Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)

popyouuuuuuuuuuup

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2015
Μηνύματα
73
Like
38
Πόντοι
0
Περί Θεώνης στο Vana Spa, η συγκεκριμένη με δώρο εγλυψε και κωλο, η Βερόνικα πίπα φοβερή..και για Γιώτα στην Καραμανλή 75...άχρηστη αγέλαστη αδιάφορη..προκλητική με ντύσιμο αλλά ζηταγε για αυταρχικό και ποδολαγνεία συν 30....στο μασάζ αδιάφορη..μακρυά..μόνο Βερονικα
Η Βερόνικα δουλεύει?
 

thesp

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2018
Μηνύματα
286
Like
130
Πόντοι
1
Ο καθένας όπως το βλέπει εμένα μου άρεσε όταν πας θέλω ενημερωση
 

thesp

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2018
Μηνύματα
286
Like
130
Πόντοι
1
Απλό μασάζ στο ζεσι κάνουν ;
 

thesp

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2018
Μηνύματα
286
Like
130
Πόντοι
1
Πήγα σήμερα χάλια γενικά δεν θα ξαναπάω ειλικρινά δεν έχουν ιδέα από μασάζ προσπαθούν να σε παραπλανήσουν μέσα να σου πάρουν το 20€ για ένα χυσιμο ευχαριστώ δεν θα πάρω
 

jimgusto

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2017
Μηνύματα
379
Like
280
Πόντοι
21
Πήγα σήμερα χάλια γενικά δεν θα ξαναπάω ειλικρινά δεν έχουν ιδέα από μασάζ προσπαθούν να σε παραπλανήσουν μέσα να σου πάρουν το 20€ για ένα χυσιμο ευχαριστώ δεν θα πάρω

γιατι τα γνωστα αλλα 2-3 το ιδιο ακριβως δεν κανουν?
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
2.011
Κριτικές
51
Like
6.277
Πόντοι
7.636
Πήγα σήμερα χάλια γενικά δεν θα ξαναπάω ειλικρινά δεν έχουν ιδέα από μασάζ προσπαθούν να σε παραπλανήσουν μέσα να σου πάρουν το 20€ για ένα χυσιμο ευχαριστώ δεν θα πάρω
με ποια πήγες?
γτ δεν έχωσες?
 

jimgusto

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2017
Μηνύματα
379
Like
280
Πόντοι
21
Πήγα σήμερα χάλια γενικά δεν θα ξαναπάω ειλικρινά δεν έχουν ιδέα από μασάζ προσπαθούν να σε παραπλανήσουν μέσα να σου πάρουν το 20€ για ένα χυσιμο ευχαριστώ δεν θα πάρω

εκει δεν θελουν το 20αρικο σαν τα γνωστα μαγαζια,θελουν το 50αρικο για το φουλ..και 30 που δινεις εξω συνολο 80
 
  • Like
Αντιδράσεις: thesp

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.911
Πόντοι
2.356
Πήγα σήμερα χάλια γενικά δεν θα ξαναπάω ειλικρινά δεν έχουν ιδέα από μασάζ προσπαθούν να σε παραπλανήσουν μέσα να σου πάρουν το 20€ για ένα χυσιμο ευχαριστώ δεν θα πάρω
το οτι δεν εκανες δε μας λεει κατι γιατι ειναι θεμα γουστου

δε μας ειπες ομως εκει τι ειδες εκτος απο τον μιχαλη φυσικα

 

thesp

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2018
Μηνύματα
286
Like
130
Πόντοι
1
Ο Μιχάλης όλα τα λεφτά έπινε τσίπουρο και με κερασε
 

billsalonika1926

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2013
Μηνύματα
328
Κριτικές
14
Like
1.667
Πόντοι
491
Το Ζέσι Σπα ποιες έχει τώρα;; Άκουσα για μια Έλενα ρωσάκι πολλά χρόνια στην Ελλάδα που είναι πολύ δυνατό σε όλα και για μια Μαρία. Υπάρχουν άλλες;;;
 

miloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.311
Κριτικές
4
Like
1.439
Πόντοι
216
Το Ζέσι Σπα ποιες έχει τώρα;; Άκουσα για μια Έλενα ρωσάκι πολλά χρόνια στην Ελλάδα που είναι πολύ δυνατό σε όλα και για μια Μαρία. Υπάρχουν άλλες;;;
Μάλλον και ο Μιχάλης!!!!!!!!!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: thesp

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
Πήγα σήμερα χάλια γενικά δεν θα ξαναπάω ειλικρινά δεν έχουν ιδέα από μασάζ προσπαθούν να σε παραπλανήσουν μέσα να σου πάρουν το 20€ για ένα χυσιμο ευχαριστώ δεν θα πάρω
Φιλε μου έπρεπε να παρεις την Ελενα και να της πεις οτι σε ενδιαφερει πολυ και το μασαζ.Εγω που την πηρα μου εκανε ενα εικοσαλεπτο πολυ καλο μασαζ οχι χαιδεμα.Ισως επειδη πηρα το φουλ πρόγραμμα δεν ξερω.Πάντως το ολο πρόγραμμα ειχε διαρκεια μια ωρα και το ευχαριστηθηκα πολυ.Θα συμφωνησω μαζι σου για τον κυρ Μιχαλη ειναι πολυ ενταξει τύπος.
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
Κοιτα φιλε μου Thesp σε αυτα τα μαγαζια δεν παει σχεδόν κανεις μονο για μασαζ.Ολοι θα κανουν και εκτονωση ειτε φραπε ειτε στοματικο η φουλ.Ίσως για αυτό να μη σε προσεξαν και πολυ ανκαι το θεορω λαθος αυτο.
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.911
Πόντοι
2.356
Φιλε μου έπρεπε να παρεις την Ελενα και να της πεις οτι σε ενδιαφερει πολυ και το μασαζ.Εγω που την πηρα μου εκανε ενα εικοσαλεπτο πολυ καλο μασαζ οχι χαιδεμα.Ισως επειδη πηρα το φουλ πρόγραμμα δεν ξερω.Πάντως το ολο πρόγραμμα ειχε διαρκεια μια ωρα και το ευχαριστηθηκα πολυ.Θα συμφωνησω μαζι σου για τον κυρ Μιχαλη ειναι πολυ ενταξει τύπος.
πόσο χρόνων είναι η Έλενα κανε μία περιγραφή
 

kosnits

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2013
Μηνύματα
225
Κριτικές
4
Like
155
Πόντοι
1
Καλησπέρα.. Πέρασα μέσα στη βδομαδα από relax να δω τι παίζει.. Τρεις κοπέλες αλλά και οι τρεις χάλια. Μια γεματη μια γυφτισα και μια gilf. Άκυρο από χιλιόμετραααα!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: thesp
Εγγρ.
23 Οκτ 2018
Μηνύματα
177
Like
176
Πόντοι
1
Καλημερες....με Eva απο Αngel Spa στην Ποσειδωνος (Jumbo) εχει παει κανεις?
Παλια την επαιζε την εκτονωση ,ξερει κανεις τι παιζει τωρα?γιατι απ οτι βλεπω γραφει μονο μαλακιες για λιποαναροφηση κτλ... :idiot: :headbang:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom