Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (1 μέλη και 16 επισκέπτες)

kevork78

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2012
Μηνύματα
9
Like
2
Πόντοι
0
Πέρασμα από ροζιτα.  Εξαιρετικό μασάζ και τελείωμα με ισπανικό. Τίμια πράγματα πεντακάθαρη χαρούμενη και όπως πάντα γεμάτη καλοσύνη. 
Keep going girl. 
Άλλες δυο τέτοιες να παίξουν στη πόλη και όλες θα βάλουν μυαλό. 
τι προγραμματα παίζουν και σε τι τιμή;
 

kevork78

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2012
Μηνύματα
9
Like
2
Πόντοι
0
Να ενημερωσω και εγω τους φιλους οτι οταν συμπληρωσω τα 10 ποστ θα απαντησω στα πμ που μου εχουν στειλει
 

wolfgar

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
129
Like
260
Πόντοι
21
φιλε η κοπελα εχει πολλα προγραμματα οποτε το να μπει καποιος στη διαδικασια να στα πει ειναι δυσκολο...καλυτερα να συμπληρωσεις τα ποστ και να στειλεις κατευθειαν στην ιδια μηνυμα να στα πει με λεπτομεριες αναλογα με το τι ενδιαφερεσαι.
 

eisodimatias

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2011
Μηνύματα
91
Like
4
Πόντοι
0

Kiriamos

Νέο Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2019
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Εγκρίνεις να πάω η όχι ?Περισσότερες λεπτομέρειες
 

billsalonika1926

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2013
Μηνύματα
328
Κριτικές
14
Like
1.667
Πόντοι
491
Επίσκεψη στη Ροζίτα σήμερα.... Αυτό που περίμενα να δω, ήταν μια χοντρή κοπέλα που ήξερε από μασάζ και τίποτε άλλο. Αυτό που είδα, ήταν μια εξαιρετικά ευχάριστη κοπέλα, με αρκετά παραπάνω κιλά, με όμορφο δέρμα, με διάθεση, με πρόθεση να περάσεις καλά, αυθόρμητα... Επέλεξα έναν συνδυασμό των προγραμμάτων της, ήτοι μασάζ με τα πόδια και αισθησιακό. Το μασάζ με τα πόδια, ήταν το κάτι άλλο: εξαιρετικό, δυνατό, πήρε μαζί του όλα τα προβλήματα της πλάτης... το αισθησιακό μασάζ ήταν από άλλο πλανήτη, με Body to body διαδικασία, με τρίψιμο στην πλάτη μου της μουνάρας της και του κώλου της, με μασάζ πέους,  με τρίψιμο του μεγάλου στήθους της πάνω μου... αυτό που ένιωσα ήταν κάτι υπέροχο: ανακούφιση και τρελή καύλα... έχυσα πάνω στην κωλάρα της. Η κοπέλα αφήνεται και  ξεδιπλώνει αυτό που νιώθει και μεταδίδει στο σώμα σου μόνο θετικές διεργασίες... Δεν θέλω να πω περαιτέρω λεπτομέρειες γιατί ίσως να μην τις κάνει σε όλους, δεν ξέρω... η κοπέλα είναι καταπληκτική και περνάς υπέροχα. Ναι είναι χοντρή, για πολλούς πολύ χοντρή. Κάνει όμως υπέροχα τη δουλειά της και τιμάει τα λεφτά και τον πελάτη της... Επίσης, θα ήθελα να την ευχαριστήσω δημόσια και για κάτι άλλο απίθανο που έκανε, δεν μπορώ να πω τι, αυτή ξέρει... Ροζίτα σ ευχαριστώ για όλα.
 

BigΜΟΥΤΡΟ

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2019
Μηνύματα
21
Like
28
Πόντοι
0
Προσωπική λίστα με τα αισχοι που εχουν πραγματοποιηθεί στα πριβε  ελαιοτριβεία

1) Μαριαννα-Παναγιωτης παπαναστασιου / Ηρα αισχρή κ αισθησιακή ελληνιδα για ολα τα γουστα, τις οποίας τα ίχνη εχουν εξαφανιστεί εδω κ πολλους μηνες
2) Ζετα-Αγαπη κλεανθους / Αγαπη μιλφ ρωσσιδα για ξέφρενες και χαλαρωτικές αποδράσεις με πολυ γυμνασμένο σωμα
3) angel spa ολγας / Φαιη η Αλεξανδρα γυναικα για πολυ σουλατσάρισμα, τα ατομα που εχουν πρόσβαση καταλαβαίνουν τι εννοω για την συγκεκριμένη
- τιμη 80/1hour με ολες τις αναφερόμενες -
 

nnikitas1969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
345
Κριτικές
26
Like
736
Πόντοι
531
Δεν είναι ανάγκη να αναφερόμαστε σε οδούς!
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Δεν είναι ανάγκη να αναφερόμαστε σε οδούς!
δεν πειράζει τεράστιοι είναι κ οι 3 δρόμοι

Προσωπική λίστα με τα αισχοι που εχουν πραγματοποιηθεί στα πριβε  ελαιοτριβεία

1) Μαριαννα-Παναγιωτης παπαναστασιου / Ηρα αισχρή κ αισθησιακή ελληνιδα για ολα τα γουστα, τις οποίας τα ίχνη εχουν εξαφανιστεί εδω κ πολλους μηνες
2) Ζετα-Αγαπη κλεανθους / Αγαπη μιλφ ρωσσιδα για ξέφρενες και χαλαρωτικές αποδράσεις με πολυ γυμνασμένο σωμα
3) angel spa ολγας / Φαιη η Αλεξανδρα γυναικα για πολυ σουλατσάρισμα, τα ατομα που εχουν πρόσβαση καταλαβαίνουν τι εννοω για την συγκεκριμένη
- τιμη 80/1hour με ολες τις αναφερόμενες -
για την Ήρα έχεις δίκιο ήταν η μονή πού δε πλησίασα στην Μαριάννα κ ας έκανε τα πάντα
Τώρα για την Αλεξάνδρα καλή αλλά πολύ επαγγελματίας
 

kosts

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
748
Like
235
Πόντοι
26
δεν πειράζει τεράστιοι είναι κ οι 3 δρόμοι
για την Ήρα έχεις δίκιο ήταν η μονή πού δε πλησίασα στην Μαριάννα κ ας έκανε τα πάντα
Τώρα για την Αλεξάνδρα καλή αλλά πολύ επαγγελματίας
οντως για την Ηρα εχεις δικαιο εκανε τα παντα....
και εγω εχασα τα ιχνη της....
 

Sokolatag

Νέο Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2019
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Μπορεί να μου στείλει κάποιος το τηλ της ροζιτας; Δεν μπορώ ακόμα να στείλω pm
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
αγαπητη κυρια ροζιτα επειδη ξερω οτι μας βλεπετε
θα σας παρακαλουσα να ανοιξετε ενα δικο σας νημα
για να μπορουν να ζητανε το τηλεφωνο σας εκει
απο τη στιγμη που δε θελετε να το βαλετε στο προφιλ σας
 

BigΜΟΥΤΡΟ

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2019
Μηνύματα
21
Like
28
Πόντοι
0
δεν πειράζει τεράστιοι είναι κ οι 3 δρόμοι
για την Ήρα έχεις δίκιο ήταν η μονή πού δε πλησίασα στην Μαριάννα κ ας έκανε τα πάντα
Τώρα για την Αλεξάνδρα καλή αλλά πολύ επαγγελματίας

Υπαρχουν καλυτερες απο αλεξανδρα θεωρεις; Σε υπηρεσίες κ σε εμφανιση αναφέρομαι. Μιλαω για τους πριβε χώρους οχι για τα free που ειναι κολοχανειο κ κλέβουν τα αδερφια μας
 

Massaziaris

Νέο Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2019
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά παρακαλώ και εδώ κάποιος το τηλέφωνο της ροζιτας, ευχαριστω!
 

Rozita

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2019
Μηνύματα
22
Like
42
Πόντοι
0
αγαπητη κυρια ροζιτα επειδη ξερω οτι μας βλεπετε
θα σας παρακαλουσα να ανοιξετε ενα δικο σας νημα
για να μπορουν να ζητανε το τηλεφωνο σας εκει
απο τη στιγμη που δε θελετε να το βαλετε στο προφιλ σας

Αν ήξερα να το κάνω,θα το είχα κάνει είδη.Εχω πει τόσες φορές μην ζητάτε εδώ τηλέφωνα.Δεν θέλω να χαλάσω την ηρεμία σας.Εσάς και τα μέλοι που με κρίνουνε μόνο με την εμφάνιση μου,σας εκτιμώ ιδιαίτερα.
 

cidatos

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2019
Μηνύματα
25
Like
12
Πόντοι
0
Πείτε ρε παιδιά και τίποτα άλλο, βλέπω καιρό το site και τώρα έκανα λογαριασμό.
Εμένα μαρέσει πχ το body free...
Έχει τίποτα καλό αυτή την περίοδο?
 

wolfgar

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
129
Like
260
Πόντοι
21
σαν τι να πουμε ρε φιλε....αυτα εχει αυτα συζηταμε...εχει τιποτα κρυφο και το κραταμε για την παρτη μας?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom