Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 23 άτομα (4 μέλη και 19 επισκέπτες)

thesp

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2018
Μηνύματα
286
Like
130
Πόντοι
1
Αντε καλά καλημερα και καλή εβδομάδα καλά να περνάμε αντε θα μπει και το δώρο Χριστουγέννων υγεία σε όλους
 

Leo pal.

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
128
Like
393
Πόντοι
21

Συνημμένα

  • Screenshot_20181217-164903_Chrome.jpg
    Screenshot_20181217-164903_Chrome.jpg
    459,5 KB · Εμφανίσεις: 46

Επισκέπτης
Παιδιά καλησπέρα μήπως ξέρει κανείς αν κάνει φουλ πρόγραμμα;
 

kokkinofotoulis

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2007
Μηνύματα
118
Like
18
Πόντοι
1
καλησπέρα σας συνάδερφοι.μετα από απουσια αρκετων μηνων επανέρχομαι.μηπως γνωριζει κανεις αν δουλευει σε καποιο αλλοι μαγαζι η αθηνα που δουλευε στην μαγκυ η η νικολετα?ελπιζω να δουλευει καπου εστω μια από τις δυο.
 

popyouuuuuuuuuuup

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2015
Μηνύματα
73
Like
38
Πόντοι
0
Καλησπέρα. Έχει κανείς εικόνα από aqua spa τι παίζει?

Έχω καμιά εξάμηνη αποχή!!

Ευχαριστώ.

 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ   VOL 4
Πέρασμα από Εβίτα. Ο χώρος (σαλόνι και δωμάτιο), αρκετά καλός, αλλά για να παρκάρεις εκεί πρέπει να έχεις το Θεό μπάρμπα.
Παρουσίες 4. Η Σύλβια (BUL), παλιά γνωστή στο μαγαζί, κάνει γκεστ εμφανίσεις από καιρού εις καιρόν. Η Τζούλια, αν θυμάμαι καλά το όνομα, μπαμπάτσικο μωρό, ξανθό, γύρω στα 32, με έκφυλο πρόσωπο(είχε και ημίφως οπότε στις ηλικίες μπορεί να πέφτω και λίγο έξω), θα δοκιμαστεί στην επόμενη επίσκεψη. Η Σάσα, 35αρα, νταρντανομωρό εκ Λευκορωσίας, εμφανώς σκυλί του πολέμου, και η Τζένη (AL), 35αρα, μικρή το δέμας, μελαχρινή, με ελαφρώς φουσκωμένα χείλια και στήθος 2αρι. Πέρασμα με Τζένη, η οποία το κατέχει το άθλημα, και στα προκαταρκτικά και στον κυρίως αγώνα, με αρκετά ικανοποιητική και βαθιά πίπα, εμφανή  ύγρανση της επίμαχης περιοχής, αξιολογότατα στησίματα (ιδίως στα 4), σωστή δόση κραυγών και περιορισμένα προστυχόλογα (μην με πιάσουν πάλι τα γέλια όπως είχα γράψει και παλιότερα  για έτερο ευαγές ίδρυμα). Πίσω κίνηση το μοντέλο ΔΕΝ δουλεύει, οπότε μην δοκιμάσετε καν.
Αυτά…
ΥΓ. Το δωμάτιο στο οποίο πήγα εγώ , είχε θερμαινόμενο στρώμα. Πρώτη μου φορά – γαμάτη εμπειρία…
ΥΓ2. Αυτές είναι στην βραδινή βάρδια. Υπάρχει και πρωινή , μέχρι τις 16.00.
ΥΓ3. Για να μην με ταράξετε πάλι στα πμ, η Τζένη είναι γκεστ σταρ εξ Αθηνών - αναχωρεί για κάτω, όπως μου είπε, το Σάββατο.
ΥΓ4. Παίχτηκαν δυο ημίχρονα. Συνολικός χρόνος παραμονής στο δωμάτιο, 1 ώρα και κάτι - κόστος 100 ευρώ.
ΥΓ5. Εβίτα κάνε κάτι με το μπάνιο...
 

ALEX5555

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
498
Like
1.135
Πόντοι
201
ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ  VOL 4
Πέρασμα από Εβίτα. Ο χώρος (σαλόνι και δωμάτιο), αρκετά καλός, αλλά για να παρκάρεις εκεί πρέπει να έχεις το Θεό μπάρμπα.
Παρουσίες 4. Η Σύλβια (BUL), παλιά γνωστή στο μαγαζί, κάνει γκεστ εμφανίσεις από καιρού εις καιρόν. Η Τζούλια, αν θυμάμαι καλά το όνομα, μπαμπάτσικο μωρό, ξανθό, γύρω στα 32, με έκφυλο πρόσωπο(είχε και ημίφως οπότε στις ηλικίες μπορεί να πέφτω και λίγο έξω), θα δοκιμαστεί στην επόμενη επίσκεψη. Η Σάσα, 35αρα, νταρντανομωρό εκ Λευκορωσίας, εμφανώς σκυλί του πολέμου, και η Τζένη (AL), 35αρα, μικρή το δέμας, μελαχρινή, με ελαφρώς φουσκωμένα χείλια και στήθος 2αρι. Πέρασμα με Τζένη, η οποία το κατέχει το άθλημα, και στα προκαταρκτικά και στον κυρίως αγώνα, με αρκετά ικανοποιητική και βαθιά πίπα, εμφανή  ύγρανση της επίμαχης περιοχής, αξιολογότατα στησίματα (ιδίως στα 4), σωστή δόση κραυγών και περιορισμένα προστυχόλογα (μην με πιάσουν πάλι τα γέλια όπως είχα γράψει και παλιότερα  για έτερο ευαγές ίδρυμα). Πίσω κίνηση το μοντέλο ΔΕΝ δουλεύει, οπότε μην δοκιμάσετε καν.
Αυτά…
ΥΓ. Το δωμάτιο στο οποίο πήγα εγώ , είχε θερμαινόμενο στρώμα. Πρώτη μου φορά – γαμάτη εμπειρία…
ΥΓ2. Αυτές είναι στην βραδινή βάρδια. Υπάρχει και πρωινή , μέχρι τις 16.00.
ΥΓ3. Για να μην με ταράξετε πάλι στα πμ, η Τζένη είναι γκεστ σταρ εξ Αθηνών - αναχωρεί για κάτω, όπως μου είπε, το Σάββατο.
ΥΓ4. Παίχτηκαν δυο ημίχρονα. Συνολικός χρόνος παραμονής στο δωμάτιο, 1 ώρα και κάτι - κόστος 100 ευρώ.
ΥΓ5. Εβίτα κάνε κάτι με το μπάνιο...
GR δεν έχει κανένα μαγαζί και ανησυχώ...........Αλλά ξέχασα...οι δικές μας είναι καλά κορίτσιαααα.........................
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
Παιδιά καλησπέρα μήπως ξέρει κανείς αν κάνει φουλ πρόγραμμα;
καλησπέρα σας συνάδερφοι.μετα από απουσια αρκετων μηνων επανέρχομαι.μηπως γνωριζει κανεις αν δουλευει σε καποιο αλλοι μαγαζι η αθηνα που δουλευε στην μαγκυ η η νικολετα?ελπιζω να δουλευει καπου εστω μια από τις δυο.
Δυστυχώς φιλε μου καμια απο της δυο δεν δουλευει στο χώρο πλεον.
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
καλησπέρα σας συνάδερφοι.μετα από απουσια αρκετων μηνων επανέρχομαι.μηπως γνωριζει κανεις αν δουλευει σε καποιο αλλοι μαγαζι η αθηνα που δουλευε στην μαγκυ η η νικολετα?ελπιζω να δουλευει καπου εστω μια από τις δυο.
Καποιο πουλακι μου είπε οτι η Αθηνά δουλεύει επιλεκτικά και κατά μόνας, αλλά τι και πως δεν ξέρω....ακόμα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: thesp

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
  • Like
Αντιδράσεις: thesp

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
477
Πόντοι
36
Καλά Χριστούγεννα σε όλα τα μέλη του bou και όλα τα μασαζοκόριτσα της Θεσσαλονίκης!
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.911
Πόντοι
2.356
Από εμφάνιση η κοπέλα έχει καμία σχέση με τις φωτο;
είναι ακριβώς όπως τη βλέπεις στις φώτο

Καλά Χριστούγεννα σε όλα τα μέλη του bou και όλα τα μασαζοκόριτσα της Θεσσαλονίκης!
καλά Χριστούγεννα κ σε σένα κ καλές γιορτές σε όλους
 

qwerty84

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2005
Μηνύματα
24
Like
22
Πόντοι
0
Ενημερώσεις :


1) Vana Θεώνη - 30 + 20ε : Απλό πασάλλειμα με λάδι/κρέμα, με τυχαία περάσματα από την περιοχή, φιλότιμη παλινδρομική κίνηση επί καθέτου άξονος με τελειώμα καλό κατά τη γνώμη μου.
2) Vana Τζούλια - 30 + 20ε : εκ Ρουμανίας, ξανθό μέτριο σώμα σχετικό μεγάλο πισινό σύστημα. Μασάζ χάιδεμα, και στην κίνηση προσπαθεί αλλά δεν το έχει.
Λοιπές κοπέλες παρούσες :
Έυα , Μεγάλο στήθος , γλυκιά κοπέλα δεν έχει δοκιμαστεί.
Ελισάβετ (χωρίς να είμαι σίγουρος για το όνομα) : Θεωρώ ότι είναι γύρω στα 30+ καλό σώμα πάνω από τα ρούχα , δεν έχει δοκιμαστεί.
Στο Βάνα , όπως έχουν πει και άλλοι πολύ πριν από εμένα : 30 μασαζ , 50 φραπέ , 80 φραπέ χωρίς ρούχα.


Dames Εύα - 80ε : Αν και έχουν γραφτεί , η κοπέλα δεν είναι μοντέλο, έχει τα κιλάκια της , ωστόσο πολύ φιλότιμη και ομιλιτική. Εξαιρετικό στοματικό με deep και δυναμίτης στα περαιτέρω!

Ίσως παιχτεί Ιρίνα αυτές τις μέρες οπότε θα γίνει ενημέρωση.

ΥΓ: τα συμπεράσματα είναι υποκειμενικά φυσικά και αναλογικά με το τι στάνταρ/εμπειρίες έχει ο καθένας. Εγώ είμαι entry level ακόμα !

Χρόνια πολλά !
 

assasertzis

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2011
Μηνύματα
131
Like
157
Πόντοι
1
Καλημερα. Χρονια πολλα σε ολους. Ψαχνω εδω και αρκετο καιρο το τηλ του μακη απο το αντιστρες. Ειμαι αρκετα παλιος πελατης και σηγουρα θα με θυμηθει. Εκτως και αν υπαρχει δυνατοτητα για καποιο αλλο τηλ απο καταστιμα αξιολογο σαν του μακη
 

thesp

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2018
Μηνύματα
286
Like
130
Πόντοι
1
Χρόνια πολλά καλά πασαλιματα
 
  • Like
Αντιδράσεις: P1

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom