Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 35 άτομα (7 μέλη και 28 επισκέπτες)

zipas

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2010
Μηνύματα
376
Κριτικές
1
Like
535
Πόντοι
81
Και μια μαριαννα. Όλα όμορφα και μαυρισμένα. Δεν λυπήθηκα τα 30+20€ μου. Πριν μια βδομάδα πέρασμα από το Aqua, πέρασα με την Ρίτα, πολύ ωραίος χώρος και αυτός,Αν ακούσετε κάτι για καινούργια κοπέλα ενημερώστε με.
Το καταλάβαμε ότι ψάχνεις για καινούργιες κοπέλες.. όπως Λένα Μαρία.. στείλτε τες για απόσυρση...
 

litafade

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2019
Μηνύματα
395
Κριτικές
8
Like
619
Πόντοι
301
Πέρασμα χθες από Luxury spa και είδα πατούσες τρεις κοπέλες, είδα τιν Λένα που την είχα δει στην Βάνα, την Μαρία

Μπορείς να κάνεις μια περιγραφή της Λένας όπως επίσης και να μας πεις πότε δούλευε στην Βάνα;
 

Chriscotton

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2019
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Η Λενάρα που δουλευε 2 χρονια στην βανα και η κριστιανα καινουργιο εργαλειο που εφυγε απο την τρυπα του οζοντος το κρυσταλ και ανηφορησε προς Luxury με νεο ονοματάκι Μαρία. Λεναρα γυρω στα 35 μελαχρινη
Καστανοξανθη με πρασσινο μάτι.
 

Paleokostas3

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2020
Μηνύματα
94
Like
202
Πόντοι
20
Πέρασμα χθες από Luxury spa και είδα πατούσες τρεις κοπέλες, είδα τιν Λένα που την είχα δει στην Βάνα, την Μαρία

Μπορείς να κάνεις μια περιγραφή της Λένας όπως επίσης και να μας πεις πότε δούλευε στην Βάνα;
Κοντά 40 πρόσωπο μποτοξ ψεύτικο βυζί και μέσα θέλει να σε ξεπεταξει...
 

ALEX5555

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
500
Like
1.141
Πόντοι
206
zipas, chriscotton, paleokostas3 Με γλιτώσατε από 50 ευρώ πεταμένα στον κάδο και από υπερατλαντικό ταξίδι στον Εύοσμο...................Ευχαριστώ τα μάλα για τις χρησιμότατες πληροφορίες................Είχα σκοπό να πάω μέσα στην εβδομάδα.......
 

NIK A

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
210
Like
520
Πόντοι
81
Η Λενάρα που δουλευε 2 χρονια στην βανα και η κριστιανα καινουργιο εργαλειο που εφυγε απο την τρυπα του οζοντος το κρυσταλ και ανηφορησε προς Luxury με νεο ονοματάκι Μαρία. Λεναρα γυρω στα 35 μελαχρινη
Καστανοξανθη με πρασσινο μάτι.
Βρε κορίτσι μου- αγόρι ότι είσαι τέλος πάντων τι παπατζιλικια μας πουλάς?. Ποια Λεναρα ρε μπαγλαμά 35χρονων? 45 και αγενής ξεπετα από το Βάνα μόλις την είδα και στο ακουα έκανα μεταβολή. Όσο για τη Κριστιανα αν ισχύει ότι έχει φύγει από το κρυσταλ κρίμα το κοριτσάκι ακλαφτο θα πάει είχα σκοπό να τη δοκιμάσω πλέον ούτε λόγος. Δύο άτομα(Βάλτα εννοείται η ψευτικα προφίλ δεν είμαστε μαλακές)έχουν γράψει για το luxury και τα δύο έχουν υπονομεύσει το κρυσταλ βρε κοριτσάκι από το κρυσταλ λαδωσε το εντερακι σου που σε πετούσαν σαν σφουγγαροπανο από μαγαζί σε μαγαζί δε θα ανέβει η δουλειά σου με το να κακολογεις το προηγούμενο μαγαζί που δούλευες με τα μπάζα που έχεις μαζέψει. Προτιμώ να πηγαίνω στη τρυπουλα ( του όζοντος? Αλήθεια? Πόσο ζώο ούτε τα βασικά περί φυσικής) και να μου το παίζουν μουναρες μπιμπελό αστεράκια όχι τα αποφάγια από άλλα μασατζιδικα που έχεις.Άνοιξες μαγαζί ενώ σε βρίζουν άπαντες μασαζολατρεις πηγες να φτιαχτεις λίγο στο κρυσταλ αλλά όπως λένε τον αράπη και αν τον πλένεις το σαπούνι σου βρωμιζεις. Λοιπόν μουνοδουλοι κόψτε τις παπαριές και γράψτε καμμία κριτική της προκοπής που να ισχύει μας έχετε φλωμωσει στη μαλακιά!
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.947
Κριτικές
2
Like
5.932
Πόντοι
1.056
Κρίμα αν όντως έφυγε η Κριστιάνα από κρύσταλ, είχε καλές προοπτικές
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Και μια μαριαννα. Όλα όμορφα και μαυρισμένα. Δεν λυπήθηκα τα 30+20€ μου. Πριν μια βδομάδα πέρασμα από το Aqua, πέρασα με την Ρίτα, πολύ ωραίος χώρος και αυτός,Αν ακούσετε κάτι για καινούργια κοπέλα ενημερώστε με.

Ναι είναι πολύ δυνατή η Ριτα.
 

NIK A

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
210
Like
520
Πόντοι
81
Και μια μαριαννα. Όλα όμορφα και μαυρισμένα. Δεν λυπήθηκα τα 30+20€ μου. Πριν μια βδομάδα πέρασμα από το Aqua, πέρασα με την Ρίτα, πολύ ωραίος χώρος και αυτός,Αν ακούσετε κάτι για καινούργια κοπέλα ενημερώστε με.

Ναι είναι πολύ δυνατή η Ριτα.
Η Ρίτα είναι εργαλείο από τα λίγα. Παράκληση παίδες μια Άννα με ένα μεγάλο τατού στη μέση δούλευε dames πριν κάνα δίμηνο την έχω χάσει ψιλή ξανθιά μπαμπατσικη με τρελό πισωκολητο ξέρετε που είναι τη τελευταία φορά που πήρα μου είπαν έλειπε την έχει δει κανένας πουθενά αλλού?
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Και μια μαριαννα. Όλα όμορφα και μαυρισμένα. Δεν λυπήθηκα τα 30+20€ μου. Πριν μια βδομάδα πέρασμα από το Aqua, πέρασα με την Ρίτα, πολύ ωραίος χώρος και αυτός,Αν ακούσετε κάτι για καινούργια κοπέλα ενημερώστε με.

Ναι είναι πολύ δυνατή η Ριτα.
Η Ρίτα είναι εργαλείο από τα λίγα. Παράκληση παίδες μια Άννα με ένα μεγάλο τατού στη μέση δούλευε dames πριν κάνα δίμηνο την έχω χάσει ψιλή ξανθιά μπαμπατσικη με τρελό πισωκολητο ξέρετε που είναι τη τελευταία φορά που πήρα μου είπαν έλειπε την έχει δει κανένας πουθενά αλλού?

Αναφέρεσαι σε μια ασχημούλα με πεταχτά δόντια; Αν σε αυτήν, δεν ξέρω αν είναι κάπου άλλου.
 

NIK A

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
210
Like
520
Πόντοι
81
Και μια μαριαννα. Όλα όμορφα και μαυρισμένα. Δεν λυπήθηκα τα 30+20€ μου. Πριν μια βδομάδα πέρασμα από το Aqua, πέρασα με την Ρίτα, πολύ ωραίος χώρος και αυτός,Αν ακούσετε κάτι για καινούργια κοπέλα ενημερώστε με.

Ναι είναι πολύ δυνατή η Ριτα.
Η Ρίτα είναι εργαλείο από τα λίγα. Παράκληση παίδες μια Άννα με ένα μεγάλο τατού στη μέση δούλευε dames πριν κάνα δίμηνο την έχω χάσει ψιλή ξανθιά μπαμπατσικη με τρελό πισωκολητο ξέρετε που είναι τη τελευταία φορά που πήρα μου είπαν έλειπε την έχει δει κανένας πουθενά αλλού?

Αναφέρεσαι σε μια ασχημούλα με πεταχτά δόντια; Αν σε αυτήν, δεν ξέρω αν είναι κάπου άλλου.
Όχι στη στάνταρ που έχουν μου διαφεύγει το όνομα τής μια είχε κάνει πέρασμα για ένα δίμηνο. Όσο για το πμ φίλε μου δε ξέρω γιατί δε μπορώ να σου απαντήσω σου στέλνω εδώ εγώ μια φορά της το πρότεινα και μου είπε την επόμενη φορά. Αυτά από εμένα
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Και μια μαριαννα. Όλα όμορφα και μαυρισμένα. Δεν λυπήθηκα τα 30+20€ μου. Πριν μια βδομάδα πέρασμα από το Aqua, πέρασα με την Ρίτα, πολύ ωραίος χώρος και αυτός,Αν ακούσετε κάτι για καινούργια κοπέλα ενημερώστε με.

Ναι είναι πολύ δυνατή η Ριτα.
Η Ρίτα είναι εργαλείο από τα λίγα. Παράκληση παίδες μια Άννα με ένα μεγάλο τατού στη μέση δούλευε dames πριν κάνα δίμηνο την έχω χάσει ψιλή ξανθιά μπαμπατσικη με τρελό πισωκολητο ξέρετε που είναι τη τελευταία φορά που πήρα μου είπαν έλειπε την έχει δει κανένας πουθενά αλλού?

Αναφέρεσαι σε μια ασχημούλα με πεταχτά δόντια; Αν σε αυτήν, δεν ξέρω αν είναι κάπου άλλου.
Όχι στη στάνταρ που έχουν μου διαφεύγει το όνομα τής μια είχε κάνει πέρασμα για ένα δίμηνο. Όσο για το πμ φίλε μου δε ξέρω γιατί δε μπορώ να σου απαντήσω σου στέλνω εδώ εγώ μια φορά της το πρότεινα και μου είπε την επόμενη φορά. Αυτά από εμένα

Οκ ευχαριστώ !
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
2.013
Κριτικές
51
Like
6.285
Πόντοι
7.636
Σιγά σιγά όλα τα τσακάλια βλέπω γυρίζουμε...
και θέλω να μάθω...
η ΣΑΣΑ που ήταν Εβίτα που είναι, γνωρίζει κάποιος? Ένα τηλ, κάποιο τρόπο επικοινωνίας, κάτι? :kneel:
 

Alexakis(2)

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2020
Μηνύματα
8
Like
8
Πόντοι
0
Η Λενάρα που δουλευε 2 χρονια στην βανα και η κριστιανα καινουργιο εργαλειο που εφυγε απο την τρυπα του οζοντος το κρυσταλ και ανηφορησε προς Luxury με νεο ονοματάκι Μαρία. Λεναρα γυρω στα 35 μελαχρινη
Καστανοξανθη με πρασσινο μάτι.
Βρε κορίτσι μου- αγόρι ότι είσαι τέλος πάντων τι παπατζιλικια μας πουλάς?. Ποια Λεναρα ρε μπαγλαμά 35χρονων? 45 και αγενής ξεπετα από το Βάνα μόλις την είδα και στο ακουα έκανα μεταβολή. Όσο για τη Κριστιανα αν ισχύει ότι έχει φύγει από το κρυσταλ κρίμα το κοριτσάκι ακλαφτο θα πάει είχα σκοπό να τη δοκιμάσω πλέον ούτε λόγος. Δύο άτομα(Βάλτα εννοείται η ψευτικα προφίλ δεν είμαστε μαλακές)έχουν γράψει για το luxury και τα δύο έχουν υπονομεύσει το κρυσταλ βρε κοριτσάκι από το κρυσταλ λαδωσε το εντερακι σου που σε πετούσαν σαν σφουγγαροπανο από μαγαζί σε μαγαζί δε θα ανέβει η δουλειά σου με το να κακολογεις το προηγούμενο μαγαζί που δούλευες με τα μπάζα που έχεις μαζέψει. Προτιμώ να πηγαίνω στη τρυπουλα ( του όζοντος? Αλήθεια? Πόσο ζώο ούτε τα βασικά περί φυσικής) και να μου το παίζουν μουναρες μπιμπελό αστεράκια όχι τα αποφάγια από άλλα μασατζιδικα που έχεις.Άνοιξες μαγαζί ενώ σε βρίζουν άπαντες μασαζολατρεις πηγες να φτιαχτεις λίγο στο κρυσταλ αλλά όπως λένε τον αράπη και αν τον πλένεις το σαπούνι σου βρωμιζεις. Λοιπόν μουνοδουλοι κόψτε τις παπαριές και γράψτε καμμία κριτική της προκοπής που να ισχύει μας έχετε φλωμωσει στη μαλακιά!

Αυτό το λουξουρυ που είναι να το επισκεφτούμε,τιμές ξερουμρ?
 

Professoras

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Ιουλ 2018
Μηνύματα
400
Κριτικές
11
Like
1.034
Πόντοι
1.011
Ξέρουμε τι κοπέλες έχει στο dames αυτήν την περίοδο;
Dames τελευταία είχε μέτριες κοπέλες και ξεπέτες. Δεν ξέρω αν έκανα ανανέωση μέσα στο καλοκαίρι. Αν γνωρίζει κάποιος ας ενημερώσει...
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
Αυτη με το τατου μανικι στο ενα χερι που περασε κατα καιρους απο βενους, εβιτα και μιχαλη, ξερει κανεις που δουλευει τωρα;
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Εκανα εγω καταδρομικη ειναι 3 γκομενες η μια δεν αξιζει καν οι αλλες 2 ειναι χοντρουλες.Αν και δεν ειναι στα γουστα μου οι χοντρουλες περασα με τη Λαουρα και δε το μετανιωσα φιλια γλυψιματα τα παντα πηγαινα ξανα ανετα κοστος 100 ευρω.Τελος ο χωρος τους ειναι στη Μοναστηριου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom