Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 45 άτομα (11 μέλη και 34 επισκέπτες)

Professoras

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Ιουλ 2018
Μηνύματα
400
Κριτικές
11
Like
1.034
Πόντοι
1.011
όχι η παίρνεις τηλ να κλείσεις η πας χωρίς ραντεβού με ρίσκο να μη έχει καμία ελεύθερη κ να φύγεις
Ακριβώς έτσι είναι. Αν και όταν πήγα εγώ ήταν όλες διαθέσιμες.
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.075
Κριτικές
1
Like
334
Πόντοι
36
Η Λινα από το zesi spa πως είναι εμφανισιακά? Σκυλί? Στήθος? Ηλικία?
 

championagain79

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2018
Μηνύματα
710
Κριτικές
1
Like
973
Πόντοι
86
Επιβεβαίωση...relax Spa ..Νίκη...επιλεκτική εκτόνωση με συν 20...αλλά δεν θα ξαναπροτιμηθε

Καλημέρα και καλή εβδομάδα.
Θα μπορούσες να γίνεις λίγο πιο αναλυτικός στο "επιλεκτική":
Και, αν θες, στο γιατί της έριξες "μαύρο";
 

secret_lover

Νέο Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2019
Μηνύματα
1
Like
10
Πόντοι
0
Επίσκεψη στη Ροζίτα μέσα στο καλοκαίρι. Την συγκεκριμένη κυρία αν την επέλεγε κανείς, αυτό σίγουρα δεν θα ήταν για την εμφάνιση της αλλά για την ευγενική της συμπεριφορά και για τις οικονομικές και έντιμες υπηρεσίες που παρέχει. Συνοπτικά εκεί θα λάβει κανείς, εκτόνωση χωρίς πίεση χρόνου με ελάχιστα χρήματα από μια ευχάριστη, ευτραφή, πρόθυμη να εξυπηρετήσει τον πελάτη, καθόλου θηλυκή κυρία, σε ένα στενό στρώμα στο πάτωμα, σε δωμάτιο με παλιά επίπλωση και χωρίς κλιματισμό και την Ροζίτα, χωρίς να το επιθυμείς, να σε ακουμπάει με τα πόδια της και να ιδρώνετε και οι δύο από αυτήν την επαφή. Μετά την ολοκλήρωση των ευχάριστων υπηρεσιών της, ένιωθα την ανάγκη να αποχωρήσω ταχέως. Τελικά μπορεί να χάρηκα που ξόδεψα ελάχιστα χρήματα αλλά κατά την έξοδο μου από το "κατάστημα" είπα στον εαυτό μου, ότι αυτός ο χώρος μάλλον δεν μου ταιριάζει και δεν θα επιστρέψω ξανά....       
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Πρώτο μήνυμα με ενημέρωσή σωστός ο παίχτης

Οχι όπως κάνουν άλλοι μπαίνουν κ μόνο ρωτάνε
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
2.013
Κριτικές
51
Like
6.293
Πόντοι
7.636
Κάνα καλό μουνί για χώσιμο υπάρχει ρε μάγκες?
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
Σημερα ειπα να κανω ενα μικρο διάλυμα αναμεσα στα μπανια και επελεξα το Βανα σπα.Επισκεψη γύρω στις 1 το μεσημερι και ηταν παρουσες 4 κοπελες.Η Θεωνη η Ευα η Λενα η Χριστινα και μια αλλη νεαρη αδυνατη μελαχροινη τις οποιας δεν γνωρίζω το ονομα.ΠΕΡΑΣΜΑ ΜΕ ΤΗΝ θΕΩΝΗ που σε κερδιζει αμέσως με το χαμογελο της την καλη της διαθεση και με την ολη της παρουσια.Για οσους δεν την ξερουν η Θεωνη ειναι μια όμορφη ψιλή γυναικα με πιασηματα και σφιχτό σωμα.Καλο μασαζ και πολυ καλη εκτόνωση χαλαρη και ευχαριστη κουβεντα.Εχει γινει πλεον στανταρακι για μενα.       
 

nmak81

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2010
Μηνύματα
187
Like
215
Πόντοι
21
Επίσκεψη στη Ροζίτα μέσα στο καλοκαίρι. Την συγκεκριμένη κυρία αν την επέλεγε κανείς, αυτό σίγουρα δεν θα ήταν για την εμφάνιση της αλλά για την ευγενική της συμπεριφορά και για τις οικονομικές και έντιμες υπηρεσίες που παρέχει. Συνοπτικά εκεί θα λάβει κανείς, εκτόνωση χωρίς πίεση χρόνου με ελάχιστα χρήματα από μια ευχάριστη, ευτραφή, πρόθυμη να εξυπηρετήσει τον πελάτη, καθόλου θηλυκή κυρία, σε ένα στενό στρώμα στο πάτωμα, σε δωμάτιο με παλιά επίπλωση και χωρίς κλιματισμό και την Ροζίτα, χωρίς να το επιθυμείς, να σε ακουμπάει με τα πόδια της και να ιδρώνετε και οι δύο από αυτήν την επαφή. Μετά την ολοκλήρωση των ευχάριστων υπηρεσιών της, ένιωθα την ανάγκη να αποχωρήσω ταχέως. Τελικά μπορεί να χάρηκα που ξόδεψα ελάχιστα χρήματα αλλά κατά την έξοδο μου από το "κατάστημα" είπα στον εαυτό μου, ότι αυτός ο χώρος μάλλον δεν μου ταιριάζει και δεν θα επιστρέψω ξανά....     
και για μένα ήταν <τρομακτική> η εικόνα όταν έβγαλε το φόρεμα. τα 30 ευρώ που έδωσα στον κουβά.
 

Passenger1980

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2017
Μηνύματα
66
Like
56
Πόντοι
0
Πρόσφατες επισκέψεις:
- Venus, Ελένη: 47 ετών, φαίνεται πολύ νεότερη, με 30 ευρώ μασάζ και με επιλπέον 50 κάνει αρκετά έξτρα πλην σεξ. Πολύ ευχάριστη επικοινωνία
- Venus, Άννα: ευχάριστη κουβέντα, καλό μασάζ, ανοιχτή σε διάφορα πλην στοματικού και σεξ
- Ελίτ, Κων. Καραμανλή: Βανέσσα και Μόνικα, και οι δύο πολύ ωραίες και καλά κορμιά. Ωστόσο φοράνε την στολή του μαγαζιού που δεν επιτρέπει πολλά
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
2.013
Κριτικές
51
Like
6.293
Πόντοι
7.636
Πρόσφατες επισκέψεις:
- Venus, Ελένη: 47 ετών, φαίνεται πολύ νεότερη, με 30 ευρώ μασάζ και με επιλπέον 50 κάνει αρκετά έξτρα πλην σεξ. Πολύ ευχάριστη επικοινωνία
- Venus, Άννα: ευχάριστη κουβέντα, καλό μασάζ, ανοιχτή σε διάφορα πλην στοματικού και σεξ
- Ελίτ, Κων. Καραμανλή: Βανέσσα και Μόνικα, και οι δύο πολύ ωραίες και καλά κορμιά. Ωστόσο φοράνε την στολή του μαγαζιού που δεν επιτρέπει πολλά

Ωραίος!!
 

betonmane

Νέο Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2019
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλημερα.επειδη ειμαι καινουργιος στην παρεα και δεν μπορω να στειλω pm οποιος θελει ας μου στειλει και εμενα το τηλ της Ροζιτας
 

Professoras

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Ιουλ 2018
Μηνύματα
400
Κριτικές
11
Like
1.034
Πόντοι
1.011
Πρόσφατες επισκέψεις:
- Venus, Ελένη: 47 ετών, φαίνεται πολύ νεότερη, με 30 ευρώ μασάζ και με επιλπέον 50 κάνει αρκετά έξτρα πλην σεξ. Πολύ ευχάριστη επικοινωνία
- Venus, Άννα: ευχάριστη κουβέντα, καλό μασάζ, ανοιχτή σε διάφορα πλην στοματικού και σεξ
- Ελίτ, Κων. Καραμανλή: Βανέσσα και Μόνικα, και οι δύο πολύ ωραίες και καλά κορμιά. Ωστόσο φοράνε την στολή του μαγαζιού που δεν επιτρέπει πολλά
Μπορείς να μας πεις τι έξτρα είναι αυτά που τα κοστολογεί με +50€;;
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.952
Κριτικές
2
Like
5.943
Πόντοι
1.056
καλημέρα Σου συναγωνιστές Θέλω να κάνω μία πρόταση Δεν ξέρω κατά πόσο μπορεί χωρίς την έγκριση του μαγαζιού να πραγματοποιηθεί.
προτείνω λοιπόν να μπουν τα μαγαζιά τα οποία στη Θεσσαλονίκη δεν είναι μεγάλα στον αριθμό Στις κριτικές του site Χωρίς διευθύνσεις και τηλέφωνα απλώς να υπάρχουν σαν εγγραφές  Βάνα,  Venus, Ζέση, Crystal και τα λοιπά
διότι μέσα από το φόρουμ αυτό λόγω πληθώρας μηνυμάτων αντιπαραθέσεων χανουμε  το ζουμί της υπόθεσης όχι μόνο εμείς αλλά και  οι καινούργοι που μπαίνω στο site και δεν μπορούμε να ξεχωρίσουμε ποια είναι τα άσπρα και ποια τα μαύρα σε αυτό το χώρο ποια προσφέρουν σωστές υπηρεσίες ποια όχι και ποιες κοπέλες σε χαϊδεύω για να σου πάρουν τα λεφτά και ποιος πραγματικά προσφέρουν τις υπηρεσίες για τις οποίες πληρώνεις .

Συμφωνώ απόλυτα,
χρειάζεται να απευθυνθούμε σε κάποιο διαχειριστή με προσωπικό μήνυμα ή θα το δρομολογήσουν (αν το κρίνουν απαραίτητο);
 

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
665
Like
1.008
Πόντοι
206
[video]http://www.thestival.gr/society/police/item/472902-thessaloniki-ekdidomeni-bgike-ston-fotagogo-gia-na-diafygei-apo-astynomiko-elegxo-foto#.XWUuC8buAqE.facebook[/video]
Ποιο είναι ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom