Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 39 άτομα (3 μέλη και 36 επισκέπτες)

galder

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2008
Μηνύματα
208
Like
49
Πόντοι
1
Ουτε σε δεντρο να φυτρωναν τα δεκαευρα.
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456

steaved

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2010
Μηνύματα
86
Κριτικές
1
Like
28
Πόντοι
0
Κάτι στην κατηγορία της Εύας δεν έχει?
η Εύα ήταν πριβε οπότε θέλει σύστασή για να πας σε παρόμοιο αλλά έχει το body free κ το ζεσι σπα από ελεύθερα

Για να καταλάβω φίλε μου, η Εύα έφυγε από εκεί που ήταν και άνοιξε καινούριο στην περιοχή που αναφέρεις;
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Κάτι στην κατηγορία της Εύας δεν έχει?
η Εύα ήταν πριβε οπότε θέλει σύστασή για να πας σε παρόμοιο αλλά έχει το body free κ το ζεσι σπα από ελεύθερα

Για να καταλάβω φίλε μου, η Εύα έφυγε από εκεί που ήταν και άνοιξε καινούριο στην περιοχή που αναφέρεις;
δεν είπα κάτι τέτοιο απλά έχει αλλά παρόμοιά με της Εύας αλλά είναι πριβε
 

Spartan2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2020
Μηνύματα
386
Κριτικές
4
Like
1.232
Πόντοι
361
Εύα=Angels spa μάγκες;;
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.075
Κριτικές
1
Like
334
Πόντοι
36
Το angels spa στη Μαρίνου Αντύπα έχει sex? Είναι free η private?
 

Husamolh

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2020
Μηνύματα
19
Like
12
Πόντοι
0
Η Νάντια στο κρυσταλ είναι η ίδια που ήταν στο προηγούμενο μαγαζί (κοντά στα κάστρα)?
Αν ναι είναι δυνατή...
Εκανε και φουλ...
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
2.013
Κριτικές
51
Like
6.285
Πόντοι
7.636
Η Νάντια στο κρυσταλ είναι η ίδια που ήταν στο προηγούμενο μαγαζί (κοντά στα κάστρα)?
Αν ναι είναι δυνατή...
Εκανε και φουλ...

Τώρα όμως δεν κάνει...οπότε είναι α-δύνατη....χεχεχε
 
Εγγρ.
23 Οκτ 2018
Μηνύματα
177
Like
176
Πόντοι
1
Επίσκεψη από την εν λόγω θεραπεύτρια, κόστος 30 ευρώ, καλή περιποίηση...

τι εννοεις καλη?εξηγησε μας...εκτονωση η μονο μασαζ,γιατι παλιοτερα εχει αναφερθει για μπαζο κ οτι δεν κανει τιποτα,εχει χωρο δικο της?
 

john255

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
265
Κριτικές
21
Like
445
Πόντοι
4.180
Τόσα χρόνια διαβάζω αυτό το θρεντ για τη Θεσσαλονίκη και αυτό που μου έκανε εντυπωση είναι ότι υπάρχουν μασατζιδικα που ενώ δεν είναι “κανονικά” μασατζιδικα απαξιούν να γαμηθουν η να κάνουν τσιμπουκι η να ξεντυθούν . Ποιο το νόημα τότε ρε κορίτσια? Το γράφω γιατί έχω την εμπειρία της Αθήνας όπου είναι εντελώς άλλη κατάσταση . Γιατί άμα είσαι μασατζιδικο - μπουρδελο περιμένει ο πελάτης και την ανάλογη περιποίηση για τα λεφτά του ... άκου λέει του τον έπαιξε η άλλη σα να του έκανε χάρη ...

Αντε ντε ρε φιλε πες τα. Τι σκατα πας και δουλευεις εκει εαν ειναι να μου τον παιξεις η να μου παρεις μια ξινόπιπα; με 15 ευρω στη γιαννιτσων τα κανω αυτα και εαν δωσω 20 ευρω
15λεπτα θα μου τον μουλιαζει...Ελεος με τις ξινες στη Θεσσαλονικη, φταιτε οσοι τις δινετε λεφτα..Πηγαινεις στην Αθηνα και με 60 ευρω κανει και κατακορυφο η κοπελα, ειναι επαγγελματιες εδω πανω ειναι κομοδινα
 

john255

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
265
Κριτικές
21
Like
445
Πόντοι
4.180
Σχετικα με το ""κοροιδα πελατες"" που ειπε ενας φιλος πιο πανω...βαρεθηκα τους τιμητες των παντων , τους politically correct της πορνοσυμπεριφοράς, τους.... τα κανω ολα και φτηνα.
Δεν εβαλε κανεις το χερι στην τσεπη του αλλου απο την μια και απο την αλλη ,οταν βγαινει καμμια καινουργια λαδοκορη στο προσκηνιο, αμεσως πεφτουν 50 ποστ αν αξιζει.Υπαρχουν βεβαιως και μερικοι που λογω παλαιοτητας, γνωριμιων ,εμπιστοσυνης απολαμβανουν εχτρα υπηρεσιες απο κοριτσια στα υφισταμενα μαγαζια, αλλα οπως ειναι λογικο δεν ισχυουν για ολλους.
Thats life!

''αλλα οπως ειναι λογικο δεν ισχυουν για ολλους.''

Επειδη υπαρχουν ατομα που το βρισκουν αυτο λογικο φτασαμε σε τετοιο μαυρο χαλι στη Θεσσαλονικη
 

john255

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
265
Κριτικές
21
Like
445
Πόντοι
4.180

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.947
Κριτικές
2
Like
5.932
Πόντοι
1.056
Τόσα χρόνια διαβάζω αυτό το θρεντ για τη Θεσσαλονίκη και αυτό που μου έκανε εντυπωση είναι ότι υπάρχουν μασατζιδικα που ενώ δεν είναι “κανονικά” μασατζιδικα απαξιούν να γαμηθουν η να κάνουν τσιμπουκι η να ξεντυθούν . Ποιο το νόημα τότε ρε κορίτσια? Το γράφω γιατί έχω την εμπειρία της Αθήνας όπου είναι εντελώς άλλη κατάσταση . Γιατί άμα είσαι μασατζιδικο - μπουρδελο περιμένει ο πελάτης και την ανάλογη περιποίηση για τα λεφτά του ... άκου λέει του τον έπαιξε η άλλη σα να του έκανε χάρη ...

Αντε ντε ρε φιλε πες τα. Τι σκατα πας και δουλευεις εκει εαν ειναι να μου τον παιξεις η να μου παρεις μια ξινόπιπα; με 15 ευρω στη γιαννιτσων τα κανω αυτα και εαν δωσω 20 ευρω
15λεπτα θα μου τον μουλιαζει...Ελεος με τις ξινες στη Θεσσαλονικη, φταιτε οσοι τις δινετε λεφτα..Πηγαινεις στην Αθηνα και με 60 ευρω κανει και κατακορυφο η κοπελα, ειναι επαγγελματιες εδω πανω ειναι κομοδινα

Εδώ αν στον παίξουν χωρίς μούτρα πέφτουν πυροτεχνήματα

 

john255

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
265
Κριτικές
21
Like
445
Πόντοι
4.180
Τόσα χρόνια διαβάζω αυτό το θρεντ για τη Θεσσαλονίκη και αυτό που μου έκανε εντυπωση είναι ότι υπάρχουν μασατζιδικα που ενώ δεν είναι “κανονικά” μασατζιδικα απαξιούν να γαμηθουν η να κάνουν τσιμπουκι η να ξεντυθούν . Ποιο το νόημα τότε ρε κορίτσια? Το γράφω γιατί έχω την εμπειρία της Αθήνας όπου είναι εντελώς άλλη κατάσταση . Γιατί άμα είσαι μασατζιδικο - μπουρδελο περιμένει ο πελάτης και την ανάλογη περιποίηση για τα λεφτά του ... άκου λέει του τον έπαιξε η άλλη σα να του έκανε χάρη ...

Αντε ντε ρε φιλε πες τα. Τι σκατα πας και δουλευεις εκει εαν ειναι να μου τον παιξεις η να μου παρεις μια ξινόπιπα; με 15 ευρω στη γιαννιτσων τα κανω αυτα και εαν δωσω 20 ευρω
15λεπτα θα μου τον μουλιαζει...Ελεος με τις ξινες στη Θεσσαλονικη, φταιτε οσοι τις δινετε λεφτα..Πηγαινεις στην Αθηνα και με 60 ευρω κανει και κατακορυφο η κοπελα, ειναι επαγγελματιες εδω πανω ειναι κομοδινα

Εδώ αν στον παίξουν χωρίς μούτρα πέφτουν πυροτεχνήματα

Ειναι εμετικο αδερφε...πληρωνεις για ερωτικη υπηρεσια και οχι δεν σου στηνονται αλλα σου λενε και μερικες ''μην ακουμπας'' απο οτι διαβαζω εδω μεσα δεν παμε καλα...

Ειχα κατεβει Αθηνα για δουλεια και εμεινα 1,5 χρονο εκει στη στουρναρη τι θεικο μερος ειναι.... Σε βαζανε μεσα κρυφα δεν συναντουσες ποτε κανεναν αραζες σου μιλουσε η ''τσατσα'' η οποια συνηθως ητανε και αυτη καραμουναρος (οταν πηγα πολλες φορες μου τον επαιξε μια φορα η τσατσα εξτραδακι χωρις χρεωση, δλδ μιλουσαμε μεχρι να αδειασει δωματιο μου κατεβασε το παντελονι και τον επαιζε κανονικα μου επιανε τ αρχιδια και με κοιτουσε καυλοφατσα και ρωτουσε ''τι θελεις να κανεις στην κοπελα στο δωματιο καυλιαρη μου''
Κανανε παρελαση μπροστα σου τα κοριτσια, διαλεγες και εαν ολα τα δωματια ειχανε κοσμο καθοτανε μαζι σου στο καθιστικο μιλουσατε επιανες μπουτακι βυζακι χαμουρεμα πηγαινες μεσα στο δωματιο τουρμπο.

Θυμαμαι μια φορα εβγαινε ενας πελατης και επειδη ειχε πολυ κοσμο μου λεει ''σε παρακαλω σου εχω θαρρος θα μπεις στο μπανιο δεν εχω που αλλου να σε κρυψω''
με εκλεισαν εκει και ειπε μια κοπελα ''καντου παρεα του αγοριου μας''
ηρθε την κολλησα στην πορτα και επεφταν γλωσσοφιλα, τις κατεβασα σουτιεν κωλοδαχτυλα τα παντα, οπου οταν τελειωσαμε πηρα αυτη και τη φιλη της μαζι με 150 ευρω το 45λεπτο. Μπηκαμε δωματιο, μασαζ με λαδια body to body πιπα και σεξ κανονικοτατα ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ δεν το ρωτας γι αυτο πας....

Μιλαμε τσοντες γυριζες και ερχομαι θεσσαλονικη οχι ειναι πριβε μου λεγανε να σε συστησει καποιος (αρα ειναι παρανομο ρε μαγκα αρα τα κοριτσια ΔΕΝ κανουν εξετασεις) στην Αθηνα αναρτουσανε στον τοιχο τις εξετασεις αιματος οπου κανανε καθε μηνα.

Οχι δεν ακουμπας, οχι μονο λεει μαλακια θα σου βαρεσει

και εχει ατομα που ενθουσιαζονται και πανε για να τους βαρεσουν μια ξινομαλακια και αυτη με καποτα, και χαιρονται και τα λενε κιολας να τρελενεσαι αχχαχαχαχαχαχ
 
  • Like
Αντιδράσεις: foxio

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
πες τα ρε φίλε.
αλλά εμεις οι μαλάκες φταίμε, που πάμε και δεχόμαστε να μας δουλεύουν.
φτάσαμε 2020 και ακόμα συζητάμε αν η 'Ευα κάνει μασαζ ή νύχια και αν η Σούλα και η Κούλα θα μας τον παιξουν λίγο ή πολύ ή ορθια ή πλάγια.

θυμάμαι, ειχα παει σε ένα στουντιο στην Αθήνα, περιοχή πίσω απο το πρώην Carrefour γωνία Αλεξάνδρας με Κηφισίας, πήγα για μασαζ και η αλλη (μουναρα) ειχε δεδομένο πως θα μαμηθουμε.

δεν εχω λογια
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.149
Κριτικές
166
Like
26.989
Πόντοι
34.538
Τα εχουμε πει πολλες φορες αυτα παιδια,δεν υπαρχει σωτηρια..

Εδω ειχε βγει καποιος και εγραφε οτι γουσταρει την ολη διαδικασια και το προσδοκουμενο πιθανο κατι παραπανω..
Δλδ τους δουλευουνε και αυτοι καβλωνουνε..

Τι περιμενετε πλεον?Δεν προκειται να αλλαξει τιποτα.
 

1985kostasthess

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2015
Μηνύματα
121
Κριτικές
1
Like
75
Πόντοι
1
Καλησπέρα .πέρασμα από το ζέσι με την Αθηνά. Μαυρομάλλα με μπούκλες γύρο στο 1.60 μικρό βυζί μέτριο αλλά σφιχτό κώλο . Πήρα το φουλ στα 80 μέτριο μασάζ μέτρια πίπα αρκετά καλό σεξ με καλή διάθεση..Έχει δοκιμάσει κανείς την Λάουρα;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom