Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 41 άτομα (7 μέλη και 34 επισκέπτες)
Εγγρ.
21 Σεπ 2017
Μηνύματα
348
Κριτικές
1
Like
254
Πόντοι
21
Καλησπέρα! Το Σάββατο θα ανέβω Θεσσαλονίκη και θα ήθελα να πάω για ένα χαλαρωτικό μασάζ. Δε με ενδιαφέρει αν έχει και σεξ. Έχω πάει στο aqua και είχα περάσει με τη Ξενιά. Και από το crystal έχω περάσει με Αλεξία, Νεφέλη και Νάντια. Έχει κάποιος να μου προτείνει κάτι άλλο? Ή να περάσω πάλι με κάποια από τις κορασίδες που ανέφερα?
 

Nearos20

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2007
Μηνύματα
225
Κριτικές
1
Like
131
Πόντοι
1
Ακόμη να συνηθίσω το νέο site. Άσε που έχασα όλα τα μνμ που είχα αποθηκευμένα τηλέφωνα που μου δώσατε κατά καιρούς.
Έξαλλος είμαι με τους μαλάκες τους αυτοκαταστροφικούς..

Έχασα το όνομα που είχα στο forum και τη φωτογραφία στο άβατάρ μου.
 

Alexakis(2)

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2020
Μηνύματα
8
Like
8
Πόντοι
0
Σήμερα είχα όρεξουλες κ επειδή ειμουν κέντρο πετάχτηκα μέχρι τη Δωδεκανήσου...πατάω το κουδούνι Crystal spa και ανεβαίνω .. μια ζουμερουλα όπου με ενημέρωσε ότι 30 κάνει το απλό..... 30 και το 2 πλο με 2 κοπέλες , επειδή δ κατάλαβα το ξαναρώτησα... είχα σκοπό ν πάρω μια άλλη σεξοβομβα γλυκύτατη ναντια αλλά αφού ήταν μ 2 κοπέλες πήρα κ την αλεξια...υπέροχες κ οι 2 απλά το 10 το καλό ήταν η αλεξια.. απίστευτο παιχνίδι μέσα ν χτυπάς κόκκινα.... μετά λοιπόν από τ πόλεμο πήγα στον επόμενο στόχο ν χτυπήσω 2 burger σαββικος!!!
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Καλησπέρα! Το Σάββατο θα ανέβω Θεσσαλονίκη και θα ήθελα να πάω για ένα χαλαρωτικό μασάζ. Δε με ενδιαφέρει αν έχει και σεξ. Έχω πάει στο aqua και είχα περάσει με τη Ξενιά. Και από το crystal έχω περάσει με Αλεξία, Νεφέλη και Νάντια. Έχει κάποιος να μου προτείνει κάτι άλλο? Ή να περάσω πάλι με κάποια από τις κορασίδες που ανέφερα?

Αν πας ακουα, δοκίμασε Ριτα. Αν πας Crystal, Σάββατο και Κυριακή δύσκολο να βρεις τις παραπάνω. Δοκίμασε Αρτεμη.
 

zipas

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2010
Μηνύματα
376
Κριτικές
1
Like
535
Πόντοι
81
Αλεξάκη για την αλεξια τα χούμε 1000 πει η γυναίκα είναι απίστευτη σε όλα κ πρΟσαρμοζεται ανάλογα στο τι έχει δίπλα της.ξερετε για κάνα Nuru εκτός από τη ξανθιά αδύνατη που κάνει; Κάποια άλλη; Και να massagio spa μου βγαίνει συνέχεια στο Facebook τη φάση;
 

P1

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
552
Like
413
Πόντοι
26
Σήμερα είχα όρεξουλες κ επειδή ειμουν κέντρο πετάχτηκα μέχρι τη Δωδεκανήσου...πατάω το κουδούνι Crystal spa και ανεβαίνω .. μια ζουμερουλα όπου με ενημέρωσε ότι 30 κάνει το απλό..... 30 και το 2 πλο με 2 κοπέλες , επειδή δ κατάλαβα το ξαναρώτησα... είχα σκοπό ν πάρω μια άλλη σεξοβομβα γλυκύτατη ναντια αλλά αφού ήταν μ 2 κοπέλες πήρα κ την υπεύθυνη ονόματι αλεξια...υπέροχες κ οι 2 απλά το 10 το καλό ήταν η αλεξια.. απίστευτο παιχνίδι μέσα ν χτυπάς κόκκινα.... μετά λοιπόν από τ πόλεμο πήγα στον επόμενο στόχο ν χτυπήσω 2 burger σαββικος!!!
δηλαδη πληρωσες 30 ευρω με 2 κοπελες???? +20 happy end?
 

netronios

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
129
Κριτικές
1
Like
64
Πόντοι
1
ΘΕΡΑΠΕΥΤΙΚΕΣ ΜΑΛΑΞΕΙΣ♥
Φανταστικές χειρομαλάξεις από Ελληνίδα αισθησιακή,χαλαρωτικό μασάζ 100% αντιστρές,προσφέρεται στο χώρο της,Κέντρο Θεσσαλονίκης. Τηλ. 6981768588...

γνωριζετε κάτι γι'αυτήν τη αγγελία;
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2017
Μηνύματα
348
Κριτικές
1
Like
254
Πόντοι
21
Καλησπέρα! Το Σάββατο θα ανέβω Θεσσαλονίκη και θα ήθελα να πάω για ένα χαλαρωτικό μασάζ. Δε με ενδιαφέρει αν έχει και σεξ. Έχω πάει στο aqua και είχα περάσει με τη Ξενιά. Και από το crystal έχω περάσει με Αλεξία, Νεφέλη και Νάντια. Έχει κάποιος να μου προτείνει κάτι άλλο? Ή να περάσω πάλι με κάποια από τις κορασίδες που ανέφερα?

Αν πας ακουα, δοκίμασε Ριτα. Αν πας Crystal, Σάββατο και Κυριακή δύσκολο να βρεις τις παραπάνω. Δοκίμασε Αρτεμη.

Σ' ευχαριστώ πολύ φίλε! Θα δοκιμάσω Ρίτα αν είναι...Η Βάνα έχει καμιά καλή?
 

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
664
Like
1.008
Πόντοι
206
Αλεξάκη για την αλεξια τα χούμε 1000 πει η γυναίκα είναι απίστευτη σε όλα κ πρΟσαρμοζεται ανάλογα στο τι έχει δίπλα της.ξερετε για κάνα Nuru εκτός από τη ξανθιά αδύνατη που κάνει; Κάποια άλλη; Και να massagio spa μου βγαίνει συνέχεια στο Facebook τη φάση; [/quote
] ο γνωστός σου από Αθήνα που θα άνοιγε μαγαζί τι απέγινε ?
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Σήμερα είχα όρεξουλες κ επειδή ειμουν κέντρο πετάχτηκα μέχρι τη Δωδεκανήσου...πατάω το κουδούνι Crystal spa και ανεβαίνω .. μια ζουμερουλα όπου με ενημέρωσε ότι 30 κάνει το απλό..... 30 και το 2 πλο με 2 κοπέλες , επειδή δ κατάλαβα το ξαναρώτησα... είχα σκοπό ν πάρω μια άλλη σεξοβομβα γλυκύτατη ναντια αλλά αφού ήταν μ 2 κοπέλες πήρα κ την υπεύθυνη ονόματι αλεξια...υπέροχες κ οι 2 απλά το 10 το καλό ήταν η αλεξια.. απίστευτο παιχνίδι μέσα ν χτυπάς κόκκινα.... μετά λοιπόν από τ πόλεμο πήγα στον επόμενο στόχο ν χτυπήσω 2 burger σαββικος!!!
δηλαδη πληρωσες 30 ευρω με 2 κοπελες???? +20 happy end?

Τόσο καλή αυτή η ΝΑΝΤΙΑ;
 

Alexakis(2)

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2020
Μηνύματα
8
Like
8
Πόντοι
0
30+20+20.δε ξέρω αν μπορείς ν δώσεις 30+20 και ν παίξει μόνο η μια,πάντως ευχαριστήθηκα αλεξια πολύ χαρισματικό ατομο, για όσους στέλνετε μήνυμα να ξέρετε δ μπορώ να απαντήσω και δε ξέρω το λόγο
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2017
Μηνύματα
348
Κριτικές
1
Like
254
Πόντοι
21
Τηλέφωνο στο massagio. Η κοπέλα μου είπε τα προγράμματα. Ντράπηκα να τη ρωτήσω αν παίζει κάτι περισσότερο. Ξέρει κανείς? Μου είπε ότι μπορώ να επιλέξω κι εγώ κοπέλα.
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom