Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

swt90

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2019
Μηνύματα
5
Like
6
Πόντοι
0
εγω μονο 2-3 πραματα θελω να πω επειδη παρατηρησα και τιποτα παραπανω. τελευταιες επισκεψεις σε μαγαζια που εκανα εχουμε και λεμε. ελλη απο βενους αλβανιδα μετρια εμφανιση με πολυ κακο μασαζ με στοματικο και εξτρα 50. ρια απο βανα καλο παρουσιαστικο αλλα μεσα γαμησε τα.  ινα απο βανα καλη αλλα γυφτακι μετριο μασαζ, εβγαλε ρουχα με εκτονωση στα 50. σισυ απο βανα αστο καλυτερα ουτε μαπα ουτε μασαζ αλλα κανει αρκετα εξτρα μεσα αν τα σταξεις καλα... αννυ και μαρια απο βανα οι δυο καινουριες αστο καλυτερα σκιαχτηκα που τις ειδα. Νικη το αλβανακι που λετε εμενα μια χαρα συμπαθητικο μου φαινεται καλη κ ευγενικη με απλη εκτονωση στα 20! σοφια επισης πολυ ευγενικη και καληη φατσα και χαιδεματακι καλο. ιωαννα απο βενους πολυ αγριογκομενα το παιζει με βαρετο μασαζ δεν εχει και κατι το ιδιαιτερο μακριαααα, νατασα καλη αλλα πολλα λεφτα.. επισης ευα απο βανα, ομορφο προσωπο με πολυυ χαιδεμα και αναστασια πολυ συμπαθητικη. σορρυ για το μπερδεμα παιδια αλλα πολυ συνοπτικα αυτα τα νεα. περιμενω να δω κ απο εσας!
 

zipas

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2010
Μηνύματα
377
Κριτικές
1
Like
539
Πόντοι
81
εγω μονο 2-3 πραματα θελω να πω επειδη παρατηρησα και τιποτα παραπανω. τελευταιες επισκεψεις σε μαγαζια που εκανα εχουμε και λεμε. ελλη απο βενους αλβανιδα μετρια εμφανιση με πολυ κακο μασαζ με στοματικο και εξτρα 50. ρια απο βανα καλο παρουσιαστικο αλλα μεσα γαμησε τα.  ινα απο βανα καλη αλλα γυφτακι μετριο μασαζ, εβγαλε ρουχα με εκτονωση στα 50. σισυ απο βανα αστο καλυτερα ουτε μαπα ουτε μασαζ αλλα κανει αρκετα εξτρα μεσα αν τα σταξεις καλα... αννυ και μαρια απο βανα οι δυο καινουριες αστο καλυτερα σκιαχτηκα που τις ειδα. Νικη το αλβανακι που λετε εμενα μια χαρα συμπαθητικο μου φαινεται καλη κ ευγενικη με απλη εκτονωση στα 20! σοφια επισης πολυ ευγενικη και καληη φατσα και χαιδεματακι καλο. ιωαννα απο βενους πολυ αγριογκομενα το παιζει με βαρετο μασαζ δεν εχει και κατι το ιδιαιτερο μακριαααα, νατασα καλη αλλα πολλα λεφτα.. επισης ευα απο βανα, ομορφο προσωπο με πολυυ χαιδεμα και αναστασια πολυ συμπαθητικη. σορρυ για το μπερδεμα παιδια αλλα πολυ συνοπτικα αυτα τα νεα. περιμενω να δω κ απο εσας!
Τ μπερδεμα μάλλον είναι στο μυαλλο σ γτ έχω πάει πολλές φορές μ πολλές από αυτές κ έχω εντελώς άλλη γνώμη...
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
εγω μονο 2-3 πραματα θελω να πω επειδη παρατηρησα και τιποτα παραπανω. τελευταιες επισκεψεις σε μαγαζια που εκανα εχουμε και λεμε. ελλη απο βενους αλβανιδα μετρια εμφανιση με πολυ κακο μασαζ με στοματικο και εξτρα 50. ρια απο βανα καλο παρουσιαστικο αλλα μεσα γαμησε τα.  ινα απο βανα καλη αλλα γυφτακι μετριο μασαζ, εβγαλε ρουχα με εκτονωση στα 50. σισυ απο βανα αστο καλυτερα ουτε μαπα ουτε μασαζ αλλα κανει αρκετα εξτρα μεσα αν τα σταξεις καλα... αννυ και μαρια απο βανα οι δυο καινουριες αστο καλυτερα σκιαχτηκα που τις ειδα. Νικη το αλβανακι που λετε εμενα μια χαρα συμπαθητικο μου φαινεται καλη κ ευγενικη με απλη εκτονωση στα 20! σοφια επισης πολυ ευγενικη και καληη φατσα και χαιδεματακι καλο. ιωαννα απο βενους πολυ αγριογκομενα το παιζει με βαρετο μασαζ δεν εχει και κατι το ιδιαιτερο μακριαααα, νατασα καλη αλλα πολλα λεφτα.. επισης ευα απο βανα, ομορφο προσωπο με πολυυ χαιδεμα και αναστασια πολυ συμπαθητικη. σορρυ για το μπερδεμα παιδια αλλα πολυ συνοπτικα αυτα τα νεα. περιμενω να δω κ απο εσας!
βάζω στοίχημα Αν σου πούμε να τα ξαναγράψεις αυτά χωρίς να τα δεις Θα γράψεις ότι να ναι

Α Και που σαι Με γεια το καινούργιο προφίλ το τρίτο είναι πού κάνεις η το τέταρτο
 

pipisf

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2008
Μηνύματα
1.559
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
Καλημερα συναθλητες.
Ελειπα για εναμιση μηνα.
Εχουμε καποιο νεωτερο ή καποια αλλαγη
στο ροστερ της Μαριαννας;

Ευχαριστω
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
Περασμα σήμερα κατα τις δωδεκαμιση το μεσημέρι απο το Ζεσι για χαλαρωμα.Παρουσα μονο η μιλφ Ελενα με την οποία και περασα με το στοματικο στα 60 ευρώ.Καλο μασαζ και πιπα με το ολο πρόγραμμα να διαρκεί  γύρω στα 40 λεπτα.Το κακο πάντως με τα μασατζιδικα τώρα τελευταία ειναι οτι δεν υπάρχει νεο αιμα και ποιοτικο.Γίνεται μια ανακύκλωση με τις ιδιες κοπελες να αλλάζουν μαγαζιά και όνομα.Ποιοτητα χαμηλή στις κοπελες τελειωμενες μιλφαρες η υπερβαρα πιπινια που το μονο που τις ενδιαφέρει ειναι πώς να σου παρουνε το χρημα.Και αν εμφανιστεί κανενα καλο πιπινη θα σου ζητάει για τα αυτονοητα ολοκληρο το PIB της Βενεζουελας.
 

Lex Luthor 69

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2019
Μηνύματα
51
Like
27
Πόντοι
0
Καλησπέρα, απο venus spa κοπελα με τατουαζ στον ώμο, μου διαφευγει το ονομα..γνωριζουμε τιποτα ;
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
Παντως αδερφια μου τελευταία εχω μπερδευτει με το Relax spa.Δεν ξέρω που να το ενταξω.Στα φραπεδαδικα η σε αυτα που κανουν μονο μασαζ.Στην αρχη που πηγα 3 με 4 φορές ολες οι κοπελες κανανε μονο μασαζ και ετσι σταματησα να πηγαινω γιατι δεν θελω σκετο μασαζ.Μετα απο ενα διαστημα διαβασα εδω μεσα οτι πλεον κανουν και εκτονωση.Ετσι αρχισα να πηγαινω ξανα και πραγματι ειχαμε και εκτονωση.Τωρα τις δυο τελευταιες φορές που πηγα μια με την Ευα και την αλλη με την Νικη μου ειπαν οτι δεν κανουν εκτονωση.Καλο θα ηταν να ξεκαθαρισουνε απο την αρχη τι κανουν και τι δεν κανουν για να μην σπαταλαμε τζαμπα χρονο και χρημα.
 

thesp

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2018
Μηνύματα
286
Like
130
Πόντοι
1
Είναι στο πως θα σε δουν στο ρελαξ όλες κάνουν εκτόνωση
 

korkma

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2019
Μηνύματα
14
Like
4
Πόντοι
0
Καταδρομική χτες στη Νίκη, Relax Spa. Ναι είναι πως θα σε δουν, άμα ρωτάς στο σαλόνι μαλακίες καμία δε δέχεται. Stallion42, που λέω μπούρδες τάχα, η Νίκη τα κάνει σχεδόν όλα, φυσικά με δώρο και να μη μιλάς πολύ.
 
  • Like
Αντιδράσεις: thesp

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Καταδρομική χτες στη Νίκη, Relax Spa. Ναι είναι πως θα σε δουν, άμα ρωτάς στο σαλόνι μαλακίες καμία δε δέχεται. Stallion42, που λέω μπούρδες τάχα, η Νίκη τα κάνει σχεδόν όλα, φυσικά με δώρο και να μη μιλάς πολύ.
ότι θέλω θα κάνω μέγα παπαρολογε

 

korkma

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2019
Μηνύματα
14
Like
4
Πόντοι
0
Stallion41, δυστηχως είσαι απίστευτος ξεφτιλας! Αν πιστεύεις την κάθε μια. Τυχαίο που η Νίκη έχει ραντεβού 2ωρα συνεχόμενα με γεμάτα τα δωμάτια; Την προτιμάνε επειδή κάνει καλό μασάζ ταχα; Που ζεις;
 
Εγγρ.
26 Ιουλ 2010
Μηνύματα
68
Κριτικές
3
Like
142
Πόντοι
0
Συναγωνιστές σκέφτομαι σήμερα το μεσημέρι, να επισκεφτώ ένα μασατζίδικο, όχι απαραίτητα για φουλ πρόγραμμα, αλλα λίγο τρίψιμο που είμαι πιασμένος και κανένα φραπέδιασμα.
Τι προτείνετε σε Ανατολική Θεσσαλονίκη??
Ευχαριστώ!
 
  • Like
Αντιδράσεις: thesp

Slayeridis

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
37
Like
10
Πόντοι
0
αδερφια μου,αλητες,πουλια καποιος την αγγελια απο κατερινα καλαμαρια/κρηνη ?
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Stallion41, δυστηχως είσαι απίστευτος ξεφτιλας! Αν πιστεύεις την κάθε μια. Τυχαίο που η Νίκη έχει ραντεβού 2ωρα συνεχόμενα με γεμάτα τα δωμάτια; Την προτιμάνε επειδή κάνει καλό μασάζ ταχα; Που ζεις;
καλά πρέπει να είσαι πολύ βλάκας για να νομίζεις ότι κάποιος είσαι με τις παπαριες πού μας λες.
 
  • Like
Αντιδράσεις: thesp

korkma

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2019
Μηνύματα
14
Like
4
Πόντοι
0
Stallion και zipas, ούτε το δημοτικό δεν έχετε βγάλει, γλειψτε κανένα κωλο να συνέλθετε. Ξεφτιλες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom