Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 40 άτομα (3 μέλη και 37 επισκέπτες)

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.911
Πόντοι
2.356
Οταν βρίσκετε μία αγγελία βάλτε το τηλ στο Google να δείτε τι άλλες αγγελίες έχει

Ετσι έκανα κ μου έβγαλε την ιδία αγγελία πού απάντησα ακριβώς από πάνω

Αρά μαπα το καρπούζι κ εδώ η κυρία κάνει αρπαχτες

Ξέχασε ο mel12345678 να πει πως κ το ζεστό νερό ήταν λιγοστό γιαυτό άλλωστε δεν έκανε μπάνιο πριν αλλά μόνο στο τέλος

αει σιχτίρ πάτε να δουλέψετε αλλού να δείτε πως βγαίνει το μεροκάματό η κάντε το όπως πρέπει  :uglystupid:
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
2.011
Κριτικές
51
Like
6.277
Πόντοι
7.636

Leo pal.

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
128
Like
393
Πόντοι
21
  Μιας και πολλοί από εμάς ρωτάνε για διάφορες αγγελίες να πω και εγώ μερικά πράγματα για τη παρακάτω αγγελία


  Συναντηθήκαμε επιτέλους με την εν λόγω κυρία σε ξενοδοχείο μίας και αυτή την εποχή δεν έχει δικό της χώρο , θα έχει πολύ σύντομα όμως . Η Λίνα λοιπόν είναι όπως την περιέγραψαν οι προηγούμενοι συναθλητές μια ώριμη γοητευτική 40αρα με καλό προσεγμένο σώμα  όσοι αρέσκονται σε πιπινια δεν θα ενθουσιαστούν μαζί της προσωπικά εμένα μου άρεσε και να τονίσω πως οι φωτογραφίες της αγγελίας την αδικούν έχει πολύ καλύτερο σώμα από κοντά , για όσους γνωρίζουν την Λενκα-Ειρηνα είναι περίπου στον ίδιο σωματότυπο , φυσικά τα βιζια της Ειρηνας είναι ανώτερα μιας και τα έκανε upgrade πρόσφατα.
  Μείναμε πάνω από μια ώρα μαζί στα 100€ το δωράκι με τα κλασικά δίχως λοκώ , Καλή συμετοχή καλό σεξ σαν να είσαι με την γκόμενα σου. Αυτά τα θετικά...
Στα αρνητικά θα πω την τιμή 100 € είναι αρκετά την στιγμή που υπάρχουν φτηνότερες επιλογές και με χώρο δικό τους βέβαια το θέμα είναι αν περνάς καλά και εγώ πέρασα καλά μαζί της και θα ξαναπάω μόλις τακτοποιηθεί και από χώρο ...αν ρίξει και την τιμή λίγο θα γίνει και δικό μου στανταρακι :)
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
  Μιας και πολλοί από εμάς ρωτάνε για διάφορες αγγελίες να πω και εγώ μερικά πράγματα για τη παρακάτω αγγελία


  Συναντηθήκαμε επιτέλους με την εν λόγω κυρία σε ξενοδοχείο μίας και αυτή την εποχή δεν έχει δικό της χώρο , θα έχει πολύ σύντομα όμως . Η Λίνα λοιπόν είναι όπως την περιέγραψαν οι προηγούμενοι συναθλητές μια ώριμη γοητευτική 40αρα με καλό προσεγμένο σώμα  όσοι αρέσκονται σε πιπινια δεν θα ενθουσιαστούν μαζί της προσωπικά εμένα μου άρεσε και να τονίσω πως οι φωτογραφίες της αγγελίας την αδικούν έχει πολύ καλύτερο σώμα από κοντά , για όσους γνωρίζουν την Λενκα-Ειρηνα είναι περίπου στον ίδιο σωματότυπο , φυσικά τα βιζια της Ειρηνας είναι ανώτερα μιας και τα έκανε upgrade πρόσφατα.
  Μείναμε πάνω από μια ώρα μαζί στα 100€ το δωράκι με τα κλασικά δίχως λοκώ , Καλή συμετοχή καλό σεξ σαν να είσαι με την γκόμενα σου. Αυτά τα θετικά...
Στα αρνητικά θα πω την τιμή 100 € είναι αρκετά την στιγμή που υπάρχουν φτηνότερες επιλογές και με χώρο δικό τους βέβαια το θέμα είναι αν περνάς καλά και εγώ πέρασα καλά μαζί της και θα ξαναπάω μόλις τακτοποιηθεί και από χώρο ...αν ρίξει και την τιμή λίγο θα γίνει και δικό μου στανταρακι :)
100 ευρω χωρις κωλο για μια φορα?
 
  • Like
Αντιδράσεις: thesp

thesp

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2018
Μηνύματα
286
Like
130
Πόντοι
1
Τον τηλ από ρελαξ κάποιος τώρα
 

thesp

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2018
Μηνύματα
286
Like
130
Πόντοι
1
Ψάχνω το τηλ επείγοντως ΡΕΛΑΞ 112 Εγνατία  ισογειο
 

thesp

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2018
Μηνύματα
286
Like
130
Πόντοι
1
Ναι ρε έξυπνε εσυ αμέσως να απαντήσεις
 

thesp

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2018
Μηνύματα
286
Like
130
Πόντοι
1
Αυτό χιούμορ είναι τι να πω !!!
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.911
Πόντοι
2.356
Αυτό χιούμορ είναι τι να πω !!!
να πεις καλήμερα καλή εβδομάδα σε όλο το κόσμο κ όσοι προλάβουν αυτή τη βδομάδα γιατί από βδομάδα κάποια θα είναι κλειστά η Μαριάννα τουλάχιστον θα είναι κλειστή μέχρι του χρόνου( τα φώτα δηλαδή) όπως τα σχολεία

 
  • Like
Αντιδράσεις: thesp

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom