Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 31 άτομα (4 μέλη και 27 επισκέπτες)

Den Mar

Νέο Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2019
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Επαναλαμβανω αν μπορει καποιος να στειλιε σε ΡΜ το τηλ. της Ροζιτας. Ευαχαριστω
 

asdfbox

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2019
Μηνύματα
40
Like
24
Πόντοι
0
Καλημερα επειδη καποιος συναγωνιστης μου ζητησε τη γνωμη μου για κατι συγνωμη αλλα δεν μπορω να στειλω ΠΜ επειδη ειμαι καινουργιος ακομα.Οταν μπορεσω θα τον ενημερωσω.
καλησπέρα , αν είναι εύκολο στείλε και σε μένα αυτήν από καλαμαρια, σε ευχαριστώ.
 

Πανοπλος

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2017
Μηνύματα
217
Like
90
Πόντοι
1
Μπράβο το πέτυχες!!!Από εδώ νομίζεις ότι τα στρουμφ μαθαίνουν για τα μαγαζιά ; Απλα ζητάω αν μπορεί κάποιος να βοηθήσει.
Φυσικα το πετυχε ο φιλος εσυ εισαι λαθος ο φιλος εχει πολλα χρονα στη πιατσα και εχει δει πολλα και πρεπει να ειναι νομικος και απο δω αντλους πολλες πληροφοριες και τις αξιοποιουν τα καστρα φιλε απο μεσα πεφτουν
 

thesp

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2018
Μηνύματα
286
Like
130
Πόντοι
1
Μάγκες κ σένα για να κλείσω ραντεβού. Κατερίνα Αρετσού κάποιος φίλος το τηλ
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216

NIK A

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
210
Like
520
Πόντοι
81
Φυσικα το πετυχε ο φιλος εσυ εισαι λαθος ο φιλος εχει πολλα χρονα στη πιατσα και εχει δει πολλα και πρεπει να ειναι νομικος και απο δω αντλους πολλες πληροφοριες και τις αξιοποιουν τα καστρα φιλε απο μεσα πεφτουν
Θα συμφωνησω απολυτα φιλε για τα στρουμφ. Γνωστη μας π δουλευε σε μασαζ γνωστο δε θελω να πω ονομα πιασανε τα στρουμφ τα κορασια και τους εσειχναν μια μια τις φωτοτυπιες με συζητησεις απο εδω μεσα και προσωπικα μυνηματα μας που ζητουσαν πληροφοριες και χαρες για να μπουν!!!Οποτε το νου μας. Και ειδηκα κατι καινουργιοι που θελουν πριβε με το καλημερα
 

thesp

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2018
Μηνύματα
286
Like
130
Πόντοι
1
Το τηλ της Κατερίνας λαμπρουκακη το έχει κανένα φίλος ;;
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
959
Κριτικές
52
Like
2.557
Πόντοι
2.480
Ειναι πολλές φορές που δε μετράει ακριβώς η όψη και η σωματοδομή αλλα οι υπηρρεσιες και η χημεία. 
Ετσι και αλλιως μετά την εξπερματωση όλα  ίδια είναι. 
Στο πριν και διαδικασία ειναι η ουσία.
Κατερίνα καλαμαρια λοιπον.  Τυπάρα και ωραίο ατομο. Οχι όμορφη τα είπαμε αυτά.  Μασάζ ξέρει και το κανει χωρις εκπτώσεις.  Αν έχετε κάποια ιδιαίτερη επιθυμία ή ανάγκη στο μασάζ θα πραγματοποιηθεί. 
Σεξ δε παιζει με τη καμία. Ουτε καν πίπα. ΠΟΤΕ.
Ωραία χειρομάλαξη και μπόνους ισπανικό. 
Μεχρι εκεί.  30 + 20.  Η επιλογή δική σας. 
Ροζιτα. Διάφορες παράξενες τεχνικές για τον πούτσο κυρίως που πραγματικά απογειώνουν το χύσιμο. Best το Ταντρικό.  Θα λερώσετε το ταβάνι. 
Τρίβει τη μουναρα της στα πόδια σας χαμηλά για να χύσει και αυτη αλλα μεχρι εκει. Τιποτα παρά πάνω ευτυχώς. 
Βυζια στη διάθεση σας να τα κανετε οτι θέλετε. 
Κόστος απο 10-25€. Αναλόγως με το χρονο και την υπηρεσία. 
Η πρώτη εικόνα αδικεί τη συνέχεια. 

Τίμια κορίτσια εν κατακλείδι και οχι αρμέχτικες μηχανές οπως τελευταία συνηθίζετε στη πόλη μας. 
Προσοχη στη διαχείρηση της πληροφορίας.  Σα τα σημάδια στο ψάρεμα είναι.  Αμα πάτε ολοι δε θα μείνει λέπι.  Χαλαρά......!
 

AIRONAUT

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2015
Μηνύματα
96
Like
156
Πόντοι
0
καλημέρα σε όλος τους λάτρες του masaz και όχι μόνο. μιας και παίζει πολύ η Κατερίνα από καλαμαριά είπα να παραθέσω μια παλιότερη κριτική που είχα κάνει στις 28 Οκτωβρίου του 20016, για να θυμηθούν τα παλιότερα μέλη και να έχουν μια πρώτη άποψη τα πιο καινούρια μέλη η κάποιος από τους παλιότερους που δεν την είχαν διαβάσει για διάφορους λόγους. να προσθέσω μονό από το 2016 μέχρι και τώρα έχουν γίνει κάποιες αλλαγές στο χορό και στα προγράμματα. άλλαξε την διακόσμηση στο δωμάτιο που γίνονται η συνεδρίες ,πρόσθεσε καινούριο μασαζοκρεβατο με τρύπα για να βάζεις μέσα την μουτσούνα σου, επίσης έκανε ανακαίνιση το μπάνιο τις καμιά σχέση με το παλιό που είχε, και πρόσθεσε ένα νέο πρόγραμμα προς όφελος δικό μας. 40 λεπτά masaz 20 euro, και πεομαλαξι άλλα 20 euro αντί για 50. 10 euro πιο λίγο για όσους πάρουνε το πιο φτηνό πρόγραμμα χωρίς να αλλοιώνεται η ποιότητα.....---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------kαλησπέρα στους απανταχού μασάzολάτρες μιας και έκανα την αρχή λέω να μοιραστώ μερικές εμπειρίες - περιπέτειες σε διάφορες κοπέλες που έχω πάει κατά καιρούς προς όφελος και πληροφόρηση των αγαπητών μελών. μεγαλοκοπέλα όνομα Κατερίνα: μετά από ώρες ψαξίματος στις γνωστές διαδικτυακές αγγελίες κατέληξαν σε μία αγγελία που με κίνησε το ενδιαφέρον ήθελα ένα καλό μασάζ για να ξεπιαστεί το κορμάκι μου. οι συνεννόηση στο τηλέφωνο ήταν πολύ εύκολη και η κοπέλα ήταν πολύ ευγενικοί μου έδωσε κάποιες πληροφορίες ότι κάνει χαλαρωτικό ολιστικό μασάζ μου είπε ότι είναι 48 ετών 167 περίπου κανονικό σώμα και δουλεύει μόνη της σε διαμέρισμα στην καλαμαριά.(όχι στούντιο) και η τιμή 30 ευρώ και το ραντεβού κανονίστηκε ο χώρος της στην αιρετού κοντά στις καφετέριες και στην εκκλησία του αγίου Νικολάου. η μεγαλοκοπέλα με υποδέχτηκε με χαμόγελο και πολύ ευγενικά. η ηλικία της πολύ κοντά σε αυτό που μου είπε ίσως και να ήταν 48 αν δεν ήταν 48 ίσως να τονε 50. και μου έκανε εντύπωση το πολύ ωραίο καλοδιατηρημένο κορμί της για την ηλικία της .μέχρι που τη ρώτησα και μου είπε ότι ήταν πιο παλιά  γυμνάστρια .αφού μου είπε τη μασάz κάνει και τι προγράμματα διάλεξα το χαλαρωτικό μασάζ και το ολιστικό. έκανε και κάτι άλλα μασάζ για πόνους και γιά αδυνατίσματα πράγμα που δεν με ενδιέφεραν εμένα, και στο τέλος μου πετάει το παραμύθι ότι άμα θέλω μπορώ να έχω και εκτόνωση με άλλα 20 ευρώ στο τέλος του μασάζ. 30 το μασάζ + 20 εκτόνωση 50 σύνολο και την απάντησα ότι θα την πω στο τέλος της συνεδρίας. έβγαλα τα ρούχα μου πήγα έκανα το μπανάκι μου και ήμουνα έτοιμος να απολαύσω το μασάζ. προς μεγάλη μου έκπληξη με έκανε ένα από τα καλύτερα μασάζ της ζωής μου με έτριβε γύρω στη μιάμιση ώρα ήξερe αρκετές τεχνικές ασχολήθηκε με την πλάτη μου ασχολήθηκε με τα πόδια μου με τα χέρια πραγματικό μασάζ, μου έβαλε και ένα μηχάνημα στην πλάτη που έκανε κάτι σαν δόνηση και ήταν πολύ απολαυστικό ξεπιάστηκα ολόκληρος. ή μασάzοκοπέλα ιδρώνει τη φανέλα ένιωσα σαν θεός πρώτη φορά μου συμβαίνει αυτό με μασάζ. αφού τελείωσε το μασάζ και εγώ ήμουνα σχεδόν παράλυτος από την ευχαρίστηση με ρώτησε αν ήθελα και εκτόνωση και εγώ απάντησα χωρίς να το σκεφτώ φυσικά και θέλω. στα του αγώνα τώρα η κοπέλα έβγαλε τα ρούχα της αμέσως έμεινε μόνο με το βρακάκι της και ξεκίνησε την πεομάλαξη, το στήθος της κοπέλας μεγάλο και σφιχτό η πίσω κίνηση της για 48 χρόνων ήταν απίστευτη, τα οποία στα δίνe όλα απλόχερα να τα πιάσεις και να τα φιλήσεις και να ασχοληθείς μαζί της .όσο ασχολιόταν μ με την πεομάλαξη έκανε τρομερό ισπανικό και ερχόταν ανά διαστήματα πάνω από το πρόσωπό μου και με πετούσε τις βυζομπαλες της για να της γλύψω, ενώ χάιδευα την καλοσχηματισμένη και καλοδιατηρημένη κολάρα της μετά από πολύ ώρα και από πολύ κράτημα δεν άντεξα και πετάχτηκε το υγρό πυρ σπάζοντας το φράγμα του ήχου πάνω στης βυζομπαλαρέs της. η καλύτερη μαλακία που μου έχουν παίξει ποτέ. στα αρνητικά τώρα :η κοπέλα έχει ωραίο κορμί ωραίο στήθος αλλά το πρόσωπό της ήταν αρκετά σπασμένο και την αδικεί αυτό. επίσης δεν γαμιέται και δεν κάνει πίπα με τίποτα  όπως μου είπε. στα θετικά τώρα τρομερό μασάζ και φανταστική πεομάλαξη άνεση χρόνου και δεν βιάζεται. μαζί με την πεομάλαξη έκατσα σχεδόν δύο ώρες το δωράκι που παίρνει η κοπέλα είναι 30 ευρώ το μασάζ + 20 για πεομάλαξη, βέβαια εγώ έχω πάει αρκετές φορές και είναι πιο φθηνά, αλλά πιστεύω αν πάει κάποιος και τοv συμπαθήσει θα περάσει υπέροχα και από τα οικονομικά αλλά και από την απόλαυση, ελπίζω η μάσαζωαθλητές να πήραν μία πρώτη αναλυτική γνώμη η αγγελία της εν λόγω μεγάλομασάzοκοπέλαs Να υγιαίνουμε και να μασαζοχαλαρώνουμε συναθλητές...                                                          
 

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
666
Like
1.008
Πόντοι
206
Καμία καλή πρόταση για μασάζ και έξτρα για σήμερα ....είμαι πιασμενοςςςςς
 
Εγγρ.
14 Μαρ 2019
Μηνύματα
42
Like
16
Πόντοι
0
Διόρθωση στο προηγούμενο μήνυμα μου

Τηλέφωνο από Κατερίνα καλαμάρια εάν μπορεί να μου δώσει κάποιος συνάδελφος !!! Ευχαριστώ πολύ
 

Nikosganos

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2018
Μηνύματα
53
Κριτικές
1
Like
157
Πόντοι
0
Καλησπερα Θα μπορουσε καποιος να στείλει το τηλεφωνο της Ροζιτας για μια επισκεψούλα;;
Ευχαριστώ!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom