Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 38 άτομα (8 μέλη και 30 επισκέπτες)

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
2.013
Κριτικές
51
Like
6.285
Πόντοι
7.636
Περασμα απο Εβιτα πριν λιγες μερες. Συνευρεση με Σισσυ. Νταξει τι να πουμε για την Σισσυ, μουσκεμα εγινε και ακομα κρατιεται καλα. Ειχε και μια αλλη κοπελα ψιλη ξανθια νταρντανα αλλα πολυ νταρντανα για τα γουστα μου. Μου θυμισε απο εκεινη την ταινια το Deadpool εκεινη την τυπισσα που ηταν ντουκι. Τετοια φαση μιλαμε, να σε βαλει κατω να πεις τον δεσποτη παναγιωτη. Επισης η Εβιτα ρε μαγκες δεν ειναι στα δικαστηρια, στην Βασ.Ολγας ειναι. Αυτα απο μενα.

Λογικά πηγές μετά τις 5-5.30, που τα έχει πιει η Σισσυ, έχει στρώσει κεφάλι, και γαμιεται καλά.

Σίσσυ...όχι ρε guys....σωματικά σα γιαγιά είναι...μπλιάξ!!
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
2.013
Κριτικές
51
Like
6.285
Πόντοι
7.636
Μαλλον ο συναγωνιστης εννοει την Μαριαννα στην Χαριλαου οταν αναφερεται στην Αννα απο Χαριλαου αυτο μου φαινεται πιο πιθανο διοτι δεν νομιζω να εχει ξανα αναφερθει το συγκεκριμενο ονομα.

Αν αναφέρεσαι σε αυτήν που είναι στον 4ο όροφο, απέναντι από την Οσία Ξένη, τότε ναι μιλάμε για το ίδιο μαγαζί.

Θα μου πεις Δάσκαλε?:sunglasses:
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
Μαλλον ο συναγωνιστης εννοει την Μαριαννα στην Χαριλαου οταν αναφερεται στην Αννα απο Χαριλαου αυτο μου φαινεται πιο πιθανο διοτι δεν νομιζω να εχει ξανα αναφερθει το συγκεκριμενο ονομα.

Αν αναφέρεσαι σε αυτήν που είναι στον 4ο όροφο, απέναντι από την Οσία Ξένη, τότε ναι μιλάμε για το ίδιο μαγαζί.

Θα μου πεις Δάσκαλε?:sunglasses:

Τι να πω ρε αδερφέ, που όσο τα θυμάμαι μουτζώνω τον εαυτό μου στον καθρέφτη.
Διαμέρισμα της κακιάς ώρας στη Χαριλάου, απέναντι από την Οσία Ξένη.Είχε δυο δωμάτια, εκ των οποίων το ένα ήταν ήδη ρεζερβέ, και με βάλανε στο δεύτερο (σαλόνι ήταν αλλά το κάνανε δωμάτιο), το οποίο δεν είχε πόρτα αλλά μπερντέ (μπερντέ ρε πούστη μου, σαν τους γύφτους...), που τον τραβούσε η κοπέλα για να απομονωθεί από τον υπόλοιπο χώρο. Το μπάνιο, ψιλοχάλια. Όταν πήγα είχε 4 κοπέλες, δυο χοντρές γριές στα πρόθυρα της εμμηνόπαυσης, την Σίσση (την γνωστή), και μια άλλη που εκείνη την ώρα ήταν σε ραντεβού.
Δεν ξαναπατάω εκεί, που να με πληρώνουν.
 
  • Like
Αντιδράσεις: GALLAS

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
Μαλλον ο συναγωνιστης εννοει την Μαριαννα στην Χαριλαου οταν αναφερεται στην Αννα απο Χαριλαου αυτο μου φαινεται πιο πιθανο διοτι δεν νομιζω να εχει ξανα αναφερθει το συγκεκριμενο ονομα.

Αν αναφέρεσαι σε αυτήν που είναι στον 4ο όροφο, απέναντι από την Οσία Ξένη, τότε ναι μιλάμε για το ίδιο μαγαζί.

Θα μου πεις Δάσκαλε?:sunglasses:

Τι να πω ρε αδερφέ, που όσο τα θυμάμαι μουτζώνω τον εαυτό μου στον καθρέφτη.
Διαμέρισμα της κακιάς ώρας στη Χαριλάου, απέναντι από την Οσία Ξένη.Είχε δυο δωμάτια, εκ των οποίων το ένα ήταν ήδη ρεζερβέ, και με βάλανε στο δεύτερο (σαλόνι ήταν αλλά το κάνανε δωμάτιο), το οποίο δεν είχε πόρτα αλλά μπερντέ (μπερντέ ρε πούστη μου, σαν τους γύφτους...), που τον τραβούσε η κοπέλα για να απομονωθεί από τον υπόλοιπο χώρο. Το μπάνιο, ψιλοχάλια. Όταν πήγα είχε 4 κοπέλες, δυο χοντρές γριές στα πρόθυρα της εμμηνόπαυσης, την Σίσση (την γνωστή), και μια άλλη που εκείνη την ώρα ήταν σε ραντεβού.
Δεν ξαναπατάω εκεί, που να με πληρώνουν.

:2funny::2funny::2funny::2funny:

Ο μπερντές ήταν με δαντέλα ή χωρίς; :2funny::2funny:
 

1985kostasthess

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2015
Μηνύματα
121
Κριτικές
1
Like
75
Πόντοι
1
Πέρασμα από ζέσι με την Σίσυ ..γύρω στα 40 σχετικά καλό σώμα για την ηλικία της . όσο πρέπει ομιλητική μασάς μέτριο προς καλό , πίπα μέτρια , γαμήσι πολύ καλό με αρκετές εναλλαγές στάσεων και πολύ καλή συμμετοχή . κόστος 80
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Πέρασμα από ζέσι με την Σίσυ ..γύρω στα 40 σχετικά καλό σώμα για την ηλικία της . όσο πρέπει ομιλητική μασάς μέτριο προς καλό , πίπα μέτρια , γαμήσι πολύ καλό με αρκετές εναλλαγές στάσεων και πολύ καλή συμμετοχή . κόστος 80
ποιες άλλες ήταν κανε μία περιγραφή
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
959
Κριτικές
52
Like
2.557
Πόντοι
2.480
Ρε παλληκαριά χάθηκα από τη πολύ πληροφορία. Γύρισε δε γύρισε η Σίσυ χεστήκαμε. Παλτό από τα λίγα. Και τη πρώτη φορά και τη δεύτερη αλλά και τη Τρίτη και φαρμακερή πέρασα απαίσια. Σταφίδα και ζεν. Το θέμα μας είναι αν γύρισε η Σάντρα. Εκεί είναι το ζουμί της υπόθεσης. Η μόνη που ιδρώνει τη φανέλα στη πόλη και είχα μάθει ότι παντρεύτηκε.
Επαυξάνω ότι η τύππα με το σκύλο στον Εύοσμο είναι παλτό από τα λίγα.
Και η Ρένα ρενου μάλλον τζανκι. Έφυγα τρέχοντας.
Να περνάτε καλά και καλή σχολική εβδομάδα σε όλους. Γιατί μετά κανείς δε ξέρει.........
 

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
665
Like
1.008
Πόντοι
206
Μασατζιδικο στον Εύοσμο με φραπέ
 

zipas

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2010
Μηνύματα
376
Κριτικές
1
Like
535
Πόντοι
81
ότι υπάρχει αυτή τη στιγμή είναι φυρα..έμαθα από άνθρωπο της πιάτσας ότι ανατολικά τούμπα ανοίγει μαγαζί να σας πέφτουν τα καλτσακια... άνθρωπος που έχει στην Αθήνα μασάζ μπαίνει στην αγορά της φτωχομανας..από αυτά που έμαθα μιλάμε γ αλλά επίπεδα.. λίγο υπομονή κ θ δούμε το φως το αληθινό... αν ισχύουν βέβαια ..
 

zipas

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2010
Μηνύματα
376
Κριτικές
1
Like
535
Πόντοι
81
Αρτεμη, στο Crystal: μωρό, βάλε και λίγο Rexona.

Βρε δημητρηη...δε τα προσβάλουμε έτσι τα κορίτσια.. μπορεί να έτυχε αυτό.. μπορεί να μην έτυχε αλλά ότι και να γίνε δ τον δικάζουμε έτσι τον άλλον με τη μια.. κ για να λέμε κ του στραβού το δίκαιο για να μπήκες μαζί της σου άρεσε.. μέσα σε όλα αυτά που έχει η Αρτέμης το rexona σου μείνε να γράψεις... κάπου άλλου χάλασε η δουλειά δημητρηηηηη
 

Crixus

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2019
Μηνύματα
345
Κριτικές
1
Like
1.153
Πόντοι
201
Πριν λίγες μέρες πρώτη επίσκεψη στο Crystal. 2 κοπέλες Αλεξία και Άρτεμις που προαναφέρθηκε. Πέρασα με τη 2η γιατί εμφανισιακά ήταν ότι καλύτερο, πιτσιρίκα, ψηλή, 2,5-3 στήθος και καλλίγραμμα πόδια. Απο μασάζ με πετσέτα και πολύ "ερασιτεχνικό" μάλλον εγώ κάνω καλύτερο! Στη συνέχεια έπεσε το παρασύνθημα, πέρασα αρκετά καλά! Βγάζει μπλούζα, αλλά της ζήτησα να κατεβάσει το σορτσάκι και δεν το έκανε. Φυσικά 30+20. Βγαίνοντας είδα και μία 3η που ίσως τιμήσω άλλη φορά. Μου ζητήσανε να φοράω μάσκα, την οποία στο δωμάτιο την κατέβασα διακριτικά.
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
959
Κριτικές
52
Like
2.557
Πόντοι
2.480
Τα μασατζίδικα της πόλης προάγουν τις σχέσεις. Σου λέει όλες σαύρες. Θα πηδήξουν τις γκόμενες τους. Δάκτυλος της κυβέρνησης θα είναι. Το είπε ο κολλητός μου γκουρού του πληρωμένου εδώ και πολλά χρόνια. Επαυξάνω
 

thesp

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2018
Μηνύματα
286
Like
130
Πόντοι
1
Ρε παιδιά ο φίλος μου ο ΧΥΣΕΑΣ που είναι το χάσαμε !!!
 

MassageAddict

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2019
Μηνύματα
64
Like
131
Πόντοι
0
Οποιος παει Βανα ας μας πει για τα νεα κοριτσια που φαινονται στο προγραμμα..
Ανθη Δομνα κτλ κτλ
φυσικα θα υπαρξει ενημερωση απο μερους μου οπως καθε φορα μετα απο μηνιαια περασματα
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Αρτεμη, στο Crystal: μωρό, βάλε και λίγο Rexona.

Βρε δημητρηη...δε τα προσβάλουμε έτσι τα κορίτσια.. μπορεί να έτυχε αυτό.. μπορεί να μην έτυχε αλλά ότι και να γίνε δ τον δικάζουμε έτσι τον άλλον με τη μια.. κ για να λέμε κ του στραβού το δίκαιο για να μπήκες μαζί της σου άρεσε.. μέσα σε όλα αυτά που έχει η Αρτέμης το rexona σου μείνε να γράψεις... κάπου άλλου χάλασε η δουλειά δημητρηηηηη

Έχεις δίκιο, Αρτεμη μου. Συγνώμη.
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
2.013
Κριτικές
51
Like
6.285
Πόντοι
7.636
Αρτεμη, στο Crystal: μωρό, βάλε και λίγο Rexona.

Βρε δημητρηη...δε τα προσβάλουμε έτσι τα κορίτσια.. μπορεί να έτυχε αυτό.. μπορεί να μην έτυχε αλλά ότι και να γίνε δ τον δικάζουμε έτσι τον άλλον με τη μια.. κ για να λέμε κ του στραβού το δίκαιο για να μπήκες μαζί της σου άρεσε.. μέσα σε όλα αυτά που έχει η Αρτέμης το rexona σου μείνε να γράψεις... κάπου άλλου χάλασε η δουλειά δημητρηηηηη

Άρτεμης, κάνε και κάνα φουλ κορίτσι μου, να έρθουμε και εμείς από εκεί, να σε γευτούμε μέσα, έξω...:wink:
 

Chriscotton

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2019
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Πέρασμα χθες από Luxury spa και είδα πατούσες τρεις κοπέλες, είδα τιν Λένα που την είχα δει στην Βάνα, την Μαρία
 

Chriscotton

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2019
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Και μια μαριαννα. Όλα όμορφα και μαυρισμένα. Δεν λυπήθηκα τα 30+20€ μου. Πριν μια βδομάδα πέρασμα από το Aqua, πέρασα με την Ρίτα, πολύ ωραίος χώρος και αυτός,Αν ακούσετε κάτι για καινούργια κοπέλα ενημερώστε με.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom