Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 52 άτομα (6 μέλη και 46 επισκέπτες)

gregory7769

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2019
Μηνύματα
53
Κριτικές
1
Like
60
Πόντοι
0
Είναι λίγο ξεφτίλα όμως και να δίνουμε 70 για να μας τον παίξει μια γυμνή..θέλει λίγο σκέψη διότι είναι δύσκολο κάποια από αυτές να προχωράει..απλά αρμεγει οσό την πάει...οι μόνες που προχωραγανε ήταν Ιωάννα Angels Spα και μερικές κοπέλες της Μάγκυ
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.937
Κριτικές
2
Like
5.915
Πόντοι
1.056
Είναι λίγο ξεφτίλα όμως και να δίνουμε 70 για να μας τον παίξει μια γυμνή..θέλει λίγο σκέψη διότι είναι δύσκολο κάποια από αυτές να προχωράει..απλά αρμεγει οσό την πάει...οι μόνες που προχωραγανε ήταν Ιωάννα Angels Spα και μερικές κοπέλες της Μάγκυ

Αν από τα 70€ (παιξιμο) της μένει ένα πολύ καλό ποσοστό γιατί να προσφέρει κάτι περισσότερο;;;
Η κατάσταση αυτή προσφέρει μια καλή ευκαιρία να αλλάξουμε την κατάσταση. Έχουμε το μαχαίρι και το καρπούζι, δηλαδή το χρήμα, στα χέρια μας.
Στο χέρι μας είναι να πετύχουμε τους όρους που θέλουμε!
viva la revolution
 

arxidamos2019

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2019
Μηνύματα
181
Like
94
Πόντοι
1
Είναι λίγο ξεφτίλα όμως και να δίνουμε 70 για να μας τον παίξει μια γυμνή..θέλει λίγο σκέψη διότι είναι δύσκολο κάποια από αυτές να προχωράει..απλά αρμεγει οσό την πάει...οι μόνες που προχωραγανε ήταν Ιωάννα Angels Spα και μερικές κοπέλες της Μάγκυ
παιδιά για αποφυγή παρεξηγήσεων το είπα σαν συλλογισμό..λογικά αν πληρώσεις τα χρήματα που θέλει ή λίγο λιγότερο με  παζάρια, θα προχωρήσει η κατάσταση..εγώ δεν έχω προσωπική πείρα τουλαχιστον προς το παρόν..αν αποκτήσω θα σας πω..
 

arxidamos2019

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2019
Μηνύματα
181
Like
94
Πόντοι
1
Αν από τα 70€ (παιξιμο) της μένει ένα πολύ καλό ποσοστό γιατί να προσφέρει κάτι περισσότερο;;;
Η κατάσταση αυτή προσφέρει μια καλή ευκαιρία να αλλάξουμε την κατάσταση. Έχουμε το μαχαίρι και το καρπούζι, δηλαδή το χρήμα, στα χέρια μας.
Στο χέρι μας είναι να πετύχουμε τους όρους που θέλουμε!
viva la revolution
δεν νομίζω ρε φόρτσα..σε αυτές τις καταστάσεις δεν περνάνε οι συνδικαλισμοί..άλλοι κύκλοι..( να μην παρεξηγηθώ, δεν έχω συμφέροντα οικονομικά στα μαγαζιά αυτά, το λέω σαν λογική σκέψη)
 

eisodimatias

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2011
Μηνύματα
91
Like
4
Πόντοι
0
καλησπερα συναγωνιστες! σημερα περνωντας απο εγνατια ειδα κρεμασμενες πετσετες στο βενους.... Μαλλον ανοιξε.. :happy: :happy: :happy: :happy:
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
477
Πόντοι
36
Είχε έρθει εδώ Λάρισα μια κοπέλα από Θεσσαλονίκη, από το μαγαζί της Βανας εκεί. Η κοπέλα ξεχώριζε. Ήταν πολύ φιλικη, άνετη,σε χαλαρωνε. Ούτε ξινισμενα μούτρα , ούτε τίποτα.
Ποια ήταν;
 

Tabmok99

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2020
Μηνύματα
88
Like
205
Πόντοι
20
Το κακό είναι οτι χαλάνε την πιάτσα πολλοί , κυρίως μεγαλύτερης ηλικίας εκτος forum που δίνουν και πολύ παραπάνω χρήματα ακόμα και για απλές υπηρεσίες -σαν δώρο- στις κοπελες.

Μου έχουν περιγράψει κοπελες σκηνικα οτι συνραξιουχοι πηγαινουν και αφηνουν εναν σκασμο λεφτα μπας και πιασουν κ γκομενα τη μασατζου.

Δυστυχως δεν εχουμε το μαχαιρι και το καρπουζι.. Παντα θα υπαρχουν ανθρωποι διατεθημενοι να δωσουν πολλα λεφτα. Δε ξερω τι μεριδιο της αγορας εχουμε εμεις εδω .
Μακαρι να αλλαξει κατι παντως τα λεφτα ειναι παρα πολλα
 

Tabmok99

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2020
Μηνύματα
88
Like
205
Πόντοι
20
Η Ηρώ τελευταία τον Ιανουάριο δούλευε σε ένα κολομπαρο στην Ηλιούπολη στην Δώρα.

Ευχαριστώ Χυσέα ! Ήμουν σίγουρος οτι θα ήξερες εσύ !
Μακάρι να ξαναπιάσει δουλειά πάντως.
Μου είπε οτι παρακολουθούσε -τότε τουλάχιστον- τα forum , αν τα παρακολουθεί ακόμα να γυρίσει γιατί πολύ ξερασία έπεσε.
Ευκαιρία είναι !
 

gregory7769

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2019
Μηνύματα
53
Κριτικές
1
Like
60
Πόντοι
0
Προσοχή για τυχόν πρόστιμα αύριο, διότι από αύριο ανοίγουν τα κέντρα αισθητικής για μανικιούρ πεντικιούρ αποτρίχωση. Η μαλαξη θέλει άλλο κωδικό. Αυτά μου ανέφερε γνωστή που έχει δικό της μασατζιδικο και θα το κρατήσει κλειστό μέχρι διευκρινησης. Τα υπόλοιπα ανοιγουν παράνομα με ρίσκο.
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
Ευχαριστώ Χυσέα ! Ήμουν σίγουρος οτι θα ήξερες εσύ !
Μακάρι να ξαναπιάσει δουλειά πάντως.
Μου είπε οτι παρακολουθούσε -τότε τουλάχιστον- τα forum , αν τα παρακολουθεί ακόμα να γυρίσει γιατί πολύ ξερασία έπεσε.
Ευκαιρία είναι !
Έχει και δικό της λογαριασμό εδώ μέσα οπότε λογικά θα μπαίνει που και που
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.074
Κριτικές
1
Like
334
Πόντοι
36
Από αύριο δε θέλει εξοδοχαρτο, λογικά κάποια θα ανοίξουν, αλλά ποιος ρισκάρει?
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.937
Κριτικές
2
Like
5.915
Πόντοι
1.056
Από αύριο δε θέλει εξοδοχαρτο, λογικά κάποια θα ανοίξουν, αλλά ποιος ρισκάρει?

Αν είσαι ο πρώτος πελάτης αύριο σίγουρα θα έχεις λιγότερο κίνδυνο από το να πας σε τρεις μέρες
 

championagain79

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2018
Μηνύματα
710
Κριτικές
1
Like
973
Πόντοι
86
Όπως ενημέρωσε με ανάρτηση στο FB το Vana Spa, "δυστυχώς δεν μπορούμε να ανοίξουμε ακόμα".

Υποθέτω το ίδιο θα ισχύει και για τα άλλα όμοια μαγαζιά...
 

Jimmy1912

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2019
Μηνύματα
370
Like
706
Πόντοι
81
Καλησπέρα. Το crystal στην δωδεκανησου προσφέρει φουλ ή μόνο χειροτεχνία;
 

giannis_alefragkis

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2015
Μηνύματα
264
Like
311
Πόντοι
21
Ρε μαγκες..σορρυ που σας τα πρηζω για ακομα μια φορα..αλλα ξερουμε αν κανα κομματι απο το venus spa στη καραμανλη βιζιταρει? γιατι.....ρωταω..και απαντηση δε περνω.
 

Faliriotis

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2018
Μηνύματα
120
Like
167
Πόντοι
1
Καλησπέρα. Το crystal στην δωδεκανησου προσφέρει φουλ ή μόνο χειροτεχνία;
Φίλε εγώ που έχω πάει 2 φορές είχε μόνο χειροτεχνία 30 ευρω μασαζ + 20 ευρω χειροτεχνια τωρα αν εσύ καταφέρεις κάτι περισσότερο μπράβο σου αλλά χλωμό μου φαίνεται, και οι περισσότερες κριτικές δεν λένε για κάτι πέρα χειροτεχνίας.
 

Jimmy1912

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2019
Μηνύματα
370
Like
706
Πόντοι
81
Φίλε εγώ που έχω πάει 2 φορές είχε μόνο χειροτεχνία 30 ευρω μασαζ + 20 ευρω χειροτεχνια τωρα αν εσύ καταφέρεις κάτι περισσότερο μπράβο σου αλλά χλωμό μου φαίνεται, και οι περισσότερες κριτικές δεν λένε για κάτι πέρα χειροτεχνίας.
Δεν έχω πάει ποτέ και δεν ξέρω τι παίζει. Για αυτό ρωτάω. Ευχαριστώ για την ενημέρωση
 

Tabmok99

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2020
Μηνύματα
88
Like
205
Πόντοι
20
Πάντως όπως ξαναείπα πηγα 1η επίσκεψη στο Κρυσταλ  το καλοκαίρι κοντά μολις μεταφέρθηκε Δωδεκανήσου απο το "σπιτακι" που ηταν Elina Kaza ακομα.

Τοτε εφαγα ακυρο οσο και αν "πιεσα" τη κοπελα.
Στο σαλονι ηταν 3. 1 γεματουλα 1 ακομα δε θυμαμαι και αυτη που επελεγα. Ολες Καστανες/μαυρομαλλες. Συγγνωμη που δε θυμαμαι παραπανω.
Η μικρη γυνμασμενη , κοντουλα ονοματι ΟΛΓΑ . Πρεπει να ηταν καινουρια.Μου ειπε κιολας οτι δουλευε και Ευεξια ενα φεγγαρι (ναι το κεντρο αποκαταστασης)

Εβγαλα πετσετα μου τη ξαναβαλε .
Της ειπα ποια ειναι προγραμματα , μου λεει κ αλλοι ρωτανε αλλα κανουμε μονο μασαζ..
Της ξαναειπα βρε κοπελα μου ηρθα συστημενος (και καλα) ξερω τι παιζει κλπ... παλι τπτ..

Σε μια δοση την διεκοψε κιολας μια κοπελα απεξω την ωρα που μου εκανε μασαζ (απαραδεκτο...)
Αυτα...εφυγα με καυλες δυστυχως..

 

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
663
Like
1.008
Πόντοι
206
απο οτι ξερω πλεον κανουν ολες εκτονωση στο κρυσταλ  φιλε μου 
 

KAVALARIS THESSALONIKI

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Νοε 2010
Μηνύματα
1.334
Κριτικές
16
Like
6.697
Πόντοι
2.560
Προς απάντηση του φίλτατου Stallion...Πρίν τη καραντίνα είχα παει στο venus spa στη καραμανλή 3 φορές...και τις 3 είχα πάρει τη Νατάσα. Τη πρώτη φορά όταν της πρότεινα να βγάλει κανα ρουχαλάκι μου είπε ΟΧΙ. Λέω οκ πάω την επόμενη φορά και της το ξαναζήτησα ευγενικά....ως προς έκπληξη..τη δεύτερη φορά δέχτηκε....και όχι απλά δέχτηκε...άλλα έβγαλε όλα τα ρούχα (μέχρι τα εσώρουχα) και είχε πολύ ώραιο σώμα με ωραίο σιλικονάτο στήθος το οποίο απόλαυσα να πιάνω και ειδικά την ωραία ρώγα που είχε. Επίσης, κατά τη διάρκεια της εκτόνωσης με άφησε να χαιδευω το ωραίο και καθαρό μουνάκι της. Το δώρο ήτανε 30+40=70 ευρώ. Επίσης τη τρίτη φορά που πήγα κάναμε τα ίδια ακριβώς με τη δεύτερη. Γιαυτό ρωτάω άμα πάίζει τπτ πιο πικάντικο.
Στειλε μου στο φορουμ μην κ θα σου πω πικαντικα που εμαθα γ την συγκεκριμενη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom