Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

zakthes

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
520
Like
476
Πόντοι
26
Καλύτερα να πας Νταμες η Ζεσι με ενα δεκαευρω επιπλέον γαμας κιόλας.Και άφησε αυτες στα φραπεδαδικα να τριβουν η μια την αλλη.Κανεις που κάνεις φραπε τουλάχιστον να τον σερβιρεις σωστα.Γυμνη και με τα χέρια στις τσεπες.
Εξαρταται τι ψαχνει ο καθενας φιλε μου. Εγω πχ δεν ψαχνω για μπουρδελο μασατζιδικο. Που πας σε χαιδευει 5 λεπτα κ μετα πηδας. Γουστα ειναι αυτα. Ευχαριστω παντως για τις πληροφοριες. Αν παω θα ενημερωσω αλλα δεν το βλεπω με τις συγκεκριμενες
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.952
Κριτικές
2
Like
5.940
Πόντοι
1.056
Καλύτερα να πας Νταμες η Ζεσι με ενα δεκαευρω επιπλέον γαμας κιόλας.Και άφησε αυτες στα φραπεδαδικα να τριβουν η μια την αλλη.Κανεις που κάνεις φραπε τουλάχιστον να τον σερβιρεις σωστα.Γυμνη και με τα χέρια στις τσεπες.

Για το Νταμες εχουμε καμια καλη προταση για να δοκιμασω;
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
Εξαρταται τι ψαχνει ο καθενας φιλε μου. Εγω πχ δεν ψαχνω για μπουρδελο μασατζιδικο. Που πας σε χαιδευει 5 λεπτα κ μετα πηδας. Γουστα ειναι αυτα. Ευχαριστω παντως για τις πληροφοριες. Αν παω θα ενημερωσω αλλα δεν το βλεπω με τις συγκεκριμενες
Πάντως αν πας στο Relax απέφυγε την Ευα εκτός αν θελεις  μονο μασαζ.Δεν κανει εκτονωση για να μην χαλασει το μανικιουρ.
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
Χυσεα σήμερα θ απλωθω στα λάδι μαγαζιά αν γουστάρεις
Βολταδα στειλε
Ευχαριστώς φιλε μου αλλα δυστηχως δουλευω μονο νύχτα γιαυτό πηγαινω στα τριβεια μονο τα μεσημερια.
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
Για το Νταμες εχουμε καμια καλη προταση για να δοκιμασω;
Φιλε μου έστειλε μηνυμα στο κινητο η υπευθυνη και μου ειπε οτι εχει νεες αφιξεις.Δεν εχω παει όμως.
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
Έχουμε κανένα νέο για ελινα καζα
Απο αυτα που γραφει ο φιλος Ζιπας θα ανοίξει προσεχως.Τωρα ετοιμάζεται.Αν θελεις περισσότερες πληροφορίες στειλε κανενα π.μ.στον Ζιπα.
 

JIMARAS69

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2018
Μηνύματα
41
Like
16
Πόντοι
0
Mερικές κοπέλες δείχνουν ότι κάνουν αγγαρεία, τις έχουμε καταλάβει όμως και δε πηγαίνει κανείς, ενώ αλλά μαγαζιά που τιμούν τα λεφτά που βγάζουν γίνεται χαμός....
 

korkma

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2019
Μηνύματα
14
Like
4
Πόντοι
0
Επισκεψη στη Νίκη σήμερα, ενεδωσα στην πίπα της..και όρχεις περιελάμβανε το μενού....30 το δώρο...
 

zipas

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2010
Μηνύματα
377
Κριτικές
1
Like
539
Πόντοι
81
Επισκεψη στη Νίκη σήμερα, ενεδωσα στην πίπα της..και όρχεις περιελάμβανε το μενού....30 το δώρο...
Επίσκεψη κ γω στη νίκη δεύτερη φορά..m +20 τ βγαλε όλα κ τον έπαιξε..
Αλλά γ μένα δ λέει τίποτα.. αδύνατο στυγνιαρικο βλαμμενο αλβανακι μ αλβανικά μούτρα κ θυληκοτητα 00000... απλά είπα ν δώσω μια δεύτερη ευκαιρία..Τρίτη πάντως δ θ χει σίγουρα.. δ προτείνεται ούτε τ αλμπασαν ούτε τ μαγαζι γενικά χοντρές κ γυφτισες έχει...επίσης jessy πολύ ντόρος γ τ τίποτα κορίτσια τελευταίας κατηγορίας.. τραγική η κατάσταση στη σακονικα
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.952
Κριτικές
2
Like
5.940
Πόντοι
1.056
...επίσης jessy πολύ ντόρος γ τ τίποτα κορίτσια τελευταίας κατηγορίας.. τραγική η κατάσταση στη σακονικα

μηπως παταει στο γεγονος οτι ειναι φρι οποτε δεν ενδιαφερεται για την ποιοτητα; σου λεει ολοι απο καπου πρεπει να ξεκινησουν...
 

zipas

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2010
Μηνύματα
377
Κριτικές
1
Like
539
Πόντοι
81
μηπως παταει στο γεγονος οτι ειναι φρι οποτε δεν ενδιαφερεται για την ποιοτητα; σου λεει ολοι απο καπου πρεπει να ξεκινησουν...
Αυτές δ κάνουν ούτε γ λάντζα..
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.952
Κριτικές
2
Like
5.940
Πόντοι
1.056
μηπως παταει στο γεγονος οτι ειναι φρι οποτε δεν ενδιαφερεται για την ποιοτητα; σου λεει ολοι απο καπου πρεπει να ξεκινησουν...
Αυτές δ κάνουν ούτε γ λάντζα..

το ροστερ των φρι απο τα λιγα που εχω δει ειναι για κλαματα και ανακυκλωνονται οι ιδιες κοπελες με διαφορετικα ονοματα (για τα πριβε δεν εχω εικονα). μηπως μια μικρη αποχη απο τα φρι θα βοηθουσε για αναβαθμιση των ροστερ
 

gnnakos

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
13 Απρ 2019
Μηνύματα
1.689
Κριτικές
99
Like
14.510
Πόντοι
25.186
Επισκεψη στη Νίκη σήμερα, ενεδωσα στην πίπα της..και όρχεις περιελάμβανε το μενού....30 το δώρο...

Από ΚΟΚΕΡ που εφαγε μπαν έγινε ΚΟΡΚΜΑ τωρα
Και συνεχίζει να διαδίδει ψεμματα για κοπέλες και μαγαζιά που κάνουν μονο μασάζ,ενώ αυτός παίρνει πίπες και γλυφοκώλια.

Μην τον ακούτε τον άθλιο,τρολάρει τα μέλη του φόρουμ.
 

zipas

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2010
Μηνύματα
377
Κριτικές
1
Like
539
Πόντοι
81
Γ πιπα δ ξέρω αν κάνει .. ρούχα κ τρτοια τ βγαλε Αννέτα...τ θέμα είναι ότι δ βγάζει ερωτισμό καθολου.. έχει αυτή την αλβανιλα απεριποίητη είναι γενικά τίποτα που ν σ φτιάχνει... άχρωμη.. άοσμη...
 

anti garcia

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2018
Μηνύματα
90
Like
54
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές. Από venus spa (Κ. Καραμανλή), ποια λαδοκόρη αξίζει να δοκιμαστεί?? Η Γιώτα λέει φεύγει εις τας Αθήνας.
 

JIMARAS69

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2018
Μηνύματα
41
Like
16
Πόντοι
0
  • Like
Αντιδράσεις: thesp

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom