Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 61 άτομα (3 μέλη και 58 επισκέπτες)

led zeppelin

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2019
Μηνύματα
11
Like
10
Πόντοι
0
καλημερα σας.Επισκεφτηκα το Aqua για να βρω την Ρενα,η οποια μαλλον εχει φυγει,ηταν οτι καλυτερο ειχε το εν λογω καταστημα.Περασα με την Αφροδιτη και εκλαψα τα λεφτα μου,σχεδον 20 λεπτα μονο η ολη διαδικασια,ασχετο μασαζ,κακο τελειωμα.Προσωπικα δεν θα ξαναπαω,εκλαψα τα λεφτα μου...
 

cidatos

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2019
Μηνύματα
25
Like
12
Πόντοι
0
Καμία βυζαρου παίζει πουθενά αυτή την περίοδο?
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356

Πανοπλος

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2017
Μηνύματα
217
Like
90
Πόντοι
1
η Δανάη πού ήταν Μαριάννα είναι 25 χρόνων περίπου κ 1,70

Κ εκείνη την λένε Δανάη ενώ αυτή Δανάει  :2funny:
Οταν την ειχα γνωρισει το 2011 στον Στελιο ηταν  25  με 26 τωρα ειναι κοντα στα 35 
 

Πανοπλος

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2017
Μηνύματα
217
Like
90
Πόντοι
1
η δαναη??? ουτε με σφαιρες

προφανως μιλας για διαφορετικο ατομο
Δεν κανω λαθος την ξερω απο Βασια  Μαρια στα λαδαδικα κλπ εχει κανει βολτα σχεδον σε ολα τα μαγαζια οι παλιοι την ξερουν
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Φιλος μου ειπε παιζει μια βυζαρου στο μπαρακι το σταρς στην Τουμπα.Μαλλων ουκρανη η μολδαβεζα ειναι.  Fritz malakopi!!!
δεν είναι μόνο Βύζαρου αλλά κ χοντρή

Σπανίζουν οι βυζαρουδες γενικά

Είχε πάει πριν 6 με 8 μήνες για κάνα 2 βδομάδες μόνο στο Venus Καραμανλή μία αθανασία με 4αρι φυσικό γύρω στα 30 ωραίο μωρό είχε περάσει κ από dames απ ότι με είχε πει την έχει δει κάνεις

 

super_85

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2017
Μηνύματα
81
Like
12
Πόντοι
0
Επίσκεψεις στο dames.
!η επίσκεψη Αρχλες Αυγούστου. Λόγω νέκρας προσφροά 2 κοπέλες με 80ευρώ χωρίς μασάζ. Πού καλή φάση να σε γλείφουν 2 μαζί. Μϊα Ράνια μελαχροινή με καρέ μαλί και μία νταρτνανούλα ξανθιά.
2Η επίσκεψη με Ράνια μόνο πριν από 10 μέρες. Καλό μασάζ . Γλείψιμο πανοτύ δυνατή πίαπα και αντέχει πολύ ιδίως στο πισωκολλητό . Αυτή τη φορά στα 80 με  μία κοπέλα. Γενικά και τις δύο φορές αυτό που μου άρεσε είναι πως σε κάνουν να είσαι άνετος και να κάνεις ότι θέλεις στα πλαίσια του λογικού. Μάλλον η Ράνια έγινε το στανταράκι μου .
 

NIK A

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
210
Like
520
Πόντοι
81
δεν είναι μόνο Βύζαρου αλλά κ χοντρή

Σπανίζουν οι βυζαρουδες γενικά

Είχε πάει πριν 6 με 8 μήνες για κάνα 2 βδομάδες μόνο στο Venus Καραμανλή μία αθανασία με 4αρι φυσικό γύρω στα 30 ωραίο μωρό είχε περάσει κ από dames απ ότι με είχε πει την έχει δει κάνεις
Φιλε καταλαβα ποια λες. Ειναι Η Ναντια απο το crystal η Αθανασια που ηταν και dames οταν ηταν καπου ανατολικα.
 

georgeleon

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2016
Μηνύματα
76
Like
62
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά,να ρωτησω μηπως ξερει κανεις..Μπηκα στη σελιδα του body free και στις φωτογραφιες απο τις κοπελες στη πρωτη εχει μια ξανθια μιλφ με κοντο μαλλι και καλο βυζακι.Ξερει κανεις πως την λενε?
 

Professoras

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Ιουλ 2018
Μηνύματα
400
Κριτικές
11
Like
1.034
Πόντοι
1.011
Επίσκεψεις στο dames.
!η επίσκεψη Αρχλες Αυγούστου. Λόγω νέκρας προσφροά 2 κοπέλες με 80ευρώ χωρίς μασάζ. Πού καλή φάση να σε γλείφουν 2 μαζί. Μϊα Ράνια μελαχροινή με καρέ μαλί και μία νταρτνανούλα ξανθιά.
2Η επίσκεψη με Ράνια μόνο πριν από 10 μέρες. Καλό μασάζ . Γλείψιμο πανοτύ δυνατή πίαπα και αντέχει πολύ ιδίως στο πισωκολλητό . Αυτή τη φορά στα 80 με  μία κοπέλα. Γενικά και τις δύο φορές αυτό που μου άρεσε είναι πως σε κάνουν να είσαι άνετος και να κάνεις ότι θέλεις στα πλαίσια του λογικού. Μάλλον η Ράνια έγινε το στανταράκι μου .
Μπορείς να κάνεις μια περιγραφή των κοριτσιών; Σώμα, ηλικία, κλπ...
 

giannis_alefragkis

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2015
Μηνύματα
264
Like
311
Πόντοι
21
Μαγκες μου Επίσκεψη τη προηγουμενη βδομαδα στη Κατερινα στην Αρετσου...μπαινω μεσα ξεκιναει κανονικα το μασαζ και στο τελος εκανες την γνωστη εκτονωση με τη βυζομαλλαξη...και μου αρεσε πολυ... με αφησε να παιξω με το κολαρακι της......αλλα δεν παιχτηκε κατι παρακατω......Μαλλον δεν ισχυει αυτα που λεγονται για περεταιρω προγραμματα...Σορρυ
 

kosts

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
748
Like
235
Πόντοι
26
Καλησπέρα στην παρέα μια ερώτηση μια 40άρα στην Εβίτα με βυζια πως είναι εμφανισιακα;;
Την έχει δοκιμάσει κανείς;
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.436
Κριτικές
96
Like
12.078
Πόντοι
25.015
Καλησπέρα στην παρέα μια ερώτηση μια 40άρα στην Εβίτα με βυζια πως είναι εμφανισιακα;;
Την έχει δοκιμάσει κανείς;

Εγω σκεφτομαι να παω για σισσυ. Την πηρε κανεις τωρα τελευταια? Αλλαξε τιποτα πανω της?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom