Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 44 άτομα (11 μέλη και 33 επισκέπτες)

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.294
Like
791
Πόντοι
96
Πότε έγινε το πέσιμο συνάδελφε? Πήρα τηλέφωνο εχθές (Τρίτη) το μεσημέρι και μου είπε ότι είναι ανοιχτά και στο μαγαζί είχε τη Σάντρα την Ιωάννα και τη Ντιάνα (καινούρια). Ψέματα μου είπε?
 
Εγγρ.
15 Φεβ 2006
Μηνύματα
185
Like
566
Πόντοι
81
Οτι πιο ακομψο, χαζο και μη αξιοπρεπες έκανες έκανες φιλε που την χαιρέτησες.
Φαντάσου το ανάποδο;
Να ησουν με την γυναικα/συντροφο/παιδί σου και να σε χαιρετούσε αυτή!
Παραβίασες τον πρωτο και απαραβατο κανόνα του παιχνιδιού.
Τετοιες χοντράδες κάνετε μερικοί και σας συμπεριφέρονται ανάλογα....

όταν έρχεσαι πρόσωπο με πρόσωπο δεν μπορείς να μην πεις ένα σκέτο γεια....
κάποιον άνθρωπο μπορεί να τον γνωρίζεις οπουδήποτε αν μια κοπέλα με χαιρετίσει και είναι η οικογένεια  μπροστά μπορείς να πεις πολλά..... την ξέρω από την δουλειά.......κτλ
εσενα ποτε δεν έτυχε να βρεις κάποια γνωστή που δεν την γνωρίζει η γυναικά σου και να σε χαιρετίσει ??????
λοιπόν ήταν και η γυναικά μου εκεί και με είδε ενα γεια είπα ούτε την ρώτησα πως πάνε τα γαμήσια ούτε πόσους έφαγε σήμερα
ηρεμήστε λίγο ζούμε το 2019 σε μια πόλη 1.000.000 κατοίκων μπορούμε να γνωρίζουμε τον, την οποιαδήποτε
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
2.013
Κριτικές
51
Like
6.293
Πόντοι
7.636
Πότε έγινε το πέσιμο συνάδελφε? Πήρα τηλέφωνο εχθές (Τρίτη) το μεσημέρι και μου είπε ότι είναι ανοιχτά και στο μαγαζί είχε τη Σάντρα την Ιωάννα και τη Ντιάνα (καινούρια). Ψέματα μου είπε?

Τι ώρα πήρες εσύ αδερφέ?
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.294
Like
791
Πόντοι
96
Πρέπει να ήταν πριν τις 12 που πήρα.
Μου είπε ότι η Σάντρα είχε κλεισμένα ραντεβού το πρωί και για αυτό δεν πήγα. Πάλι καλά!
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
όταν έρχεσαι πρόσωπο με πρόσωπο δεν μπορείς να μην πεις ένα σκέτο γεια....
κάποιον άνθρωπο μπορεί να τον γνωρίζεις οπουδήποτε αν μια κοπέλα με χαιρετίσει και είναι η οικογένεια  μπροστά μπορείς να πεις πολλά..... την ξέρω από την δουλειά.......κτλ
εσενα ποτε δεν έτυχε να βρεις κάποια γνωστή που δεν την γνωρίζει η γυναικά σου και να σε χαιρετίσει ??????
λοιπόν ήταν και η γυναικά μου εκεί και με είδε ενα γεια είπα ούτε την ρώτησα πως πάνε τα γαμήσια ούτε πόσους έφαγε σήμερα
ηρεμήστε λίγο ζούμε το 2019 σε μια πόλη 1.000.000 κατοίκων μπορούμε να γνωρίζουμε τον, την οποιαδήποτε
Εσυ συνέχισε να χαιρετάς τα εργαζόμενα κορίτσια και την επόμενη φορά που θα συνοδεύεις την γυναίκα/συντροφό σου, όταν σε καλησπερίσει κάποια με χειλικά σιλικονάτα γεμάτη τατου , εξήγησε οτι ζεις σε μια πολη 10000000.
Φιλική συμβουλή είναι, κρίνε μόνος σου.
 

gregory7769

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2019
Μηνύματα
53
Κριτικές
1
Like
60
Πόντοι
0
Σε ότι αφορά το σχόλιο για τη Νίκη στο RELAX SPA, δεν θα ξαναπροτιμηθει διότι ζητάει ένα σωρό χρήματα.. .στην αρχή δεν δέχεται, αλλά μετά από 10 λεπτά μασάζ αν ανοίξεις το πορτοφόλι είναι δεκτική..μόνο που στο δώρο των 20 ευρώ για εκτόνωση είπε ότι "είναι λίγα, άλλοι της δίνουν 40 και ότι είμαι τσιγκούνης"....όποτε είναι Ρία νούμερο 2...μαυρίσετε την την Αλβανιδα
 
Εγγρ.
6 Νοε 2014
Μηνύματα
75
Like
12
Πόντοι
0
Καλημέρα,γνωρίζει κανείς που είναι η Βόννη από το ζεσι σπα?είναι γνωστό μασαζοκοριτσο που γυρνάει η απλά τη χάσαμε?
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
  • Like
Αντιδράσεις: thesp

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
478
Πόντοι
36
Παιδιά, είναι δυνατόν για όνομα, ακόμα και ψεύτικο, να διαλέξει κανείς το Βόννη; Δεν υπάρχει κάτι τέτοιο σε γυναικείο όνομα. Υβόννη πολύ ευχαρίστως αλλά Βόννη, μόνο πόλη της Γερμανίας...
Είπαμε να έχουν ονόματα φασόν αλλά όχι κι έτσι... :happy:
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
2.013
Κριτικές
51
Like
6.293
Πόντοι
7.636
υπάρχει κάποιο νέο για το συμβάν που αναφέρθηκε χθες, σχετικά με το πέσιμο στο Ίδρυμα?
 

NIK A

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
210
Like
520
Πόντοι
81
υπάρχει κάποιο νέο για το συμβάν που αναφέρθηκε χθες, σχετικά με το πέσιμο στο Ίδρυμα?
Κλειστο τηλεφωνο φιλε μου. Λογικα θα το ανοιξει μεσα στις μερες και θα δουλευει πολυ κλειστα και μετα θα βρει αλλο χωρο οπως εκανε οταν της τη πεφτανε κ παλια
 
Εγγρ.
6 Νοε 2014
Μηνύματα
75
Like
12
Πόντοι
0
Παιδιά, είναι δυνατόν για όνομα, ακόμα και ψεύτικο, να διαλέξει κανείς το Βόννη; Δεν υπάρχει κάτι τέτοιο σε γυναικείο όνομα. Υβόννη πολύ ευχαρίστως αλλά Βόννη, μόνο πόλη της Γερμανίας...
Είπαμε να έχουν ονόματα φασόν αλλά όχι κι έτσι... :happy:
κ εγώ το ίδιο αναρωτήθηκα...τι να πεις.
 

miloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.315
Κριτικές
4
Like
1.459
Πόντοι
216
Και ο τύπος στην υποδοχή έχει ψευδώνυμο "Ακίνδυνος Ξεσφίγγης"
 
Εγγρ.
21 Ιουλ 2019
Μηνύματα
31
Like
36
Πόντοι
0
Οτι να ναι ειναι αυτο το ζεσι.. απο πολλες αποψεις.. ποιασε απο την διαρρυθμιση την καθαριοτητα τις κοπελες πανω απο ολα το αφεντικο του..Οτι να ναι ομως.. ειναι να πας οταν εχεις ξεμείνει απο χρήματα και θελεις να γαμησεις..κανεις παζαρια σαν να εισαι σε τυρκικο παζαρι και κλεινειςστην τιμη που μπορεις χωρις πολλα ζόρια...
 

nmak81

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2010
Μηνύματα
187
Like
215
Πόντοι
21
Οτι να ναι ειναι αυτο το ζεσι.. απο πολλες αποψεις.. ποιασε απο την διαρρυθμιση την καθαριοτητα τις κοπελες πανω απο ολα το αφεντικο του..Οτι να ναι ομως.. ειναι να πας οταν εχεις ξεμείνει απο χρήματα και θελεις να γαμησεις..κανεις παζαρια σαν να εισαι σε τυρκικο παζαρι και κλεινειςστην τιμη που μπορεις χωρις πολλα ζόρια...
με ποιά κοπέλα πέρασες και τι παζάρι τους έκανες;
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
2.013
Κριτικές
51
Like
6.293
Πόντοι
7.636
Κλειστο τηλεφωνο φιλε μου. Λογικα θα το ανοιξει μεσα στις μερες και θα δουλευει πολυ κλειστα και μετα θα βρει αλλο χωρο οπως εκανε οταν της τη πεφτανε κ παλια

Η Σάσα απο κει μέσα που είναι ρε παιδιά, ποιος ξέρει?

Την χρειάζομαι!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom