Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 32 άτομα (1 μέλη και 31 επισκέπτες)

zakthes

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
519
Like
476
Πόντοι
26
Επιβεβαιωνω κ εγω προηγουμενους συναδελφους πως οντως η αλεξανδρου εμφανιζεται κατα διαστηματα στο crystal. Την εχω πετυχει πριν κανενα μηνα περιπου, δεν τη διαλεξα δεν ξερω γιατι. Μετα που το σκεφτηκα καταλαβα τη μαλακια που εκανα. Παντως δεν υπαρχει λογος να υπαρχει τοση δυσπιστια. Το εχουν πει τοσα ατομα πως την εχουν δει στο μαγαζι. Τωρα το πως κ γιατι πηγαινει εκει αυτη το ξερει αλλα ειναι 100% αληθεια
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.431
Κριτικές
96
Like
12.056
Πόντοι
25.015
κανα λινκ απο καμια τσοντα της μπορει να μου στειλει κανενας ?
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
959
Κριτικές
52
Like
2.557
Πόντοι
2.480
Όλα στο μυαλό είναι.  Και οι περισσότερες διάσημες μουνάρες  είναι παλτά. 
Ενώ πας  με την διπλανή συνοικιακή γκομενα και βλέπεις το Χριστό ανθυποπλοίαρχο. 
Παράθεση ατάκας φίλου  που χώνει απίθανα € και πηδάει ότι διάσημο πηδιέται. 
Αρωστάκι τρελό...
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
Όλα στο μυαλό είναι.  Και οι περισσότερες διάσημες μουνάρες  είναι παλτά. 
Ενώ πας  με την διπλανή συνοικιακή γκομενα και βλέπεις το Χριστό ανθυποπλοίαρχο. 
Παράθεση ατάκας φίλου  που χώνει απίθανα € και πηδάει ότι διάσημο πηδιέται. 
Αρωστάκι τρελό...
Συμφωνω μαζι σου απολυτα.Δεν αξιζει να δωσεις τρελα λεφτα για διασημη γκομενα οταν με λιγοτερα μπορεις να βρεις και καλυτερη εμφανισιακα αλλα μη διασημη.Πάντως το μεγαλο κασε της δεν εγγυάται οτι κανει παπαδες στο κρεβάτι.
 
  • Like
Αντιδράσεις: P1

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
Υπάρχουν συναθλητες που εχουν πληρωσει μεγαλα ποσα σε κολ γκερλ η σιτι τουρ και περασαν χειροτερα απο οτι θα περνουσαν στα ντελα.
 

Totis999

Νέο Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2020
Μηνύματα
1
Like
8
Πόντοι
0
Καλημέρα μάγκες.
Διαβάζω 2-3 χρόνια τώρα. Αλλά όσο έχω γελάσει τις τελευταίες μέρες δεν έχω γελάσει ποτέ. Το θέμα; Η Αλεξάνδρου.
Λοιπον διαβάστε να μαθαίνετε οι περίεργοι που δεν πιστεύετε κανένα.
Ναι το κάνει (έχω ιδίαν πείρα).-
Ναι στο μετρίου ποιότητας μασατζίδικο και αλλού (έχω ιδίαν πείρα).-
Ναι είναι γκόμενα 24 καρατίων και υπάρχει ατζέντης και φίλοι-ες της που κλίνουν συναντήσεις 400 € και 500 € σε
    μεγαλοξενοδοχεία (με έχουν πληροφορήσει).-
Και το κάνει μετά για 70-80 €; ΝΑΙ.-
Και κάτι τελευταίο. Η ίδια δε θέλει δημοσιότητα αυτής της χαμηλού επιπέδου, θα λέγαμε , δραστηριότητας. Λογικό; ΝΑΙ φαντάσου να έσταζες 400 στο MED HOTEL και να μάθαινες ότι κάτι φτωχομπινέδες την "παίρνουν" με 70 - 80 ; Μετα; Τη χάσαμε μάγκες.
Σταματάτε λοιπον τις μαλακίες. Όταν γράφει κάποιος μια κριτική ή δίνει μια πληροφορία, αρπάξτε την, καλλιεργήστε την και αν θέλετε αξιοποιήστε την, διαφορετικά πετάξτε την. Οι αντιδικίες είναι ανούσιες και βλαβερές.
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
Μια ερώτηση θα ηθελα να κανω στους συναθλητες που εχουν πετύχει την Μαρια Αλεξανδρου στο Κρισταλ.Την εχει παρει κανείς σε πρόγραμμα εκει μεσα;Και αν την εχει παρει τι προγραμμα εκανε;Φραπε πιπα η φουλ και ποια ηταν η τιμή και οι εντυπωσεις του.
 

younghunter

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2014
Μηνύματα
399
Κριτικές
3
Like
433
Πόντοι
21
Μια ερώτηση θα ηθελα να κανω στους συναθλητες που εχουν πετύχει την Μαρια Αλεξανδρου στο Κρισταλ.Την εχει παρει κανείς σε πρόγραμμα εκει μεσα;Και αν την εχει παρει τι προγραμμα εκανε;Φραπε πιπα η φουλ και ποια ηταν η τιμή και οι εντυπωσεις του.

30+20 για φραπε,  ζήτησε +100 για πίπα, τα οποία δεν έδωσα.

μασάζ έκανε καλύτερο απο πολλές άλλες που έχω πάρει, οχι φυσικά οτι είναι κάτι το φοβερό. φραπε τι να πω.. μονο που είχα αυτήν μπροστά μου ήταν σκεύτη καύλα... πολύ καλή κοπέλα, καθόλου ψώνιο,  μου πήρε πολύ ώρα  να συνειδητοποίησω τι έκανα και με ποια..
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.911
Πόντοι
2.356
Καλά ρε πόσο πρεζάκια μας θεωρείτε. Δηλαδή η Αλεξάνδρου σε μασατζίκου μετρίου επιπέδου? Έλεος. Ορισμένοι από την πολύ μαλ@@@@@ έχετε κάψει εγκεφαλικά κύτταρα. ¨οποιος και να το είπε προμότορας είναι στάνταρ.
θα προτιμούσα μετά από Ολα αυτά να πεις κάτι κ να μη κρύβεσαι η έστω να πάρεις πίσω ότι μας έσυρες κ άλλη φορά να μη είσαι τόσο δύσπιστος
Εκτός αν έκαψες εσύ φλάντζα με τόσα πού άκουσες
 

thesnes

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2019
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά έχει εντοπίσει κανείς τη Ρίτα που έκανε πεζοδρόμιο? ξέρει κάνεις κάτι?
 

eisodimatias

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2011
Μηνύματα
91
Like
4
Πόντοι
0
απανταω στα παιδια που εστειλαν πμ,γιατι ειμαι νεο μελος.
για το νουρου που εκανα.
εκτονωνεσαι μονος σου ,η κοπελα απλα κανει μασαζ,δεν αναλαμβανει.
εσυ γυμνος και η κοπελα αναλογα με μαγιο Η χωρις.μονη της το αποφασιζει

ουτε καν σου τον ακουμπαει? με το κορμι της? με τα χερια της? τπτ? μονος σου τον παιζεις απλα αμα καυλωσεις?
 

arxidamos2019

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2019
Μηνύματα
181
Like
94
Πόντοι
1
ουτε καν σου τον ακουμπαει? με το κορμι της? με τα χερια της? τπτ? μονος σου τον παιζεις απλα αμα καυλωσεις?
δεν πήγα αλλά υποθέτω ότι αν η άλλη τριβεται πάνω σου με ή χωρίς μαγιό μάλλον θα ερεθιστείς..
 

arxidamos2019

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2019
Μηνύματα
181
Like
94
Πόντοι
1
30+20 για φραπε,  ζήτησε +100 για πίπα, τα οποία δεν έδωσα.

μασάζ έκανε καλύτερο απο πολλές άλλες που έχω πάρει, οχι φυσικά οτι είναι κάτι το φοβερό. φραπε τι να πω.. μονο που είχα αυτήν μπροστά μου ήταν σκεύτη καύλα... πολύ καλή κοπέλα, καθόλου ψώνιο,  μου πήρε πολύ ώρα  να συνειδητοποίησω τι έκανα και με ποια..
πολλά τα 100
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.911
Πόντοι
2.356
Τι το περάσαν το κατοσταρικο για στραγάλια
η μία θέλει 100 να τρίβεται πάνω σου χωρίς happy end
η άλλη ζητάει 100 μόνο για πίπα

Να χαλαρώσουμε λίγο ξεφύγαμε  :jerking:
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
Τι το περάσαν το κατοσταρικο για στραγάλια
η μία θέλει 100 να τρίβεται πάνω σου χωρίς happy end
η άλλη ζητάει 100 μόνο για πίπα

Να χαλαρώσουμε λίγο ξεφύγαμε  :jerking:
Θελει 100 για να κανεις τον μαλακα.Θυμάμαι και αλλη στο παρελθόν που μου ελεγε εκτονωση δεν κανω αλλα αν θες να τον παιξεις μονο σου δεν εχω προβλημα.
 

Robyman82

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2011
Μηνύματα
264
Like
72
Πόντοι
1
Καλημέρα στην παρέα!
Πέρασμα προ ημερών από Angels spa (Βασ.Όλγας). Προτιμήθηκε για 2η φορά η Φανή και ο πόλεμος ξεκίνησε..
Δυνατό κορμί, αντέχει τα πάντα, μασάζ όσο χρειάζεται και μετά χαμούλης..
milfάρα με τα όλα της! Εννοείται θα ξαναπάω.
 

madness_85

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2019
Μηνύματα
82
Like
54
Πόντοι
0
θα προτιμούσα μετά από Ολα αυτά να πεις κάτι κ να μη κρύβεσαι η έστω να πάρεις πίσω ότι μας έσυρες κ άλλη φορά να μη είσαι τόσο δύσπιστος
Εκτός αν έκαψες εσύ φλάντζα με τόσα πού άκουσες
Δεν κρύβομαι. Έχω διαβάσει τόσα και τόσα ψέματα εδώ μέσα που αυτό είναι πταισματάκι. Δεν υπάρχει ούτε μία στο εκατομμύριο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom