουμε 2-3 μηνες οικονομία (αποχή από το άθλημα), κατεβαίνουνε Αθηνα, μένουμε σε Airbnb διαμέρισμα (συνολικό κόστος μετάβασης κ διαμονής λιγότερο από 100€), καθόμαστε 2 μέρες και γυρνάμε με γεμάτες μπαταρίες...
Όλα εγώ πχια ;;;;;
 
Εγγρ.
8 Δεκ 2019
Μηνύματα
150
Like
104
Πόντοι
1
Καλησπέρα .πέρασμα από το ζέσι με την Αθηνά. Μαυρομάλλα με μπούκλες γύρο στο 1.60 μικρό βυζί μέτριο αλλά σφιχτό κώλο . Πήρα το φουλ στα 80 μέτριο μασάζ μέτρια πίπα αρκετά καλό σεξ με καλή διάθεση..Έχει δοκιμάσει κανείς την Λάουρα;;
ρωτάω επειδή δεν είμαι από Θεσσαλονίκη αλλά σκοπεύω να ανέβω. Στο ζεσι σπα έχει ολοκληρωμένο πρόγραμμα με 80€; Έχει και σε άλλα μαγαζιά full service;
 

john255

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
265
Κριτικές
21
Like
445
Πόντοι
4.180
Καλησπέρα .πέρασμα από το ζέσι με την Αθηνά. Μαυρομάλλα με μπούκλες γύρο στο 1.60 μικρό βυζί μέτριο αλλά σφιχτό κώλο . Πήρα το φουλ στα 80 μέτριο μασάζ μέτρια πίπα αρκετά καλό σεξ με καλή διάθεση..Έχει δοκιμάσει κανείς την Λάουρα;;

Εαν δινεις 80 ευρω καθεσαι καμια ωριτσα και εχει πιπα, σεξ, πιασιματα χουφτωματα και μασαζ Ε ΝΑΙ ΡΕ ΦΙΛΕ....
Θα παω και εγω μονο και μονο για να εχουν πελατεία, δεν εχει σημασια εαν ειναι μετρια η εξυπηρετηση σημασια εχει να καταλαβουν τι πρεπει να πουλανε..Να μην πουλανε με 50 ευρω ξινομαλακία και να σου ζητανε αλλα 10 για να σου δειξουν λιγο ρωγα απο μακρυα...
να εχουν αυτοι δουλεια να καθονται οι υπολοιποι να βαρανε μυγες για να καταλαβουν πως οτι προιον πουλανε στην Αθηνα πρεπει να το πουλανε και εδω, ελεος δλδ μια πολη 1.500.000.

Και στην Αθηνα ο ανταγωνισμος τα εκανε αυτα θυμαμαι μασατζιδικο στην πατησιων 70 και κατι οπου ητανε καινουργιο. το διπλανο εδινε φουλ προγραμμα 1 ωρα 60 ευρω.

και ανοιγει αυτος και σου λεει 80 ευρω 1 ωρα αλλα καμια μαλακια κανενα βυζοσκαμπιλο θα δινεις και κατι τετοιες βλακειες....Μεσα σε 10-15 μερες οπου δεν πατησε ΚΑΝΕΝΑΣ το γυρισανε στο σεξ και στην πιπα.... ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ...
Θελει ο κοσμος να τους ριξει μαυρο
 

Jensen256

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2019
Μηνύματα
32
Like
73
Πόντοι
0
Καλησπέρα

Επίσκεψη την δευτέρα στο ζέσι σπα, παρούσες τέσσερις κοπέλες. Δύο μελαχρινές, Άννα μου φάνηκε σχετικά μικρή ίσιο μαλλί νορμάλ σώμα με μεγαλούτσικη περιφέρεια, Λάουρα σγουρό μαλλί γύρω στο 1.60 - 1.65 με μπόλικα πιασίματα. Δύο ξανθές, Άννα δεν σηκώθηκε να την δω αλλά φαινόταν κοντούλα καλούτσικο πρόσωπο, και η δεύτερη δεν συγκράτησα όνομα, ψηλή με πολλά κιλά.

Πήγα χωρίς ραντεβού και από ότι κατάλαβα πρέπει να γίνεται χαμός αλλά ευτυχώς μπόρεσα και μπήκα, αν κάποιος θέλει να πάει ίσως καλύτερα να κλείσει ραντεβού πρώτα.

Πέρασα στο δωμάτιο με Λάουρα (μου συστήθηκε ως Λάουρα αλλά μία από τις άλλες τις απευθύνθηκε ως Αθηνά, έχει ένα τατού στο δεξί χέρι και μία ουλή στην κοιλιά οπότε αν μπορεί κάποιος συναγωνιστής ας ξεδιαλύνει την κατάσταση).
Στα του αγώνα τώρα. Ξεκινήσαμε με μασάζ ίσως το καλύτερο που μου έχουν κάνει στο εν λόγω ίδρυμα, αλλά δεν έχω και μεγάλη εμπειρία από μασάζ οπότε να με συγχωράτε. Μετά από λίγο γύρισα ανάσκελα και ανέλαβε δράση το στοματάκι της, μπόλικο παιχνίδι με γλώσσα, ελαφρά δαγκωματάκια και περιποίηση της ευρύτερης περιοχής με αργό και βασανιστικό ρυθμό. Στη συνέχεια ξάπλωσε αυτή και με το εργαλείο στο στόμα της ασχολήθηκα με το μουνάκι και τις βυζάρες της ώσπου τελείωσε. Για γλυκάκι την πήρα στα τέσσερα, η θέα της κωλάρας της απολαυστικότατη, ώσπου τελείωσα κι εγώ. Ήταν η καλύτερη μου εμπειρία στο ζεσι και η Λάουρα μάλλον θα είναι η στάνταρ μου επιλογή πλέον.

Υ.Γ. Σήμερα είδα ότι στο facebook έγραψαν κάτι για νέα προγράμματα και τιμές για όλο τον Οκτώβρη ωστόσο εμένα μου είπαν το κλασσικό 60 στοματικό 80 φουλ. Αν ξέρει κάποιος κάτι ας ρίξει λίγο φως.

 
Εγγρ.
2 Απρ 2018
Μηνύματα
321
Like
458
Πόντοι
21
γνωριζουμε την εν λογω κορασιδα?
 

Συνημμένα

  • 120260656_642366153319002_4289617584857390763_o.jpg
    120260656_642366153319002_4289617584857390763_o.jpg
    99,6 KB · Εμφανίσεις: 45

billsalonika1926

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2013
Μηνύματα
328
Κριτικές
14
Like
1.667
Πόντοι
491
Έχει πάρει κανείς τη Μαριάννα από Luxury Spa Services στον Εύοσμο;; Σίγουρα μ ενδιαφέρει ένα καλό μασάζ κατ αρχάς....
 

headmaster

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2007
Μηνύματα
152
Κριτικές
2
Like
186
Πόντοι
1
Τα εχουμε πει πολλες φορες αυτα παιδια,δεν υπαρχει σωτηρια..

Εδω ειχε βγει καποιος και εγραφε οτι γουσταρει την ολη διαδικασια και το προσδοκουμενο πιθανο κατι παραπανω..
Δλδ τους δουλευουνε και αυτοι καβλωνουνε..

Τι περιμενετε πλεον?Δεν προκειται να αλλαξει τιποτα.

Καλές οι εκπλήξεις δεν λέω αλλά όχι κι έτσι. Μια χαρά τα λες.
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.947
Κριτικές
2
Like
5.930
Πόντοι
1.056

Στο mail που έστειλα, απάντηση ακριβώς με τον ίδιο τρόπο γραφής με μια Άννα (annoula.masaz κάπως έτσι) που κάνει tour σε όλη την Ελλάδα και έρχεται συχνά πυκνά και εδώ σε εμάς.
Της ζήτησα φωτογραφίες αλλά εξαφανίστηκε.
Το τηλ που δίνει με μια πρόχειρη αναζήτηση δείχνει καθαρό
 

championagain79

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2018
Μηνύματα
710
Κριτικές
1
Like
973
Πόντοι
86

Στο mail που έστειλα, απάντηση ακριβώς με τον ίδιο τρόπο γραφής με μια Άννα (annoula.masaz κάπως έτσι) που κάνει tour σε όλη την Ελλάδα και έρχεται συχνά πυκνά και εδώ σε εμάς.
Της ζήτησα φωτογραφίες αλλά εξαφανίστηκε.
Το τηλ που δίνει με μια πρόχειρη αναζήτηση δείχνει καθαρό

Αν όντως είναι αυτή η Άννα Αννούλα, μιλάμε για μια Ρωσίδα 40-45 ετών, σχετικά νορμάλ ύψος για γυναίκα, κοντά στο 1, 70. Έχει μερικά κιλά παραπάνω, ειδικά στην κοιλιά, αλλά το χειρότερο είναι πως δε βάζει γλώσσα μέσα. Όχι στην πιπα, αλλά στο μπούρου μπούρου. Πολυβόλο...

Στα του σεξ μέτρια πράγματα, στο μασάζ βάζει δύναμη αλλά χωρίς ιδιαίτερη τεχνική. Θα έλεγα πως η πιπα είναι το δυνατό της σημείο. Όταν την είχα επισκεφτεί μου έκανε εντύπωση η ακαταστασία στο σπίτι. Δε μου φάνηκε βρώμικο αλλά πολύ ακατάστατο.
 

3lalakis

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2011
Μηνύματα
47
Like
76
Πόντοι
0
100 ζητάει.
Αν είναι όπως τα λέει ο φίλος είναι για να μας πληρώνει Όχι να την πληρώσουμε.
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.075
Κριτικές
1
Like
334
Πόντοι
36
Την Τετάρτη στη βιοϊατρική της ξηροκρηνης όταν βγήκα από κει έπεσα πάνω στη λιλλιανα Χιώτη. Ήρθε για εξετάσεις μάλλον. Πως μπορώ να τη δοκιμάσω αυτήν?
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
2.013
Κριτικές
51
Like
6.285
Πόντοι
7.636

Στο mail που έστειλα, απάντηση ακριβώς με τον ίδιο τρόπο γραφής με μια Άννα (annoula.masaz κάπως έτσι) που κάνει tour σε όλη την Ελλάδα και έρχεται συχνά πυκνά και εδώ σε εμάς.
Της ζήτησα φωτογραφίες αλλά εξαφανίστηκε.
Το τηλ που δίνει με μια πρόχειρη αναζήτηση δείχνει καθαρό

Αν όντως είναι αυτή η Άννα Αννούλα, μιλάμε για μια Ρωσίδα 40-45 ετών, σχετικά νορμάλ ύψος για γυναίκα, κοντά στο 1, 70. Έχει μερικά κιλά παραπάνω, ειδικά στην κοιλιά, αλλά το χειρότερο είναι πως δε βάζει γλώσσα μέσα. Όχι στην πιπα, αλλά στο μπούρου μπούρου. Πολυβόλο...

Στα του σεξ μέτρια πράγματα, στο μασάζ βάζει δύναμη αλλά χωρίς ιδιαίτερη τεχνική. Θα έλεγα πως η πιπα είναι το δυνατό της σημείο. Όταν την είχα επισκεφτεί μου έκανε εντύπωση η ακαταστασία στο σπίτι. Δε μου φάνηκε βρώμικο αλλά πολύ ακατάστατο.

Άννα - Αννούλα, Ρωσίδα, 40-45, όπως προείπε ο @championagain79, όλα πολύ σωστά.

Δε κάνει, μάπα το καρπούζι, ΠΡΟΣΠΕΡΑΣΤΕ...
 

1985kostasthess

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2015
Μηνύματα
121
Κριτικές
1
Like
75
Πόντοι
1
Καλησπέρα .πέρασμα από το ζέσι με την Αθηνά. Μαυρομάλλα με μπούκλες γύρο στο 1.60 μικρό βυζί μέτριο αλλά σφιχτό κώλο . Πήρα το φουλ στα 80 μέτριο μασάζ μέτρια πίπα αρκετά καλό σεξ με καλή διάθεση..Έχει δοκιμάσει κανείς την Λάουρα;;
ρωτάω επειδή δεν είμαι από Θεσσαλονίκη αλλά σκοπεύω να ανέβω. Στο ζεσι σπα έχει ολοκληρωμένο πρόγραμμα με 80€; Έχει και σε άλλα μαγαζιά full service;

είναι στα 80 το full
 

1985kostasthess

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2015
Μηνύματα
121
Κριτικές
1
Like
75
Πόντοι
1
Καλησπέρα .πέρασμα από το ζέσι με την Αθηνά. Μαυρομάλλα με μπούκλες γύρο στο 1.60 μικρό βυζί μέτριο αλλά σφιχτό κώλο . Πήρα το φουλ στα 80 μέτριο μασάζ μέτρια πίπα αρκετά καλό σεξ με καλή διάθεση..Έχει δοκιμάσει κανείς την Λάουρα;;

Εαν δινεις 80 ευρω καθεσαι καμια ωριτσα και εχει πιπα, σεξ, πιασιματα χουφτωματα και μασαζ Ε ΝΑΙ ΡΕ ΦΙΛΕ....
Θα παω και εγω μονο και μονο για να εχουν πελατεία, δεν εχει σημασια εαν ειναι μετρια η εξυπηρετηση σημασια εχει να καταλαβουν τι πρεπει να πουλανε..Να μην πουλανε με 50 ευρω ξινομαλακία και να σου ζητανε αλλα 10 για να σου δειξουν λιγο ρωγα απο μακρυα...
να εχουν αυτοι δουλεια να καθονται οι υπολοιποι να βαρανε μυγες για να καταλαβουν πως οτι προιον πουλανε στην Αθηνα πρεπει να το πουλανε και εδω, ελεος δλδ μια πολη 1.500.000.

Και στην Αθηνα ο ανταγωνισμος τα εκανε αυτα θυμαμαι μασατζιδικο στην πατησιων 70 και κατι οπου ητανε καινουργιο. το διπλανο εδινε φουλ προγραμμα 1 ωρα 60 ευρω.

και ανοιγει αυτος και σου λεει 80 ευρω 1 ωρα αλλα καμια μαλακια κανενα βυζοσκαμπιλο θα δινεις και κατι τετοιες βλακειες....Μεσα σε 10-15 μερες οπου δεν πατησε ΚΑΝΕΝΑΣ το γυρισανε στο σεξ και στην πιπα.... ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ...
Θελει ο κοσμος να τους ριξει μαυρο
45 λεπτά είναι και έχει τα πάντα γι αυτό το πρροτιμώ από τα άλλα με 50
 

Paiktis74

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2019
Μηνύματα
57
Like
96
Πόντοι
0
Τηλέφωνο σε αγγελία όπου μικρή Ουκρανή προσφέρει χαλάρωση. Ρωτώ τι περιλαμβάνει το πρόγραμμα. Μου απαντά με σπαστά ελληνικά...Λιγκο ερωτικό μασάζ, παίξιμο με το χέρι στοματικό με προφύλαξη (μάλλον λιγκο κι αυτό). Όλα αυτά στη μοναδική τιμή των ?€.......Ρεεε πάτε καλά;;;;;;
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
959
Κριτικές
52
Like
2.557
Πόντοι
2.480
Ακόμη να συνηθίσω το νέο site. Άσε που έχασα όλα τα μνμ που είχα αποθηκευμένα τηλέφωνα που μου δώσατε κατά καιρούς.
Έξαλλος είμαι με τους μαλάκες τους αυτοκαταστροφικούς..
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Τηλέφωνο σε αγγελία όπου μικρή Ουκρανή προσφέρει χαλάρωση. Ρωτώ τι περιλαμβάνει το πρόγραμμα. Μου απαντά με σπαστά ελληνικά...Λιγκο ερωτικό μασάζ, παίξιμο με το χέρι στοματικό με προφύλαξη (μάλλον λιγκο κι αυτό). Όλα αυτά στη μοναδική τιμή των ?€.......Ρεεε πάτε καλά;;;;;;
των?????
Γιατί δε το έγραψες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom