Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 45 άτομα (6 μέλη και 39 επισκέπτες)

championagain79

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2018
Μηνύματα
710
Κριτικές
1
Like
973
Πόντοι
86
Σύμφωνα με την ενημέρωση που υπάρχει στη σελίδα στο Facebook, το Crystal αναμένεται να ανοίξει 4-5 Μαΐου.
Φαντάζομαι και τα υπόλοιπα μαγαζιά του είδους θα πράξουν κάτι ανάλογο τότε.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 10728

Επισκέπτης
Mαζι με τα κομωτηρια και τα κεντερα αισθητικης :)
 

Tabmok99

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2020
Μηνύματα
88
Like
205
Πόντοι
20
Ξέρεις κανείς αν δουλεύει η Ηρώ απο το Dames καπού πλέον ;

νομιζω ο Χυσεας ειπε σταματησε πληρως ; εχει κανεις πληροφοριες ;
 

Faliriotis

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2018
Μηνύματα
120
Like
167
Πόντοι
1
Ξέρεις κανείς αν δουλεύει η Ηρώ απο το Dames καπού πλέον ;

νομιζω ο Χυσεας ειπε σταματησε πληρως ; εχει κανεις πληροφοριες ;
φιλε πρεπει να αρραβωνιάστηκε η να παντρευτηκε και να μένει εκτός  μάλλον προς Καβάλα ο Χυσέας πρέπει να είχε κάποια νέα της και θυμάμαι ότι είχε γράψει ότι δύσκολα πλέον θα ξαναεμφανιστεί στο προσκήνιο. Σου το λέω διότι θυμάμαι τον είχαν ξαναρωτήσει κάποιοι.
 

Tabmok99

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2020
Μηνύματα
88
Like
205
Πόντοι
20
φιλε πρεπει να αρραβωνιάστηκε η να παντρευτηκε και να μένει εκτός  μάλλον προς Καβάλα ο Χυσέας πρέπει να είχε κάποια νέα της και θυμάμαι ότι είχε γράψει ότι δύσκολα πλέον θα ξαναεμφανιστεί στο προσκήνιο. Σου το λέω διότι θυμάμαι τον είχαν ξαναρωτήσει κάποιοι.

Κατάλαβα! Η ιδια μου ελεγε οτι ο Χυσεας πηγαινε συνέχεια και τον ξέρει για αυτό είπα να ρωτήσω.
Απλά ρε παιδιά μου λείπει η Μαγκυ και έστω στο τέλος η Ηρω στο dames .
Το λενε ολοι αλλα δεν θα ξαναυπαρξει τετοιο μασαζακι αμεσα τουλαχιστον.

Τελευταια περασα καλα στο Zesi βεβαια αν και μια φορα πηγα μετα Καραντινα !
 

championagain79

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2018
Μηνύματα
710
Κριτικές
1
Like
973
Πόντοι
86
Επιβεβαίωση και από το vana spa στο Facebook για άνοιγμα στις 4 Μαΐου.
Θα γίνει το έλα να δεις... Σαν προσκύνημα για τάμα.
 

Tabmok99

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2020
Μηνύματα
88
Like
205
Πόντοι
20
Ακόμα κάποια μαγαζιά δεν εξακριβώθηκε αν θα ανοίξουν 4 ή 11 οπότε μπορεί να αλλάξει και αυτό.
Πάντως συμφωνώ οι πρώτες μέρες / μήνας μη πω θα είναι χαλια :(
Υπομονη !
 

premium1969

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2011
Μηνύματα
540
Κριτικές
1
Like
559
Πόντοι
86
Χαχα δειτε ποσοι αντιδρασαν!! 
 

Συνημμένα

  • Screenshot_20200429-180004_Facebook.jpg
    Screenshot_20200429-180004_Facebook.jpg
    816,4 KB · Εμφανίσεις: 71

giannis_alefragkis

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2015
Μηνύματα
264
Like
311
Πόντοι
21
Ρε μαγκες..στο Βανα σπα παιζει τπτ πιο παραπερα η μονο εκτονωση>??
Αμα ειναι αν το δοκιμασουμε.....γιατι ολο στη Νατα;σα στο venus spa στη καραμανλη τη βγαζω....
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.907
Πόντοι
2.356
Ρε μαγκες..στο Βανα σπα παιζει τπτ πιο παραπερα η μονο εκτονωση>??
Αμα ειναι αν το δοκιμασουμε.....γιατι ολο στη Νατα;σα στο venus spa στη καραμανλη τη βγαζω....
Ρώτησές ξαναρωτήσες τι ρόλο παίζει η Νατάσα τώρα μας λες την βαρέθηκες Αλλά μία ενημέρωσή δεν είδα να κάνεις όμως
Δε πάει έτσι κάποιοι δεν την ξέρουν κ θέλουν να μάθουν
 

gregory7769

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2019
Μηνύματα
53
Κριτικές
1
Like
60
Πόντοι
0
Δεν πιστεύω να αναγκαστεί κανείς να πληρώσει τα σπασμένα έσοδα της Βάνας, τόσο καιρό που κάθεται. Ήδη έχει ένα ακριβό αυτοκίνητο..θέλει και δεύτερο? Εξάλλου, οι κοπέλες της αν και ανασφάλιστες όλο και κάποιον θα τσίμπησαν...μην ακούσω κάποιον να πει 'μου πρότεινε άλλα 20 λόγω αναδουλειάς και δέχτηκα'.....λες και κάνουν τίποτα σπουδαίο...μία εκτόνωση με ξινισμένα μούτρα οι περισσότερες..με ελάχιστες εξαιρέσεις τύπου Βερόνικας...για αυτό και εξαφανίστηκε από εκεί
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
Κατάλαβα! Η ιδια μου ελεγε οτι ο Χυσεας πηγαινε συνέχεια και τον ξέρει για αυτό είπα να ρωτήσω.
Απλά ρε παιδιά μου λείπει η Μαγκυ και έστω στο τέλος η Ηρω στο dames .
Το λενε ολοι αλλα δεν θα ξαναυπαρξει τετοιο μασαζακι αμεσα τουλαχιστον.

Τελευταια περασα καλα στο Zesi βεβαια αν και μια φορα πηγα μετα Καραντινα !
Η Ηρώ τελευταία τον Ιανουάριο δούλευε σε ένα κολομπαρο στην Ηλιούπολη στην Δώρα.
 

Faliriotis

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2018
Μηνύματα
120
Like
167
Πόντοι
1
Η Ηρώ τελευταία τον Ιανουάριο δούλευε σε ένα κολομπαρο στην Ηλιούπολη στην Δώρα.
Φιλε Χυσεα γνωριζεις αν μετα την καραντινα το ξαναγυρίσει στο μασάζ η Ηρω? Έχεις κάποια πληροφορία? Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 

giannis_alefragkis

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2015
Μηνύματα
264
Like
311
Πόντοι
21
Προς απάντηση του φίλτατου Stallion...Πρίν τη καραντίνα είχα παει στο venus spa στη καραμανλή 3 φορές...και τις 3 είχα πάρει τη Νατάσα. Τη πρώτη φορά όταν της πρότεινα να βγάλει κανα ρουχαλάκι μου είπε ΟΧΙ. Λέω οκ πάω την επόμενη φορά και της το ξαναζήτησα ευγενικά....ως προς έκπληξη..τη δεύτερη φορά δέχτηκε....και όχι απλά δέχτηκε...άλλα έβγαλε όλα τα ρούχα (μέχρι τα εσώρουχα) και είχε πολύ ώραιο σώμα με ωραίο σιλικονάτο στήθος το οποίο απόλαυσα να πιάνω και ειδικά την ωραία ρώγα που είχε. Επίσης, κατά τη διάρκεια της εκτόνωσης με άφησε να χαιδευω το ωραίο και καθαρό μουνάκι της. Το δώρο ήτανε 30+40=70 ευρώ. Επίσης τη τρίτη φορά που πήγα κάναμε τα ίδια ακριβώς με τη δεύτερη. Γιαυτό ρωτάω άμα πάίζει τπτ πιο πικάντικο.
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
Φιλε Χυσεα γνωριζεις αν μετα την καραντινα το ξαναγυρίσει στο μασάζ η Ηρω? Έχεις κάποια πληροφορία? Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Απ ότι μού έχει πει δεν πρόκειται να ξαναδουλεψει σε μασάζ.Αλλα ίσος αλλάξει γνώμη ποτέ δεν ξέρεις .
 

championagain79

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2018
Μηνύματα
710
Κριτικές
1
Like
973
Πόντοι
86
Προς απάντηση του φίλτατου Stallion...Πρίν τη καραντίνα είχα παει στο venus spa στη καραμανλή 3 φορές...και τις 3 είχα πάρει τη Νατάσα. Τη πρώτη φορά όταν της πρότεινα να βγάλει κανα ρουχαλάκι μου είπε ΟΧΙ. Λέω οκ πάω την επόμενη φορά και της το ξαναζήτησα ευγενικά....ως προς έκπληξη..τη δεύτερη φορά δέχτηκε....και όχι απλά δέχτηκε...άλλα έβγαλε όλα τα ρούχα (μέχρι τα εσώρουχα) και είχε πολύ ώραιο σώμα με ωραίο σιλικονάτο στήθος το οποίο απόλαυσα να πιάνω και ειδικά την ωραία ρώγα που είχε. Επίσης, κατά τη διάρκεια της εκτόνωσης με άφησε να χαιδευω το ωραίο και καθαρό μουνάκι της. Το δώρο ήτανε 30+40=70 ευρώ. Επίσης τη τρίτη φορά που πήγα κάναμε τα ίδια ακριβώς με τη δεύτερη. Γιαυτό ρωτάω άμα πάίζει τπτ πιο πικάντικο.

Έδωσες δηλαδή 70 ευρώ απλά για να στον παίξει έχοντας βγάλει τα ρούχα της;
 

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
663
Like
1.008
Πόντοι
206
Προς απάντηση του φίλτατου Stallion...Πρίν τη καραντίνα είχα παει στο venus spa στη καραμανλή 3 φορές...και τις 3 είχα πάρει τη Νατάσα. Τη πρώτη φορά όταν της πρότεινα να βγάλει κανα ρουχαλάκι μου είπε ΟΧΙ. Λέω οκ πάω την επόμενη φορά και της το ξαναζήτησα ευγενικά....ως προς έκπληξη..τη δεύτερη φορά δέχτηκε....και όχι απλά δέχτηκε...άλλα έβγαλε όλα τα ρούχα (μέχρι τα εσώρουχα) και είχε πολύ ώραιο σώμα με ωραίο σιλικονάτο στήθος το οποίο απόλαυσα να πιάνω και ειδικά την ωραία ρώγα που είχε. Επίσης, κατά τη διάρκεια της εκτόνωσης με άφησε να χαιδευω το ωραίο και καθαρό μουνάκι της. Το δώρο ήτανε 30+40=70 ευρώ. Επίσης τη τρίτη φορά που πήγα κάναμε τα ίδια ακριβώς με τη δεύτερη. Γιαυτό ρωτάω άμα πάίζει τπτ πιο πικάντικο.
Εντελώς φιλικά πολλά δεν είναι φίλε μου τα 70  για να στον παίξει γυμνή..... Της κακομαθαινουμε και ζητάνε ότι θέλουν μετά... Και εγώ έδινα παλιά αλλά μετά στραβωσα
 

arxidamos2019

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2019
Μηνύματα
181
Like
94
Πόντοι
1
Εντελώς φιλικά πολλά δεν είναι φίλε μου τα 70  για να στον παίξει γυμνή..... Της κακομαθαινουμε και ζητάνε ότι θέλουν μετά... Και εγώ έδινα παλιά αλλά μετά στραβωσα
και τα 50 για να τον παίξει ντυμένη, πολλά είναι..αλλά εκείνη την ώρα ο άνθρωπος λέει, έδωσα που έδωσα 50, δίνω άλλο ένα 20ρικο για έξτρα απόλαυση..δικαιολογείται..
 

arxidamos2019

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2019
Μηνύματα
181
Like
94
Πόντοι
1
Προς απάντηση του φίλτατου Stallion...Πρίν τη καραντίνα είχα παει στο venus spa στη καραμανλή 3 φορές...και τις 3 είχα πάρει τη Νατάσα. Τη πρώτη φορά όταν της πρότεινα να βγάλει κανα ρουχαλάκι μου είπε ΟΧΙ. Λέω οκ πάω την επόμενη φορά και της το ξαναζήτησα ευγενικά....ως προς έκπληξη..τη δεύτερη φορά δέχτηκε....και όχι απλά δέχτηκε...άλλα έβγαλε όλα τα ρούχα (μέχρι τα εσώρουχα) και είχε πολύ ώραιο σώμα με ωραίο σιλικονάτο στήθος το οποίο απόλαυσα να πιάνω και ειδικά την ωραία ρώγα που είχε. Επίσης, κατά τη διάρκεια της εκτόνωσης με άφησε να χαιδευω το ωραίο και καθαρό μουνάκι της. Το δώρο ήτανε 30+40=70 ευρώ. Επίσης τη τρίτη φορά που πήγα κάναμε τα ίδια ακριβώς με τη δεύτερη. Γιαυτό ρωτάω άμα πάίζει τπτ πιο πικάντικο.
λογικά αν είσαι καιρό πελάτης και  πληρώσεις και άλλα επιπλέον  χρήματα θα έχεις και άλλες έξτρα υπηρεσίες..
 
Εγγρ.
8 Δεκ 2019
Μηνύματα
150
Like
104
Πόντοι
1
Είχε έρθει εδώ Λάρισα μια κοπέλα από Θεσσαλονίκη, από το μαγαζί της Βανας εκεί. Η κοπέλα ξεχώριζε. Ήταν πολύ φιλικη, άνετη,σε χαλαρωνε. Ούτε ξινισμενα μούτρα , ούτε τίποτα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom