Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
2.013
Κριτικές
51
Like
6.285
Πόντοι
7.636
reznov ποιες είναι οι φοιτήτριες που βγήκαν απο αυτόν?
κυκλοφοράν τώρα? είναι ενεργές?
τωρα ανεβαζει σαν "αντριανα" κατι μουφες αλλα δεν εχει καποια μονιμη απο οτι ξερω

Thanks για την πληροφορία...Αν κάτσει κανένα καλό κάποια καλή που θα πάρεις γενικά, σφύρα μου παιχταρά σε μουα.
Να σαι καλά!
 

Paleokostas3

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2020
Μηνύματα
94
Like
202
Πόντοι
20
Τι να την κάνεις την Νατάσσα ρε φίλε?Που περνει στο δωμάτιο 40 ευρώ για να σε βγάλει και τα ρούχα της? Σύνολο 70 δηλαδή...Ψεύτικο βυζί ψεύτικα χέιλια...Και να ανοίγει τις σαμπάνιες με τον (κέρατα) γκόμενο της...Μακριά πλέον από όλες αυτές που δεν τιμάνε τα λεφτά που τους δίνουμε...γιατί από τις 30 περίπου που υπάρχουν στον χώρο αξίζουν 2 με 3...
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
959
Κριτικές
52
Like
2.557
Πόντοι
2.480
Γεια σας Αλ'ανια τι κάνετε? επέστρεψα στη Θεσσαλονική.....και θέλω να πάρω τη Νατασσα που δουλέυει στο Venus.Δουλευει ακομα?????? Μου αρεσουν πολυ αυτες οι βυζαρες π εχει...οπως και της κατερινας στην Αρετσου...


Αυτή η ψυχή η Κατερίνα Αρετσού έβαλε κανένα προγραμματάκι έξτρα στο ρεπερτόριο η μπα ! Δύσκολες εποχές για μασαζ με black n decker βυζομαλακία και 50€. Για πείτε τα νέα....! Υπάρχουν νέα?
 
  • Like
Αντιδράσεις: panos8

Kounel@

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Οκτ 2016
Μηνύματα
339
Κριτικές
50
Like
3.109
Πόντοι
7.191
Sexaris όπως έφυγες κ εσυ έτσι έφυγε και αυτή!!δηλαδη αν με έβλεπες κ μένα τι θα έλεγες,;;;;πως δουλευω κ γω εκεί;;:wink: προς το παρόν δεν ισχύει κάτι τέτοιο..οσο για το μέλλον θα φανεί
Μπορει κάποιος να μου πει πληροφορίες για Aqua αν δεν βαριέται παρακαλώ ;;;δεν έχω πάει όποτε θα ήθελα συμβουλές!!ευχαριστωωω
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
Η αγγελία αυτή είναι από την περίφημη Κλεάνθους;


Αξίζει επίσκεψη;

Είναι η γνωστή Ρουμάνα η Αλεξία. Η ίδια αυτή τη στιγμή είναι στη Λυόν της Γαλλίας. Έχει βάλει στο σπίτι δυο Ρουμάνες, και το παίζει τσατσα εξ αποστάσεως.
Για τις κοπέλες δεν ξέρω τι παίζει, αλλά η Αλεξία ήταν ξεπέτα ολκής.
Προσέρχεσθε με δίκη σας ευθύνη...
ΥΓ. Εννοείται πως οι φωτογραφίες δεν είναι πραγματικές!!!
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
Γεια σας Αλ'ανια τι κάνετε? επέστρεψα στη Θεσσαλονική.....και θέλω να πάρω τη Νατασσα που δουλέυει στο Venus.Δουλευει ακομα?????? Μου αρεσουν πολυ αυτες οι βυζαρες π εχει...οπως και της κατερινας στην Αρετσου...


Αυτή η ψυχή η Κατερίνα Αρετσού έβαλε κανένα προγραμματάκι έξτρα στο ρεπερτόριο η μπα ! Δύσκολες εποχές για μασαζ με black n decker βυζομαλακία και 50€. Για πείτε τα νέα....! Υπάρχουν νέα?

Έβαλε . Πλέον φοράει μάσκα και γάντια λόγω κορωνοϊου (δεν τρολαρω - είναι η αλήθεια ...)
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.949
Κριτικές
2
Like
5.933
Πόντοι
1.056
Η αγγελία αυτή είναι από την περίφημη Κλεάνθους;


Αξίζει επίσκεψη;

Είναι η γνωστή Ρουμάνα η Αλεξία. Η ίδια αυτή τη στιγμή είναι στη Λυόν της Γαλλίας. Έχει βάλει στο σπίτι δυο Ρουμάνες, και το παίζει τσατσα εξ αποστάσεως.
Για τις κοπέλες δεν ξέρω τι παίζει, αλλά η Αλεξία ήταν ξεπέτα ολκής.
Προσέρχεσθε με δίκη σας ευθύνη...
ΥΓ. Εννοείται πως οι φωτογραφίες δεν είναι πραγματικές!!!

Ακόμη και εξ' αποστάσεως η βοήθεια παραμένει τεράστια.
Τα σέβη μου
 

NIK A

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
210
Like
520
Πόντοι
81
Sexaris όπως έφυγες κ εσυ έτσι έφυγε και αυτή!!δηλαδη αν με έβλεπες κ μένα τι θα έλεγες,;;;;πως δουλευω κ γω εκεί;;:wink: προς το παρόν δεν ισχύει κάτι τέτοιο..οσο για το μέλλον θα φανεί
Μπορει κάποιος να μου πει πληροφορίες για Aqua αν δεν βαριέται παρακαλώ ;;;δεν έχω πάει όποτε θα ήθελα συμβουλές!!ευχαριστωωω
Φίλος μάλλον χάλασε η μπίζνα ο φίλος sexaris έχει δίκιο. Εγώ που κάλεσα τη Δευτέρα για να μου πουν προγραμματα και κοπέλες η κοπέλα στο τηλέφωνο μου είπε ότι δουλεύει η Ίνα και όταν τη ρώτησα αν είναι η ίδια που δουλεύει στο Βάνα μου είπε ναι.
 

Kounel@

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Οκτ 2016
Μηνύματα
339
Κριτικές
50
Like
3.109
Πόντοι
7.191
Χαχαχαχ κ γω την Δευτέρα πήρα στην βανα ρώτησα για την Ίνα μου έκλεισε ώρα αλλ δεν μπόρεσα να πάω.τελικα πήγα σήμερα βανα με ίνα και :wink: αστέρι!!!!!!ας κλείσει το θέμα! Ίνα είναι βανα αν αλλάξει κάτι θα φανεί στο μέλλον!!αλλα χλωμό το βλέπω προς το παρόν
 

Spartan2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2020
Μηνύματα
386
Κριτικές
4
Like
1.232
Πόντοι
361
Χαχαχαχ κ γω την Δευτέρα πήρα στην βανα ρώτησα για την Ίνα μου έκλεισε ώρα αλλ δεν μπόρεσα να πάω.τελικα πήγα σήμερα βανα με ίνα και :wink: αστέρι!!!!!!ας κλείσει το θέμα! Ίνα είναι βανα αν αλλάξει κάτι θα φανεί στο μέλλον!!αλλα χλωμό το βλέπω προς το παρόν

Κουνελ, μόνο χειροκινητοι είναι εκεί ή πάνε παραπέρα;
 

Paleokostas3

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2020
Μηνύματα
94
Like
202
Πόντοι
20
Η ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΠΟ ΤΗ Βάνα τι λεέι;
Μακριά παλικάρι...Σάπια δόντια... Χοντροκωλα αρκετά χωρίς πολύ στήθος για τα κιλά της...Οι φωτογρςφιες που έχει στο ινστα αν δεις έχουν δεχθεί φοτοσοπ...Πάντως αυτή την εβδομάδα δεν δουλεύει δεν την έχει στο πρόγραμμα...
 

xr1sros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
194
Κριτικές
16
Like
345
Πόντοι
291
να κάνω μια ερώτηση ρε παιδιά, βαζει στο facebook το luxury το καινουργιο, βιντεακι απο τον χώτο του μαγαζιού και ανοίγοντας την πορτα για το σαλονι φαινεται επανω αριστερά μια κάμερα!!!!
την καμερα την ήθελε μπορειτε να μου πείτε???? ήρεμα ρωτάω!
 
Εγγρ.
15 Φεβ 2006
Μηνύματα
185
Like
566
Πόντοι
81
Καλήμερα την ομάδα ... πήγε κάνεις Luxury να μας πει τι παίζει ( Τιμές, Προγράμματα, Κορασίδες )
Θέλω να πάω άλλα λόγο δουλειάς δεν μπόρεσα ακόμα
 

Kounel@

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Οκτ 2016
Μηνύματα
339
Κριτικές
50
Like
3.109
Πόντοι
7.191
Φίλε spartan ναι χειροκίνητοι είναι και το κρατάνε
 

Paleokostas3

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2020
Μηνύματα
94
Like
202
Πόντοι
20

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
665
Like
1.008
Πόντοι
206
Καλήμερα την ομάδα ... πήγε κάνεις Luxury να μας πει τι παίζει ( Τιμές, Προγράμματα, Κορασίδες )
Θέλω να πάω άλλα λόγο δουλειάς δεν μπόρεσα ακόμα
Όπως ξαναειπα όταν πήγα εγώ ήταν ινα,Ρία και μια ακόμα.. από τιμές ειναι 30+20
 

Kounel@

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Οκτ 2016
Μηνύματα
339
Κριτικές
50
Like
3.109
Πόντοι
7.191
Επειδή το κουρασαμε το θέμα η ίνα είναι στην βανα!!προφητης δεν είμαι αν στραβώσει κάτι και φύγει από την βανα και κάποιος θα την πάρει σε προγραμμα σ άλλο χώρο τοτε ενημερώνει.τωρα τι παίζει θα φανεί στο μέλλον.χαλαρωστε και θα μάθουμε
 

Biseswar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2019
Μηνύματα
219
Κριτικές
4
Like
693
Πόντοι
361
Καλησπέρα μετά από καιρό. Τρεις επισκέψεις μέσα σε 15 μέρες. Πρώτη στο Ακουα με Ριτα. Πάντα δυνατό και καλό μασάζ, πάντα ωραίο τελείωμα και κόστος 50€.

Δεύτερο πέρασμα από Κατερίνα Αρετσού. Χωρίς μάσκα και γάντια. Πολύ καλό μασάζ όπως πάντα και στο τέλος τελείωμα με το χέρι, λίγο ισπανικό και λίγο χαμουρεμα. Παραπάνω λέει ότι δεν πρόκειται να βάλει στο προγραμμα, αλλά στο 50ρικο που ζητα για μένα είναι σίγουρα καλύτερο από της Βάνας ή του Βενους.

Τέλος πέρασμα στο νέο χώρο της Εβίτας, αλλά δεν έκανα κίνηση μιας και δεν μου έκανε Κούκου καμία από τις κοπέλες. Είχε την ψηλή την ξανθιά που είναι κρύα μέσα στο σωματείο και μια σχετικά καινούργια που εμφανισιακά που φάνηκε μικροκαμωμένη και μακριά από τα γούστα μου.

Η Βίκη στην Μποτσαρη παίζει ακόμα; Παίρνω στο τηλ και φαίνεται να είναι κλειστό μονίμως!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom