Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 37 άτομα (4 μέλη και 33 επισκέπτες)

Lord_Grim

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2020
Μηνύματα
75
Κριτικές
1
Like
472
Πόντοι
20
Πέρασμα από Crystal. Αλέξια κλασσική αξία με το μόνο που έχω να προσθέσω να είναι ότι υπήρξε μια ελαφριά μείωση απόδοσης που οφείλεται στο ότι η κοπέλα αντιμετωπίζει ένα πρόβλημα υγείας - τίποτα σοβαρό, τίποτα μεταδοτικό το τονίζω- αλλά ολίγον επίπονο ανα διαστήματα. Παρόλαυτα πολύ καλή, θετικό πρόσημο όπως πάντα.
Πέρασμα πρώτη φορά με Άρτεμις. Μασάζ ικανοποιητικό, αν ανέβαζε λίγο την δύναμη/πίεση θα με κάλυπτε απόλυτα. Εκτόνωση καλή. Η κοπέλα είναι πρόσχαρη, πολύ όμορφη, ιδιαίτερα το στήθος τής είναι καταπληκτικό. Δεν φτάνει στα επίπεδα συμμετοχής Νεφέλης/Αλεξίας αλλά μάλλον οφείλεται σε απειρία γιατί δεν βγάζει κάτι ψυχρό ή απρόσιτο, οπότε αναμένω τις επόμενες φορές. Στα αρνητικά ότι δεν βγάζει το παντελόνι. Δεν το ζήτησα γιατί δεν είδα καμία πρωτοβουλία και για μένα το κολάν που φορούσε ήταν ικανοποιητικό στην αφή οπότε το παρεβλεψα. Συνολική εικόνα θετική, το στήθος της κλέβει σίγουρα την παράσταση. Θα ξαναδοκιμαστει.
Σημείωση: Οι κοπέλες δουλεύουν οι περισσότερες με μάσκα αν όχι όλες (γνωρίζω σίγουρα για Αλεξια, Νάντια και Άρτεμις) όπως επίσης σου ζητούν να προσελθεις κι εσύ με μάσκα. Μέσα στο δωμάτιο βέβαια για τον πελάτη δεν είναι αναγκαστικό αλλά οι ίδιες την κρατάνε καθόλη την διαδικασία.
 

Lord_Grim

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2020
Μηνύματα
75
Κριτικές
1
Like
472
Πόντοι
20
Να προσθέσω ότι παρούσα ήταν και η Ζωή η οποία δεν προτιμήθηκε λόγω της ενημέρωσης άλλων συναγωνιστών ότι δεν προσφέρει εκτόνωση ή αν το κάνει είναι με "μη" και "μα και μου". Εμφανισιακά πάντως δεν είναι κάτι αξιοπρόσεκτο από ότι πρόλαβα να δω φεύγοντας.
 

Lord_Grim

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2020
Μηνύματα
75
Κριτικές
1
Like
472
Πόντοι
20
Τιμή 50.
*Δεν τις πήρα μαζί.
 
Εγγρ.
23 Οκτ 2018
Μηνύματα
177
Like
176
Πόντοι
1

thesp

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2018
Μηνύματα
286
Like
130
Πόντοι
1
Ποσό πέρνει η κορινα και τι κάνει ;;
 

eldonate@

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2008
Μηνύματα
67
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα.
Μετά από 8 χρόνια αποχής, θέλω να δοκιμάσω ξανά. Αλλά δεν έχω ιδέα τι παίζει.
Τις τελευταίες φορές είχα πάει εντελβαις(Εύα).
Αν έχετε κάτι να μου προτείνετε.
 

thesp

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2018
Μηνύματα
286
Like
130
Πόντοι
1
Καλά θα κανείς να μην ξαναέρχεται γιατ είναι κρίμα να κολλήσεις και να τρως τα λεφτά σου κάτσε έλεος την αποχή ίσα ίσα τώρα είναι νεκρά ξεραΐλα
 

tasoa

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2006
Μηνύματα
138
Like
74
Πόντοι
1
Καλησπέρα.
Μετά από 8 χρόνια αποχής, θέλω να δοκιμάσω ξανά. Αλλά δεν έχω ιδέα τι παίζει.
Τις τελευταίες φορές είχα πάει εντελβαις(Εύα).
Αν έχετε κάτι να μου προτείνετε.

8 χρόνια χωρίς μασάζ ή χωρίς σεξ; :2funny:
 

eldonate@

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2008
Μηνύματα
67
Like
0
Πόντοι
0
Κάτι στην κατηγορία της Εύας δεν έχει?
 

Tasos

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2019
Μηνύματα
266
Like
368
Πόντοι
21
Καλημέρα. Είχα πάει πριν καιρό στο Agels Spa στον Φοίνικα (Εύα νομίζω την λένε..) και είχα κάνει καλό μασάζ και εκτόνωση με ελεύθερο άγγιγμα παντού. Η επιλογή για το μασάζ πολύ καλή. Παίζει ωστόσο και κάτι παραπάνω;
Πού ακριβώς βρίσκεται αυτό στο Φοίνικα
 

championagain79

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2018
Μηνύματα
710
Κριτικές
1
Like
973
Πόντοι
86
Καλησπέρα στην παρέα. Έχουμε κάποια ενημέρωση για Dames. Από κορίτσια εννοώ κι αν παραμείνει στο Εγνατίας 112;;;
 

Paleokostas3

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2020
Μηνύματα
94
Like
202
Πόντοι
20
Καλησπέρα στους συναγωνιστές...Μια ενημέρωση από Βάνα σπα... Καινούργιες αφίξεις και πολλές είδα...Έχω μόνο άποψη για άνθη...
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Καλημέρα. Είχα πάει πριν καιρό στο Agels Spa στον Φοίνικα (Εύα νομίζω την λένε..) και είχα κάνει καλό μασάζ και εκτόνωση με ελεύθερο άγγιγμα παντού. Η επιλογή για το μασάζ πολύ καλή. Παίζει ωστόσο και κάτι παραπάνω;
Πού ακριβώς βρίσκεται αυτό στο Φοίνικα
κατεβαίνοντας την Μαρίνου Αντύπα από πρακτικέρ προς τα κάτω δηλαδή πριν φτάσεις στα φανάρια τέρμα κάτω στα 50/100 μέτρα πριν μπαίνεις δεξιά στην Ποσειδώνος θα το δεις στο αριστερό σου χέρι
 

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
664
Like
1.008
Πόντοι
206
Επίσκεψη εχθές στο luxury είπα να δοκιμάσω την Στέλλα επειδή μου άρεσε η φωτογραφία της και το μετανιωσα δεν πρόκειται να αλλάξει κάτι σε αυτό το μαγαζί κοροϊδία στο φουλ.... στα του αγώνα μπήκα έκανα μπάνιο και ξάπλωσα εσκασε μύτη η Στέλλα και άρχισε ένα χαλαρό μασάζ χαλαρωτικό στο 20 λεπτό μου ζήτησε να γυρίσω και εκεί αρχίζουν τα δυσάρεστα με ρωτάει αν θέλω εκτόνωση την απαντάω θετικά και την ζητάω να βγάλει τα ρούχα και άρχισε να ζητάει έξτρα μου λέει ότι θέλει να κάνουμε ότι πελάτης το πληρώνει
Όσο το κοστολογει η κάθε μία μας
Θέλεις να βγάλω ρούχα +10 € θέλεις να μου πιασεις τα βυζιά + 10€ θες να μου βάλεις δάχτυλο + 10 € και πολλά άλλα .....αλλά τίποτα παραπανω από εκτωνοση και εκεί που μου τον παίζει και έχει περάσει κάνα 40 λεπτο ακούω χτυπάνε την πορτα έντονα λέω θα έκαναν λάθος ξανά χτυπάνε και την λένε ήρθε άλλος πελάτης βγες.....πόσο κοροϊδια σε ένα μαγαζί ουστ μαύρο στο κωλομαγαζο μην πατήσει κανείς ξανα
 

thesp

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2018
Μηνύματα
286
Like
130
Πόντοι
1
Μαύρο και απο μένα όντως μας κοροϊδεύουν στο 25 με τελείωσε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom