Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

zipas

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2010
Μηνύματα
377
Κριτικές
1
Like
539
Πόντοι
81
Εχω κανει διπλο με Δεσποινα και Ηρω στις Νταμες οταν ηταν στην Β.Ολγας.Πληρωσα 90 ευρώ για μασαζ και στοματικο και μπορώ να πω χαλαλι γιατι μου έμεινε αξεχαστο.
Μιλάς γ 2 κοπέλες που την ιδρώνουν τη φανέλα...
 

Energie89

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2019
Μηνύματα
13
Like
4
Πόντοι
0
Καλημερα στην παρεα..σημερα θα περασω απο vana μετα απο καιρο..εχουμε κατι καλο εκει αυτες τις μερες?
 

zipas

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2010
Μηνύματα
377
Κριτικές
1
Like
539
Πόντοι
81
Καλημερα στην παρεα..σημερα θα περασω απο vana μετα απο καιρο..εχουμε κατι καλο εκει αυτες τις μερες?
Τ καλό κ αρχιδια... εκεί πας ν κοροϊδέψεις τον εαυτό σ κ ν κάψεις τ χρήματα σου... γαμησετα..δε ξέρω αν έχει τίποτα καλό damesν ξερμανιασεις τουλάχιστον η ελινα Καζα που έχει μωράκια φωτια
 

zakthes

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
520
Like
476
Πόντοι
26
Δουλεύουν ακομη η Ιωαννα η Κορινα και η Ευα.Αν ξεχασα καποια κοπελα ας με συμπληρωσει καποιος συναθλητης.
Ευχαριστω φιλε για την απαντηση. Αν ειναι ευκολο μια συντομη περιγραφη? η Ιωαννα ειναι η πρωην σοφια απο μοναστηριου? κ η ευα το ιδιο? που δουλευαν μαζι μοναστηριου? η Κορινα? μια γεματουλα ή η αφεντικινα?
 

zipas

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2010
Μηνύματα
377
Κριτικές
1
Like
539
Πόντοι
81
Κάτσε ν ανοίξουν τ κορίτσια κ θ στα φτιαξω όλα... μη μου αγχωνεσαι
 

thesp

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2018
Μηνύματα
286
Like
130
Πόντοι
1
Relax Εύα κ Σοφία ήταν παλιά στο βενους Μοναστηριου τώρα η Σοφία λέγεται Ιωάννα και συνεχίζει μαζί με κορινα Εύα νίκη στο ρελαξ δεν ξέρω ακριβώς ποτέ είναι η νίκη τις ημέρες
 

zipas

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2010
Μηνύματα
377
Κριτικές
1
Like
539
Πόντοι
81

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
Ευχαριστω φιλε για την απαντηση. Αν ειναι ευκολο μια συντομη περιγραφη? η Ιωαννα ειναι η πρωην σοφια απο μοναστηριου? κ η ευα το ιδιο? που δουλευαν μαζι μοναστηριου? η Κορινα? μια γεματουλα ή η αφεντικινα?
Η Ιωαννα σίγουρα δουλεψε στην Μοναστηριού με το ονομα Σοφία. Για την Ευα δεν ξερω δεν την πετυχα ποτε εκει.Η Κορινα είναι γεματουλα όπως και η Ευα άλλωστε.
 
  • Like
Αντιδράσεις: thesp

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
Παντως πεταμενα λεφτα εχουν καταντησει αυτα τα φραπεδαδικα.Εκτονωση επιλεκτικα ρουχω δεν βγάζουν.Να δούμε για ποσο ακομα θα μας δουλεύουν.
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
Καλύτερα να πας Νταμες η Ζεσι με ενα δεκαευρω επιπλέον γαμας κιόλας.Και άφησε αυτες στα φραπεδαδικα να τριβουν η μια την αλλη.Κανεις που κάνεις φραπε τουλάχιστον να τον σερβιρεις σωστα.Γυμνη και με τα χέρια στις τσεπες.
 

zipas

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2010
Μηνύματα
377
Κριτικές
1
Like
539
Πόντοι
81
Καλύτερα να πας Νταμες η Ζεσι με ενα δεκαευρω επιπλέον γαμας κιόλας.Και άφησε αυτες στα φραπεδαδικα να τριβουν η μια την αλλη.Κανεις που κάνεις φραπε τουλάχιστον να τον σερβιρεις σωστα.Γυμνη και με τα χέρια στις τσεπες.
Χυσεα σήμερα θ απλωθω στα λάδι μαγαζιά αν γουστάρεις
Βολταδα στειλε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom