Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 31 άτομα (1 μέλη και 30 επισκέπτες)

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
  καλησπερα αλανια υποψιν αυτην την κριτικη την εκανα στις 2 νοεμβρίου του 2016 εκτοτε δεν εχω βρεθει ξανα με την μιλφαρα αυτην πηγαίνετε με δική σας ευθύνη...
Απο αυτα που περιγραφεις προτιμω να παω στην Ροζιτα φαίνεται πιο τιμια επιλογη.
 

lege

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2019
Μηνύματα
26
Like
11
Πόντοι
0
  καλησπερα αλανια υποψιν αυτην την κριτικη την εκανα στις 2 νοεμβρίου του 2016 εκτοτε δεν εχω βρεθει ξανα με την μιλφαρα αυτην πηγαίνετε με δική σας ευθύνη...
υπαρχει παντως καποιο νουμερο η καποια ενεργη αγγελια?
 

AIRONAUT

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2015
Μηνύματα
96
Like
156
Πόντοι
0
καλησπέρα σε όλα τα πορνομασαζοαλάνια. επειδή τώρα τελευταία ακούω για την ροζίτα συνέχεια θα ήθελα να κάνω και εγώ την κριτική μου. λοιπόν η ροζίτα είναι ένα ζουμερό κορίτσι 29 ετών τα έχει τα κιλάκια τις για όσους θέλουν να μάθουν είναι 110 κιλά και ύψος γύρo στο 1.70. έχει γνώσεις από αρκετά είδη masaz τα οποία έχω δοκιμάσει αρκετά από αυτά και έχω μείνει πάρα πολύ ευχαριστημένος. ο χορός τις είναι κοντά στην εκκλησιά του αγίου Νικολάου στην ξηροκρήνη στις εργατικές κατοικίες κοντά, εύκολο parkin και εύκολα προσβάσιμο και με αστικό. το πρώτο πράγμα που θα συναντήσεις με το που άνοιξη την πόρτα θα δεις ένα πολύ όμορφο πρόσωπο σε ένα ζουμερό κορμί ευγενικότατη με πολύ ωραίους τρόπους. το δωμάτιο που γίνετε η συνεδριάσει πεντακάθαρο με όλα τα απαραίτητα λαδάκια και μάλιστα πολύ καλής ποιότητας. επίσης όλο το σπίτι ήταν πεντακάθαρο όπως  το μπάνιο, η κουζίνα, και το σαλόνι, όπως είπα και παραπάνω έχω κάνει αρκετά από τα είδει του masaz από το απλό το αισθησιακό με αποκορύφωση το masaz πέους. ι τιμές που έχει για τα masaz που κάνει είναι απίστευτα φτηνές χωρίς να αλλοιώνετε η ποιότητα. λοιπόν το masaz πέους χωρίς να "υποβαθμίσω" τα άλλα τα masaz είναι το καλύτερο τις και αυτό που μας ενδιαφέρει σχεδόν όλους εδώ μέσα. η ζουμερή ροζίτα τα έχει όλα x lartge έχει μπουταρες βυζάρες έχει κολάρα. και μου έκανε εντύπωση το σφιχτό τις κορμί και η όμορφη επιδερμίδα τις παρόλο τα κιλάκια που έχει. (εντάξει ασχολείται με το masaz είναι αισθητικός αλίμονο αν δεν πρόσεχε το δέρμα τις.) λοιπόν στα του αγώνα τώρα με το που βγάλεις τα ρούχα σου και ξαπλώσεις πετάει έχω τις βιζοτορπιλες. ξαπλώνει και αυτή και αρχίζει το χάιδεμα σε όλο το κορμί σου μέχρι να ξυπνήσει το γεννητικό όργανο. αν θέλεις μπορείς να πάρεις το πρόγραμμα τις 1ας ώρας η το πρόγραμμα τον 2 όρον για καλύτερη απολαύσει. ασχολείται αρκετά με το καυλί σου μιας και σου κάνει το masaz πέους με όμορφες μαλάξεις καυλοτικες στριφογυρίσει με τα δάκτυλα τις πάνω στο κατακόκκινο κεφαλάκι, και κάνει παλινδρομικές κινήσεις απαλές πάνω κάτω η οποίες είναι πολύ καυλοτικες και σε ανεβάζουν πολύ. κατά διαστήματα δίνει κάποια φιλία στο σώμα σου σε γλείφει ολόκληρο δηλαδή και σε βάζει τις βυζάρες πάνω στο καυλί σου. φυσικά μπορείς να τα πιάσει να τα ζουλίξεις και να τα κάνεις ότι θέλεις είναι τεράστια και με μεγάλες ζουμερές ρόγες. για να μην τα πολυλογώ το masaz πέους ειναι μια πρωτοκλασάτη μαλακία με μπόνους ισπανικό και πολλά φιλία. λοιπόν αυτά ήταν τα θετικά τα αρνητικά λοιπόν όχι για όλους βέβαια εγώ είμαι ευχαριστημένος με αυτό που περνώ με τα λεφτά που θα δώσω, από το να τα έδινα σε άλλες ψηλομύτες  που θα πλήρωνα το τετραπλάσιο γιατί όπως λέει και ο λαός μια πετυχημένη μαλακία είναι καλύτερη και από το γαμήσει.τα αρνητικά λιπών είνα.ι δεν κάνει τσιμπούκι το είχε ξεκαθαρίσει άπω την αρχή κάτι ψιλοπερασματα με τα χείλι τις κάνει μονό κοντά στο καυλί μέχρι εκεί. δεν κάνει sex δεν κάνει ανωμαλίες η κοπέλα είναι γεματούλα αυτό επαναλάβανo για μένα δεν είναι αρνητικό μιας και μου αρέσουν αυτά τα κυβικά μέχρι εδώ τα αρνητικά. η ροζίτα είναι ένα "συμπαθητικό" πλάσμα όποτε πηγαίνω περνάω πάρα πολύ όμορφα γιατί είναι και καλό παιδί και πεντακάθαρο, και βάζει κάτω πάρα πολλές πατσαβούρες που σε κατακλέβουνε στα διάφορα ιδρύματα.  επίσης ιδρώνει την φανέλα μέχρι και το τελευταίο λεπτό την συνιστώ ανεπιφύλακτα για τους λάτρες τον ζουμερών γυναικών θα γουστάρουν τρελά. και για το τέλος όπως λέω πάντα  Να υγιαίνουμε και να μασαζοχαλαρώνουμε αδέλφια.....
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
καλησπέρα σε όλα τα πορνομασαζοαλάνια. επειδή τώρα τελευταία ακούω για την ροζίτα συνέχεια θα ήθελα να κάνω και εγώ την κριτική μου. λοιπόν η ροζίτα είναι ένα ζουμερό κορίτσι 29 ετών τα έχει τα κιλάκια τις για όσους θέλουν να μάθουν είναι 110 κιλά και ύψος γύρo στο 1.70. έχει γνώσεις από αρκετά είδη masaz τα οποία έχω δοκιμάσει αρκετά από αυτά και έχω μείνει πάρα πολύ ευχαριστημένος. ο χορός τις είναι κοντά στην εκκλησιά του αγίου Νικολάου στην ξηροκρήνη στις εργατικές κατοικίες κοντά, εύκολο parkin και εύκολα προσβάσιμο και με αστικό. το πρώτο πράγμα που θα συναντήσεις με το που άνοιξη την πόρτα θα δεις ένα πολύ όμορφο πρόσωπο σε ένα ζουμερό κορμί ευγενικότατη με πολύ ωραίους τρόπους. το δωμάτιο που γίνετε η συνεδριάσει πεντακάθαρο με όλα τα απαραίτητα λαδάκια και μάλιστα πολύ καλής ποιότητας. επίσης όλο το σπίτι ήταν πεντακάθαρο όπως  το μπάνιο, η κουζίνα, και το σαλόνι, όπως είπα και παραπάνω έχω κάνει αρκετά από τα είδει του masaz από το απλό το αισθησιακό με αποκορύφωση το masaz πέους. ι τιμές που έχει για τα masaz που κάνει είναι απίστευτα φτηνές χωρίς να αλλοιώνετε η ποιότητα. λοιπόν το masaz πέους χωρίς να "υποβαθμίσω" τα άλλα τα masaz είναι το καλύτερο τις και αυτό που μας ενδιαφέρει σχεδόν όλους εδώ μέσα. η ζουμερή ροζίτα τα έχει όλα x lartge έχει μπουταρες βυζάρες έχει κολάρα. και μου έκανε εντύπωση το σφιχτό τις κορμί και η όμορφη επιδερμίδα τις παρόλο τα κιλάκια που έχει. (εντάξει ασχολείται με το masaz είναι αισθητικός αλίμονο αν δεν πρόσεχε το δέρμα τις.) λοιπόν στα του αγώνα τώρα με το που βγάλεις τα ρούχα σου και ξαπλώσεις πετάει έχω τις βιζοτορπιλες. ξαπλώνει και αυτή και αρχίζει το χάιδεμα σε όλο το κορμί σου μέχρι να ξυπνήσει το γεννητικό όργανο. αν θέλεις μπορείς να πάρεις το πρόγραμμα τις 1ας ώρας η το πρόγραμμα τον 2 όρον για καλύτερη απολαύσει. ασχολείται αρκετά με το καυλί σου μιας και σου κάνει το masaz πέους με όμορφες μαλάξεις καυλοτικες στριφογυρίσει με τα δάκτυλα τις πάνω στο κατακόκκινο κεφαλάκι, και κάνει παλινδρομικές κινήσεις απαλές πάνω κάτω η οποίες είναι πολύ καυλοτικες και σε ανεβάζουν πολύ. κατά διαστήματα δίνει κάποια φιλία στο σώμα σου σε γλείφει ολόκληρο δηλαδή και σε βάζει τις βυζάρες πάνω στο καυλί σου. φυσικά μπορείς να τα πιάσει να τα ζουλίξεις και να τα κάνεις ότι θέλεις είναι τεράστια και με μεγάλες ζουμερές ρόγες. για να μην τα πολυλογώ το masaz πέους ειναι μια πρωτοκλασάτη μαλακία με μπόνους ισπανικό και πολλά φιλία. λοιπόν αυτά ήταν τα θετικά τα αρνητικά λοιπόν όχι για όλους βέβαια εγώ είμαι ευχαριστημένος με αυτό που περνώ με τα λεφτά που θα δώσω, από το να τα έδινα σε άλλες ψηλομύτες  που θα πλήρωνα το τετραπλάσιο γιατί όπως λέει και ο λαός μια πετυχημένη μαλακία είναι καλύτερη και από το γαμήσει.τα αρνητικά λιπών είνα.ι δεν κάνει τσιμπούκι το είχε ξεκαθαρίσει άπω την αρχή κάτι ψιλοπερασματα με τα χείλι τις κάνει μονό κοντά στο καυλί μέχρι εκεί. δεν κάνει sex δεν κάνει ανωμαλίες η κοπέλα είναι γεματούλα αυτό επαναλάβανo για μένα δεν είναι αρνητικό μιας και μου αρέσουν αυτά τα κυβικά μέχρι εδώ τα αρνητικά. η ροζίτα είναι ένα "συμπαθητικό" πλάσμα όποτε πηγαίνω περνάω πάρα πολύ όμορφα γιατί είναι και καλό παιδί και πεντακάθαρο, και βάζει κάτω πάρα πολλές πατσαβούρες που σε κατακλέβουνε στα διάφορα ιδρύματα.  επίσης ιδρώνει την φανέλα μέχρι και το τελευταίο λεπτό την συνιστώ ανεπιφύλακτα για τους λάτρες τον ζουμερών γυναικών θα γουστάρουν τρελά. και για το τέλος όπως λέω πάντα   Να υγιαίνουμε και να μασαζοχαλαρώνουμε αδέλφια.....
Πολύ ωραία η αναφορά σου φιλε μου.Συμφωνώ μαζί σου οτι ειναι καλύτερα να παω στην Ροζιτα παρα στην Ευα η στην Νικη στο Ριλαξ να δινω 30 ευρώ για μασαζ και να φευγω με το πουλί στο χερι.Αφου δεν κάνεις εκτονωση γιατι φοβασαι μην σε δαγκωσει το πουλι κατσε στο σπίτι να πλεξεις κανα πουλοβερ.Αφού ξέρεις οτι βασικη προϋπόθεση για να κανουμε το αθλιο μασαζ σας ειναι η εκτονωση.
 

nanto

Νέο Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1
Like
2
Πόντοι
0
:hi: Πρωτη μινι κριτικη και απο εμενα θα συμφωνησω και εγω με την το φιλο aironaut για την ροζιτα σε οσα ειπε... μετα απο επισκεψη πριν καμια 10ρια μερες θετικο το προσημο σε υπηρεσιες και τιμιο το πακετο θα μπορουσε και λιγο καλυτερα για τα δικα μου γουστα γιατι την πετυχα σε φαση λιγο πιο "κουμπομενη" ισως λογω του οτι ηταν προτη φορα που με συναντησε ...ισως δεν την ενεπνευσα εγω... ισως και του θεματος που εχουν οι γυναικες καθε μηνα που μου ειπε οτι επεσα στην περιπτωση...anyway θα κανω και μια δευτερη επισκεψη το επομενο διαστημα και θα δειξη γιατι δεν θελω να την αδικησω κυριως λογο του χαρακτηρα της που μεσα απο καποιες κουβεντες που εγιναν εδειξε οτι ειναι σωστο τυπακι...!!! Το μονο ατοπημα κατ'εμε ηταν η πρωτη εμφανιση της μολις ανοιξε την πορτα φορουσε μια ρομπα που δεν την κολακευε καθολου ως γυναικα και σαν πρωτη εικονα με τρομαξε σε φαση να κανω μεταβολη...  Αντζυ φορα κατι να νιωθεις ανετη... ομως ρε κουκλα μου κατι πιο αισθησιακο λιγο πιο προσεγμενο πιο θηλυκο που θα σε αναδεικνυει οχι με μια παλιορομπα 80χρονης που δεν σου ταιριαζει ουτε ηλικιακα ουτε και ως γυναικα... Αυτο μονο και στο λεω με καλη καρδια χωρις ιχνος κακιας...
Ασχετο με το προηγουμενο μηπως καποιος φιλος ξερει κατι για εδω
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
καλησπέρα σε όλα τα πορνομασαζοαλάνια. επειδή τώρα τελευταία ακούω για την ροζίτα συνέχεια θα ήθελα να κάνω και εγώ την κριτική μου. λοιπόν η ροζίτα είναι ένα ζουμερό κορίτσι 29 ετών τα έχει τα κιλάκια τις για όσους θέλουν να μάθουν είναι 110 κιλά και ύψος γύρo στο 1.70. έχει γνώσεις από αρκετά είδη masaz τα οποία έχω δοκιμάσει αρκετά από αυτά και έχω μείνει πάρα πολύ ευχαριστημένος. ο χορός τις είναι κοντά στην εκκλησιά του αγίου Νικολάου στην ξηροκρήνη στις εργατικές κατοικίες κοντά, εύκολο parkin και εύκολα προσβάσιμο και με αστικό. το πρώτο πράγμα που θα συναντήσεις με το που άνοιξη την πόρτα θα δεις ένα πολύ όμορφο πρόσωπο σε ένα ζουμερό κορμί ευγενικότατη με πολύ ωραίους τρόπους. το δωμάτιο που γίνετε η συνεδριάσει πεντακάθαρο με όλα τα απαραίτητα λαδάκια και μάλιστα πολύ καλής ποιότητας. επίσης όλο το σπίτι ήταν πεντακάθαρο όπως  το μπάνιο, η κουζίνα, και το σαλόνι, όπως είπα και παραπάνω έχω κάνει αρκετά από τα είδει του masaz από το απλό το αισθησιακό με αποκορύφωση το masaz πέους. ι τιμές που έχει για τα masaz που κάνει είναι απίστευτα φτηνές χωρίς να αλλοιώνετε η ποιότητα. λοιπόν το masaz πέους χωρίς να "υποβαθμίσω" τα άλλα τα masaz είναι το καλύτερο τις και αυτό που μας ενδιαφέρει σχεδόν όλους εδώ μέσα. η ζουμερή ροζίτα τα έχει όλα x lartge έχει μπουταρες βυζάρες έχει κολάρα. και μου έκανε εντύπωση το σφιχτό τις κορμί και η όμορφη επιδερμίδα τις παρόλο τα κιλάκια που έχει. (εντάξει ασχολείται με το masaz είναι αισθητικός αλίμονο αν δεν πρόσεχε το δέρμα τις.) λοιπόν στα του αγώνα τώρα με το που βγάλεις τα ρούχα σου και ξαπλώσεις πετάει έχω τις βιζοτορπιλες. ξαπλώνει και αυτή και αρχίζει το χάιδεμα σε όλο το κορμί σου μέχρι να ξυπνήσει το γεννητικό όργανο. αν θέλεις μπορείς να πάρεις το πρόγραμμα τις 1ας ώρας η το πρόγραμμα τον 2 όρον για καλύτερη απολαύσει. ασχολείται αρκετά με το καυλί σου μιας και σου κάνει το masaz πέους με όμορφες μαλάξεις καυλοτικες στριφογυρίσει με τα δάκτυλα τις πάνω στο κατακόκκινο κεφαλάκι, και κάνει παλινδρομικές κινήσεις απαλές πάνω κάτω η οποίες είναι πολύ καυλοτικες και σε ανεβάζουν πολύ. κατά διαστήματα δίνει κάποια φιλία στο σώμα σου σε γλείφει ολόκληρο δηλαδή και σε βάζει τις βυζάρες πάνω στο καυλί σου. φυσικά μπορείς να τα πιάσει να τα ζουλίξεις και να τα κάνεις ότι θέλεις είναι τεράστια και με μεγάλες ζουμερές ρόγες. για να μην τα πολυλογώ το masaz πέους ειναι μια πρωτοκλασάτη μαλακία με μπόνους ισπανικό και πολλά φιλία. λοιπόν αυτά ήταν τα θετικά τα αρνητικά λοιπόν όχι για όλους βέβαια εγώ είμαι ευχαριστημένος με αυτό που περνώ με τα λεφτά που θα δώσω, από το να τα έδινα σε άλλες ψηλομύτες  που θα πλήρωνα το τετραπλάσιο γιατί όπως λέει και ο λαός μια πετυχημένη μαλακία είναι καλύτερη και από το γαμήσει.τα αρνητικά λιπών είνα.ι δεν κάνει τσιμπούκι το είχε ξεκαθαρίσει άπω την αρχή κάτι ψιλοπερασματα με τα χείλι τις κάνει μονό κοντά στο καυλί μέχρι εκεί. δεν κάνει sex δεν κάνει ανωμαλίες η κοπέλα είναι γεματούλα αυτό επαναλάβανo για μένα δεν είναι αρνητικό μιας και μου αρέσουν αυτά τα κυβικά μέχρι εδώ τα αρνητικά. η ροζίτα είναι ένα "συμπαθητικό" πλάσμα όποτε πηγαίνω περνάω πάρα πολύ όμορφα γιατί είναι και καλό παιδί και πεντακάθαρο, και βάζει κάτω πάρα πολλές πατσαβούρες που σε κατακλέβουνε στα διάφορα ιδρύματα.  επίσης ιδρώνει την φανέλα μέχρι και το τελευταίο λεπτό την συνιστώ ανεπιφύλακτα για τους λάτρες τον ζουμερών γυναικών θα γουστάρουν τρελά. και για το τέλος όπως λέω πάντα   Να υγιαίνουμε και να μασαζοχαλαρώνουμε αδέλφια.....
:hi:
 

koutmanaki

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2019
Μηνύματα
10
Like
4
Πόντοι
0
καλησπερα στην παρεα νεος στο φορουμ αλλα παλιος στο αθλημα σχετικα γυρω στην δεκαετια
 

koutmanaki

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2019
Μηνύματα
10
Like
4
Πόντοι
0
επισκεψη την προηγουμενη εβδομαδα στο ρηλαξ περασμα με ιωαννα πολυ καλο μασαζ με αισθησιακα περασματα απο τις ευεσθητες περιοχες,Κοστοσ 30 ευρω χωρις εκτονωση γιατι δεν ηθελα εγω
 

koutmanaki

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2019
Μηνύματα
10
Like
4
Πόντοι
0
Συνεχιζω με περασμα απο ελιτ δυο φορες την προηγουμενη εβδομαδα με δυο αδιαφορα κοριτσακια που ουτε τα ονοματα τους δεν θυμαμαι αλλα ευτυχως με αποζημιωσε η Μαιρη που για μενα ειναι σταθερη αξια για οποιον παει ακομη και πρωτη φορα
 

Μηλιάδης

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2019
Μηνύματα
45
Like
60
Πόντοι
0
Γεια σας απο το zesi spa για καποιους φιλους που θελουν να μαθουν καποια πραγματα.
1-η Βοννη ειναι μια κοπελα ψηλη,μελαχρινη,ζουμερη με ωραια πιασιματα!!!
2-Επιστροφη της Ριας μετα απο 2 μηνες κοκκινομαλα,κοντουλα με ελευθερα πιασιματα και πολυ καλα προγραμματα!Καποιοι ξερουν!!!!!!
3-Η Δεσπηνα δουλευει 2 φορες την εβδομαδα!
 

Den Mar

Νέο Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2019
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Μπορει καποιος να στειλει το τηλεφωνο της Ροζιτας ? Ευχαριστω
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
2.013
Κριτικές
51
Like
6.293
Πόντοι
7.636
Γεια σας απο το zesi spa για καποιους φιλους που θελουν να μαθουν καποια πραγματα.
1-η Βοννη ειναι μια κοπελα ψηλη,μελαχρινη,ζουμερη με ωραια πιασιματα!!!
2-Επιστροφη της Ριας μετα απο 2 μηνες κοκκινομαλα,κοντουλα με ελευθερα πιασιματα και πολυ καλα προγραμματα!Καποιοι ξερουν!!!!!!
3-Η Δεσπηνα δουλευει 2 φορες την εβδομαδα!

Ρία που αναφέρει ο φίλος Μηλιάδης, βλέπεται? πως είναι, ύψος? κιλά?
Ξέρει κανένας φίλος?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom