Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (3 μέλη και 21 επισκέπτες)

ntines85

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
Συναγωνιστές ας μου στείλει κάποιος ένα pm που μπορώ να βρω κάτι αξιόλογο..θα είμαι την τετάρτη θεσσαλονικη..
 

giannis_alefragkis

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2015
Μηνύματα
264
Like
311
Πόντοι
21
Ρε συναγωνιστές όντως ισχύει αυτό με το καινούριο ρεπερτόριο της Κατερίνας στην Αρετσου?
 

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.054
Like
359
Πόντοι
36
Μ αρεσει που αφησατε ολοι την Ροζίτα και ασχολειστε με την Κατερινα

Εχετε πολύ πλακα.....

Σα τα πρόβατα....ότι θελουν μας κανουνε
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Η Μαριάννα υπολειτουργεί ακόμα από τις 10 που έκλεισε δε λέει να επανέλθει Γιάννα κ Σοφία στις επάλξεις
 

Biseswar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2019
Μηνύματα
219
Κριτικές
4
Like
693
Πόντοι
361
Παιδιά μην γράφετε παπαριες περί ουρολαγνειας για την μιλφ της Καλαμαριας. Ειδικότερα όταν τα βλέπω από άτομα με 0 μηνύματα και όσο ξέρω την τυπισσα, θα έφαγαν κανένα άκυρο και θα βγάζουν μούφες. Όταν για τις πίπες δήθεν της Θεωνης στο Βάνα.

Όχι τίποτα άλλο αλλά και τις άλλες φορές που είχαν βγάλει φήμες για έξτρα υπηρεσίες από την Κατερίνα-Αρετσού έκοψε και αυτά που έκανε για ένα διάστημα.
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
959
Κριτικές
52
Like
2.557
Πόντοι
2.480
Μ αρεσει που αφησατε ολοι την Ροζίτα και ασχολειστε με την Κατερινα

Εχετε πολύ πλακα.....

Σα τα πρόβατα....ότι θελουν μας κανουνε


Πόσο δίκιο εχεις ρε φιλε. .  
Εγώ πάλι απορώ με τα milf της Αθήνας.  Δε διαβάζουν το bou..?
Αμα σκάσουν μύτη εδώ για 10 μερες θα πάρουν αυτοκίνητο φευγοντας.  
Κατι Νάντιες κατι Κατερίνες η Σόνια η άλλη η Βουλγάρα με τα kinky και τόσες άλλες.  Δε βλέπουν το συστημα Ρέμου Βέρτη Αργυρού κλπ.  
Δέκα εμφανίσεις στη φτωχομάνα και κονομήσανε.  
Άντε κορίτσια.  Πάρτε τον ανήφορο.  Μονο η Χατζή ερχετε και δε κλείνει μπούτι.  
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
959
Κριτικές
52
Like
2.557
Πόντοι
2.480
Παιδιά μην γράφετε παπαριες περί ουρολαγνειας για την μιλφ της Καλαμαριας. Ειδικότερα όταν τα βλέπω από άτομα με 0 μηνύματα και όσο ξέρω την τυπισσα, θα έφαγαν κανένα άκυρο και θα βγάζουν μούφες. Όταν για τις πίπες δήθεν της Θεωνης στο Βάνα.

Όχι τίποτα άλλο αλλά και τις άλλες φορές που είχαν βγάλει φήμες για έξτρα υπηρεσίες από την Κατερίνα-Αρετσού έκοψε και αυτά που έκανε για ένα διάστημα.

Τεράστια απώλεια πράγματι. 
 

Biseswar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2019
Μηνύματα
219
Κριτικές
4
Like
693
Πόντοι
361
Τεράστια απώλεια πράγματι. 

Κοιτά τεράστια απώλεια φυσικά και δεν είναι αλλά αυτό γυρίζει μπούμερανγκ μεταξύ μας. Το φόρουμ είναι για να βοηθάει ο ένας τον άλλον. Εάν κάποιος πάει και δεν περάσει καλά ή απογοητευτεί, τότε ας την κράξει. Εάν γράψει για έξτρα, θα πάνε όλοι θα χάσουν τσάμπα λεφτά και δεν θα κάνουν και τίποτα
 

zakthes

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
520
Like
476
Πόντοι
26
Κοιτά τεράστια απώλεια φυσικά και δεν είναι αλλά αυτό γυρίζει μπούμερανγκ μεταξύ μας. Το φόρουμ είναι για να βοηθάει ο ένας τον άλλον. Εάν κάποιος πάει και δεν περάσει καλά ή απογοητευτεί, τότε ας την κράξει. Εάν γράψει για έξτρα, θα πάνε όλοι θα χάσουν τσάμπα λεφτά και δεν θα κάνουν και τίποτα
Ενας γνωστος μαλακας τα γραφει αυτα που εχει αλλαξει 20 λογαριασμους αλλα ο τροπος γραφης του τον προδιδει. Δεν καταλαβαινει οτι κανει κακο στους υπολοιπους μονο κ μονο επειδη δεν του ικανοποιουν τα βιτσια του
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
Ακριβώς όπως το είπες, όσο έκαναν πίπες η Θεώνη, η Μαγγυ και η Εμυ η χοντρούλα, οσο έκανε σεξ η Βαλια, οσο έκανε γλυ….νι η Αννα η πετιτ.
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
959
Κριτικές
52
Like
2.557
Πόντοι
2.480
Δε ξερω ποιος ειναι αυτός που αλλάζει τα νικ και τι προβλημα μπορεί να εχει με οποιαδήποτε.  Εγω ξερω οτι μολις εμφανίστηκε εδω η καλαμαριώτισα πρόσφερε μασάζ και μονο σε μερικούς extra . Λέγανε διάφοροι για χειρομάλαξη τρώγαμε πορτα οι υπόλοιποι.    Λέγανε διάφοροι για ισπανικά ζητούσαμε και εμεις και τρώγαμε δεύτερη πορτα.  Στη τελική είχαν δίκιο.  Γιατι πλέον δεν αποτελεί επτασφράγιστο μυστικό η μαλακια και το ισπανικό.  Άρα.......
Ο νοών νοείτο.
Προσεχώς και πίπες με το καλό εύχομαι.  Μεχρι το 2020 θα τη ξετρυπήσει και κανένας μερακλής.
Εδώ θα ειμαστε και θα τα λέμε. 
Υπομονή.......
 

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.054
Like
359
Πόντοι
36
Δε ξερω ποιος ειναι αυτός που αλλάζει τα νικ και τι προβλημα μπορεί να εχει με οποιαδήποτε.  Εγω ξερω οτι μολις εμφανίστηκε εδω η καλαμαριώτισα πρόσφερε μασάζ και μονο σε μερικούς extra . Λέγανε διάφοροι για χειρομάλαξη τρώγαμε πορτα οι υπόλοιποι.    Λέγανε διάφοροι για ισπανικά ζητούσαμε και εμεις και τρώγαμε δεύτερη πορτα.  Στη τελική είχαν δίκιο.  Γιατι πλέον δεν αποτελεί επτασφράγιστο μυστικό η μαλακια και το ισπανικό.  Άρα.......
Ο νοών νοείτο.
Προσεχώς και πίπες με το καλό εύχομαι.  Μεχρι το 2020 θα τη ξετρυπήσει και κανένας μερακλής.
Εδώ θα ειμαστε και θα τα λέμε. 
Υπομονή.......

Κοιτα αν εισαι κυριος στη συμπεριφορα σου ξερεις να της φερθεις και να εχεις υπομονη μπορεις πολλα να πετυχεις με την οποιαδηποτε, ακομα και μ αυτες που ουτε παει το μυαλο σου. Απλα μερικοι δε θελουν να πανε μια και δυο φορες ισως και παραπανω. θελουν να πηδηξουν με την πρωτη. Ας πανε σε μπουρδελα τοτε
 

BabisGR92

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2018
Μηνύματα
16
Κριτικές
1
Like
31
Πόντοι
0
Παιδιά για νέο στο σπορ τι θα προτείνατε για μασάζ με φραπέ ;
 

ChitGK

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
64
Like
6
Πόντοι
0
Συνάδελφοι η Μαγκυ ξανάνοιξε;;;
 

Biseswar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2019
Μηνύματα
219
Κριτικές
4
Like
693
Πόντοι
361
Εγώ δεν θα ρωτήσω για την Μαγκυ, αλλά θα ρωτήσω για Εβιτα. Άνοιξε αλλού; Ξέρεις κανεις εάν λειτουργήσει με το ίδιο τηλέφωνο ή με αλλο;

Το κρυσταλ λειτουργεί ή σταμάτησαν οι συνάδελφοι και συναγωνιστές που ήταν λαλίστατοι τις πρώτες μέρες;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom