Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

kosnits

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2013
Μηνύματα
225
Κριτικές
4
Like
155
Πόντοι
1
Επίσκεψη βάνα πριν καμια βδομαδα.. Πήρα τη γιώτα όχι γτ τρελάθηκα αλλά γιατι οι άλλες ήταν χάλια. Μέτρια σε όλα και στο μασάζ και στο φραπέ.. Με πρηξε με το ποσό ωραία είναι και πόσο τι γουστάρουν όλοι.. Σιγά το μπαζο. Οριακά αξίζει.
 

miloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.311
Κριτικές
4
Like
1.439
Πόντοι
216
δλδ την είπες θα τον παίξω μόνος μου.. Και σου πήρε τιμή κανονικού μασάζ?
Προσωπικά, δεν θα τον έπαιζα ποτέ μπροστά σε μια γυναίκα η οποία πιθανά να μην είναι στον χώρο για αυτή τη δουλειά. Απλά θα καθόταν να υπομένει στην θέα καθαρά και μόνο από ανάγκη....
 

kosnits

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2013
Μηνύματα
225
Κριτικές
4
Like
155
Πόντοι
1
Προσωπικά, δεν θα τον έπαιζα ποτέ μπροστά σε μια γυναίκα η οποία πιθανά να μην είναι στον χώρο για αυτή τη δουλειά. Απλά θα καθόταν να υπομένει στην θέα καθαρά και μόνο από ανάγκη....
ξέρουν γιατί το χουν 30 πιστεύω μεγάλε ακριβώς από πάνω έχει 20 ευρώ μια χαρά μασάζ... Οπότε το 30αρι ίσως να χει αυτά τα απρόοπτα μέσα.
 

Spiler

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.123
Κριτικές
10
Like
2.800
Πόντοι
3.665
1. Όπως λέει κι ο φίλος , αν αυτή είναι φοιτήτρια εγώ είμαι γιαπωνέζα μπαλαρίνα.
2. 20 χρόνων δεν ειναι. 26-27 την έκανα.
3. Χοντρή δεν μπορώ να την πω. Μπαμπατσικη ναι.
4. Σεξ ψιλοαδιαφορο.
5. Επιβεβαιώνω το θέμα των μηνυμάτων. Στέλνει ότι και όποτε τις καπνίσει. Προσοχή όσοι είστε παντρεμένοι....
Και επαυξάνω, άλλη φορά τηλέφωνο στον ληξίαρχο προτού κανονίσω.
 

Koukouroukous

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2018
Μηνύματα
56
Κριτικές
2
Like
165
Πόντοι
280

P1

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
552
Like
413
Πόντοι
26
Καλησπέρα παίδες
Ένα Jesi spa κοντά στην Μοναστηρίου,  Αγ.Παντων,ξέρει κανείς τίποτα?
 

thesp

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2018
Μηνύματα
286
Like
130
Πόντοι
1
Zesi spa τιμές 30€ φραπές 50€ στοματικό 60€ θέλει ραντεβού
 

thesp

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2018
Μηνύματα
286
Like
130
Πόντοι
1
Είναι 3 μια Μαρία άλογο είναι καλή πάρε αυτήν ενημέρωσε μας αν πας
 

thesp

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2018
Μηνύματα
286
Like
130
Πόντοι
1
Zesi spa: 30 απλό μασάζ. Συν 20 εκτόνωση. 30 συν 30 στοματικό. 30 συν 50 φουλ. Έχει μια πολύ καλή, μια μεσαία και μια όχι καλή... Η καλή Μαρία λέγεται, 35άρα καλό άλογο. Ο τύπος που το έχει είναι και γαμώ τα άτομο στην υποδοχή
 
  • Like
Αντιδράσεις: P1

P1

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
552
Like
413
Πόντοι
26
Zesi spa: 30 απλό μασάζ. Συν 20 εκτόνωση. 30 συν 30 στοματικό. 30 συν 50 φουλ. Έχει μια πολύ καλή, μια μεσαία και μια όχι καλή... Η καλή Μαρία λέγεται, 35άρα καλό άλογο. Ο τύπος που το έχει είναι και γαμώ τα άτομο στην υποδοχή
σε ευχαριστω,οταν παω θα ενημερώσω
 
  • Like
Αντιδράσεις: thesp

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.911
Πόντοι
2.356
Zesi spa: 30 απλό μασάζ. Συν 20 εκτόνωση. 30 συν 30 στοματικό. 30 συν 50 φουλ. Έχει μια πολύ καλή, μια μεσαία και μια όχι καλή... Η καλή Μαρία λέγεται, 35άρα καλό άλογο. Ο τύπος που το έχει είναι και γαμώ τα άτομο στην υποδοχή
η Μαρία καλή αλλά άλογο δε την λες καθ ότι 1.60

Μέτρια θα εννοείς την ρία με τα τατου

Κ η όχι καλή είναι η γεματουλα Τζένη νομίζω τη λένε

Εφερε 2 καινούργιες απ ότι έμαθα αυτές της μέρες

Το μόνο κακό είναι πως ο ένας βλέπει τον άλλον 
 
  • Like
Αντιδράσεις: P1

tolis29sega

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2014
Μηνύματα
84
Like
58
Πόντοι
0
Ραντεβού λοιπόν εχθές το απόγευμα με την Δανάη,έτσι τουλάχιστον μου συστήθηκε.Η κοπέλα είναι 30 με 35 χρονών,μελαχρινή με κοντό καρέ μαλλί,σώμα χαλαρό με λίγα κιλά στην περιφέρεια της,όχι χοντρή,με στήθος 4άρι πεσμένο και με ίσως την μεγαλύτερη euroβύζιον που έχω δεί ποτέ.Στο δωμάριο ήρθε σχεδόν αμέσως,αφού είχε καθοριστεί η ώρα,και απλά επιβεβαίωσα το δωμάριο με sms.Διακριτικά ντυμένη,που άν την δείς έξω πραγματικά δέν πάει το μυαλό σου σε κάτι το έξαλλο.Η κοπέλα είναι αρκετά καθαρή,έκανε ντούζ πρίν και μετά,έχει τελειώσει αισθητικός και μου έκανε επίσης εντύπωση το πόσο απαλή επιδερμίδα είχε.Προγράμματα 4...30,40,60,80 full με double εκτόνωση έκλεισα εγώ.Είναι ομιλιτική,κατ'εμέ...τόσο όσο ήθελα.Στα του μασάζ,χαλαρωτικό ζήτησα,χαλαρωτικό πήρα και όντως διέκρινα ότι έχει κάποιες γνώσεις.Στα του σέξ,πίπα καλή με σάλιο στην κεφαλή και φιλάκια σε όλη την περιοχή.Επίσης δέχεται και δίνει γλωσσόφιλα απλόχερα.Στα προκαταρκτικά ήταν μούσκεμα χαμηλά,και μου είπε ότι όταν καυλώσει της συμβαίνει πάντα!Πρώτος γύρος ιεραποστολικά,όπου και τελείωσα επάνω στο στήθος της.Δεύτερος γύρος,πίπα με προσπάθειες deep thr...όπου χρήζει βελτίωσης,αλλά με αποζημίωσε με πρωτοβουλίες απο μεριά της,με ενναλλαγές στάσης και τέλος με αρκετή υπομονή στο σφυροκόπημα.anal δέν κάνει.Σε γενικές γραμμές πέρασα καλά...Ελπίζω να σας κάλυψα και να σας βοήθησα με την περιγραφή μου.Και επίσης είμαι εδώ για τυχόν απορίες.Η αγγελία της..
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
Περασμα την Τριτη κατα τις 13 η ωρα απο το Relax στην Εγνατια.Παρουσες δυο κοπελες η Κορινα και η Μαρινα.Περασα με την Κορινα.Στα του αγωνα μασαζ απαλο αισθησιακο και τελειωμα με το χερακι της. Κοστος στα 50 ευρω 30 στο σαλονι και20 μεσα στην κοπελα.Η διαρκεια ολου του πρωγραμαρος 45 λεπτα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom