Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Professoras

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Ιουλ 2018
Μηνύματα
400
Κριτικές
11
Like
1.034
Πόντοι
1.011
να κάνω μια ερώτηση ρε παιδιά, βαζει στο facebook το luxury το καινουργιο, βιντεακι απο τον χώτο του μαγαζιού και ανοίγοντας την πορτα για το σαλονι φαινεται επανω αριστερά μια κάμερα!!!!
την καμερα την ήθελε μπορειτε να μου πείτε???? ήρεμα ρωτάω!
Μπορεί να είναι κάμερα που θερμομετρούν για κορωνοϊό! :rolleyes:
 

xr1sros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
194
Κριτικές
16
Like
345
Πόντοι
291
να κάνω μια ερώτηση ρε παιδιά, βαζει στο facebook το luxury το καινουργιο, βιντεακι απο τον χώτο του μαγαζιού και ανοίγοντας την πορτα για το σαλονι φαινεται επανω αριστερά μια κάμερα!!!!
την καμερα την ήθελε μπορειτε να μου πείτε???? ήρεμα ρωτάω!
Μπορεί να είναι κάμερα που θερμομετρούν για κορωνοϊό! :rolleyes:
:think::think::think:
 

zipas

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2010
Μηνύματα
377
Κριτικές
1
Like
539
Πόντοι
81
Πέρασμα από το μπάρμπα Μιχάλη χτες αλλά δ είχε τίποτα αξιόλογο... μόνος του στο γραφείο κοιτουσε τα στοιχηματακια που έπαιξε..φεύγω γ κρυσταλ..ανεβαίνω κ μου ανοίγει τη πόρτα μια “χαζουλα” που κρυβόταν πίσω από τη πόρτα κ γελούσε.. δε είχα κάνει κ ποτέ μαζί της καλή διάθεση είχε δε γαμιετε λέω ας δοκιμάσουμε.. το κορίτσι μέσα απλώθηκε κ έριξε ρέστα.. ξεκίνησε με χαμογελάκια κ μεταμορφώθηκε στο ποιο ναζιαρικο σεξυ κουνελάκι...το κουνελάκι ακουει στο όνομα ναταλι...
 

Coys

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2019
Μηνύματα
21
Κριτικές
1
Like
84
Πόντοι
0
Εμφανισιακα η ναταλι αδελφε;;
 

zipas

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2010
Μηνύματα
377
Κριτικές
1
Like
539
Πόντοι
81
Μελαχρινή 2.5 στήθος κωλαρα τούμπανο ..έκανε στίβο τ ζουζουνι 23-24 χρονων
 

john255

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
265
Κριτικές
21
Like
445
Πόντοι
4.180
Πέρασμα από το μπάρμπα Μιχάλη χτες αλλά δ είχε τίποτα αξιόλογο... μόνος του στο γραφείο κοιτουσε τα στοιχηματακια που έπαιξε..φεύγω γ κρυσταλ..ανεβαίνω κ μου ανοίγει τη πόρτα μια “χαζουλα” που κρυβόταν πίσω από τη πόρτα κ γελούσε.. δε είχα κάνει κ ποτέ μαζί της καλή διάθεση είχε δε γαμιετε λέω ας δοκιμάσουμε.. το κορίτσι μέσα απλώθηκε κ έριξε ρέστα.. ξεκίνησε με χαμογελάκια κ μεταμορφώθηκε στο ποιο ναζιαρικο σεξυ κουνελάκι...το κουνελάκι ακουει στο όνομα ναταλι...

Αδερφε συγνωμη που ρωταω αλλα ο ''μπαρμπα μιχαλης'' ποιο μασατζιδικο ειναι;
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.949
Κριτικές
2
Like
5.933
Πόντοι
1.056
Πέρασμα από το μπάρμπα Μιχάλη χτες αλλά δ είχε τίποτα αξιόλογο... μόνος του στο γραφείο κοιτουσε τα στοιχηματακια που έπαιξε..φεύγω γ κρυσταλ..ανεβαίνω κ μου ανοίγει τη πόρτα μια “χαζουλα” που κρυβόταν πίσω από τη πόρτα κ γελούσε.. δε είχα κάνει κ ποτέ μαζί της καλή διάθεση είχε δε γαμιετε λέω ας δοκιμάσουμε.. το κορίτσι μέσα απλώθηκε κ έριξε ρέστα.. ξεκίνησε με χαμογελάκια κ μεταμορφώθηκε στο ποιο ναζιαρικο σεξυ κουνελάκι...το κουνελάκι ακουει στο όνομα ναταλι...

Αδερφε συγνωμη που ρωταω αλλα ο ''μπαρμπα μιχαλης'' ποιο μασατζιδικο ειναι;

Ζεσι σπα
 

miloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.314
Κριτικές
4
Like
1.457
Πόντοι
216
Για την Βίκυ στην Μπότσαρη ξερει κανείς πότε θα επιστρέψει?
 

Faliriotis

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2018
Μηνύματα
121
Like
169
Πόντοι
1
Καλημέρα συναγωνιστές επίσκεψη προχθές στο angels spa ραντεβου με Φαιη πρωην Αλεξανδρα, εκπληκτικη συνεδρια οταν μπηκαμε στο ψητο αρχισα να την σφυροκοπώ σαν να μην υπαρχει αυριο με λυσσα και μανια. Το καλο ειναι οτι ξαναγυρισε στις ακαποτες πιπες διοτι οταν ειχαν ξανανοίξει απο την καραντίνα το εκανε μονο με σκουφακι. Τωρα ομως κανονικα οπως τον παλιο καλο καιρο. Περα απο 1-2 θεματακια που εχει και οι συναγωνιστες που την προτιμησαν ξερουν περασα πολυ καλα και εφυγα ανανεωμενος.
 

Spartan2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2020
Μηνύματα
386
Κριτικές
4
Like
1.232
Πόντοι
361
Καλημέρα συναγωνιστές επίσκεψη προχθές στο angels spa ραντεβου με Φαιη πρωην Αλεξανδρα, εκπληκτικη συνεδρια οταν μπηκαμε στο ψητο αρχισα να την σφυροκοπώ σαν να μην υπαρχει αυριο με λυσσα και μανια. Το καλο ειναι οτι ξαναγυρισε στις ακαποτες πιπες διοτι οταν ειχαν ξανανοίξει απο την καραντίνα το εκανε μονο με σκουφακι. Τωρα ομως κανονικα οπως τον παλιο καλο καιρο. Περα απο 1-2 θεματακια που εχει και οι συναγωνιστες που την προτιμησαν ξερουν περασα πολυ καλα και εφυγα ανανεωμενος.

Που είναι αυτό το ίδρυμα Φαληριώτη που τον βρέχεις κιόλας;
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.949
Κριτικές
2
Like
5.933
Πόντοι
1.056
Επίσκεψη στην Ρένα...
Ο χώρος άθλιος, μιας και μόλις είχε μετακομίσει εκεί.Το μαξιλάρι το έβγαλε απο την συσκευασία... ΟΚ μέχρι εδώ . Καινούργιο σπίτι ή κοπέλα, δεν πρόλαβε να το τακτοποιήσει.
Μασάζ, άθλιο ως ανύπαρκτο. Δήλωσε μάλιστα ότι είναι επαγγελματίας και ότι έκανε μασάζ σε παίχτες του Ολυμπιακού...Τελευταίος παίχτης που έκανε πριν φύγει ήταν ο Ελεμπενταουι.( Οκ λέω, για να μπορεί να το πει σωστά μάλλον λέει αλήθεια :cheesy: :cheesy: :cheesy: )
Κατα την διάρκεια του μασάζ πέταγε μαλακίες για τον γκόμενο της , για παλιές εμπειρίες και εγώ να έχω ξενερώσει στο φουλ. Μην μπορώντας να αντέξω , πέρα από δέκα λεπτά της λέω να γυρίσω και μου απαντάει καταφατικά.
Η κοπέλα το ήξερε το άθλημα. Φανταστική πίπα.Επί 40 λεπτά τσιμπουκώνε αβέρτα. Γουστάρει τον πούτσο.Σου δίνει και ελευθερία να κάνεις ότι θες εσύ. πχ την έβαλα από κάτω και την άρχισα στο deep throat και έδειχνε να το γουστάρει.
Σε άφηνε να πιάνεις ελευθέρα αλλά μόνο πάνω από τα εσώρουχα.
Κορμί υπέροχο για την ηλικία της(δηλώνει 35) αλλά πρόσωπο κάτω του μετρίου. Το κόστος ήταν στα 40 ευρώ.
Η κοπέλα αν είχε μυαλό θα εκανε φοβερά πράγματα γιατί τον γουστάρει τον πούτσο και αυτό πιστεύω ειναι σημαντικό σε μια κοπέλα που ασχολείται με κάτι τέτοιο.
τιμη;

Προτελευταία σειρά
" Κορμί υπέροχο για την ηλικία της(δηλώνει 35) αλλά πρόσωπο κάτω του μετρίου. Το κόστος ήταν στα 40 ευρώ. "
 

Faliriotis

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2018
Μηνύματα
121
Like
169
Πόντοι
1
Καλημέρα συναγωνιστές επίσκεψη προχθές στο angels spa ραντεβου με Φαιη πρωην Αλεξανδρα, εκπληκτικη συνεδρια οταν μπηκαμε στο ψητο αρχισα να την σφυροκοπώ σαν να μην υπαρχει αυριο με λυσσα και μανια. Το καλο ειναι οτι ξαναγυρισε στις ακαποτες πιπες διοτι οταν ειχαν ξανανοίξει απο την καραντίνα το εκανε μονο με σκουφακι. Τωρα ομως κανονικα οπως τον παλιο καλο καιρο. Περα απο 1-2 θεματακια που εχει και οι συναγωνιστες που την προτιμησαν ξερουν περασα πολυ καλα και εφυγα ανανεωμενος.

Που είναι αυτό το ίδρυμα Φαληριώτη που τον βρέχεις κιόλας;
Είναι πριβέ φίλε δεν μπορώ να δώσω πληροφορίες δημόσια.
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Επίσκεψη στην Ρένα...
Ο χώρος άθλιος, μιας και μόλις είχε μετακομίσει εκεί.Το μαξιλάρι το έβγαλε απο την συσκευασία... ΟΚ μέχρι εδώ . Καινούργιο σπίτι ή κοπέλα, δεν πρόλαβε να το τακτοποιήσει.
Μασάζ, άθλιο ως ανύπαρκτο. Δήλωσε μάλιστα ότι είναι επαγγελματίας και ότι έκανε μασάζ σε παίχτες του Ολυμπιακού...Τελευταίος παίχτης που έκανε πριν φύγει ήταν ο Ελεμπενταουι.( Οκ λέω, για να μπορεί να το πει σωστά μάλλον λέει αλήθεια :cheesy: :cheesy: :cheesy: )
Κατα την διάρκεια του μασάζ πέταγε μαλακίες για τον γκόμενο της , για παλιές εμπειρίες και εγώ να έχω ξενερώσει στο φουλ. Μην μπορώντας να αντέξω , πέρα από δέκα λεπτά της λέω να γυρίσω και μου απαντάει καταφατικά.
Η κοπέλα το ήξερε το άθλημα. Φανταστική πίπα.Επί 40 λεπτά τσιμπουκώνε αβέρτα. Γουστάρει τον πούτσο.Σου δίνει και ελευθερία να κάνεις ότι θες εσύ. πχ την έβαλα από κάτω και την άρχισα στο deep throat και έδειχνε να το γουστάρει.
Σε άφηνε να πιάνεις ελευθέρα αλλά μόνο πάνω από τα εσώρουχα.
Κορμί υπέροχο για την ηλικία της(δηλώνει 35) αλλά πρόσωπο κάτω του μετρίου. Το κόστος ήταν στα 40 ευρώ.
Η κοπέλα αν είχε μυαλό θα εκανε φοβερά πράγματα γιατί τον γουστάρει τον πούτσο και αυτό πιστεύω ειναι σημαντικό σε μια κοπέλα που ασχολείται με κάτι τέτοιο.

Ποια είναι αυτή η Ρενα βρε παιδιά;
 

3lalakis

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2011
Μηνύματα
47
Like
76
Πόντοι
0
Επίσκεψη στην Ρένα...
Ο χώρος άθλιος, μιας και μόλις είχε μετακομίσει εκεί.Το μαξιλάρι το έβγαλε απο την συσκευασία... ΟΚ μέχρι εδώ . Καινούργιο σπίτι ή κοπέλα, δεν πρόλαβε να το τακτοποιήσει.
Μασάζ, άθλιο ως ανύπαρκτο. Δήλωσε μάλιστα ότι είναι επαγγελματίας και ότι έκανε μασάζ σε παίχτες του Ολυμπιακού...Τελευταίος παίχτης που έκανε πριν φύγει ήταν ο Ελεμπενταουι.( Οκ λέω, για να μπορεί να το πει σωστά μάλλον λέει αλήθεια :cheesy: :cheesy: :cheesy: )
Κατα την διάρκεια του μασάζ πέταγε μαλακίες για τον γκόμενο της , για παλιές εμπειρίες και εγώ να έχω ξενερώσει στο φουλ. Μην μπορώντας να αντέξω , πέρα από δέκα λεπτά της λέω να γυρίσω και μου απαντάει καταφατικά.
Η κοπέλα το ήξερε το άθλημα. Φανταστική πίπα.Επί 40 λεπτά τσιμπουκώνε αβέρτα. Γουστάρει τον πούτσο.Σου δίνει και ελευθερία να κάνεις ότι θες εσύ. πχ την έβαλα από κάτω και την άρχισα στο deep throat και έδειχνε να το γουστάρει.
Σε άφηνε να πιάνεις ελευθέρα αλλά μόνο πάνω από τα εσώρουχα.
Κορμί υπέροχο για την ηλικία της(δηλώνει 35) αλλά πρόσωπο κάτω του μετρίου. Το κόστος ήταν στα 40 ευρώ.
Η κοπέλα αν είχε μυαλό θα εκανε φοβερά πράγματα γιατί τον γουστάρει τον πούτσο και αυτό πιστεύω ειναι σημαντικό σε μια κοπέλα που ασχολείται με κάτι τέτοιο.
τιμη;
 

Mosxos97

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2017
Μηνύματα
144
Κριτικές
3
Like
234
Πόντοι
281
Μια ολγα ναζιαρα την ξερει κανεις;; 35αρα με με μεγαλι στηθος δηλωνει
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
2.013
Κριτικές
51
Like
6.285
Πόντοι
7.636
Επίσκεψη στην Ρένα...
Ο χώρος άθλιος, μιας και μόλις είχε μετακομίσει εκεί.Το μαξιλάρι το έβγαλε απο την συσκευασία... ΟΚ μέχρι εδώ . Καινούργιο σπίτι ή κοπέλα, δεν πρόλαβε να το τακτοποιήσει.
Μασάζ, άθλιο ως ανύπαρκτο. Δήλωσε μάλιστα ότι είναι επαγγελματίας και ότι έκανε μασάζ σε παίχτες του Ολυμπιακού...Τελευταίος παίχτης που έκανε πριν φύγει ήταν ο Ελεμπενταουι.( Οκ λέω, για να μπορεί να το πει σωστά μάλλον λέει αλήθεια :cheesy: :cheesy: :cheesy: )
Κατα την διάρκεια του μασάζ πέταγε μαλακίες για τον γκόμενο της , για παλιές εμπειρίες και εγώ να έχω ξενερώσει στο φουλ. Μην μπορώντας να αντέξω , πέρα από δέκα λεπτά της λέω να γυρίσω και μου απαντάει καταφατικά.
Η κοπέλα το ήξερε το άθλημα. Φανταστική πίπα.Επί 40 λεπτά τσιμπουκώνε αβέρτα. Γουστάρει τον πούτσο.Σου δίνει και ελευθερία να κάνεις ότι θες εσύ. πχ την έβαλα από κάτω και την άρχισα στο deep throat και έδειχνε να το γουστάρει.
Σε άφηνε να πιάνεις ελευθέρα αλλά μόνο πάνω από τα εσώρουχα.
Κορμί υπέροχο για την ηλικία της(δηλώνει 35) αλλά πρόσωπο κάτω του μετρίου. Το κόστος ήταν στα 40 ευρώ.
Η κοπέλα αν είχε μυαλό θα εκανε φοβερά πράγματα γιατί τον γουστάρει τον πούτσο και αυτό πιστεύω ειναι σημαντικό σε μια κοπέλα που ασχολείται με κάτι τέτοιο.
τιμη;

H Ρένα Ρένου?
 

Paleokostas3

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2020
Μηνύματα
94
Like
202
Πόντοι
20
Καλησπέρα...Πριν τον κορονοιο περίπου Ιανουάριο με Φεβρουάριο στο κρυσταλ δούλευε η Ελένη και μετά στο Βάνα σαν Ελίνα...Περίπου 35αρα μαυρομαλλα με καλό κωλο και μικρό στήθος... Γνωρίζει κανένας τι απέγινε?
 

litafade

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2019
Μηνύματα
395
Κριτικές
8
Like
619
Πόντοι
301
Καλησπέρα...Πριν τον κορονοιο περίπου Ιανουάριο με Φεβρουάριο στο κρυσταλ δούλευε η Ελένη και μετά στο Βάνα σαν Ελίνα...Περίπου 35αρα μαυρομαλλα με καλό κωλο και μικρό στήθος... Γνωρίζει κανένας τι απέγινε?

Έχεις PM
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom