Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 46 άτομα (9 μέλη και 37 επισκέπτες)

gregory7769

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2019
Μηνύματα
53
Κριτικές
1
Like
60
Πόντοι
0
Και κατι τελευταιο για τη Νικη στο Relax Spa, εχει υφος παντα αρνητικο, ζηταει πολλα, μαλιστα ανεφερε οτι εχει πελατες που μονο για αυταρχικό και ποδοπάτημα της δινουν 60, οποτε τα συν 20 για εκτονωση ειναι λιγα, για αυτον τον λογο δεν θα ξαναπροτιμηθει η Αλβανιδα, επισης ειπε οτι κανει εκτονωση μονο σε οσους εμπιστευεται...
 

championagain79

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2018
Μηνύματα
710
Κριτικές
1
Like
973
Πόντοι
86
Καλή σας ημέρα.
Ενδεχομένως έχει αναφερθεί κάπου νωρίτερα αλλά...
Για να πάει κάποιος σε αυτό το καινούριο στη Δωδεκανήσου, χρειάζεται να πάρει τηλέφωνο; Ή απλά πας και πατάς το κουδούνι; Και τι ώρες;;;
Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.952
Κριτικές
2
Like
5.943
Πόντοι
1.056
Καλή σας ημέρα.
Ενδεχομένως έχει αναφερθεί κάπου νωρίτερα αλλά...
Για να πάει κάποιος σε αυτό το καινούριο στη Δωδεκανήσου, χρειάζεται να πάρει τηλέφωνο; Ή απλά πας και πατάς το κουδούνι; Και τι ώρες;;;
Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Καλημέρα,
εγώ όταν πήγα πήρα τηλ αλλά και να πας έτσι δεν νομίζω να έχουν πρόβλημα να ανοίξουν (έχει το όνομα στο θυροτηλέφωνο).
Νομίζω μετά τις 12 ξεκινάνε
 

championagain79

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2018
Μηνύματα
710
Κριτικές
1
Like
973
Πόντοι
86
Καλημέρα,
εγώ όταν πήγα πήρα τηλ αλλά και να πας έτσι δεν νομίζω να έχουν πρόβλημα να ανοίξουν (έχει το όνομα στο θυροτηλέφωνο).
Νομίζω μετά τις 12 ξεκινάνε

Σ' ευχαριστώ πολύ!
 
  • Like
Αντιδράσεις: thesp

NIK A

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
210
Like
520
Πόντοι
81
Καλή σας ημέρα.
Ενδεχομένως έχει αναφερθεί κάπου νωρίτερα αλλά...
Για να πάει κάποιος σε αυτό το καινούριο στη Δωδεκανήσου, χρειάζεται να πάρει τηλέφωνο; Ή απλά πας και πατάς το κουδούνι; Και τι ώρες;;;
Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
Καλησπερα φιλε λειτουργουν με ραντεβου απο οσο γνωριζω. Εχουν στο site τους τηλεφωνο.Δυσκολα θα σου ανοιξουν χωρις ραντεβου. Ενημερωτικα για τους υπολοιπους φιλους που ρωτανε για Δεσποινα απο Μαγγυ επεστρεψε στα μασαζοκαμωματα και ειναι στο crystal. Αμα πετυχει καποιος συναγωνιστης Σαντρα η Ιωαννα απο Εβιτα καπου ας μου στειλει πμ
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
Και κατι τελευταιο για τη Νικη στο Relax Spa, εχει υφος παντα αρνητικο, ζηταει πολλα, μαλιστα ανεφερε οτι εχει πελατες που μονο για αυταρχικό και ποδοπάτημα της δινουν 60, οποτε τα συν 20 για εκτονωση ειναι λιγα, για αυτον τον λογο δεν θα ξαναπροτιμηθει η Αλβανιδα, επισης ειπε οτι κανει εκτονωση μονο σε οσους εμπιστευεται...
Μαυριστε την κανονικα και αυτην και ολες οσες κανουν επιλεκτικα εκτωνοση.
 

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
844
Κριτικές
11
Like
1.489
Πόντοι
496
Καλησπέρα σε όλους τους φίλους. Θεσσαλονίκη έχετε κάποια πρόταση; Στείλτε πμ
 

nmak81

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2010
Μηνύματα
187
Like
215
Πόντοι
21
Καλησπερα φιλε λειτουργουν με ραντεβου απο οσο γνωριζω. Εχουν στο site τους τηλεφωνο.Δυσκολα θα σου ανοιξουν χωρις ραντεβου. Ενημερωτικα για τους υπολοιπους φιλους που ρωτανε για Δεσποινα απο Μαγγυ επεστρεψε στα μασαζοκαμωματα και ειναι στο crystal. Αμα πετυχει καποιος συναγωνιστης Σαντρα η Ιωαννα απο Εβιτα καπου ας μου στειλει πμ
στο τηλέφωνο μου είπαν μόνο με ραντεβού. δεν είχαν κενό την ώρα που κάλεσα. τόση επιτυχία ο φραπές;
Μετά πήρα τηλ. στο angels. πέρασα με την φαίη, μόνη της ήταν. μαυρισμένη με ένα τούμπανο στήθος, σαν φυσικό -καθόλου σκληρό. το full πρόγραμμα στα 80€. όση ώρα ήταν στο δωμάτιο έβγαζε μια βιασύνη, στο μασάζ, στο σεξ -με άγχωσε.
στο σαλόνι μου έκανε ένα σκηνικό:
-έχεις ξανάρθει;
-που βρήκες το τηλέφωνο;
-που δουλεύεις;
-έχεις ταυτότητα -δείχνω την ταυτότητα
-έχεις δίπλωμα;
-θέλεις κάτι να πιεις; -παίρνει την ταυτότητα και πάει στην κουζίνα να μου φέρει νερό
-της λέω φέρε την ταυτότητα.
-μου λέει τώρα έρχομαι.
σίγουρα έβγαλε φωτο με το κινητό της. παίζει να βρεθώ στα μανταλάκια χρεωμένος.
έπρεπε να φύγω, αλλά ήμουν αρκετά φορτωμένος.

 

gregory7769

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2019
Μηνύματα
53
Κριτικές
1
Like
60
Πόντοι
0
Όσο για κάποιους που ανέφεραν ότι η Νίκη δεν κάνει τίποτα, μιλώντας μαζί της μου είπε ότι αυτή διαλέγει τους πελάτες της, ότι είναι ακριβή και ότι για μία απλή εκτόνωση όλα είναι θέμα εμπιστοσύνης. Αλβανίδα ξύπνια..ουστ....κάνει και αυταρχικό ανέφερε και trampling με δώρο 60 ευρω...ουστ
 

NIK A

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
210
Like
520
Πόντοι
81
στο τηλέφωνο μου είπαν μόνο με ραντεβού. δεν είχαν κενό την ώρα που κάλεσα. τόση επιτυχία ο φραπές;
Μετά πήρα τηλ. στο angels. πέρασα με την φαίη, μόνη της ήταν. μαυρισμένη με ένα τούμπανο στήθος, σαν φυσικό -καθόλου σκληρό. το full πρόγραμμα στα 80€. όση ώρα ήταν στο δωμάτιο έβγαζε μια βιασύνη, στο μασάζ, στο σεξ -με άγχωσε.
στο σαλόνι μου έκανε ένα σκηνικό:
-έχεις ξανάρθει;
-που βρήκες το τηλέφωνο;
-που δουλεύεις;
-έχεις ταυτότητα -δείχνω την ταυτότητα
-έχεις δίπλωμα;
-θέλεις κάτι να πιεις; -παίρνει την ταυτότητα και πάει στην κουζίνα να μου φέρει νερό
-της λέω φέρε την ταυτότητα.
-μου λέει τώρα έρχομαι.
σίγουρα έβγαλε φωτο με το κινητό της. παίζει να βρεθώ στα μανταλάκια χρεωμένος.
έπρεπε να φύγω, αλλά ήμουν αρκετά φορτωμένος.
Τι λες ρε φιλε τωρα? Σου πηρε τη ταυτοτητα και την εβγαλε φωτογραφια ? Δε παμε καλα. Επρεπε να κανεις σκηνη και να φυγεις τους αφησες και λεφτα, οι μαλακισμενες.Τι μαλακιες ειναι αυτες ειπαμε φοβουνται αλλα μη το γαμαμε κιολας το θεμα
 

miloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.315
Κριτικές
4
Like
1.459
Πόντοι
216
Τι λες ρε φιλε τωρα? Σου πηρε τη ταυτοτητα και την εβγαλε φωτογραφια ? Δε παμε καλα. Επρεπε να κανεις σκηνη και να φυγεις τους αφησες και λεφτα, οι μαλακισμενες.Τι μαλακιες ειναι αυτες ειπαμε φοβουνται αλλα μη το γαμαμε κιολας το θεμα
Εντάξει είπαμε οτι φοβούνται αλλά όχι και φωτογραφία, εμένα η Άρτεμις μου είχε ζητήσει όταν ήταν στην Βασιλής Όλγας να της δείξω από μακρυά μόνο, για να δει αν είναι πολιτική ή αστυνομική. Της έδειξα απο μακρυά κατάλαβε ότι είναι πολιτική και πέρασα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: NIK A

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.952
Κριτικές
2
Like
5.943
Πόντοι
1.056
στο τηλέφωνο μου είπαν μόνο με ραντεβού. δεν είχαν κενό την ώρα που κάλεσα. τόση επιτυχία ο φραπές;
Μετά πήρα τηλ. στο angels. πέρασα με την φαίη, μόνη της ήταν. μαυρισμένη με ένα τούμπανο στήθος, σαν φυσικό -καθόλου σκληρό. το full πρόγραμμα στα 80€. όση ώρα ήταν στο δωμάτιο έβγαζε μια βιασύνη, στο μασάζ, στο σεξ -με άγχωσε.
στο σαλόνι μου έκανε ένα σκηνικό:
-έχεις ξανάρθει;
-που βρήκες το τηλέφωνο;
-που δουλεύεις;
-έχεις ταυτότητα -δείχνω την ταυτότητα
-έχεις δίπλωμα;
-θέλεις κάτι να πιεις; -παίρνει την ταυτότητα και πάει στην κουζίνα να μου φέρει νερό
-της λέω φέρε την ταυτότητα.
-μου λέει τώρα έρχομαι.
σίγουρα έβγαλε φωτο με το κινητό της. παίζει να βρεθώ στα μανταλάκια χρεωμένος.
έπρεπε να φύγω, αλλά ήμουν αρκετά φορτωμένος.

Μήπως να παίρνουμε μαζί μας Ε9, μισθωτήριο ή βεβαίωση εργοδότη;
 
  • Like
Αντιδράσεις: NIK A

patigos

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2019
Μηνύματα
7
Like
2
Πόντοι
0
Παιδιά μήπως γνωρίζει κάποιος αν η περιβοητη μαγκυ έχει ανοίξει κάπυ δυτικά;
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
478
Πόντοι
36
Για τον φίλο μας που του φωτογράφισε την ταυτότητα η μασατζού, παιδιά, σε στιγμές καύλας δε μπορείς να σκεφτείς λογικά. Συνήθως στα μασατζίδικα πηγαίνουμε για να τονωθούμε ψυχολογικά. Έχει συμβεί πολλές φορές η μασατζού να είναι αγενής, προσβλητική, κρύα, άοσμη και άγευστη. Εμείς αντί να φύγουμε, λόγω της κακής ψυχολογίας στην οποία βρισκόμαστε τη συγκεκριμένη μέρα και δεν έχουμε τα σωστά αντανακλαστικά, μένουμε και υπομένουμε. Κάπως έτσι έγινε και στον φίλο που όχι μόνο δε διαμαρτυρήθηκε για την ταυτότητα αλλά μπήκε στο δωμάτιο δεν πέρασε καλά, πλήρωσε και έφυγε.
Έχω υπάρξει σε θέση ανάλογη, όχι με ταυτότητα ευτυχώς, αλλά και σε θέση να "μυριστώ" ότι θα περάσω χάλια, να προφασιστώ δουλειά και να την κάνω.
 

wolfgar

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
129
Like
260
Πόντοι
21
Συγνώμη κιόλας αλλά ούτε καν να προφασιστεις...πολύ απλά ξενερώνεις λες ένα ξερό ευχαριστώ και φεύγεις...κι αν κάνει τον κόπο να ρωτήσει της την λες κι από πάνω... υπηρεσία είναι παιδιά αν όσες μας την προσφέρουν είναι γενικά όπως πρέπει συνεχίζεις...αλλιώς αποχωρεί κύριος...όχι τίποτα άλλο μπας και την ψαχουλευτουν
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
478
Πόντοι
36
Συγνώμη κιόλας αλλά ούτε καν να προφασιστεις...πολύ απλά ξενερώνεις λες ένα ξερό ευχαριστώ και φεύγεις...κι αν κάνει τον κόπο να ρωτήσει της την λες κι από πάνω... υπηρεσία είναι παιδιά αν όσες μας την προσφέρουν είναι γενικά όπως πρέπει συνεχίζεις...αλλιώς αποχωρεί κύριος...όχι τίποτα άλλο μπας και την ψαχουλευτουν
Εγώ προφασίστηκα γιατί είχα μπει στο δωμάτιο και μετάνοιωσα λίγο πριν μπει μέσα η κοπέλα. Κάτι έπρεπε να πω σαν δικαιολογία...
 

bullet73

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
428
Like
29
Πόντοι
1
Καλησπέρα στο forum. Είμαι ο ένας από τους πελάτες την ώρα του πεσιματος. Μαντεψτε τον οίκο και την κορασίδα ταρζαν αρχικά.
 
καλησπέρα παιδιά θεωρό οτι μιλάω εκ μέρος πωλών με την ερώτηση μου όποτε αν θέλει ο φίλος ας απαντήσει για το πια ήταν η έκβαση με την αστυνομία και αν έχει συνεχια το θέμα .
 

wolfgar

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
129
Like
260
Πόντοι
21
Ναι κατάλαβα πως το λες και καλά έκανες...αν σηκώνει ευγένεια φεύγεις με ωραίο τρόπο ..εδώ μιλάμε για προκλήσεις...ακούς εκεί ταυτότητα...η προσωπικά δεδομένα...δεν πάμε καλά... διακριτικά κι εχεμυθα...μόνο να χάσουμε έχουμε παιδιά...
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
478
Πόντοι
36
Ναι κατάλαβα πως το λες και καλά έκανες...αν σηκώνει ευγένεια φεύγεις με ωραίο τρόπο ..εδώ μιλάμε για προκλήσεις...ακούς εκεί ταυτότητα...η προσωπικά δεδομένα...δεν πάμε καλά... διακριτικά κι εχεμυθα...μόνο να χάσουμε έχουμε παιδιά...
Εγώ γενικώς δεν πάω πλέον. Πολύ σπάνια και μόνο σε κοπέλες με ευγένεια και χαμόγελο που ξέρω ότι θα περάσω σίγουρα καλά. Νευράκια, μουτράκια και ύφος 100 καρδιναλίων να κάνουν στο γκόμενό τους, όχι σε μένα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom