Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 30 άτομα (2 μέλη και 28 επισκέπτες)

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
/
Ρία που αναφέρει ο φίλος Μηλιάδης, βλέπεται? πως είναι, ύψος? κιλά?
Ξέρει κανένας φίλος?
Η Ρια ειναι γυρω στα 30 μετριο αναστημα αδυνατη κοκκινομαλα και με πολλα τατου.Εμφανισιακα μετρια αλλα πολυ καλες υπηρεσιες και καλο παιδι.
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
Βλεπω πολυ Ροζιτα παίζει τωρα τελευταία.Απο αυτά που διαβασα χαλαλι της πάντως γιατι τιμαει τους πελατες και τα λεφτα που της αφηνουν.
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
επισκεψη την προηγουμενη εβδομαδα στο ρηλαξ περασμα με ιωαννα πολυ καλο μασαζ με αισθησιακα περασματα απο τις ευεσθητες περιοχες,Κοστοσ 30 ευρω χωρις εκτονωση γιατι δεν ηθελα εγω
Πραγματι η Ιωαννα κανει πολυ καλο μασαζ.Εξάλλου ειναι και η μονη απο εκει μεσα που ξέρει να κάνει μασαζ.
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
Γεια σας απο το zesi spa για καποιους φιλους που θελουν να μαθουν καποια πραγματα.
1-η Βοννη ειναι μια κοπελα ψηλη,μελαχρινη,ζουμερη με ωραια πιασιματα!!!
2-Επιστροφη της Ριας μετα απο 2 μηνες κοκκινομαλα,κοντουλα με ελευθερα πιασιματα και πολυ καλα προγραμματα!Καποιοι ξερουν!!!!!!
3-Η Δεσπηνα δουλευει 2 φορες την εβδομαδα!
Μιχαλη ακομα δεν μου απαντησες αν η Δέσποινα ειναι η γνωστή Δέσποινα που δουλεψε στην Μαγκυ και στης Νταμες για να την επισκευτω.
 

koutmanaki

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2019
Μηνύματα
10
Like
4
Πόντοι
0
επισκεψη σημερα κατερινα καλαμαρια μια απο τα ιδια.Ειχα καιρο να την επισκευτω αλλα δεν αλλαξε κατι καλο μασαζ τυπικη εκτονωση...και λιγο ισπανικο...
 
  • Like
Αντιδράσεις: thesp
Εγγρ.
26 Ιουλ 2010
Μηνύματα
68
Κριτικές
3
Like
142
Πόντοι
0
Αυτή η Κατερίνα Καλαμαριά ρε παιδιά, τι παίζει, που βρίσκεται, υπάρχει αγγελία κάπου?
Για βοηθείστε παρακαλώ!
 

koutmanaki

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2019
Μηνύματα
10
Like
4
Πόντοι
0
Καλημερα επειδη καποιος συναγωνιστης μου ζητησε τη γνωμη μου για κατι συγνωμη αλλα δεν μπορω να στειλω ΠΜ επειδη ειμαι καινουργιος ακομα.Οταν μπορεσω θα τον ενημερωσω.
 

koutmanaki

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2019
Μηνύματα
10
Like
4
Πόντοι
0
Milf στην περιοχη της καλαμαριας.Λεει οτι ειναι φυσιοθεραπευτης.Σου κανει ψιλοκαλο μασαζ και εχει και ενα μηχανημα που σε παταει μετα...Κοστοσ 30 ευρω συν 20 αν θες εκτονωση.Εαν θες λιγοτερο μασαζ στο κανει 20 συν 20.Αξιζει να δοκιμασεις μια φορα και εσυ κρινεις.Για αγγελια δεν γνωριζω, οταν μπορεσω οπως εγραψα παραπανω θα σου στειλω το τηλ της.
 
  • Like
Αντιδράσεις: GSR

koutmanaki

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2019
Μηνύματα
10
Like
4
Πόντοι
0
Θα μπορουσε καποιος συναγωνιστης το τηλεφωνο της ροζιτας για μια επισκεψη σημερα...Ευχαριστω εκ των προτερων
 

Biseswar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2019
Μηνύματα
219
Κριτικές
4
Like
693
Πόντοι
361
  • Like
Αντιδράσεις: P1

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Καλημερα επειδη καποιος συναγωνιστης μου ζητησε τη γνωμη μου για κατι συγνωμη αλλα δεν μπορω να στειλω ΠΜ επειδη ειμαι καινουργιος ακομα.Οταν μπορεσω θα τον ενημερωσω.

Ευχαριστώ. Θα περιμένω. Αν θες πάντως ενημέρωσε και εδώ, δεν υπάρχει πρόβλημα
 

koutmanaki

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2019
Μηνύματα
10
Like
4
Πόντοι
0
Ευχαριστώ. Θα περιμένω. Αν θες πάντως ενημέρωσε και εδώ, δεν υπάρχει πρόβλημα
Δυστυχως δεν νομιζω οτι μπορω να σε βοηθησω γιατι οσες φορες πηγα εκανα με αφροδιτη.Λογω του οτι με γεμιζε αυτη δεν δοκιμασα κατι αλλο.Εαν δοκιμασω θα ενημερωσω..
 

koutmanaki

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2019
Μηνύματα
10
Like
4
Πόντοι
0
Ευχαριστώ. Θα περιμένω. Αν θες πάντως ενημέρωσε και εδώ, δεν υπάρχει πρόβλημα
Συγνωμη για αλλου ηταν η προηγουμενη απαντηση.Για Αφροδιτη που ρωτας για extra εκτος του οτι βγαζει τα ρουχα της δεν γνωριζω κατι αλλο γιατι δεν ζητησα.
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Συγνωμη για αλλου ηταν η προηγουμενη απαντηση.Για Αφροδιτη που ρωτας για extra εκτος του οτι βγαζει τα ρουχα της δεν γνωριζω κατι αλλο γιατι δεν ζητησα.

Για αυτό το value for money μιλάμε; Να βγάλει ρούχα;;?!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom