Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

Mainaki3

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2017
Μηνύματα
57
Like
38
Πόντοι
0
εγω πιστευω οτι οσο καλος και ναναι ο τυπος που ειναι εκει στο γραφειο κατεμε δεν πρεπει να φαινεται...λες και ειναι τσατσα...ας παει καπου αλλου..οσο για τις κοπελες χθες πηγα αλλα δεν εκατσα λογω εκτακτου τηλ ηταν παρουσες 3 κοπελες μονο η Μαρια συστηθηκε...η οποια μου ειπς χαμεγελαστα και με πολυ ομορφο τροπο δςν πςιραζει θα χαρουμε ωστοσο να σε δουμε..εμενα ο τροπος της με κερδισε...και θα παω εντος των ημερων αν μου αρεσει θα ξαναπαω ειδαλλως καπου αλλου...
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
Ραντεβού λοιπόν εχθές το απόγευμα με την Δανάη,έτσι τουλάχιστον μου συστήθηκε.Η κοπέλα είναι 30 με 35 χρονών,μελαχρινή με κοντό καρέ μαλλί,σώμα χαλαρό με λίγα κιλά στην περιφέρεια της,όχι χοντρή,με στήθος 4άρι πεσμένο και με ίσως την μεγαλύτερη euroβύζιον που έχω δεί ποτέ.Στο δωμάριο ήρθε σχεδόν αμέσως,αφού είχε καθοριστεί η ώρα,και απλά επιβεβαίωσα το δωμάριο με sms.Διακριτικά ντυμένη,που άν την δείς έξω πραγματικά δέν πάει το μυαλό σου σε κάτι το έξαλλο.Η κοπέλα είναι αρκετά καθαρή,έκανε ντούζ πρίν και μετά,έχει τελειώσει αισθητικός και μου έκανε επίσης εντύπωση το πόσο απαλή επιδερμίδα είχε.Προγράμματα 4...30,40,60,80 full με double εκτόνωση έκλεισα εγώ.Είναι ομιλιτική,κατ'εμέ...τόσο όσο ήθελα.Στα του μασάζ,χαλαρωτικό ζήτησα,χαλαρωτικό πήρα και όντως διέκρινα ότι έχει κάποιες γνώσεις.Στα του σέξ,πίπα καλή με σάλιο στην κεφαλή και φιλάκια σε όλη την περιοχή.Επίσης δέχεται και δίνει γλωσσόφιλα απλόχερα.Στα προκαταρκτικά ήταν μούσκεμα χαμηλά,και μου είπε ότι όταν καυλώσει της συμβαίνει πάντα!Πρώτος γύρος ιεραποστολικά,όπου και τελείωσα επάνω στο στήθος της.Δεύτερος γύρος,πίπα με προσπάθειες deep thr...όπου χρήζει βελτίωσης,αλλά με αποζημίωσε με πρωτοβουλίες απο μεριά της,με ενναλλαγές στάσης και τέλος με αρκετή υπομονή στο σφυροκόπημα.anal δέν κάνει.Σε γενικές γραμμές πέρασα καλά...Ελπίζω να σας κάλυψα και να σας βοήθησα με την περιγραφή μου.Και επίσης είμαι εδώ για τυχόν απορίες.Η αγγελία της..

Αυτή δεν δουλευε πάλαι ποτέ στη Μάγγυ;
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.075
Κριτικές
1
Like
334
Πόντοι
36
Την προηγούμενη εβδομάδα που ήμουν εκεί , είχε 2 επανεμφανίσεις. Η Κατια , Λευκορωσιδα, 35 περίπου , νταρντανα, με 4 στήθος, και η (γνωστή σε ολους μας και μη εξαιρετέα) Σισσυ.
Α ρε Παπάζογλου τεράστιε , τα είχες πει πριν 40 σχεδόν χρόνια . Όλα τριγύρω αλλάζουνε κι όλα τα ίδια μένουν .....
Επέστρεψε η Σίσυ? Που είχε χαθεί αυτή?
 
  • Like
Αντιδράσεις: thesp

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
2.011
Κριτικές
51
Like
6.277
Πόντοι
7.636
και ξαναρωτάω γτ απάντηση δεν γράφτηκε...
Ζέσι σπα παίζει "χωσέ" στο φουλ πρόγραμμα?
 
  • Like
Αντιδράσεις: thesp

koker5616

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2014
Μηνύματα
132
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
1
Το αστέρι η Άννα από Relax Spa Εγνατίας 112 δυστυχώς σταμάτησε..η μόνη που άξιζε εκεί στο φραπε
 

xr1sros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
194
Κριτικές
16
Like
345
Πόντοι
291
όχι κ τα δυο είναι στην ιδία Οικοδομή αλλά το ένα είναι ισόγειο κ το άλλο σε όροφο δε θυμάμαι σε ποιον
εμεις σε πιο απο τα δυο παμε για ζεσι σπα?
γιατι απο οτι καταλαβα το eve spa ειναι μονο μασαζ..!!!
 

popyouuuuuuuuuuup

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2015
Μηνύματα
73
Like
38
Πόντοι
0
Το αστέρι η Άννα από Relax Spa Εγνατίας 112 δυστυχώς σταμάτησε..η μόνη που άξιζε εκεί στο φραπε
Μπορεί να έχουμε επανεμφάνιση κάπου αλλού!! Αν γνωρίζει κάποιος κάτι ας ενημερώσει!!
 

thesp

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2018
Μηνύματα
286
Like
130
Πόντοι
1
Σε πιο ρε παιδιά πείτε μας
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
νομιζω ειχε παει σε αλλο μασατζιδικο? ας με επιβεβαιωσει κανας αλλος.
Η Σισυ έφυγε από την Εβίτα τον Απρίλιο του 2017 και μετά πήγε Μαγγυ, Αντιστρες, Νικόλα, ξαναγύρισε Εβίτα , ξαναεφυγε και επέστρεψε εκ νέου προ 2 εβδομαδων.
Αν ενδιαμέσως πήγε και σε κάποιο άλλο μαγαζί, δεν το έχω υπόψη μου.
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.431
Κριτικές
96
Like
12.054
Πόντοι
25.015
Η Σισυ έφυγε από την Εβίτα τον Απρίλιο του 2017 και μετά πήγε Μαγγυ, Αντιστρες, Νικόλα, ξαναγύρισε Εβίτα , ξαναεφυγε και επέστρεψε εκ νέου προ 2 εβδομαδων.
Αν ενδιαμέσως πήγε και σε κάποιο άλλο μαγαζί, δεν το έχω υπόψη μου.

Κατατοπιστικοτατος ο αρχοντας.
Ευχομαι τα καλυτερα φιλε.
 

jimgusto

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2017
Μηνύματα
379
Like
280
Πόντοι
21
Δοκιμασε κανεις την Αρια απο Βανα?
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
εμεις σε πιο απο τα δυο παμε για ζεσι σπα?Αδερφε μην μπε
γιατι απο οτι καταλαβα το eve spa ειναι μονο μασαζ..!!!
Αδερφε μην μπερδευεσε.Ζεσι Σπα ειναι στην Μοναστηριου.Στην Εγνατία στο112  ειναι το Ευα Σπα και το Relax.Εσυ θα πας στο ισογειο στο Relax.Το Ευα δεν εχει εκτονωση.
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
Ξερει καποιος συναθλητης αν το Venus στην Μοναστήριου 67 λειτουργει ακομα;
 

zipas

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2010
Μηνύματα
376
Κριτικές
1
Like
535
Πόντοι
81
Ξερει καποιος συναθλητης αν το Venus στην Μοναστήριου 67 λειτουργει ακομα;
Λειτουργεί κανονικά μ 2 ναυάγια.. τζενη βαρέων βαρών 100-120 κιλά... κ Άννα 40-45 κιλά.. κ τ 3 μαγαζιά πλέον είναι γ τ πουτσο κ πανάκριβα για αυτό που πουλάνε..οποία δε έχει ν φάει πάει γ δουλειά εκεί κ την άλλη μερα τ παίζει η ντίβα της Θεσσαλονίκης.. πουτάνες μ ημερομηνία ληξης
 

Kostis69

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2013
Μηνύματα
19
Like
4
Πόντοι
0
Παιδιά καλησπέρα,τελικά αυτό το Relax Spa, Εγνατίας 112 στο ισόγειο, υπάρχει ή έκλεισε; Αν υπάρχει, δεν μπορώ να βρω κάποιο τηλέφωνο και δεν ξέρω αν χρειάζεται ραντεβού ή απλά χτυπάς κουδουνι. Κάποια βοήθεια;
 
  • Like
Αντιδράσεις: thesp

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom