Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.949
Κριτικές
2
Like
5.933
Πόντοι
1.056

Επίσκεψη στην Ρένα, κοντούλα καλό σωματάκι.
Χώρος ψιλοάθλιος, μασάζ δεν νιώθει με τίποτα. Λέει ότι είναι στην ομάδα του Μαρινάκη για μασάζ, αλλά στην μόνη ομάδα που μπορεί να είναι, είναι για το noor1..
Μιλάει αρκετά και λέει ότι όποιος πάει θέλει να την βγάλει γκόμενα (χλωμό).
Λέει ότι έχει γκόμενο και δεν κάνει τίποτα παραπάνω αλλά τα καταπίνει χωρίς καν να το ζητήσεις.
Κόστος 40€.
Προσωπική άποψη είναι, όχι
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
2.013
Κριτικές
51
Like
6.285
Πόντοι
7.636
Ποια είναι αυτή η Ρένα ρε παίδες?
 

sexgo

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2008
Μηνύματα
72
Κριτικές
3
Like
60
Πόντοι
0
Σήμερα βρήκα το χρόνο και πήγα για nuru.
Έστειλα μέιλ κανονίσαμε και πήγα.
Η κοπέλα όμορφουλα αλλά όχι κάτι ιδιαίτερο.
Πολύ ευχαριστημένος από το μασάζ της. Με πάτησε με το κορμί της στην πλάτη στα σημεία που πονουσα.
Έφυγα λιωμα, χαλαρός.
Η άποψη μου είναι ότι δεν είναι ιδιαίτερα αισθησιακό, αλλά μου φάνηκε πολυ ευεργετικό. Πολύ καλό θεραπευτικό μασάζ θα το χαρακτήριζα.
Εκτόνωση με το σώμα. Δεν περιλαμβάνει ερωτική πράξη.
Πιστεύω πως αξίζει μια δοκιμή αν σας περισσεύει το 100αρικο.
Πάντως η κοπέλα τα δίνει όλα. Πολύ δύσκολη τέχνη κάνει, αρκετά κουραστική, γι αυτό και δεν γκρινιάζω για τα 100.

Αν η τιμή του ήταν κάνα 70€, θα την επισκεπτομουν πιστεύω 2 φορές το μήνα, ως θεραπεία
Τώρα με 100 μου πέφτουν πολλά.

 

vonot-44-

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
61
Κριτικές
2
Like
198
Πόντοι
0
Επίσκεψη στην Ρένα, κοντούλα καλό σωματάκι.
Χώρος ψιλοάθλιος, μασάζ δεν νιώθει με τίποτα. Λέει ότι είναι στην ομάδα του Μαρινάκη για μασάζ, αλλά στην μόνη ομάδα που μπορεί να είναι, είναι για το noor1..
Μιλάει αρκετά και λέει ότι όποιος πάει θέλει να την βγάλει γκόμενα (χλωμό).
Λέει ότι έχει γκόμενο και δεν κάνει τίποτα παραπάνω αλλά τα καταπίνει χωρίς καν να το ζητήσεις.
Κόστος 40€.
Προσωπική άποψη είναι, όχι

Αδερφέ υπάρχει αγγελία για τη συγκεκριμένη;;
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
959
Κριτικές
52
Like
2.557
Πόντοι
2.480
Καλημέρα στη παρέα και καλό φθινόπωρο.
Τρεις ερωτήσεις.
Αυτή τη Σούλα Σουλαρα κλπ κλπ τη πήρε κανένας ?
Η new entry Ρένα έχει κάπου τρόπο επικοινωνίας ?
Η θάλεια απαντάει ποτέ σε μνμ ?

Thanks in advance.
 

georgios georgiou

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2020
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα παιδες,
εχει φορτωσει κανεις νατασσα απο βενους ?
η κοπελα για τα γουστα μου ειναι οτι πιο τσοντα κυκλοφορει.
Πρωτη επισκεψη το χειμωνα παιχτηκε το κλασσικο 30+20.
Δευτερη επισκεψη ιουλιο της εκανα προταση για τσιμπουκι στα 70 ευρω το οποιο ηταν απο αλλο πλανητη.
Ο δαιμονας της λαγνειας με βασανιζει και σκεφτομαι για τριτη επισκεψη και προταση για σεξ με αντιτιμο που λογικα θα τσουξει.
Εφικτο? το χει κανει κανεις?
 

Dr.Brown2

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2020
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
να νε καλα τα παιδια που αλαξαν το site και επρεπε να κανω καινουριο profile...

στα σοβαρα τωρα,
περασμα απο κρυσταλ με νεφελη, τιμιο οπως παντα.... αλλα ρε παιδια, μονο σε μενα ριχνει ακυρο για κατι παραπανω απο φραπε?
γνωριζουμε αν παιζει τιποτε παραπανω με καμια στο κρυσταλ? δεν με περνει για φολες μιας και δεν ειμαι και πολυ δυνατος παιχτης...
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
918
Κριτικές
33
Like
1.622
Πόντοι
716
Παιδιά μου βγάζει μια διαφήμιση στο fb για ένα luxury spa services, καπου στον εύοσμο. Ίσως έχει αναφερθεί αλλά με την αλλαγή του forum έχω χάσει τη μπάλα. Ξέρει κανείς τι παίζει;
 

Crixus

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2019
Μηνύματα
345
Κριτικές
1
Like
1.153
Πόντοι
201
Luxury. 30+20
3 κοπέλες, ελεύθερη ήταν η Άννα, καλή συμπεριφορά, σχετικά καλό μασαζ σε σχέση μ`αυτό που περίμενα, δεν εχω ιδιαίτερη εμπειρία απο εδώ αλλά κυρίως απο εξωτερικό. Απο εμφάνιση δεν ήταν του στυλ που μ`αρέσει. Φεύγοντας είδα μία που μ`άρεσε περισσότερο. Ήταν αυτή που έκλεινε ταμείο. Γενικά δεν τα έκλαψα.
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
918
Κριτικές
33
Like
1.622
Πόντοι
716
Luxury. 30+20
3 κοπέλες, ελεύθερη ήταν η Άννα, καλή συμπεριφορά, σχετικά καλό μασαζ σε σχέση μ`αυτό που περίμενα, δεν εχω ιδιαίτερη εμπειρία απο εδώ αλλά κυρίως απο εξωτερικό. Απο εμφάνιση δεν ήταν του στυλ που μ`αρέσει. Φεύγοντας είδα μία που μ`άρεσε περισσότερο. Ήταν αυτή που έκλεινε ταμείο. Γενικά δεν τα έκλαψα.

30 μασάζ και 20 φραπέ εννοείς; παίζει κάτι άλλο; δεν έχω εμπειρία από αυτά γι αυτό σε ρωτάω. Στο fb μια μελαχρινή που δείχνει φαίνεται δυναμίτης
 

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
665
Like
1.008
Πόντοι
206
καλησπερα παιδες,
εχει φορτωσει κανεις νατασσα απο βενους ?
η κοπελα για τα γουστα μου ειναι οτι πιο τσοντα κυκλοφορει.
Πρωτη επισκεψη το χειμωνα παιχτηκε το κλασσικο 30+20.
Δευτερη επισκεψη ιουλιο της εκανα προταση για τσιμπουκι στα 70 ευρω το οποιο ηταν απο αλλο πλανητη.
Ο δαιμονας της λαγνειας με βασανιζει και σκεφτομαι για τριτη επισκεψη και προταση για σεξ με αντιτιμο που λογικα θα τσουξει.
Εφικτο? το χει κανει κανεις?

Και κάπως έτσι η Νατάσα σήμερα θα βγάλει τρέλα λεφτά πηγαίνοντας όλοι εκεί ελπίζοντας ότι θα τους πάρει τσιμπούκι αλλα θα μείνουν με το πουλί στο χερι
 

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
665
Like
1.008
Πόντοι
206
Luxury. 30+20
3 κοπέλες, ελεύθερη ήταν η Άννα, καλή συμπεριφορά, σχετικά καλό μασαζ σε σχέση μ`αυτό που περίμενα, δεν εχω ιδιαίτερη εμπειρία απο εδώ αλλά κυρίως απο εξωτερικό. Απο εμφάνιση δεν ήταν του στυλ που μ`αρέσει. Φεύγοντας είδα μία που μ`άρεσε περισσότερο. Ήταν αυτή που έκλεινε ταμείο. Γενικά δεν τα έκλαψα.

30 μασάζ και 20 φραπέ εννοείς; παίζει κάτι άλλο; δεν έχω εμπειρία από αυτά γι αυτό σε ρωτάω. Στο fb μια μελαχρινή που δείχνει φαίνεται δυναμίτης

Είναι η γνώστη σε πολλούς Ρία ξακουστή για την άθλια συμπεριφορά της προς τους πελάτες
 

gigi(2)

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2020
Μηνύματα
5
Like
4
Πόντοι
0
Καλησπέρα, είναι η πρώτη μου ανάρτηση και σχετίζεται με το Aqua Spa!Πριν όμως ζητήσω πληροφορίες θα ήθελα να δώσω!
Επισκέφθηκα 2 φορές το κρυσταλ και προσωπικά είχα πολύ καλές εντυπώσεις απο τα κορίτσια,αυτο που με χάλασε ήταν ο χώρος...Λοιπόν την πρώτη φορά ήταν η Αρτέμης,πιτσιρικα μαζεμενη αλλά με ένα κορμί απίστευτο!Μεγάλο στήθος και σκληρό το οποίο το έγλυφα ολη την ωρα.Την δευτερη φορα ηταν η Ναντια,καυλωφατσα με επισης ωραιο στηθος!Αυτη ηταν ποιο διαχυτικη και μαλιστα με αφησε να βαλω χερι μεσα απο το στρινγκ!Να αναφερω οτι και τα 2 κοριτσια αφου τελειωσα συνεχησαν το μασαζ για ενα 10λεπτο ακομα
Σήμερα λοιπόν επισκέφθηκα το Aqua,μου άνοιξε την πόρτα η Ξένια και μαζι της πέρασα και αργότερα στο δωμάτιο,με κοιτούσε ολη την ώρα με ενα λάγνο βλέμμα πολλά υποσχόμενο...Δυστυχώς μου έκανε ένα άθλιο μασάζ και δεν υπήρχε συνέχεια, να πω την αληθεια ντράπηκα εκεινη την ωρα να ρωτήσω αλλα ηθελα να ξέρω,υπάρχει συγκεκριμένος τροπος για εξτρα περιποιηση η εκανα μαλακια που δεν ειπα τιποτα?Να προσθέσω οτι στον χωρο ηταν αλλα 2 κορίτσια μελαχρινά, η μια καλούτσικη και η άλλη δεν βλέπεται
 

Dr.Brown2

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2020
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα, είναι η πρώτη μου ανάρτηση και σχετίζεται με το Aqua Spa!Πριν όμως ζητήσω πληροφορίες θα ήθελα να δώσω!
Επισκέφθηκα 2 φορές το κρυσταλ και προσωπικά είχα πολύ καλές εντυπώσεις απο τα κορίτσια,αυτο που με χάλασε ήταν ο χώρος...Λοιπόν την πρώτη φορά ήταν η Αρτέμης,πιτσιρικα μαζεμενη αλλά με ένα κορμί απίστευτο!Μεγάλο στήθος και σκληρό το οποίο το έγλυφα ολη την ωρα.Την δευτερη φορα ηταν η Ναντια,καυλωφατσα με επισης ωραιο στηθος!Αυτη ηταν ποιο διαχυτικη και μαλιστα με αφησε να βαλω χερι μεσα απο το στρινγκ!Να αναφερω οτι και τα 2 κοριτσια αφου τελειωσα συνεχησαν το μασαζ για ενα 10λεπτο ακομα
Σήμερα λοιπόν επισκέφθηκα το Aqua,μου άνοιξε την πόρτα η Ξένια και μαζι της πέρασα και αργότερα στο δωμάτιο,με κοιτούσε ολη την ώρα με ενα λάγνο βλέμμα πολλά υποσχόμενο...Δυστυχώς μου έκανε ένα άθλιο μασάζ και δεν υπήρχε συνέχεια, να πω την αληθεια ντράπηκα εκεινη την ωρα να ρωτήσω αλλα ηθελα να ξέρω,υπάρχει συγκεκριμένος τροπος για εξτρα περιποιηση η εκανα μαλακια που δεν ειπα τιποτα?Να προσθέσω οτι στον χωρο ηταν αλλα 2 κορίτσια μελαχρινά, η μια καλούτσικη και η άλλη δεν βλέπεται
Έκανες πατάτα... Ολα τα κορίτσια του aqua είναι του φραπέ.. Γενικά μαγαζιά πως κρυσταλ βενους βανα όλες φραπεδιαζουν.
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.160
Κριτικές
10
Like
6.176
Πόντοι
7.095
καλησπερα παιδες,
εχει φορτωσει κανεις νατασσα απο βενους ?
η κοπελα για τα γουστα μου ειναι οτι πιο τσοντα κυκλοφορει.
Πρωτη επισκεψη το χειμωνα παιχτηκε το κλασσικο 30+20.
Δευτερη επισκεψη ιουλιο της εκανα προταση για τσιμπουκι στα 70 ευρω το οποιο ηταν απο αλλο πλανητη.
Ο δαιμονας της λαγνειας με βασανιζει και σκεφτομαι για τριτη επισκεψη και προταση για σεξ με αντιτιμο που λογικα θα τσουξει.
Εφικτο? το χει κανει κανεις?

Και κάπως έτσι η Νατάσα σήμερα θα βγάλει τρέλα λεφτά πηγαίνοντας όλοι εκεί ελπίζοντας ότι θα τους πάρει τσιμπούκι αλλα θα μείνουν με το πουλί στο χερι

Γιατι το λες ρε? Επειδη με το που εκανε εγγραφη στο σαιτ εγραψε κατευθειαν αυτα? Απλα ΕΤΥΧΕ:2funny::2funny::2funny::2funny:
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.160
Κριτικές
10
Like
6.176
Πόντοι
7.095
Σήμερα λοιπόν επισκέφθηκα το Aqua,μου άνοιξε την πόρτα η Ξένια και μαζι της πέρασα και αργότερα στο δωμάτιο,με κοιτούσε ολη την ώρα με ενα λάγνο βλέμμα πολλά υποσχόμενο...Δυστυχώς μου έκανε ένα άθλιο μασάζ και δεν υπήρχε συνέχεια, να πω την αληθεια ντράπηκα εκεινη την ωρα να ρωτήσω αλλα ηθελα να ξέρω,υπάρχει συγκεκριμένος τροπος για εξτρα περιποιηση η εκανα μαλακια που δεν ειπα τιποτα?Να προσθέσω οτι στον χωρο ηταν αλλα 2 κορίτσια μελαχρινά, η μια καλούτσικη και η άλλη δεν βλέπεται
Ξενια η ξυνη...θα στον επαιζε με +20, αλλα ισως και καλυτερα που δεν στον επαιξε. Δεν υπαρχει θετικη κριτικη απο αυτην ουτε καν απο το γκομενο της (αν εχει με τετοια ξυνιλα)
 

Crixus

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2019
Μηνύματα
345
Κριτικές
1
Like
1.153
Πόντοι
201
Υπάρχει ένα Crystal Spa στην Λαμπράκη κι ένα Crystal Μασαζ στη Δωδεκανήσου, για ποιό γράφετε ?
 

Pegme

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2017
Μηνύματα
133
Like
100
Πόντοι
1
Καλησπέρα! Για την Ρένα που γράφτηκαν κάποια σχόλια μήπως υπάρχει κάποια αγγελία ή στοιχεία επικοινωνίας ?
 

kostasasa

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2017
Μηνύματα
26
Like
8
Πόντοι
0
Η εκτόνωση καλή? Χέρι ή στήθος? Που είναι αυτό? Έχεις κάποια διεύθυνση?

Σήμερα βρήκα το χρόνο και πήγα για nuru.
Έστειλα μέιλ κανονίσαμε και πήγα.
Η κοπέλα όμορφουλα αλλά όχι κάτι ιδιαίτερο.
Πολύ ευχαριστημένος από το μασάζ της. Με πάτησε με το κορμί της στην πλάτη στα σημεία που πονουσα.
Έφυγα λιωμα, χαλαρός.
Η άποψη μου είναι ότι δεν είναι ιδιαίτερα αισθησιακό, αλλά μου φάνηκε πολυ ευεργετικό. Πολύ καλό θεραπευτικό μασάζ θα το χαρακτήριζα.
Εκτόνωση με το σώμα. Δεν περιλαμβάνει ερωτική πράξη.
Πιστεύω πως αξίζει μια δοκιμή αν σας περισσεύει το 100αρικο.
Πάντως η κοπέλα τα δίνει όλα. Πολύ δύσκολη τέχνη κάνει, αρκετά κουραστική, γι αυτό και δεν γκρινιάζω για τα 100.

Αν η τιμή του ήταν κάνα 70€, θα την επισκεπτομουν πιστεύω 2 φορές το μήνα, ως θεραπεία
Τώρα με 100 μου πέφτουν πολλά.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom