Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 37 άτομα (4 μέλη και 33 επισκέπτες)

Husamolh

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2020
Μηνύματα
19
Like
12
Πόντοι
0
η νεφελη πως ειναι φιλε και τι τιμες παιζουν</////
Κορμάρα με στητο βυζί, πρόσωπο μέτριο αλλά όταν μένει με το εσώρουχο παθαίνεις ζαβλαμα. Γύρω στα 22-23 απλά μασάζ απλά υποφερτό. Στο τελείωμα είναι καλύτερη. 30+20
 

IronMixail

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2020
Μηνύματα
7
Like
8
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά ! Νέος στο σάιτ αλλά χρόνια έμπαινα και έβλεπα αυτά που γράφετε και είπα πλέον να μοιράζομαι και εγώ εμπειριες και απορίες . Για τα μασατζιδικα θέλω να ρωτήσω να πάω κάπου με 30+10 τι μου προτείνετε ; Επίσης πέρασα σήμερα για παραγγελεια από το Σοφούλη σπα είναι δικό μας ή μόνο μασάζ;
 

Paleokostas3

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2020
Μηνύματα
94
Like
202
Πόντοι
20
1.75 ύψος 95 κιλά με 2αρι στήθος...Αυτο ελειπε να μην ήταν στητα...
Νταξ, αυτό έλειπε να συμπεράνουμε πως όσες είναι 1.75, 95 κιλά με 2άρια βυζιά, είναι δεδομένο να τα έχουν και στητά. Αδερφέ μας δουλεύεις? Άσε που δεν είναι και 2άρια. Εκτός αν είναι άλλη Χριστίνα, έχω να πάω και κάνα εξάμηνο. Πες την σαπιοκώλα, χοντροδόντα μαζί σου. Αλλά οι τορπίλες ( σε σχήμα) της χαράζουν διαμάντι.
Τι να σε πω ρε φίλε...Αν εσένα σε αρέσει καλώς...Δηλαδή τι έχει 4αρι?
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Καλησπέρα παιδιά ! Νέος στο σάιτ αλλά χρόνια έμπαινα και έβλεπα αυτά που γράφετε και είπα πλέον να μοιράζομαι και εγώ εμπειριες και απορίες . Για τα μασατζιδικα θέλω να ρωτήσω να πάω κάπου με 30+10 τι μου προτείνετε ; Επίσης πέρασα σήμερα για παραγγελεια από το Σοφούλη σπα είναι δικό μας ή μόνο μασάζ;
με 30+10 χλωμό το βλέπω
Το πολύ πολύ να τον παίξεις μονός σου κ η άλλη απλά να βλέπει
 

premium1969

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2011
Μηνύματα
540
Κριτικές
1
Like
559
Πόντοι
86
Καλή μάγκες, την Δέσποινα του αντιστρες την πήρε το μάτι σας καπου, έχω να την δω πριν την καραντίνα και την έχω μια ψιλοαδυναμια...
 

vonot-44-

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
61
Κριτικές
2
Like
198
Πόντοι
0
Πρόσφατη επίσκεψη στο Crystal..Μονη διαθέσιμη η Ναταλία..Μέτριο μασαζ, μέτρια εκτόνωση, μέτρια εμφάνιση...Όλα μέτρια!!
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.435
Κριτικές
96
Like
12.076
Πόντοι
25.015
Παιδες η Σισσυ απο Εβιτα δουλευει ακομα? Γνωριζει κανεις? σκεφτομαι να παω σημερα.
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
Παιδες η Σισσυ απο Εβιτα δουλευει ακομα? Γνωριζει κανεις? σκεφτομαι να παω σημερα.

Τελευταία φορά την είχα δει πριν πολύ καιρό στην Άννα (Χαριλάου).
Κάνε ένα τηλέφωνο στην εβιτα να ρωτήσεις. Ούτως ή άλλως τα «κορίτσια» στην πόλη μας είναι μετρημένα, και ανακυκλώνονται στα μαγαζιά, όσα τουλάχιστον έχουν μείνει ...
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
2.013
Κριτικές
51
Like
6.285
Πόντοι
7.636
Παιδες η Σισσυ απο Εβιτα δουλευει ακομα? Γνωριζει κανεις? σκεφτομαι να παω σημερα.

Τελευταία φορά την είχα δει πριν πολύ καιρό στην Άννα (Χαριλάου).
Κάνε ένα τηλέφωνο στην εβιτα να ρωτήσεις. Ούτως ή άλλως τα «κορίτσια» στην πόλη μας είναι μετρημένα, και ανακυκλώνονται στα μαγαζιά, όσα τουλάχιστον έχουν μείνει ...

Άννα χαριλάου?....:confused:
Γιατί δε ξέρω κάτι γι'αυτήν...:glasses:
 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
Παιδες η Σισσυ απο Εβιτα δουλευει ακομα? Γνωριζει κανεις? σκεφτομαι να παω σημερα.

Τελευταία φορά την είχα δει πριν πολύ καιρό στην Άννα (Χαριλάου).
Κάνε ένα τηλέφωνο στην εβιτα να ρωτήσεις. Ούτως ή άλλως τα «κορίτσια» στην πόλη μας είναι μετρημένα, και ανακυκλώνονται στα μαγαζιά, όσα τουλάχιστον έχουν μείνει ...

Άννα χαριλάου?....:confused:
Γιατί δε ξέρω κάτι γι'αυτήν...:glasses:

Αντίθετα εσύ μεγάλος και ένοχος :tooth:
 
  • Like
Αντιδράσεις: GALLAS

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
Την τελευταία φορά που πάτησες σε μασατζιδικο, πληρώναμε ακόμα σε δραχμές. Οπότε τι θέλεις και μπερδεύεσαι σ αυτά τα νήματα, ρε γεροπαραλυμένε; Αντε στους μικροτσούτσουνους να κλαίτε όλοι μαζί, που ο νηματοθετης σας παράτησε γιατί σας σιχάθηκε, κι άσε εμάς τους μάχιμος. Εσύ, πλέον, ούτε για την πολιτική άμυνα δεν κάνεις...
 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
Την τελευταία φορά που πάτησες σε μασατζιδικο, πληρώναμε ακόμα σε δραχμές. Οπότε τι θέλεις και μπερδεύεσαι σ αυτά τα νήματα, ρε γεροπαραλυμένε; Αντε στους μικροτσούτσουνους να κλαίτε όλοι μαζί, που ο νηματοθετης σας παράτησε γιατί σας σιχάθηκε, κι άσε εμάς τους μάχιμος. Εσύ, πλέον, ούτε για την πολιτική άμυνα δεν κάνεις...

Πω πω νεύρα!!! :grin::bounce-glasses:
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
Άνθρωπος που γαμαει άπαξ, δίπαξ και τρίπαξ ημερησίως, δεν έχει νεύρα...
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346

IronMixail

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2020
Μηνύματα
7
Like
8
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά ! Νέος στο σάιτ αλλά χρόνια έμπαινα και έβλεπα αυτά που γράφετε και είπα πλέον να μοιράζομαι και εγώ εμπειριες και απορίες . Για τα μασατζιδικα θέλω να ρωτήσω να πάω κάπου με 30+10 τι μου προτείνετε ; Επίσης πέρασα σήμερα για παραγγελεια από το Σοφούλη σπα είναι δικό μας ή μόνο μασάζ;
με 30+10 χλωμό το βλέπω
Το πολύ πολύ να τον παίξεις μονός σου κ η άλλη απλά να βλέπει [/quote

Κρατα την ειρωνεία για τον εαυτό σου
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.158
Κριτικές
166
Like
27.016
Πόντοι
34.538
ΛΗΞΙΑΡΧΕ....Σταματα να τραμπουκιζεις τα εκλεκτα μελη του σαη..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom