Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

adakos

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.721
Κριτικές
9
Like
1.815
Πόντοι
3.145
εγω εχω παει 3 φορες με την Θεωνη...
καλη, οχι τιποτα το τρελο αλλα μια χαρα περνας.κατα την γνωμη μου!


αδερφέ  η  θεώνη  είναι 25αρα λιγο γεματη ;
ξερεις αν δούλευε μόνη της  αθήνα πριν λιγα χρόνια (ηταν φοιτήτρια)
 

tolis29sega

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2014
Μηνύματα
84
Like
58
Πόντοι
0
Εγώ το μόνο που έχω κατεφέρει εκεί μέσα είναι να βγούν όλα τα ρούχα και μόνο χάϊδεμα,απο πλευράς μου..
 

tolis29sega

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2014
Μηνύματα
84
Like
58
Πόντοι
0


αδερφέ  η  θεώνη  είναι 25αρα λιγο γεματη ;
ξερεις αν δούλευε μόνη της  αθήνα πριν λιγα χρόνια (ηταν φοιτήτρια)
[/quote]  δέν ξέρω αν δούλευε αθήνα,αλλα απο την πεειγραφή είναι αυτή.
 

adakos

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.721
Κριτικές
9
Like
1.815
Πόντοι
3.145
αδερφέ  η  θεώνη  είναι 25αρα λιγο γεματη ;
ξερεις αν δούλευε μόνη της  αθήνα πριν λιγα χρόνια (ηταν φοιτήτρια)
  δέν ξέρω αν δούλευε αθήνα,αλλα απο την πεειγραφή είναι αυτή.


αυτή  εκανε καλό μασάζ πραγματικά καλό.
συνεχίζει να κανει;  στην αθήνα δεν εκανε κάτι αλλο(εκτος μασάζ)
τώρα;  κανει εκτόνωση; πιπα; σεξ;
 

Celer

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2017
Μηνύματα
16
Like
8
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους τους αγωνιστές...! Ποιος έλαβε μία αναπάντητη σήμερα απο έναν αριθμό που λήγει σε 551 ;;;
 
  • Like
Αντιδράσεις: thesp

tolis29sega

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2014
Μηνύματα
84
Like
58
Πόντοι
0
αυτή  εκανε καλό μασάζ πραγματικά καλό.
συνεχίζει να κανει;  στην αθήνα δεν εκανε κάτι αλλο(εκτος μασάζ)
τώρα;  κανει εκτόνωση; πιπα; σεξ;

Κάνει και καλό μασάζ και εκτόνωση!
 
  • Like
Αντιδράσεις: thesp

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
Περασμα την Τεταρτη κατα της μια το μεσημέρι απο το Ζεσι Σπα στην Μοναστήριου.Παρουσα μια κοπελα η Ελενα μιλφ απο Ρωσια.Μαυρο μαλλι καλο σωμα βυζι τεσσαρι λιγο πεσμενο.Πληρονω 30 ευρω στον κυριο Μιχαλη στην υποδοχη και περναω στο δωματιο.Κανω το ντουζακι μου και σε λιγο έρχεται η κοπελα και βγαζει ολα της τα ρουχα.Της λεω να δωσει εμφαση στο μασαζ και μου κανει ενα πολυ καλο μασαζ περιπου μισης ωρας.Μετα με ρώτησε ποιο πρόγραμμα θα κανουμε και διαλεξα το φουλ.Αρκετα προκαταρτικα καλη πιπα δυο στασεις στο σεξ χωρις βιασυνη.Γενικα μια καλη συμμετοχή  απο μερους της.Ειχα αρκετο καιρο να περασω τοσο καλα.Πληρονω αλλα 50 ευρω μεσα την κοπελα για της υπηρεσίες τηε και βγαινω στο σαλονι.Μόλις ειχε ερθει και μια αλλη κοπελα η Μαρια ξανθια ωραια κοπελα.Ο κυριος στην υποδοχή καλος επαγγελματιας μου προσφερε καφε και δεν ενοχλησε καθόλου κατα την διαρκεια της συνευρεσης που κράτησε μια ωρα περιπου.
 

xr1sros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
194
Κριτικές
16
Like
345
Πόντοι
291
Φιλε φυσικα γουστα ειναι αυτα αλλα με την Θεωνη..??
φιλος οπως το είπες γουστα ειναι αυτα..αλλα απο εκει μέσα μονο αυτη μου εκανε κλικ.
ολες οι αλλες οσες φορες εχω παει ειναι εξω λες και κανουν αγγαρεια!φαντασου μεσα.
και παλι λεω προσωπικη αποψη.
και τελος αφου δεν εχει κατι παραπανω το εν λογο ιδρυμα, δεν μαμεις..καλη και η θεωνη!
 

xr1sros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
194
Κριτικές
16
Like
345
Πόντοι
291
αδερφέ  η  θεώνη  είναι 25αρα λιγο γεματη ;
ξερεις αν δούλευε μόνη της  αθήνα πριν λιγα χρόνια (ηταν φοιτήτρια)
λιγο γεματη ναι.
Τωρα εαν δουλευε αθηνα δεν γνωριζω..
 

Mainaki3

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2017
Μηνύματα
57
Like
38
Πόντοι
0
μηνυμα viber απο το dames φουλ 60€ λογικα κανα 10λεπτο προγραμμα.αναδουλεια προσφορες και στο γαμησι...
 

miloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.311
Κριτικές
4
Like
1.439
Πόντοι
216
μηνυμα viber απο το dames φουλ 60€ λογικα κανα 10λεπτο προγραμμα.αναδουλεια προσφορες και στο γαμησι...
Το παίζανε και ζόρικες, πήγαινα και τις έλεγα ότι αλλού με τα ίδια λεφτά είναι 2 εκτονώσεις και έλεγαν ξέρουμε που το κάνουν αυτό, και χαλάνε την πιάτσα και παπαριές....
Άσε που ήταν και χάλια από υπηρεσίες
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.075
Κριτικές
1
Like
334
Πόντοι
36
Περασμα την Τεταρτη κατα της μια το μεσημέρι απο το Ζεσι Σπα στην Μοναστήριου.Παρουσα μια κοπελα η Ελενα μιλφ απο Ρωσια.Μαυρο μαλλι καλο σωμα βυζι τεσσαρι λιγο πεσμενο.Πληρονω 30 ευρω στον κυριο Μιχαλη στην υποδοχη και περναω στο δωματιο.Κανω το ντουζακι μου και σε λιγο έρχεται η κοπελα και βγαζει ολα της τα ρουχα.Της λεω να δωσει εμφαση στο μασαζ και μου κανει ενα πολυ καλο μασαζ περιπου μισης ωρας.Μετα με ρώτησε ποιο πρόγραμμα θα κανουμε και διαλεξα το φουλ.Αρκετα προκαταρτικα καλη πιπα δυο στασεις στο σεξ χωρις βιασυνη.Γενικα μια καλη συμμετοχή  απο μερους της.Ειχα αρκετο καιρο να περασω τοσο καλα.Πληρονω αλλα 50 ευρω μεσα την κοπελα για της υπηρεσίες τηε και βγαινω στο σαλονι.Μόλις ειχε ερθει και μια αλλη κοπελα η Μαρια ξανθια ωραια κοπελα.Ο κυριος στην υποδοχή καλος επαγγελματιας μου προσφερε καφε και δεν ενοχλησε καθόλου κατα την διαρκεια της συνευρεσης που κράτησε μια ωρα περιπου.
ποιο ειναι το ζεσι σπα? για δωσε παραπανω info. Ειναι free η private? τι προσφερει απο υπηρεσιες και τι τιμες?
 
  • Like
Αντιδράσεις: thesp

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom