Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 35 άτομα (4 μέλη και 31 επισκέπτες)

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346

Faliriotis

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2018
Μηνύματα
121
Like
169
Πόντοι
1
Μαλλον ο συναγωνιστης εννοει την Μαριαννα στην Χαριλαου οταν αναφερεται στην Αννα απο Χαριλαου αυτο μου φαινεται πιο πιθανο διοτι δεν νομιζω να εχει ξανα αναφερθει το συγκεκριμενο ονομα.
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
2.013
Κριτικές
51
Like
6.285
Πόντοι
7.636

IronMixail

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2020
Μηνύματα
7
Like
8
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους !
Θα ήθελα προτάσεις για μασάζ με χάπι εντ μαγαζιά και κοπέλες ώστε να επισκεφτώ και τι παίζει από τιμές .Στο πρώτο μου σχόλιο ρωτησα αλλά δεν πήρα απάντηση παρά μόνο έναν που με ειρωνεύτηκε επειδή είπα 30+10 λες και ξέρω τις τιμές δλδ αφού δεν το έχω κάνει ποτε πιο κάτω είχα δει έναν που έλεγε για 30+10 κάπου και 30+20 δεν κολαμε εκεί αλλά αν μπαίνεις στον κόπο να απαντήσεις ας είναι μια παρότρυνση ή να πεις φίλε δεν παίζουν αυτές οι τιμές παίζουν αυτές κλπ .ευχαριστω για τον χρόνο σε όποιον ασχοληθεί ! Ανάλογος με τις απαντήσεις θα επισκεφτώ και θα αναφέρω κ εγώ την εμπειρία μου .
 

P1

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
552
Like
413
Πόντοι
26
Καλημερα στην παρεα
ξερουμε τιποτα για αυτην??


Από το ύφος της αγγελίας, πρέπει να είναι αυτή δυτικά με το σκύλο.
Λίγα πράματα αδερφέ, προσπερνάμε!!!

πηρα τηλ και ειπε οτι ειναι Ευοσμο,μου φάνηκε και κάπως στο τηλεφωνο,στην κοσμαρα της
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
Μαλλον ο συναγωνιστης εννοει την Μαριαννα στην Χαριλαου οταν αναφερεται στην Αννα απο Χαριλαου αυτο μου φαινεται πιο πιθανο διοτι δεν νομιζω να εχει ξανα αναφερθει το συγκεκριμενο ονομα.

Αν αναφέρεσαι σε αυτήν που είναι στον 4ο όροφο, απέναντι από την Οσία Ξένη, τότε ναι μιλάμε για το ίδιο μαγαζί.
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
Όπως πληροφορήθηκα από σύντροφο, που πήγε χθες, η Εβιτα πλέον μετακόμισε στην Β.Ολγας, στην Σχολή Τυφλών.
Αυτήν την περίοδο έχει 4 κοπέλες, δυο στην πρωινή βάρδια (η μια λογικά είναι η Σαντρα- γνωστή τοις πάσι), που δουλεύουν μέχρι τις 17.30.
Η δεύτερη βάρδια περιλαμβάνει την Σισσυ (γνωστή κ μη εξαιρετέα εδώ και χρόνια) και μια Αλεξανδρα, ξανθιά, νταρντανα , αμίλητη και αγέλαστη.
Οσοι πιστοί προσέλθετε.
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.435
Κριτικές
96
Like
12.076
Πόντοι
25.015
Περασμα απο Εβιτα πριν λιγες μερες. Συνευρεση με Σισσυ. Νταξει τι να πουμε για την Σισσυ, μουσκεμα εγινε και ακομα κρατιεται καλα. Ειχε και μια αλλη κοπελα ψιλη ξανθια νταρντανα αλλα πολυ νταρντανα για τα γουστα μου. Μου θυμισε απο εκεινη την ταινια το Deadpool εκεινη την τυπισσα που ηταν ντουκι. Τετοια φαση μιλαμε, να σε βαλει κατω να πεις τον δεσποτη παναγιωτη. Επισης η Εβιτα ρε μαγκες δεν ειναι στα δικαστηρια, στην Βασ.Ολγας ειναι. Αυτα απο μενα.
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
Περασμα απο Εβιτα πριν λιγες μερες. Συνευρεση με Σισσυ. Νταξει τι να πουμε για την Σισσυ, μουσκεμα εγινε και ακομα κρατιεται καλα. Ειχε και μια αλλη κοπελα ψιλη ξανθια νταρντανα αλλα πολυ νταρντανα για τα γουστα μου. Μου θυμισε απο εκεινη την ταινια το Deadpool εκεινη την τυπισσα που ηταν ντουκι. Τετοια φαση μιλαμε, να σε βαλει κατω να πεις τον δεσποτη παναγιωτη. Επισης η Εβιτα ρε μαγκες δεν ειναι στα δικαστηρια, στην Βασ.Ολγας ειναι. Αυτα απο μενα.

Λογικά πηγές μετά τις 5-5.30, που τα έχει πιει η Σισσυ, έχει στρώσει κεφάλι, και γαμιεται καλά.
 

kostasasa

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2017
Μηνύματα
26
Like
8
Πόντοι
0
Ρε παιδιά για το VENUS SPA στην Καραμανλή παίζει τίποτα? Δεν έχω ακούσει καθόλου γνώμες! Έχουμε κανένα καλό φραπεδομωρό εκεί πέρα?

Επίσης κανένας "κατάλογος" για καλό φραπέ Ανατολικά παίζει?

Ευχαριστώ
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.435
Κριτικές
96
Like
12.076
Πόντοι
25.015
Περασμα απο Εβιτα πριν λιγες μερες. Συνευρεση με Σισσυ. Νταξει τι να πουμε για την Σισσυ, μουσκεμα εγινε και ακομα κρατιεται καλα. Ειχε και μια αλλη κοπελα ψιλη ξανθια νταρντανα αλλα πολυ νταρντανα για τα γουστα μου. Μου θυμισε απο εκεινη την ταινια το Deadpool εκεινη την τυπισσα που ηταν ντουκι. Τετοια φαση μιλαμε, να σε βαλει κατω να πεις τον δεσποτη παναγιωτη. Επισης η Εβιτα ρε μαγκες δεν ειναι στα δικαστηρια, στην Βασ.Ολγας ειναι. Αυτα απο μενα.

Λογικά πηγές μετά τις 5-5.30, που τα έχει πιει η Σισσυ, έχει στρώσει κεφάλι, και γαμιεται καλά.

Οχι. Αφου ξες τι ωρα πηγα! :P

Επισης μεχρι 5-5:30 ειναι οι 2 πρωινες μετα αλλαζουν και εχει 2 απογευματινες.
 

ΑΝΤΩΝΗΣΑΝΤΩΝ19

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Δεκ 2015
Μηνύματα
894
Κριτικές
20
Like
1.273
Πόντοι
1.076
Κάποιος συναγωνιστής κάποιο τηλ από Εβίτα αν γίνεται να πάμε και εμείς.
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
2.013
Κριτικές
51
Like
6.285
Πόντοι
7.636
Καλημερα στην παρεα
ξερουμε τιποτα για αυτην??


Από το ύφος της αγγελίας, πρέπει να είναι αυτή δυτικά με το σκύλο.
Λίγα πράματα αδερφέ, προσπερνάμε!!!

πηρα τηλ και ειπε οτι ειναι Ευοσμο,μου φάνηκε και κάπως στο τηλεφωνο,στην κοσμαρα της


Αυτή είναι, Ναι,,,Τέρμα Ευόσμου...Μάπα το καρπούζι αδερφέ...!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom