Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (4 μέλη και 24 επισκέπτες)

Alexakis(2)

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2020
Μηνύματα
8
Like
8
Πόντοι
0
Πέρασμα από το luxury spa που έκανα αγώνα να το βρω ,εντυπωσιακή η κοπέλα της υποδοχής η οποία δ κάνει μασάζ κ είχε άλλες 2 κοπέλες γεμάτες και μεγάλες ηλικιακά
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
2.013
Κριτικές
51
Like
6.285
Πόντοι
7.636
Εκανα εγω καταδρομικη ειναι 3 γκομενες η μια δεν αξιζει καν οι αλλες 2 ειναι χοντρουλες.Αν και δεν ειναι στα γουστα μου οι χοντρουλες περασα με τη Λαουρα και δε το μετανιωσα φιλια γλυψιματα τα παντα πηγαινα ξανα ανετα κοστος 100 ευρω.Τελος ο χωρος τους ειναι στη Μοναστηριου

Ά ρε θηρίο @Raptoras, μέσα σε όλα είσαι...
Πολύ καλή η πληροφορία σου!
:respect:
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Εκανα εγω καταδρομικη ειναι 3 γκομενες η μια δεν αξιζει καν οι αλλες 2 ειναι χοντρουλες.Αν και δεν ειναι στα γουστα μου οι χοντρουλες περασα με τη Λαουρα και δε το μετανιωσα φιλια γλυψιματα τα παντα πηγαινα ξανα ανετα κοστος 100 ευρω.Τελος ο χωρος τους ειναι στη Μοναστηριου

Ά ρε θηρίο @Raptoras, μέσα σε όλα είσαι...
Πολύ καλή η πληροφορία σου!
:respect:
Tα αρπακτικα ειναι μεσα σε ολα φιλε μου
 

Tabmok99

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2020
Μηνύματα
88
Like
205
Πόντοι
20
Καλησπέρα παιδια !

Τους τελευταίους μήνες του καλοκαιριού πήγαινα συχνά στο Crystal .
Γενικα βαριεμαι τη διαδικασια να ψαχνω πολυ κ οταν δω οτι με βολευει κατι συνεχιζω εκει.
Γενικα το προτεινω στους συναγωνιστες μιας και εχει καλο κλιμα γενικά με αρκετα καλες παρουσιες .

Ειχασυνηθησει να πηγαινω Dames που ηταν μπαζα κ χοντρουλες.

Εχω δοκιμασει ολες τις κοπελες πλεον και ψαχνω και για κατι καινουριο ομως. Τι προτεινετε σε αντιστοιχο ;
Ειχα εμπειρια παλια σε Μαγκυ , θελω κατι τετοιο , το ZESI μια φορα το δοκιμασα με τη περιβοητη Μελινα κ περασα καλα , αν κ ο χωρος δεν ειναι κ πολυ καλος.

Υ.Γ. Ο ΧΥΣΕΑΣ ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΕ
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456

Έχει δοκιμάσει κανείς;;;
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.947
Κριτικές
2
Like
5.932
Πόντοι
1.056

Έχει δοκιμάσει κανείς;;;

Ειχα στειλει να ρωτήσω αν μπορούμε να δούμε αυτούς που κάνουν μασάζ και μου είπαν όχι, οπότε άκυρο
 

grentas

Νέο Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2017
Μηνύματα
4
Like
2
Πόντοι
0

Έχει δοκιμάσει κανείς;;;

Ειχα στειλει να ρωτήσω αν μπορούμε να δούμε αυτούς που κάνουν μασάζ και μου είπαν όχι, οπότε άκυρο

Είχα πάρει τηλέφωνο πριν 1 χρόνο περίπου και με ενημέρωσαν ότι εξυπηρετούν μόνο γυναίκες
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456

Έχει δοκιμάσει κανείς;;;

Ειχα στειλει να ρωτήσω αν μπορούμε να δούμε αυτούς που κάνουν μασάζ και μου είπαν όχι, οπότε άκυρο

Είχα πάρει τηλέφωνο πριν 1 χρόνο περίπου και με ενημέρωσαν ότι εξυπηρετούν μόνο γυναίκες

Ναι ε; Παράξενο. Εγώ έστειλα mail, απάντησαν, μπορούν να στείλουν κοπέλα, αλλά είπαν πως δεν περιλαμβάνει κάτι επιπλέον
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Ναι ε; Παράξενο. Εγώ έστειλα mail, απάντησαν, μπορούν να στείλουν κοπέλα, αλλά είπαν πως δεν περιλαμβάνει κάτι επιπλέον
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2017
Μηνύματα
348
Κριτικές
1
Like
254
Πόντοι
21
Καλημέρα! Εγώ θα ήθελα να μάθω για τη Νάνσυ και τη Χριστίνα από το βάνα σπα. Ευχαριστώ πολύ!
 

Alexakis(2)

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2020
Μηνύματα
8
Like
8
Πόντοι
0

Tasos

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2019
Μηνύματα
266
Like
368
Πόντοι
21
Οπ καινούργια μασαζοκατασταση
 

Paleokostas3

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2020
Μηνύματα
94
Like
202
Πόντοι
20
Νάνσυ και Σύλβια από Βάνα ξέρει κανένας;
Η Σύλβια έχει να εμφανιστεί 2 εβδομαδες στο μαγαζί...Όσο για την Νάνσυ που λες μάλλον κάποια άλλη θα λες γιατί δεν υπάρχει τέτοιο όνομα αδερφέ...
 

Paleokostas3

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2020
Μηνύματα
94
Like
202
Πόντοι
20
Καλημέρα! Εγώ θα ήθελα να μάθω για τη Νάνσυ και τη Χριστίνα από το βάνα σπα. Ευχαριστώ πολύ!
Άμα πας 2 με 3 σελίδες πίσω θα δεις αναφορά για την Χριστίνα...Όσο για την Νάνσυ που λες και εσύ δεν υπάρχει στο μαγαζι κοπέλα που την λένε έτσι...
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Καλησπέρα σε όλους. Καμια ενημέρωση για Zesi spa? Δεν έχω πάει και λέω να δοκιμάσω. Κατά προτίμηση σε pm. Ευχαριστώ πολύ
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2017
Μηνύματα
348
Κριτικές
1
Like
254
Πόντοι
21
Καλημέρα! Εγώ θα ήθελα να μάθω για τη Νάνσυ και τη Χριστίνα από το βάνα σπα. Ευχαριστώ πολύ!
Άμα πας 2 με 3 σελίδες πίσω θα δεις αναφορά για την Χριστίνα...Όσο για την Νάνσυ που λες και εσύ δεν υπάρχει στο μαγαζι κοπέλα που την λένε έτσι...

Ευχαριστώ πολύ! Απλά στο golden spa ήρθε μια Νάνσυ και έλεγα μήπως δούλευε και στο vana spa.
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
Ενημερωση συνοπτικη διμηνου για ακουα:
Ρίτα : κλασική αξία αν και δειχνει σημαδια κοπωσης τελευταια.
Δαναη: αδιαφορη, μη προτεινομενη
Βανεσσα: γλυκια φατσουλα , ωραιο κορμακι αλλα επιβεβαιωνει τον κανονα οτι ωραια γκομενα=χαλια υπηρεσιες
Λιζα: χοντρουλα αλλα ευθιαθετη και προσχαρη.Απο υπηρεσιες κατω του μετριου.
Ξενια: Η γνωστη ξενια ,ξινή μεν αλλα η πιο καυλιαρα απο ολες.
Ρενα: η γνωστη ρενα με τις καλες υπηρεσιες, αλλα ειναι πλεον 2 φορες την εβδομαδα και αυτη δειχνει σημαδια κοπωσης.
Αφροδιτη: Εχει καιρο να φανει , αλλα οταν εχει ορεξη και χημεια .... την ξαναδιαλεγεις.
Ολα αυτα βεβαια ειναι προσωπικες αποψεις το τι εισεπραξε ο υποφαινομενος , και δεν προτρεπω η αποτρεπω κανεναν να δοκιμασει οποια θελει.
Αναγνωριζω οτι οι κοπελες δεν ειναι μηχανες να δουλευουν το ιδιο συνεχεια, παρολα αυτα η ταση κατι δειχνει.
Καλο θα ειναι να ακουστουν και αλλες γνωμες, ωστε μειωσουμε το ποσοστο πιθανης αδικιας.
 

Spartan2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2020
Μηνύματα
386
Κριτικές
4
Like
1.232
Πόντοι
361
Καλησπέρα στην παρέα! Έχεις κανένα λινκ για το ακούα καρδινάλιε; Επισης κάνουν πίπα γυμνές, δέχονται πιασίματα ή το παίζουν παρθένες και μόνο τον πιάνουν το λεβιέ;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom