Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 26 άτομα (2 μέλη και 24 επισκέπτες)

gregory7769

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2019
Μηνύματα
53
Κριτικές
1
Like
60
Πόντοι
0
Για τη Ρίτα που έκανε πεζοδρόμιο, δεν απαντά στα τηλέφωνα ή το σηκώνει με τα χίλια ζόρια. Κάποιος είχε πει παλιότερα ότι ήταν έγκυος, μάλλον αλήθεια ηταν, διότι τελευταία φορά που της τηλεφώνησα και το σήκωσε καταλάθος, άφησε τη γραμμή ανοιχτή, συζητάγε με έναν Γιώργο και ακουγόταν και το κλάμα ενός μωρού...
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.911
Πόντοι
2.356
Για τη Ρίτα που έκανε πεζοδρόμιο, δεν απαντά στα τηλέφωνα ή το σηκώνει με τα χίλια ζόρια. Κάποιος είχε πει παλιότερα ότι ήταν έγκυος, μάλλον αλήθεια ηταν, διότι τελευταία φορά που της τηλεφώνησα και το σήκωσε καταλάθος, άφησε τη γραμμή ανοιχτή, συζητάγε με έναν Γιώργο και ακουγόταν και το κλάμα ενός μωρού...
χαχαχα δε πάλευεστε μερικοί
Μάλλον έκανες λάθος το νήμα στις πιάτσες γραψτα

Δεν κρύβομαι. Έχω διαβάσει τόσα και τόσα ψέματα εδώ μέσα που αυτό είναι πταισματάκι. Δεν υπάρχει ούτε μία στο εκατομμύριο
ναι δεν είχαμε τι να να κάνουμε κ μαζευτήκαμε όλοι μαζί να κάνουμε πλάκα σε σένα
Κ δε πιστεύω μόνο η Μαρία να τα κάνει αυτά αλλά κ πολλές άλλες
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.911
Πόντοι
2.356
Πριν κλείσει το edelweiss είχε πάει η Μαρία με την κολλητή  της κ η πεπη(άλλο πεπη κ άλλο πρέπει) δε θυμάμαι επίθετό αλλά ζητούσαν 120 για φουλ

Γάτε δε ξέρω αν ήταν αυτή πού μας έδειξες
 

mr.bean

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
1.826
Κριτικές
6
Like
93
Πόντοι
16
Πριν κλείσει το edelweiss είχε πάει η Μαρία με την κολλητή  της κ η πεπη(άλλο πεπη κ άλλο πρέπει) δε θυμάμαι επίθετό αλλά ζητούσαν 120 για φουλ

Γάτε δε ξέρω αν ήταν αυτή πού μας έδειξες

ισχύει φίλος , είχα αγοράσει κ εγώ !!!
 

ChristosXarilaou

Νέο Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
να ρωτησω κατι. στο animus massage παιζει ιστορια?? γνωριζει καποιος. οπως επισης και στο massage inn
 

mr.bean

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
1.826
Κριτικές
6
Like
93
Πόντοι
16

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.943
Κριτικές
2
Like
5.926
Πόντοι
1.056
να ρωτησω κατι. στο animus massage παιζει ιστορια?? γνωριζει καποιος. οπως επισης και στο massage inn

Το animus όσες φορές έχω πάει είναι για κανονικό μασάζ, τώρα αν κάποιος έχει καταφέρει κάτι παραπάνω δεν μπορώ να το εγγυηθώ
 

arxidamos2019

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2019
Μηνύματα
181
Like
94
Πόντοι
1

arxidamos2019

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2019
Μηνύματα
181
Like
94
Πόντοι
1
Τα προηγούμενα σπα που ανέφερα είναι καλά γιατί εκτός του ότι όλες ξέρουν να κάνουν, αν τους πεις θέλω χαλαρωτικό μασάζ, θα σου κάνουν χαλαρωτικό. Σε άλλα που έχω πάει λες χαλαρωτικό και σε πιέζουν περισσότερο με αποτέλεσμα να πιανομαι.. σημερινής εμπειρία: πήγα για μασάζ ( δε λέω πού)και τώρα είμαι πιασμένος (ξέρω είναι άσχετο με τη θεματική του νήματος, δε θα επαναληφθεί)
 

kolompourdas

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.636
Like
3.003
Πόντοι
1.706
να ρωτησω κατι. στο animus massage παιζει ιστορια?? γνωριζει καποιος. οπως επισης και στο massage inn
Ρε φίλε πραγματικά τώρα, από περιέργεια μπήκα στις σελίδες τους να δω τα άτομα που δουλεύουν. Με ποια θα ήθελες να κάνεις κάτι παραπάνω; Μας δουλεύεις;
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Δεν κρύβομαι. Έχω διαβάσει τόσα και τόσα ψέματα εδώ μέσα που αυτό είναι πταισματάκι. Δεν υπάρχει ούτε μία στο εκατομμύριο
Kι ομως τυπε εσυ επεσες στη μια η Αλεξανδρου εμφανιζετε η εμφανιζοταν τουλαχιστον κατα καιρους στο κρυσταλ και πριν το κρυσταλ ειχε παρε δωσε με την τυπισσα που το εχει
 

djgatos

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2008
Μηνύματα
446
Like
462
Πόντοι
21
Stallion , Τι μου κάνεις τώρα φίλε, διαβάζω, διαβάζω και δε θέλω να πάρω μέρος στην κουβέντα, αλλά αφού ρωτάς εσύ πρέπει να απαντήσω δε γίνεται.
Εννοείς την ανάρτηση αυτή;
Αν εννοείς λοιπόν αυτήν τοτε η απάντηση είναι ΝΑΙ (με κεφαλαία).
 

qwerty84

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2005
Μηνύματα
24
Like
22
Πόντοι
0
Καλημέρα αδέρφια και συναγωνιστές , χρόνια πολλά με υγεία ! Θα ήθελα να ρωτήσω γιατί είτε δεν με κόβει , είτε δεν βρίσκω , ποια από τις δύο σελίδες είναι με το νουρου στο χώρο τους? Μπορεί κάποιος να μου στείλει ένα πμ περί αυτού παρακαλώ ? Ευχαριστώ πολύ , θα ακολουθήσει φυσικά ενημέρωση
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.911
Πόντοι
2.356
Καλημέρα αδέρφια και συναγωνιστές , χρόνια πολλά με υγεία ! Θα ήθελα να ρωτήσω γιατί είτε δεν με κόβει , είτε δεν βρίσκω , ποια από τις δύο σελίδες είναι με το νουρου στο χώρο τους? Μπορεί κάποιος να μου στείλει ένα πμ περί αυτού παρακαλώ ? Ευχαριστώ πολύ , θα ακολουθήσει φυσικά ενημέρωση
δες τα πμ σου
Περιμένουμε ενημέρωσή
 
Εγγρ.
11 Ιαν 2020
Μηνύματα
419
Κριτικές
2
Like
935
Πόντοι
361
Καλημερα και καλη χρονια αδελφια!Την περιοδο των Χριστουγεννων επισκεφτηκα στη σειρα body free και Dames ανατολικα στο καινουριο!Η Βλαντα δεν ειναι πια στο Dames..Τρελη καυλα μου εβγαλε οταν ηταν στην Τσιμισκη παιζει δυνατα!Απο Body free πηγα με Σοφια και Βετα φουλ και τα 2,η Σοφια πολυ καλη στο δωματιο καυλιαρα και το νιωθει το γουσταρει!Η Βετα εμφανισιμη αλλα το κανει επαγγελματικα και φαινεται.Απο Dames πηγα με Ρανια και Ρενια μαζι την πρωτη φορα η Ρενια πολυ καλη την πηρα και μονη της αλλη φορα.Καυλιαρα πολυ το νιωθει και το γουσταρει.Πηγα και με Ριτα αλλα δεν λεει και πολλα..Χθες επισκεφτηκα και Venus πηγα με Ελενη μονο μασαζ και φραπε 30+20 δαχτυλα παντου δεχεται καλη στο χειρονακτικο αλλα οχι πολυ καλη στην επικοινωνια.Αν εχει καποιος φιλος να προτεινει κατι δυνατο και καλο για να παω θα με βοηθουσε πολυ!
 

Tasos

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2019
Μηνύματα
266
Like
368
Πόντοι
21
Σε οσους απο τους συναθλητες αρεσει η Μαρια μπορείτε να πατε να την απολαυσετε απο κοντα.Περα απο γυναίκαρα ειναι και καλο παιδι καθόλου σνομπ.Και το μαγαζι είναι καλο και αυτό.Βρίσκεται ακριβως στην στροφή Μετεωρων.
χυσεα δώσε κανένα τηλέφωνο από Μαρία μετεορων
 

mitsblack

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2019
Μηνύματα
16
Like
66
Πόντοι
0
χυσεα δώσε κανένα τηλέφωνο από Μαρία μετεορων

Καλησπερα.. Χυσεα.. αν μπορεις στειλτο και σε μενα σε παρακαλω...

Και επισης επειδη δεν εχω πολλες εμπειριες με τετοια φαση... σε πια θα μου προτεινατε να παω για μασαζ+φραπε αυτη την περιοδο ?
 

thesp

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2018
Μηνύματα
286
Like
130
Πόντοι
1
Δεινω τηλ Μαρίας από μετέωρα
 
  • Like
Αντιδράσεις: luca

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom