Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 54 άτομα (8 μέλη και 46 επισκέπτες)

Paleokostas3

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2020
Μηνύματα
94
Like
202
Πόντοι
20
Καλησπέρα παιδιά
Ερώτηση
Έχουμε καμία ιδέα τι παίζει στη Βάνα με την Άννη και πόσο προχωράει ?
Γιατί άκουσα καλά λόγια από ένα φίλο αλλά δε τον εμπιστεύομαι και τόσο.
Μαλακίες σε λέει φίλε να ξέρεις...Στον παίζει ανέκφραστη πιάνεις πάνω από ρούχα και μέσα στο δωμάτιο δεν βγάζει άχνα...Λογικά επειδή είναι καινούργια 10 μέρες έχει στον χώρο μετά θα γίνει καλύτερη γιατί δεν θα μπαίνει στο δωμάτιο διότι η Βάνα έχει 4 καινούργιες κοπέλες...

Δεν δείχνει ούτε καν βυζάκια αδερφέ; Να πιάσουμε έστω λίγη ρώγα; Έτσι ξεροσφύρι;
Τίποτα απολύτως...Αλλά θα αλλάξει αλλιώς δεν θα έχει μέλλον εκεί μέσα...

Η Μάγκυ δείχνει τίποτα ή και αυτή είναι στο δεν?
Αν μπεις με την Μάγκυ δεν υπάρχει λόγος να δείξει κάτι...Περνάς τόσο καλά μαζί της μέσα που πίστεψε με δεν το έχεις ανάγκη...
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2017
Μηνύματα
348
Κριτικές
1
Like
254
Πόντοι
21
Καλησπέρα παιδιά
Ερώτηση
Έχουμε καμία ιδέα τι παίζει στη Βάνα με την Άννη και πόσο προχωράει ?
Γιατί άκουσα καλά λόγια από ένα φίλο αλλά δε τον εμπιστεύομαι και τόσο.
Μαλακίες σε λέει φίλε να ξέρεις...Στον παίζει ανέκφραστη πιάνεις πάνω από ρούχα και μέσα στο δωμάτιο δεν βγάζει άχνα...Λογικά επειδή είναι καινούργια 10 μέρες έχει στον χώρο μετά θα γίνει καλύτερη γιατί δεν θα μπαίνει στο δωμάτιο διότι η Βάνα έχει 4 καινούργιες κοπέλες...

Δεν δείχνει ούτε καν βυζάκια αδερφέ; Να πιάσουμε έστω λίγη ρώγα; Έτσι ξεροσφύρι;
Τίποτα απολύτως...Αλλά θα αλλάξει αλλιώς δεν θα έχει μέλλον εκεί μέσα...

Η Μάγκυ δείχνει τίποτα ή και αυτή είναι στο δεν?
Αν μπεις με την Μάγκυ δεν υπάρχει λόγος να δείξει κάτι...Περνάς τόσο καλά μαζί της μέσα που πίστεψε με δεν το έχεις ανάγκη...

Ευχαριστώ πολύ! Έχω περάσει με τη Μάγκυ στο Golden Spa. Έλεγα μήπως στη Θεσσαλονίκη έδειχνε τίποτα...
 

P1

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
552
Like
413
Πόντοι
26
Καλησπέρα παιδιά
Ερώτηση
Έχουμε καμία ιδέα τι παίζει στη Βάνα με την Άννη και πόσο προχωράει ?
Γιατί άκουσα καλά λόγια από ένα φίλο αλλά δε τον εμπιστεύομαι και τόσο.
Μαλακίες σε λέει φίλε να ξέρεις...Στον παίζει ανέκφραστη πιάνεις πάνω από ρούχα και μέσα στο δωμάτιο δεν βγάζει άχνα...Λογικά επειδή είναι καινούργια 10 μέρες έχει στον χώρο μετά θα γίνει καλύτερη γιατί δεν θα μπαίνει στο δωμάτιο διότι η Βάνα έχει 4 καινούργιες κοπέλες...

Δεν δείχνει ούτε καν βυζάκια αδερφέ; Να πιάσουμε έστω λίγη ρώγα; Έτσι ξεροσφύρι;
Τίποτα απολύτως...Αλλά θα αλλάξει αλλιώς δεν θα έχει μέλλον εκεί μέσα...

Η Μάγκυ δείχνει τίποτα ή και αυτή είναι στο δεν?
Αν μπεις με την Μάγκυ δεν υπάρχει λόγος να δείξει κάτι...Περνάς τόσο καλά μαζί της μέσα που πίστεψε με δεν το έχεις ανάγκη...

Ευχαριστώ πολύ! Έχω περάσει με τη Μάγκυ στο Golden Spa. Έλεγα μήπως στη Θεσσαλονίκη έδειχνε τίποτα...

αυτο το golden spa που ειναι??
 

Husamolh

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2020
Μηνύματα
19
Like
12
Πόντοι
0
Ενημέρωση για Ραχήλ
Πολυ μπλα μπλα στο τηλέφωνο (φέρνω λάδια κάνω ατμόσφαιρα θα σου μείνει αξέχαστο κλπ)
Μια ώρα μασάζ με τελείωμα σε χώρο σας η ξενοδοχείο και μασαζ στα 100 ευρα. Στην ερώτηση πώς γίνεται η εκτόνωση προγράμματα κλπ δεν απάντησε
100+ξενοδοχείο χωρίς να λέει προγράμματα με έκαναν να την γειωσω
Αυτά
 

headmaster

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2007
Μηνύματα
152
Κριτικές
2
Like
186
Πόντοι
1
Καλησπέρα παιδιά
Ερώτηση
Έχουμε καμία ιδέα τι παίζει στη Βάνα με την Άννη και πόσο προχωράει ?
Γιατί άκουσα καλά λόγια από ένα φίλο αλλά δε τον εμπιστεύομαι και τόσο.
Μαλακίες σε λέει φίλε να ξέρεις...Στον παίζει ανέκφραστη πιάνεις πάνω από ρούχα και μέσα στο δωμάτιο δεν βγάζει άχνα...Λογικά επειδή είναι καινούργια 10 μέρες έχει στον χώρο μετά θα γίνει καλύτερη γιατί δεν θα μπαίνει στο δωμάτιο διότι η Βάνα έχει 4 καινούργιες κοπέλες...

Δεν δείχνει ούτε καν βυζάκια αδερφέ; Να πιάσουμε έστω λίγη ρώγα; Έτσι ξεροσφύρι;
Τίποτα απολύτως...Αλλά θα αλλάξει αλλιώς δεν θα έχει μέλλον εκεί μέσα...

Κρίμα. Ας ελπίσουμε να αλλάξει όπως λες. Θα είναι καλό και για εμάς και για την ίδια.
 

xr1sros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
194
Κριτικές
16
Like
345
Πόντοι
291
επίσκεψη dames κύριοι...
στον καινούργιο χώρο στην εγνατία!!
χώρος καλούτσικος προς το κάλος και αρκετά καθαρός θα έλεγα.
στο τηλέφωνο μου λέει ελα να δεις εχω μια ελληνιδα φωτιά!!!Κάτια μου λέει...
1ον αν ήταν αυτή ελληνιδα εγω ειμαι αστροναύτης. χωρις να θελω να πω κατι έτσι. απλα δεν μπορω να καταλαβω για το κανουν αυτο. δεν ειναι ντοπη να πεις οτι ειναι απο εκει απο οπου ειναι. σωστα?
2ον ορεξη μηδεν η μικρη!!!!όλα της έφταιγαν!!!
πρεπει να κάθησα 20 λεπτα με τελειωσε με το χερι και εφυγα άρον άρον...!!! άφησα 30€ και έφυγα χωρίς μα και μου!!!!
 

billsalonika1926

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2013
Μηνύματα
328
Κριτικές
14
Like
1.667
Πόντοι
491
Καλημέρα. Είχα πάει πριν καιρό στο Agels Spa στον Φοίνικα (Εύα νομίζω την λένε..) και είχα κάνει καλό μασάζ και εκτόνωση με ελεύθερο άγγιγμα παντού. Η επιλογή για το μασάζ πολύ καλή. Παίζει ωστόσο και κάτι παραπάνω;
 
Εγγρ.
23 Οκτ 2018
Μηνύματα
177
Like
176
Πόντοι
1
Καλημέρα. Είχα πάει πριν καιρό στο Agels Spa στον Φοίνικα (Εύα νομίζω την λένε..) και είχα κάνει καλό μασάζ και εκτόνωση με ελεύθερο άγγιγμα παντού. Η επιλογή για το μασάζ πολύ καλή. Παίζει ωστόσο και κάτι παραπάνω;

Για δωσε παραπανω ινφο??καλο μασαζ?? κοστος?πριν ποσο καιρο?
Γιατι το αθλημα το εχει σταματησει εδω και χρονια απο οσο ξερω...
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Καλημέρα. Είχα πάει πριν καιρό στο Agels Spa στον Φοίνικα (Εύα νομίζω την λένε..) και είχα κάνει καλό μασάζ και εκτόνωση με ελεύθερο άγγιγμα παντού. Η επιλογή για το μασάζ πολύ καλή. Παίζει ωστόσο και κάτι παραπάνω;

Μάλλον δεν πρόλαβες την χρυσή εποχή της Ευας, με μαγαζιά στην Κρήνη και στο ΠΑΝΟΡΑΜΑ. Και μερικές ωραίες μουνιτσες.αχ τι μου θύμισες τώρα...
 

kokomo

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2010
Μηνύματα
147
Like
394
Πόντοι
21
Ναι η Εύα προσφέρει παραπάνω, εάν σε ξέρει. Από κοντά ότι ζητήσεις το κάνει.
Πως θα συντηρηθεί το μαγαζί εξάλλου;
Έχετε δει εσείς πότε να πάει εκεί καμιά γυναίκα;
 

Jensen256

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2019
Μηνύματα
32
Like
73
Πόντοι
0
Καλησπέρες
Μέσα στη βδομάδα λέω να επισκεφτώ ζέσι σπα, έχουμε καμιά πληροφορία για τα κορίτσια εκεί αυτο τον καιρό?
Επειδή δεν είμαι από Θεσσαλονίκη μην κάνω τζάμπα το ταξίδι αν δεν αξίζει τίποτα. Ευχαριστώ
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2017
Μηνύματα
348
Κριτικές
1
Like
254
Πόντοι
21
Ναι η Εύα προσφέρει παραπάνω, εάν σε ξέρει. Από κοντά ότι ζητήσεις το κάνει.
Πως θα συντηρηθεί το μαγαζί εξάλλου;
Έχετε δει εσείς πότε να πάει εκεί καμιά γυναίκα;

Το συγκεκριμένο είναι prive?
 
Εγγρ.
23 Οκτ 2018
Μηνύματα
177
Like
176
Πόντοι
1
Μια χαρά δουλευει κ με γυναίκες το χει γυρίσει σε botox κ αισθητική κ διατροφή από πού έχει γνώσεις μην με ρωτάς μάλλον το παίζει,εντομεταξυ έχει βαρεθεί τόσο ιοαλουρονικο που έχει γίνει σαν ροφος
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.154
Κριτικές
166
Like
26.997
Πόντοι
34.538
Βρεθηκα με τον φιλο ΧΥΣΕΑ..
Μια χαρα ειναι ο ανθρωπος,στελνει τους χαιρετισμους του στα μελη.
Απλα επεσε και αυτος,οπως και πολλοι αλλοι θυμα της ανανεωσης του σαιτ..

Να τα βλεπουνε αυτα οι διαχειριστες και να κοιταξουν να βελτιωσουν την χρηση απο τα κινητα..
Εγω μονο ξερω 7-8 ατομα που δεν μπαινουν στο σαη πλεον.
Και οχι ατομα που γραφανε μια φορα το μηνα,αλλα μελη με συνεχομενη πολυχρονη παρουσια..
 

loverboy1

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2020
Μηνύματα
96
Like
62
Πόντοι
0
οντως πολυ μαπα το καινουριο σαιτ απορω με τους διαχειριστες
 

petros132

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2006
Μηνύματα
75
Like
6
Πόντοι
0
Καλησπερα, εχουμε καμια ενημερωση για Στελιο , ποιες δουλευουν ;
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Έκανα το λάθος να επισκεφτώ Venus spa. Δεν σχολιάζω καν κάτι περισσότερο.
Για πες λεπτομερείς αδερφέ...Κους κους να γίνεται...


Πρώτη επίσκεψη στον χώρο. Μια τυπισσα με τατοο, και μια μικρή ασχημούλα με προφορά ξενική. Με βάλανε μέσα, με ρώτησαν αν πάω σε άλλα μαγαζιά μοναστηριού κτλ , και μετά με κοιτάει με ύφος και μου λέει «λοιπόν εμάς το πρόγραμμα είναι μασάζ 30 ευρώ, και τίποτα άλλο». Της λέω τι εννοείς τίποτα άλλο, και λέει μόνο αυτό το πρόγραμμα. Καλημέρισα ευγενικά και την έκανα. Έχω πάει σε πολλούς χώρους. Τέτοιο στυλ πουθενά. Δεν θέλουν πελάτες νέους; Και αν εχω παει σε μαγαζιά... Αυτά...



 

averkios

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2008
Μηνύματα
412
Like
63
Πόντοι
1
επίσκεψη dames κύριοι...
στον καινούργιο χώρο στην εγνατία!!
χώρος καλούτσικος προς το κάλος και αρκετά καθαρός θα έλεγα.
στο τηλέφωνο μου λέει ελα να δεις εχω μια ελληνιδα φωτιά!!!Κάτια μου λέει...
1ον αν ήταν αυτή ελληνιδα εγω ειμαι αστροναύτης. χωρις να θελω να πω κατι έτσι. απλα δεν μπορω να καταλαβω για το κανουν αυτο. δεν ειναι ντοπη να πεις οτι ειναι απο εκει απο οπου ειναι. σωστα?
2ον ορεξη μηδεν η μικρη!!!!όλα της έφταιγαν!!!
πρεπει να κάθησα 20 λεπτα με τελειωσε με το χερι και εφυγα άρον άρον...!!! άφησα 30€ και έφυγα χωρίς μα και μου!!!!
Πέρασα και εγώ πριν λίγο καιρό στο Dames με την Κάτια.Ύψος της έριχνα κάνα 2 κεφάλια δλδ είναι κοντά στο 1,60 και είναι αδυνατούλα,όμως καθόλου γυμνασμένη,πλαδαρή,δεν είναι Ελληνίδα αλλά πρέπει να έχει πολλά χρόνια στην Ελλάδα γιατί μιλάει πολύ άνετα τα ελληνικά.Το βυζί μικρό και πλαδαρό και αυτό απλά για το μέγεθος του έχει σχετικά μεγάλη ρόγα ,χωρίς να είναι ερεθισμένη.Από μασάζ εννοείται λίγα πράγματα , οπότε το γύρισα κατευθείαν στο σεξ επειδή ήμουν και φορτωμένος.Κάθισα γύρω στο μισάωρο ,αλλά για να είμαι δίκαιος εγώ της ζήτησα σχεδόν αμέσως να αφήσουμε το μασάζ,στα του σεξ και εκεί τίποτα ιδιαίτερο,διεκπεραιωτικό,δλδ για το 80 δεν αξίζει με καμία.Αυτά και ελπίζω να βοήθησα.Επίσης πήγα και στον κάτω όροφο στο Relax και ήταν μια κοντούλα ξανθούλα ,δεν συγκράτησα όνομα,μου είπε οτί κάνει μόνο μασάζ.Αν ξέρει κάποιος ας μου πει εδώ ή σε πμ ,αν ξέρει εάν η ξανθούλα στο Relax προχωράει τουλάχιστον σε φραπέ ή όντως εκεί κάνουν μόνο μασάζ;
ΥΓ, δεν πρόσεξα η Κάτια να έχει τατουάζ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom